Podkategoria: Koty


Zwierzęta

Zwierzęta »

Chyba każdy z nas ma lub miał w życiu styczność z jakimiś zwierzętami. Mogły to być zwierzęta dzikie lub też zwierzęta hodowlane. Nie jesteśmy w stanie pojąć, jak wiele gatunków fauny istnieje na na naszej planecie. Nie ma człowieka, który byłby w stanie na żywo zobaczyć choć 1/4 wszystkich gatunków zwierząt. Na naszej stronie staramy przybliżyć się każdemu najpopularniejsze i te mniej popularne zwierzęta, zarówno żyjące w dziczy, jak i te udomowione przez człowieka. Do każdego artykułu dołączone zostało zdjęcie. Znajdziecie u nas opisy ssaków, ptaków, owadów, gadów, płazów, ryb i pajęczaków. Strona będzie przydatna zarówno dla uczniów, jak i studentów i osób zainteresowanych.

szczegóły wpisu »

Karma sucha dla psa

Karma sucha dla psa »

Internetowy oferujący ogromny wybór karm dla psów oraz kotów. Karma oferowana w sklepie e-pazur została posortowana na rozmaite kategorie, tak by właściciele psów mogli szybko dokonać zakupu odpowiedniej karmy dla swojego pupila. Trzeba bowiem wiedzieć, że inną karmę należy kupić dla psów ras dużych, a inną dla ras małych. Specyficznej karmy będą także potrzebować psy ze skłonnością do nadwagi. W sklepie można także zakupić specjalistyczne karmy odkłaczające dla psów.
Oczywiście karma sucha dla psa to nie jedyny asortyment dostępny w sklepie. Jak przystało na typowy sklep zoologiczny, sklep internetowy e-pazur.com oferuje bardzo szeroki asortyment artykułów zoologicznych.

szczegóły wpisu »

Koty - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: