Podkategoria: Przedszkola


PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała

PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

Przedszkole dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Praca opiekuńcza, wychowawcza i kształcąca w naszej placówce realizowana jest w oparciu o podstawę programową wychowania przedszkolnego. Edukacja i wychowanie dzieci oparte są na programach autorskich oraz na programach wychowania przedszkolnego wspomagających rozwój aktywności dzieci. W obecnym roku szkolnym w przedszkolu realizowany jest program edukacji przedszkolnej, ,Nasze przedszkole” autorstwa M.Kwaśniewskiej, W.Żaby-Żabińskiej, wyd. MAC Edukacja 2009. Posiadamy wolne miejsca w każdej grupie wiekowej.

szczegóły wpisu »

Troskliwa opieka nad dzieckiem Piaseczno

Troskliwa opieka nad dzieckiem Piaseczno »

Od wielu lat nasza placówka para się organizowaniem opieki nad dziećmi w wieku od 1 do 4 lat. Oddział naszej firmy istnieje w Piasecznie w pobliżu Warszawy. Posiadamy doświadczoną ekipę specjalistów co gwarantuje zadowolenie z realizowanych przez nas usług. Osobom korzystającym z naszych usług oferujemy możliwość rozliczenia się za godziny spędzone u nas i również kolejka zajęć dydaktyczno-opiekuńczych. Jesteśmy pewni, że każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług będzie w pełni zadowolony. Przykładowe zajęcia z jakich mogą skorzystać przychówek w trakcie pobytu u nas to zabawy rytmiczne, ćwiczenia gimnastyczne, kurs muzyczne, malowanie, wykształcenie języka angielskiego a także dużo innych. Jesteśmy pewni, że dzięki naszym usługom latorośl rozwinie się. Pożądane byłoby skorzystać z naszych usług jeśli poszukuje się placówki zapewniającej zbytek dla przychówek.

szczegóły wpisu »

Meble przedszkolne

Meble przedszkolne »

Jesteśmy firmą, która para się dostarczaniem doskonałej klasy mebli do instytucji użytku publicznego. Nasze oprzyrządowanie jest bardzo najwyższej jakości i również gwarantuje, że każdy będzie z niego kontent. Mamy w ofercie szafy indywidualne, meble biblioteczne, tablice, biurka, stoły i również co niemiara innych produktów. Dzięki naszej ofercie każdy będzie mógł wydobyć idealne sprzęt dostosowane do swoich potrzeb. Najważniejszą zaletą naszego sklepu jest fakt, że każde zamówienie realizujemy ekspresowo i sprawnie i również umożliwiamy dodatkowe rabaty różnego gatunku. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się na zakupy w naszej firmie otrzyma stricte artykuły, które spełnią jego wymagania. Kompetencja i najwyższa jakość są zawsze standardami w naszej firmie. Namawiamy ciepło do zakupów u nas.

szczegóły wpisu »

Przedszkola - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: