Podkategoria: Nauka angielskiego


Angielski dla dzieci Wrocław

Angielski dla dzieci Wrocław »

Na stronach niniejszego katalogu dzielimy się z internautami informacją na temat szkółki prowadzącej kursy językowe Wrocław.
Szkoła o której piszemy, rozpoczęła nauczanie w 2008 roku i i do chwili obecnej kształci swoich wychowanków w zakresie znajomości obcych języków, wśród których wymieniamy język niemiecki, język hiszpański, język angielski oraz francuski.
Wyśmienicie wyszkoleni lektorzy dokładają wszelkich starań, aby w sposób zrozumiały, wygodny i intuicyjny przekazać swoją wiedzę uczniom. Nasz szkoła główny nacisk kładzie na nauczanie dzieci, ale z równie ogromną przyjemnością kształcimy także młodzież i osoby w kwiecie wieku. osobom potrzebującym pomocy tłumaczy, proponujemy korzystanie z naszych usług w zakresie np. tłumaczenia język angielski.

szczegóły wpisu »

Angielski przez skype

Angielski przez skype »

W teraźniejszych czasach oczekuje się od ludzi znajomości języka angielskiego. Jeśli do tej chwili nie przykładałeś się do kształcenia to w tej chwili dajemy Ci okazję żeby to odmienić. Gwarantujemy Ci kursy w miłej atmosferze. Jeżeli chciałbyś aby działali z tobą doświadczeni nauczyciele to dobrze trafiłeś. Pracujemy wyłącznie z wykształconymi fachowcami, którzy znają trudności jakie dotyczą uczniów. Trzeba mieć na uwadze, że bez znajomości angielskiego nie mamy szans na opłacalną pracę. Moja oferta specjalna to – angielski online. Masz wątpliwości – odpowiemy na wszelkie pytania.

szczegóły wpisu »

Nauka angielskiego

Nauka angielskiego »

Dzięki nauce języka angielskiego można się pozbyć barier w dostępie do świata, w którym ten język rządzi niepodzielnie. Koszta włożone w naukę zwrócą się wielokrotnie, choćby w przypadku własnej kariery zawodowej, dla której znajomość języków obcych bywa kluczowa, gdyż w dzisiejszych czasach jest ona nie tylko atutem, ale już wymogiem. Nie istnieje bariera wiekowa dla nauki języka angielskiego. Dziś istnieje ogromna ilość materiałów multimedialnych, dzięki którym można uczyć się samemu w domu. Można także zapisać się na profesjonalny kurs lub do szkoły językowej. Początki zawsze są trudne, lecz pierwsze widoczne efekty i sukcesy pozwolą nabrać jeszcze większej ochoty do dalszej nauki. Niniejsza strona przedstawia podstawowe informacje z zakresu nauki angielskiego, takie jak: gramatyka, czasy, słówka itp. Zapraszamy.

szczegóły wpisu »

Tłumaczenia prawne Kraków

Tłumaczenia prawne Kraków »

Tłumacz przysięgły języka angielskiego to mój fach i skłonność zaciekawienia językiem. Moją specjalizacją są tłumaczenia z zakresu prawa i ekonomii charakteryzujące różnorodne gałęzie takie jak finansowa, bankowość, księgowość, zarządzanie czy reklama. proponuję tłumaczenia ustne połączone z pisemnymi jak i tłumaczenia pisemne uprawomocnione czyli przysięgłe. upoważnienia swe uzasadniam wpisem na liście Ministerstwa Sprawiedliwości RP pod stosownym numerem. Me doświadczenie jak i wyuczenie to długie lata pracy na różnych stanowiskach i w rozlicznych instancjach. Przeważająca to gałąź finansowa w niej zdobyłam rozległe doświadczenie do realizowania dalszych tłumaczeń. Więcej szczegółów na witrynie internetowej www.tlumaczprzysiegly.net

szczegóły wpisu »

Q15 - słownik angielsko polski

Q15 - słownik angielsko polski »

Q15.pl to najlepszy internetowy słownik językowy. 51 wbudowanych języków umożliwia pełną swobodę w korzystaniu z obcojęzycznych stron internetowych.
Od dziś tłumaczenie stron www, odrabianie zadań domowych oraz pisanie wszelkich aplikacji w obcym języku staje się proste i przyjazne! W translatorze Q15
po wybraniu język, klikasz tylko przetłumacz i masz gotowy słowo,tekst przetłumaczony. Dołącz do grona osób nie mających problemów z językami obcymi.

