Podkategoria: Oprogramowanie


« poprzednia strona · 2

Proxy ip - zmiana IP, anonimowe IP, Proxy

Proxy ip - zmiana IP, anonimowe IP, Proxy »

Proxy IP poczuj się anonimowy w Internecie. Dzięki informacjom zawartym na stronie bez problemu staniesz się anonimowy.
W łatwy sposób zmienisz swoje IP jak również użyjesz bramki proxy. Dzięki stronie poznasz tajniki ukrywania się.
Sprawdź swoje IP ! Na stronie m.in. co to jest proxy, bramka proxy, serwery ip proxy, jak zainstalować, programy, forum.
A to wszystko w jednym celu, dla bezpieczeństwa twoich poufnych danych ! Nie daj się rozpoznawać w Internecie.
Dzięki stronie w łatwy sposób ukryjesz swoje istnienie.

szczegóły wpisu »

Dobre Programy

Dobre Programy »

Witryna oferująca darmowe legalne aplikacje różnego rodzaju. Można na niej odszukać programy internetowe, odpowiedzialne za bezpieczeństwo, aplikacje użytkowe, biurowe, programy odpowiadające za oglądanie i edycję plików multimedialnych oraz graficznych. Na witrynie tej znajdują się także programy narzędziowe, rozrywkowe, naukowe oraz aplikacje, które można przekopiować na urządzenia mobilne, takie jak odtwarzacze mp3, telefony, sprzęt typu iphone itp. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

szczegóły wpisu »

KPIR program Super Księga Podatkowa

KPIR program Super Księga Podatkowa »

Prowadząc własne przedsiębiorstwo musimy koniecznie zaznajomić się z formami rozliczania się z obowiązujących podatków. Firmy które rozliczają się za pomocą KPIR – Księga Przychodów i Rozchodów muszą wiedzieć, że nie jest to taka łatwa czynność. Oczywiście każdy dobry księgowy Nie będzie miał problemów z tym zadaniem, ale jeśli chcemy sami wziąć sprawę w swoje ręce to warto skorzystać z wiedzy fachowców. Niedawno powstał specjalny KPIR program Super Księga Podatkowa, który ma to do siebie, że jest bardzo łatwy w obsłudze i posiada dużo rozbudowanych funkcji. Na nasze szczęście program mimo posiadania wielu funkcji jest bardzo przejrzysty i wręcz intuicyjny w obsłudze. Osoby pracujące z tym programem w dużym stopniu ułatwiają sobie pracę i oszczędzają mnóstwo czasu, który jest tak bardzo dla nas istotny. KPIR program pozwala w prosty i szybki sposób na poprawne rozliczenia z Urzędem Skarbowym. Mając wszystkie dane pod ręką na dysku komputera, ekspresowo odnotujemy wszystkie przychody i rozchody w swojej firmie. Rozliczenia podatkowe możemy wysyłać bezpośrednio do ZUS a faktury możemy generować w wielu językach. Jeśli zatem prowadzimy interesy z zagranicznymi kontrahentami to śmiało możemy wystawiać im faktury w obcych językach. Jest to ogromna zaleta głównie dla większych firm, które mają szeroką działalność. Program KPIR posiada wiele innych zalet, które mogą okazać się bardzo użyteczne dla działalności przedsiębiorstwa. Programy tego typu są świetnym rozwiązaniem dla osób, dla których czas jest bardzo cenny. Właśnie dlatego powstają takie programy aby korzystać z ich pomocy.

Czytaj też: Kpir program Super Księga Podatkowa dla biur rachunkowych

szczegóły wpisu »

Obsługa informatyczna Warszawa

Obsługa informatyczna Warszawa »

Outsourcing IT pozwala na redukcję kosztów związanych z obsługą informatyczną firmy. BTK IT Sp. Z o.o. oferuje nowoczesne i skuteczne rozwiązania dopasowane do profilu działalności danej firmy. Wieloletnie doświadczenie pracowników zapewnia szybką i skuteczną obsługę. Szeroki zakres usług pozwala na zastosowanie kompleksowych rozwiązań, które poprawią funkcjonowanie Państwa firmy. Dzięki doskonałej znajomości branży są dobierane serwisowane urządzenia komputerowe oraz oprogramowanie dostosowane do potrzeb Państwa firmy. BTK IT Sp. z o.o. w ramach outsourcing’u IT świadczy usługi związane z budową i obsługą sieci, odzyskiwaniem danych, hostingiem oraz obsługą domen, obsługa wymiany danych, projektowaniem i tworzeniem stron i serwisów internetowych, projektowaniem graficznym elementów reklamy takich jak wizytówki, ulotki, banery, plakaty itp.

szczegóły wpisu »

Komputery

Komputery »

Nasz sklep istnieje na rynku komputerowym od dobrych kilku lat. Specjalizujemy się w świadczeniu usług informatycznych oraz w handlu podzespołami komputerowymi. Bardzo ważnym misją sklepu naszej spółki jest dostarczanie
wysokiej klasy akcesoriów komputerowych, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, dla potrzeb firm,
instytucji i ludzi własnych. Zapewniamy rzetelność świadczonych usług, bezpieczeństwo i szybkość otrzymywania produktów. Staramy
się, żeby zakupy w naszym sklepie PC-Power zostały czystą przyjemnością. Użyteczność sklepu pozwala na komfortowe
poszukiwanie przedmiotów a sprawnie funkcjonujący dział obsługi nabywcy na natychmiastową reakcję naszej
firmy na zamówienie lub zapytanie roku. Od samego początku własnego egzystencji naszym misją jest zadowolenie najbardziej wymagającego nabywcy. Nasza
solidność i szybkość działania w połączeniu z ładną ofertą cenową sprawiają, że świadczymy usługi na
bardzo wysokim poziomie. W naszym sklepie komputerowym PC-Power Wyszukasz produkty najlepszych marek na świecie: Canon, HP, Brother, Samsung, LG, IBM, Apple, ASUS i wielu innych. Zapraszamy na udane zakupy z PC-Power.

szczegóły wpisu »

Darmowe programy po polsku

Darmowe programy po polsku »

Jednym z najchętniej odwiedzanych vortali z legalnym oprogramowaniem jest serwis GigaDownload. Swoim użytkownikom udostępnia bagatela dwa tysiące programów, darmowych w wykorzystaniu niekomercyjnym. Połowa programów posiada polski interfejs. Korzystanie z vortalu GigaDownload jest bardzo proste - aby pobrać program do odtwarzania filmów, nagrywania płyt CD i DVD czy przeglądania stron internetowych wystarczy tylko kilka kliknięć. Zachęcamy do odwiedzenia tego serwisu.

szczegóły wpisu »

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne »

W dzisiejszym świecie komputer to już za mało. Firma, aby mogła rozwijać się musi inwestować w nowe technologie, w tym także w aplikacje mobilne . Dzięki nim komunikacja między usługodawcą a użytkownikiem staje się niezwykle łatwa i wygodna. Jeśli zależy Ci na prostym dostępie do klienta zachęcamy do odwiedzenia naszej firmy. Tworzymy Aplikacje Mobilne na systemy: iOS (iPhon i iPad), Android (Smartphone i Tablety), Windows (Smartphone), które dziś wykorzystuje już wiele firm, co daje im ponadprogramowe dochody. Współpracując z nami mają Państwo zagwarantowaną kompleksową realizację zadania, pełne doradztwo a także terminowość oraz miłą atmosferę współpracy. Zapraszamy do zajrzenia na firmową witrynę internetową, gdzie są wszystkie informacje na temat naszej oferty.

szczegóły wpisu »

Dynamics Ax

Dynamics Ax »

