Prywatne Przedszkole Kraków


Prywatne Przedszkole Kraków

Prywatne Przedszkole Montessori-House przyjmuje dzieci w wieku 3 - 5 lat. Celem naszej placówki jest wielokierunkowy rozwój dziecka w oparciu o myśl Marii Montessori „Pomóż mi zrobić to samodzielnie”. W placówce troszczymy się o dobrą metodę języka angielskiego, prowadzimy także autorski program rozwoju psychospołecznego dzieci. Nasze Przedszkole działa według pełnego programu Montessori.
Włoska nauczycielka oraz lekarka - Maria Montessori, żyła w latach 1870 - 1952. Jedna z najwybitniejszych promotorek nauczania przedszkolnego. Kreatorka „metody Montessori”, opiera się głównie na samodzielnych działaniach dziecka, aby rozwijać jego zmysły. W przedszkolu Montessori dzieci pracują według własnego tempa i możliwości. Istotą wychowania jest uniezależnienie dziecka od dorosłych. Nauczyciel w pedagogice Montessori ma szczególną rolę. Pomaga, pokazuje jak posługiwać się pomocami, ale nie wyręcza. Jest jego doradcą i towarzyszem w drodze do dorosłego życia.
Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły strony montessori-house.pl:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę montessori-house.pl:

Prywatne Przedszkole KrakówLogowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token:
Fatal error: Call to undefined function recaptcha_get_html() in /home/viso/domains/webpond.pl/public_html/templates/default/footer.php on line 131