szczegóły wpisu »

Słownik angielski

Słownik angielski »

Obecnie bardzo często można spotkać się z treściami czy poradami w języku angielskim. Czasami nie pamiętamy jakiś słów, stąd potrzebujemy je przetłumaczyć. Szukanie słów w papierowych słownikach jest niewygodne i przeważnie trwa bezdyskusyjnie dłużej. Dlatego też lepiej jest korzystać z internetowych słowników które są zawsze pod ręką. Z pomocą przychodzi strona leksyka.pl która posiada szybki słownik angielsko-polski. Dany słownik angielski pozwala tłumaczyć słowa w szybki i wygodny sposób. W swej bazie ma wielką ilość wyrazów ogólnych jak również specjalistycznych, opracowanych przez znakomitych ekspertów w swych dziedzinach - ekonomistów, prawników, lekarzy, informatyków itp. Na stronie leksyka.pl znajdują się też wygodne słowniki pozostałych języków, m.in: słownik hiszpańsko-polski, niemiecki, i słownik włosko-polski. Wyjątkowy taki zbiór słowników w sieci.

szczegóły wpisu »

Angielski Łomianki

Angielski Łomianki »Angielski Łomianki to oferta skierowana do osób dorosłych. Zajęcia angielskiego realizujemy w mini grupach, które nie przekraczają czterech osób lub w formie indywidualnych zajęć z lektorem. Prowadzimy kursy angielskiego w szkole z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych. Uczniowie mogą korzystać z platformy w domu i powtarzać materiał zrealizowany na lekcji. W ofercie kursów znajdują się kursy angielskiego ogólnego, angielski w pracy, konwersacje oraz przygotowanie do wybranych egzaminów.

Osoby młodsze mogą również korzystać z nauki w szkole. Kursy realizowane w trybie dwutorowym. Uczniowie z klas czwartych otrzymują dodatkowy dostęp do wideoplatformy, na której mogą powtarzać materiał szkolny.

W ofercie mamy również angielski online Zapraszamy wszystkich na próbne lekcje za 1 zł.

szczegóły wpisu »

Angielski dla Firm

Angielski dla Firm »

Witryna, na jakiej pozyskasz wszystkie informacje dotyczące języka angielskiego. Abstrahując od wskazówek, odnoszących się do polepszania umiejętności poliglotycznych, powiemy Ci więcej o nauce języka. Podpowiemy Ci w jaki sposób zmienić sposób uczenia się, aby nauka stała się przyjemniejsza. Piszemy o, np.: czy powinno się uczyć języka już od dziecka, np. w szkole? czy jak wygląda zarabianie w Londynie? Co warto wiedzieć? Jesteś zainteresowany? Odwiedź portal i zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy.

szczegóły wpisu »

Tłumaczenia Sosnowiec - Profes

Tłumaczenia Sosnowiec - Profes »

Na naszej stronie internetowej odnajdą Państwo kompleksowe usługi edukacyjne skierowane do firm i osób prywatnych. Nasze produkty usługowe nie ograniczają się wyłącznie do jednej grupy docelowej. Z naszych propozycji szkoleniowych mogą skorzystać wszyscy ci, którym zależy na rozwoju i poszerzaniu kompetencji zawodowych dzięki szkoleniom, jakie możemy nazwać w skrócie szkolenia Katowice. Realizujemy również tłumaczenia. Najpopularniejsze są te, dla jakich jako opis pasuje hasło tłumaczenia angielski Śląsk. Teksty tłumaczone są z najwyższą starannością o poprawność oraz optymalne struktury leksykalno-gramatyczne. Tłumaczymy nie tylko zwykłe teksty użytkowe, ale również specjalistyczne teksty medyczne, techniczne i całe treści dla stron www naszych kontrahentów. Obecnie reklamujemy się w internecie i wielu innych mediach. Nasze usługi mają możliwość Państwo wyszukać wpisując w wyszukiwarce np. tłumaczenia Sosnowiec. Zachęcamy oczywiście również do odwiedzenia naszej strony pod adresem www.profes.edu.pl.

szczegóły wpisu »

Pisanie prac filologia angielska

Pisanie prac filologia angielska »

Zakres aktywności naszego serwisu obejmuje pomoc w pisaniu prac po angielsku. Jeśli zatem pianie pracy licencjackiej lub magisterskiej stanowi dla Ciebie wyzwanie, z którym z różnych przyczyn nie możesz sobie poradzić zgłoś się do nas. Mamy najbogatsze doświadczenie w tej wąskiej, wyspecjalizowanej sferze, a więc masz pewność, że Twój projekt opracowywany jest rzetelnie co bezpośrednio rzutuje na wysoką jakość opracowywanych tekstów. Możemy pomóc Ci w stworzeniu planu, kompletowaniu materiałów oraz opracować dla Ciebie kompletną i w pełni oryginalną prace wzorcową. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i kontaktu indywidualnego.

szczegóły wpisu »

Angielski dla dzieci Poznań

Angielski dla dzieci Poznań »

Zawsze lubiłam się dużo uczyć. Niektórzy w szkole przezywali mnie od kujonów, ale ja sobie nic z tego nie robiła. Przecież nie była kujonem dla samego uczenia się i dostawania piątek. Robiłam to co lubiłam. Potrafili to dopiero zrozumieć moi przyjaciele w liceum i na studiach. No ale czego możemy wymagać od dzieciaków, które jeszcze tak niewiele wiedzą o świecie. Zresztą właśnie od swoich rodziców uczą się jak to można gardzić innymi ludźmi i wytykać kogoś palcami tylko dlatego, że jest inny, albo po prostu najzwyczajniej w świecie z zazdrości. Ja lubiłam się uczyć, ponieważ byłam przyzwyczajona do tego już od najmłodszych lat. Rodzice mnie zapisywali na wiele zajęć dla dzieci w Poznaniu. Szczególnie, gdy chodziłam na angielski dla dzieci nauczyłam się, że praca i nauka może być jednocześnie zabawą, a zgłębianie wiedzy i poznawanie nowych rzeczy jest czystą przyjemnością, niezwykle interesującą i przydatną w codziennym i przyszłym życiu. Dlatego w przyszłości mam zamiar tak samo postąpić ze swoimi dziećmi bez względu na to co twierdzą inni. Uważam, że krzywda mi się nie stała, nic nie straciła, a tylko bardzo wiele zyskałam.

szczegóły wpisu »

MrRabbit Angielski Toruń

MrRabbit Angielski Toruń »

Kurs w szkole językowej ma dużą przewagę nad zwyczajnymi sposobami nauczania w normalnych szkołach. Przede wszystkim prowadzący są otwarci na sugestie i nie powtarzają monotonnie tego samego materiału, jak nauczyciele w szkołach. Kursy zazwyczaj mają dużo większe możliwości, jeśli chodzi o nowoczesny sprzęt wspomagający naukę, nie są ograniczane wytycznymi. Dodatkowo prowadzący mają ułatwiony i ciągły dostęp do szkoleń, które umożliwiają im poznawanie najświeższych metod nauczania w oparciu o nowoczesne technologie. Poza tym, nie jest to następna lekcja w szkole, tylko coś dodatkowego, forma spędzenia czasu, zabawy, wyróżnia się bo nie jest otoczona innymi podobnymi zajęciami. Kurs sięga dalej niż program nauczania i oferuje możliwości szerszego obcowania z językiem. Lekcje na kursach występują maksymalnie 2 razy w tygodniu, co nie obciąża umysłów najmłodszych i dzięki temu nie zabija ich ciekawości.
To jasne, że kurs angielskiego dla dzieci różni się od tego, dla dorosłych, czy młodzieży. Istotne są tutaj metody nauczania oraz podejście nauczycieli. Dzieci wymagają więcej uwagi. Ważne jest, aby ich ciągle pilnować i nie dopuścić do nudy. Wartościowy kurs to ten, który będzie zaopatrzony w najlepszą kadrę nauczycielską, która jest zapoznana z najnowszymi technologiami wpierającymi naukę. Taki nauczyciel powinien być przyzwyczajony do pracy z dziećmi i kreatywnie podchodzić do zadania. Ważne są metody, w których nie ma miejsca na pozostanie w ławkach i sztywne rozwiązywanie zadań i zapamiętywanie na siłę. Dzieci zdecydowanie najlepiej uczą się poprzez zabawę. Kurs powinien być wyposażony w nieskończoną ilość alternatyw prowadzonych lekcji. Istnieje sporo gier pozwalających na łatwiejsze przyswajanie słownictwa. Takie gry uczą najmłodszych przez zabawę, dzięki temu otrzymujemy dużo lepsze wyniki, niż w ramach nauki w placówkach publicznych.

szczegóły wpisu »

Praca w Niemczech

Praca w Niemczech »

Zapraszamy do nowego serwisu z bazą ogłoszeń pracy w Niemczech. Zawsze sprawdzone i aktualne oferty pracy w Niemczech. Praca na umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą, urlopy, pełny pakiet socjalny na terenie Niemiec. Praca za granicą we wszystkich krajach wspólnoty. Nie zwlekaj już dziś zapoznaj się z ofertą Agencji pracy oraz bezpośrednio z ogłoszeniodawcami c firm z innych krajów europejskich.

szczegóły wpisu »

Angielski, nauka Angielskiego

Angielski, nauka Angielskiego »

Korzystając z naszej strony, będziesz w stanie przyuczyć się angielskiego na własną rękę. Przekazujemy wiedzę przez zabawę, klasyczne materiały, a także testy, egzaminy i wypracowania. U nas nauczysz się gramatyki, oraz wymowy przez materiały jakie udostępniamy, np. artykuły, jakich wymowę będziesz mógł podsłuchać na stronie.

szczegóły wpisu »

Kursy językowe za granicą

Kursy językowe za granicą »

Firma LEKTOR to szeroka gama kursów języków dla osób w każdym wieku. Prowadzimy lekcje z języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, francuskiego oraz polskiego (dla obcokrajowców). Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na stałe dostosowywanie się do najnowszych metod nauki, podnosząc tym samym efektywność nauki oraz zadowolenie stale rosnącej liczby uczniów. Prowadzimy zajęcia przed południem, po południu, wieczorem oraz podczas weekendów, dostosowując się do oczekiwań kursantów. W okresie lata prowadzimy kursy wakacyjne z 30% zniżką. Dzieciom i młodzieży proponujemy kolonie i obozy językowe, w kraju i zagranicą, łączące przyjemne z pożytecznym – wypoczynek z nauką języka.

Nasza główna siedziba mieści się w samym rynku Wrocławia. Ponadto zajęcia prowadzone są w nowym centrum językowym, mieszczącym się przy ul. Kazimierza Wielkiego 27.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

szczegóły wpisu »

Nauka angielskiego Kraków

Nauka angielskiego Kraków »

Według nas, obecnie na rynku sukces mogą odnieść szkoły, które dbają o klientów i traktują ich z powagą, szacunkiem.
Jesteśmy taką firmą, a dla Państwa proponujemy naukę angielskiego w Krakowie, gdzie w szkole języka angielskiego Lingua Expert mogą Państwo uczyć się angielskiego na różnych poziomach zaawansowania, w tym na specjalistycznych kursach języka angielskiego (np. biznesowych).

szczegóły wpisu »

Szkoła językowa Łódź

Szkoła językowa Łódź »

Szkoła Językowa Perfekt OK to działająca od 2001 roku szkoła językowa w Łodzi, w której znajdziesz najlepszych lektorów i szeroki wybór kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Placówka proponuje kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i również naukę języka portugalskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, japońskiego lub chińskiego. Lektorzy prowadzą zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców. Nasi audytorium wybierają nasza szkołę przez wzgląd na dogodną lokalizację w główny punkt Łodzi, przyjazną atmosferę lub przystępne ceny a także zniżki. Pośród naszych lektorów nie brakuje absolwentów filologii i również native speaker-ów. Regularnie się dokształcają, rozwijają swój warsztat pracy, uczestniczą w szkoleniach i konferencjach branżowych. Lektorzy wykorzystują najlepsze metody nauczania w zależności od poziomu grupy a oprócz tego jej specyficznych potrzeb. Naszym celem jest umożliwienie słuchaczom osiągnięcia najlepszych efektów nauczania.

szczegóły wpisu »

Nauka angielskiego - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token:
Fatal error: Call to undefined function recaptcha_get_html() in /home/viso/domains/webpond.pl/public_html/templates/default/footer.php on line 131