CSF Polska, członek grupy kapitałowej Syntea S.A., oferuje innowacyjne rozwiązanie informatyczne wspomagające zarządzania przedsiębiorstwem, instytucją publiczną oraz uczelnią wyższą - one4all. Teraz zarządzanie wszystkimi procesami tj. realizacja podstawowych procesów biznesowych, zarządzanie komunikacją i workflow, zarządzanie tokiem projektów, analizy i raportowanie staje się łatwe i wygodne. CSF Polska to największa liczba wdrożeń rozwiązań Microsoft Dynamics (dawniej Microsoft Business Solutions) na polskim rynku. W ramach grupy Syntea z Międzynarodowym Centrum Szkoleń i Kompetencji CSF Polska świadczy kompleksowe usługi w zakresie informatycznych rozwiązań biznesowych.

szczegóły wpisu »

Dodatki do odtwarzacza Winamp

Dodatki do odtwarzacza Winamp »

Odtwarzacz Winamp to znany i lubiany program komputerowy wyprodukowany przez firmę Nullsoft, będącą obecnie oddziałem giganta AOL. W serwisie WinampOnline znajduje się imponujący zbiór ciekawych dodatków i akcesoriów do Winampa, np. pluginy (wtyczki) rozszerzające odtwarzacz o nowe funkcje, czy też skórki (skiny) pozwalające na nadanie Winampowi nowego wizerunku. Na serwisie zamieściliśmy także kilka różnych wersji instalacyjnych programu, ponieważ Winamp wydawany jest w 3 wersjach, które różnią się od siebie funkcjonalnościami. Dla przykładu, wariant Winamp Lite nie posiada obsługi nowoczesnych skórek, wizualizacji, wyszukiwania tekstów piosenek czy biblioteki multimediów. Serdecznie zapraszamy do przetestowania i pobrania Winampa.

szczegóły wpisu »

Bramka proxy - zmiana IP

Bramka proxy - zmiana IP »

Narzędzie służące do szybkiego i anonimowego serfowania w internecie zwane bramką proxy albo webproxy. Pomijając możliwości zmiany adresu IP narzędzie te daje możliwość komfortowego oglądania pewnych serwisów internetowych umiejscowionych tam gdzie nasz operator internetowy ma słabe łącza. Dzięki stronie masz możliwość przeglądać również serwisy zablokowane przez twojego providenta internetowego. Wszystko tutaj w najszybszej serwerowni w na Świecie. Oprócz tego łatwy do przypomnienia sobie adres, przejrzysty interfejs graficzny czego chcieć więcej.

szczegóły wpisu »

Projekty Internetowe Wrocław

Projekty Internetowe Wrocław »

Po dziesięciu latach działalności na rynku internetowym firma GERY DESIGN zmienia nazwę na GRECH GROUP i tworzy dwa działy. Jednym z utworzonych działów jest GRECH DESIGN - projekty internetowe, dział który odpowiedzialny jest za nowe projekty internetowe.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

szczegóły wpisu »

CRM Łódź

CRM Łódź »

CRM jest programem do zarządzania relacjami z klientami. System CRM stworzony został przez naszych najlepszych specjalistów pomoże zwiększyć produktywność w Twojej firmie! Dzieje się tak dla tego, że wykorzystanie systemu do zarządzania relacjami z klientami wiąże się ze zmianą strategii i filozofii firmy. Ponadto system CRM pomaga ujednolicić wszystkie procesy biznesowe w firmie. Nie czekaj dłużej – pozwól aby CRM firmy IHK pomógł Twojemu przedsiębiorstwu! Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie zapoznają się Państwo ze specyfikacją naszego systemu CRM, oraz poznają dodatkowe moduły jakie proponujemy do wykorzystania w naszym produkcje. CRM to optymalne rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa!

szczegóły wpisu »

Sklep z oprogramowaniem komputerowym.

Sklep z oprogramowaniem komputerowym. »

Bardzo szeroka gama oprogramowania komputerowego.Oprogramowanie biurowe, księgowe, CAD, antywirusowe, narzędzia programistyczne. W ofercie programy m.in.insert, borland, microsoft, brit, dgcs, gdata, grafsoft, jzk, kaspersky, sage, wa-pro, intersoft, Abbyy, Acronis, Adobe, Athenasoft, AutoCAD, Automapa, AVG, Cartall, Comarch, Young Digital Planet, Softwareprojekt, Format, Harpo, Humansoft. Oferta dla szkół, przedszkoli i placówek oświatowych. Oprócz oprogramowania w ofercie kompleksowa obsługa informatyczna firm, obsługa serwisowa. Programy nie tylko dla firm.

szczegóły wpisu »

Logopedia - programy do terapii logopedycznej

Logopedia - programy do terapii logopedycznej »

Oprogramowanie dla logopedów i osób zajmujących się terapią logopedyczną. Programy i gry logopedyczne stworzone zostały z myślą o wsparciu najczęściej występujących zaburzeń mowy. Programy z serii eduSensus Logopedia mają na celu terapię dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. kompleksowy multimedialny pakiet programów do diagnozy i terapii logopedycznej, dodatkowo wzbogacony jest o aplikację zarządzającą . Program uatrakcyjnia i uprzyjemnia terapię, a przede wszystkim zwiększa motywację dzieci do ćwiczeń. Program Logopedia - Pakiet Poszerzony - uznany został za wyrób medyczny. Spełnia wymagania europejskiej Dyrektywy dla Wyrobów Medycznych .

szczegóły wpisu »

IHMS: Inteligentny dom i budynek

IHMS: Inteligentny dom i budynek »

Jeżeli poszukują Państwo przedsiębiorstwa zajmującego się świadczeniem usług powiązanych z planowaniem inteligentnych domów i budynków oraz wdrażaniem tego typu rozwiązań to idealnym wyborem będzie skorzystanie z oferty Home Control. W ofercie przedsiębiorstwa mogą Państwo odnaleźć między innymi sieci internetowe, sterowanie oświetleniem, telewizje przemysłowe oraz wiele wiele więcej. Zapraszam serdecznie do odwiedzin jak też skorzystania z oferty Home Control.

szczegóły wpisu »

RHS Systemy informatyczne

RHS Systemy informatyczne »

Rhsoft to jakość pracy, której potrzebuje wiele osób od nas, ponieważ dają one jak najlepsze rozwiązania w swoim własnym wypadku, jest to jak najbardziej prawdą. Wszystko w tym wypadku bowiem potwierdza się jak najbardziej idealnie z czego będziemy zadowoleni na dzień dzisiejszy z pewnością Rhsoft to bardzo dobra forma pracy, która z jakością ma wiele wspólnego, bowiem to właśnie ta firma, sprawuje się jak najlepiej pod względem swojego własnego zakresu pracy, co jest wielkim plusem na dzień dzisiejszy. Rhsoft to odpowiedni zakres, który powinien się nam jak najbardziej spodobać. Rhsoft to bowiem wieloletnie doświadczenie, systemy informatyczne nie są żadną tajemnicą dla tej firmy, dodatkowo tworzone oprogramowanie zawsze wyróżnia się odpowiednią jakością, oraz wyglądem, który również jest bardzo ważny w swoim własnym odniesieniu. Jak więc widać, nie będziemy czuć się zawiedzeni, wszystko się w naszym wypadku bowiem potwierdzi jak najbardziej na plus. Jakość której potrzebujemy, jak najbardziej będzie w zasięgu naszej ręki.

szczegóły wpisu »

Zarządzanie dokumentami

Zarządzanie dokumentami »

Nadzorowanie biura jest niezwykle wymagającym zdaniem, do którego należy się należycie przyszykować. W sytuacji kiedy to robotników jest niesamowicie dużo niezastąpiony może okazać się program mogący usprawnić przepływ informacji a także zapewnić bardziej ergonomiczne wykorzystywanie czasu. Oferowany przez nas program do zarządzania dokumentami daje nam możliwość sprawdzenia gdzie konkretny arkusz się znajduję ale także kto ostatni go posiadał oraz gdzie powinien znaleźć się później. Ponadto program pomoże w archiwizacji dokumentów oraz w dużym stopniu ułatwi ich odszukiwanie. Nadrzędną ideą systemu jest automatyzacja procesów biznesowych w taki sposób, aby odbywały się jak najszybciej. Pracownicy mogą wymieniać się danymi nie odchodząc od własnego biurka nawet na minutę. Nad poprawnością danych nieustannie czuwa system kontroli wersji – dzięki temu każdy ma dostęp do świeżych danych. Jak więc dowiedliśmy całkowicie elektroniczny obieg dokumentów w firmie jest wykonalny a ponadto wdrożenie go nie będzie sprawiać najmniejszego problemu. Oferujemy swoją pomoc w startowej fazie oraz gruntowne wsparcie przez cały okres korzystania z opisywanego systemu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony gdzie znajdziecie opis wszystkich funkcji systemu UniDoc.

szczegóły wpisu »

Badania rynku

Badania rynku »

Zaprojektowana przez nas aplikacja na nowoczesne komórki to idealne narzędzie tak dla osób, które szukają dodatkowego źródła dochodu, jak i tych, którzy chcą zlecić płatne wykonanie jakiegoś zadania – może to być choćby zweryfikowanie ceny produktu w sklepie, wykonanie fotografii wystawy itd. Jeżeli aplikacja ta jest dla Ciebie interesująca, zabierz się za precyzyjne przeanalizowanie materiału, jaki zamieszczony został na tej witrynie internetowej. W ten sposób poznasz reguły jej działania, a także odpowiedzi na najczęstsze zapytania zgłaszane przez klientów oraz agentów. Jesteśmy przekonani, iż nie będziesz zawiedziony narzędziem, które dla Ciebie stworzyliśmy jak i wszystkimi jego funkcjonalnościami. Przetestuj je już dziś. Projekt jest współfinansowany przez UE ze środków programu Innowacyjna Gospodarka

szczegóły wpisu »

System Comarch CDN Optima - Katowice i Opole

System Comarch CDN Optima - Katowice i Opole »

Comarch to jeden z czołowych producentów programów biznesu dla firm, zarówno takich malutkich, oraz i tych dużych. Comarch Optima to {funkcjonalnie|sprawnie] działający system, dzięki któremu można w innowacyjny styl kierować własną firmą. W każdym przedsiębiorstwie trzeba skorzystać z nowoczesnych programów do fakturowania a także aplikacji bazodanowych. Zintegrowany program cdn Comarch świadczy wszystkie potrzeby podczas kierowania firmą. Cały program ma kilkanaście modułów, które są ze sobą integrowane. Program jest prosty w obsłudze. Aplikacje pracują w oparciu o jedną bazę danych. Z oprogramowania mogą skorzystać bardzo małe, ale i wielkie firmy. Umożliwiony wspomagany jest proces obsługiwania zarządzania kadrą, fakturowania oraz prowadzenia księgi przychodów i rozchodów i rozliczenia z różnymi urzędami. Poszczególne moduły obsługują również potrzeby bardzo ogromnych przedsiębiorstw o ogromnym stopniu zaawansowania. Faktycznie warto z tego skorzystać.

szczegóły wpisu »

Aplikacja taxi na Android, Windows i iOS - iTaxi

Aplikacja taxi na Android, Windows i iOS - iTaxi »

Chciałeś kiedyś szybko i wygodnie zamówić taksówkę i nie miałeś numeru telefonu do korporacji w danym mieście? Szukałeś odpowiedniej marki i modelu, który odpowiadałby Twoim potrzebom? Jeżeli tak to aplikacja iTaxi jest stworzona dla Ciebie. Pozwala ona w kilkanaście sekund zamówić taksówki z miast w całej Polsce i dostosować to zamówienie do Twoich indywidualnych upodobań. Sprawdź stronę iTaxi.pl i dowiedz się szczegółów. Aplikacja dostępna jest na iOS, Androida i Windows Phone.

szczegóły wpisu »

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: