Podkategoria: Oprogramowanie dla firm


Pogotowie Komputerowe Katowice Arkadiusz Łuczak Serwis Laptopów 24h

Pogotowie Komputerowe Katowice Arkadiusz Łuczak Serwis Laptopów 24h »

Nie zawoź komputera do serwisu. My przyjedziemy do Ciebie!Nasze usługi:- Pogotowie Komputerowe Katowice- Serwis Laptopów Katowiceto profesjonalizm i wygoda.Nasze usługi to:- Obsługa Informatyczna Firm i Domu- Konfiguracja i zakładanie sieci- Instalacja systemów i oprogramowania- Naprawa Komputerów PC oraz laptopów- Utrzymanie ciągłości pracy komputerów- Sprzedaż części i oprogramowania- Odzyskiwanie danych- Obsługa stron internetowych oraz kont pocztowychKom: 506-087-950 lub Kom: 506-087-955e-mail: biuro@pogotowiekomputerowe.katowice.plwww: www.pogotowiekomputerowe.katowice.pl

szczegóły wpisu »

Rozliczania pit 2013/ pit 2014 dla biur rachunkowych

Rozliczania pit 2013/ pit 2014 dla biur rachunkowych »

Jedną z największych uciążliwości, jakie dotyczą każdego z nas, stają się rozliczania pit 2013 . Potrzeba ich wykonania nie rzadko wiąże się ze stresem jak również poświęceniem znacznej ilości coraz cenniejszego czasu, jakim dysponujemy. Wywiązania się z obowiązku wobec Państwa nie ułatwia skomplikowane prawo i jednocześnie ogromna ilość dostępnych odliczeń. Aby dysponować wiedzą konieczną by samemu wykonać rozliczania pit 2013/ pit 2014, nieodzowne byłoby spędzenie licznych godzin na studiowaniu przepisów, które każdego roku pozostają modyfikowane. Żadna osoba nie chce zmagać się z tym wyzwaniem oraz stara się wykorzystać możliwości, jakie pozostają dla niego dostępne. Skorzystanie ze sprawdzonych jak również niezawodnych metod nie musi się wiązać z obowiązkiem ponoszenia wydatków. Są produkty, które eliminują konieczność analizowania setek procedur i jednocześnie niewymagające poznawania tajników matematyki, i jednocześnie skomplikowanych obliczeń. Aktualnie rozliczania pit najlepiej wykonać z udziałem dobrego programu np. PIT FORMAT.

Także dla biur rachunkowych, wykonujących rozliczania pit 2013/ pit 2014 dla wielu podatków w imieniu swoich klientów, odnajdziemy propozycje pasujące do potrzeb. Aplikacja generująca dokumenty podatkowe, dla tych podmiotów, posiada dodatkowe możliwości. Jak wiadomo potrzeba wykonania dużej liczby dokumentów oraz ich przesłania do odpowiedniego urzędu, musi być wspierana przez produkty wykonane do tego zadania. Inną zaletą tego rodzaju aplikacji będzie szansa automatyzacji pewnych obliczeń jak również wprowadzania zapisów, co znacznie ułatwia pracę oraz daje oszczędności czasu, co owocuje zadowoleniem klienta jak też większymi dochodami.

Więcej: Rozliczania pit dla biur podatkowych - program PIT FORMAT

szczegóły wpisu »

Vendero - sklep internetowy dla Subiekta, firmowy serwis www, witryna

Vendero - sklep internetowy dla Subiekta, firmowy serwis www, witryna »

vendero – aplikacja pozwalająca na stworzenie 3 typów serwisów: sklepu internetowego, który umożliwia wygodną sprzedaż produktów z Subiekta, witryny z ofertą za pomocą której można zaprezentować szczegółową ofertę produktów i usług oraz firmowy serwis www, czyli wizytówkę firmy. Zalety programu: elastyczność, szybkość, niezawodność. Przy zakupie vendero bezpłatna reklama w serwisie Pasaż 24.

szczegóły wpisu »

System zarządzania treścią, projektowanie stron internetowych

System zarządzania treścią, projektowanie stron internetowych »

Stworzony przez agencję internaktywną Qubsoft system zarządzania treścią (CMS ) - QubCMS to narzędzie zarówno szybkie jak i efektywne. Elastyczność zastosowanych w nim rozwiązań sprawia że nasi projektanci są w stanie wdrożyć go do nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Projektowanie stron internetowych i aplikacji internetowych jest dla nas pasją, którą łączymy z najnowszymi technologiami i standardami. Strony zaprojektowane i wykonane w agencji Qubsoft są skutecznym narzędziem promocji, a nasze kreatywne podejście do strony graficznej projektu sprawia, że nasze projekty są za razem i funkcjonalne i ładne. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w konkurencyjnych cenach – Qubsoft Team

szczegóły wpisu »

Fachowe programy do rozliczania pit dla biur rachunkowych

Fachowe programy do rozliczania pit dla biur rachunkowych »

Każdego roku każdy pracujący Polak jest zobowiązany do rozliczania się ze swoich przychodów i zapłaconego podatku. W wymaganych przez urzędników formularzach powinniśmy wpisać niezbędne dane i dokonać dokładnych wyliczeń tak aby nie pojawił się jakikolwiek błąd. Nikt spośród nas nie chciałaby rzecz jasna dostać wezwania ze skarbówki do złożenia wyjaśnień i marnować czasu na wizyty w urzędzie. W związku z tym, dużo podatników decyduje się na przekazanie swoich dokumentów podatkowych fachowcom, czyli chociażby biurom rachunkowym, które profesjonalnie zajmują się takimi sprawami.
Ludzie, którzy pracują w tego typu firmach niejednokrotnie od wielu lat zajmują się księgowością głównie mniejszych lub dużych przedsiębiorstw. Moglibyśmy wręcz powiedzieć, iż zeznania podatkowe posiadają w małym palcu. Naturalnie istnieją przypadki gdy jakaś sprawa wymaga dłuższego zastanowienia albo nawet poproszenia o poradę innej osoby, ale ogólnie rzecz ujmując na podatkach znają się oni świetnie. I właśnie z tego powodu, wiele osób chce oszczędzić sobie kłopotu i zleca wypełnienie niezbędnych dokumentów tego rodzaju biurom rachunkowym.
Dodatkowo istnieją specjalne, fachowe programy do rozliczania pit dla biur rachunkowych, które wspierają pracę osób w takich miejscach zatrudnionych. Dzięki temu taka firma jest w stanie przyjąć znacznie większą ilość podatników w krótszym czasie. Takie ułatwienie techniczne jakim bez wątpliwości są również programy do rozliczania pit dla biur rachunkowych są w stanie usystematyzować wykonywaną pracę, przez co możliwość popełnienia błędu jest faktycznie bardzo mała. Dlatego też, dzisiaj tak dużo osób przestaje przejmować się swymi deklaracjami podatkowymi i powierza to zadanie prawdziwym fachowcom.

szczegóły wpisu »

Autodesk Inventor Cena

Autodesk Inventor Cena »

Firma Evatronix oferuje nowoczesne systemy komputerowe dla firm zajmujących się projektowaniem i produkcją maszyn, oraz konstrukcji stalowych. Zapewnia wysoką jakość obsługi, dobrze wyposażoną salę szkoleniową, oraz fachową kadrę wykładowców. Posiada status autoryzowanego sprzedawcy produktów Autodesk i status autoryzowanego centrum szkoleniowego firmy Autodesk. W ofercie posiada również oprogramowanie, które pozwala na kompleksową realizację projektów PCB i FPGA. Zachęcamy do wejścia na naszą stronę internetową i zapoznania się z naszą ofertą.

szczegóły wpisu »

CFI Systemy Informatyczne

CFI Systemy Informatyczne »

CFI jest firmą informatyczno - konsultingową. Zajmuje się produkcją i wdrażaniem informatycznych systemów zarządzania klasy ERP, organizujących pracę wybranych działów oraz firmy jako całości. Głównym celem wdrożeń jest wzrost efektywności działania i obniżka kosztów operacyjnych użytkowników. Podnoszenie efektywności rozumiane jest jako wzrost stosunku efektów do nakładów w każdej komórce przedsiębiorstwa. Oprogramowanie dla firm Poznań wdrażane jest dla firm, których specyfika działania potrzebuje czegoś więcej, niż posiadania zwykłego oprogramowania magazynowo-księgowego. Celem każdego projektu jest dostarczenie klientowi wartości dodanej konkretnego, widocznego efektu współpracy - pomniejszenia nakładów pracy w firmie, poprawy przepływu informacyjnego, jakości obsługi klienta i wzrostu sprzedaży.

szczegóły wpisu »

Navireo - ERP dla piekarni

Navireo - ERP dla piekarni »

Navireo – innowacyjny system ERP. Posiada szereg funkcji które ułatwiają pracę w piekarni oraz cukierni. Są one związane z obsługą zamówień i płatności, planowaniem specyficznej produkcji, zarządzaniem relacjami z klientami. Navireo wspiera m.in. specyfikę procesów handlowych i magazynowych. Oprogramowanie posiada pozytywną opinię o innowacyjności. Dzięki temu przy zakupie można skorzystać z ulgi technologicznej.

szczegóły wpisu »

Program do faktur dla lekarzy

Program do faktur dla lekarzy »

Każdy właściciel firmy wie, że zestawiania sprzedaży dostarczają informacje niezbędne do podejmowania decyzji. Ale czy można znaleźć na rynku program do fakturowania, który jednocześnie pozwala sporządzić i wydrukować różnego rodzaju raporty? Jednym z takich aplikacji jest FakturaLight. Pozwala na tworzenie zarówno ewidencji sprzedaży jak i zakupu, zestawień ilości konkretnego produktu, ustawienia filtru na konkretnego sprzedawcę, itd. Poza tym przedsiębiorca może także wygenerować JPK, który jest obowiązkową deklaracją przesyłaną do ministerstwa.

szczegóły wpisu »

Oprogramowanie dla firm - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: