Podkategoria: Religia


Jeremiasz.pl - twoja księgarnia religijna

Jeremiasz.pl - twoja księgarnia religijna »

Dla nas najważniejsze są książki. Każdy czytelnik z pewnością znajdzie w naszej księgarni katolickiej coś dla siebie. Księgarnia religijna Jeremiasz.pl posiada w swojej ofercie wiele ciekawych tytułów docenianych na całym świecie. Różne książki katolickie począwszy od modlitewników, brewiarzy, na książkach dla dzieci kończąc powoduje, że starsi i młodsi czytający zawsze znajdą u nas coś dla siebie. Wśród tysięcy książek jakie ma do zaoferowania nasza Księgarnia katolicka można wyłuskać pozycje teologiczne, psychologiczne, homiletykę i katechetykę. Już dzisiaj odwiedź naszą księgarnię Jeremiasz.pl i ciesz się literaturą duchową!

szczegóły wpisu »

Papież z Polski Jan Paweł II

Papież z Polski Jan Paweł II »

Jan Paweł II, polski papież, Karol Wojtyła i 27 lat jego pontyfikatu jako zwierzchnika chrześcijaństwa. Zachęcamy do zapoznania się z opisem bogatego życia i pracy jednego z najwybitniejszych ludzi, jakich wydała polska ziemia. Na naszej witrynie znajdziesz opis pontyfikatu Jana Pawła II oraz jego podróży do kraju. Dowiesz się o powszechnie nieznanych faktach z czasów gdy był młody a także poznasz wiele opowieści dotyczących jego duszpasterstwa. To wspaniałe opracowanie dotyczące papieża z Polski na zawsze będzie pozostałością po nadzwyczajnym Ojcu, słudze kościoła a także głosicielu współpracy między religiami świata. Rekomendujemy naszą wityrnę niezwykle prawdziwie nie tylko głęnokim chrześcijanom, ale wszystkim tym, którzy pragnęliby dowiedzieć się czegoś więcej o Ojcu Świętym, Janie Pawle II.

szczegóły wpisu »

Religia - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token:
Fatal error: Call to undefined function recaptcha_get_html() in /home/viso/domains/webpond.pl/public_html/templates/default/footer.php on line 131