Podkategoria: Kursy i szkolenia


« poprzednia strona · · następna strona »

Rozwój osobisty Kraków

Rozwój osobisty Kraków »

Motywacja do działania jest podstawą każdego progresu. Natomiast działanie. No a życie mogłoby być piękne. Wszystko w naszych rękach. Choć bywa, że nie potrafimy w to uwierzyć. Można sobie jednak wyobrazić alternatywę, w której aktywność czy podejmowanie wyzwań będzie dawało stałą korzyść osobistą i rozwój osobisty minimalizując jednocześnie stres w codziennym życiu.

Jak się zmotywować do działania? Życiowe mądrości głoszą, że każdy jest kowalem swojego losu, a jeśli przy tym umiesz liczyć, to licz na siebie. Jak jednak pokazuje rzeczywistość nie tylko na siebie. Jest bowiem coach, a więc ktoś w rodzaju osobistego trenera o rozległych umiejętnościach, łączącego w sobie zdolności oraz wiedze z zakresu psychologii, socjologii, biznesu i wielu innych.
Coaching, czyli pozwalająca kształtować dobre nawyki praca nad własną osobą pod okiem doświadczonego trenera to wieloaspektowy i umożliwiający interakcje proces skierowany zarówno do osób indywidualnych, chcących pokierować swoją karierą zdobywając szeroko rozumiany rozwój zawodowy, jak również do całych organizacji.

szczegóły wpisu »

Kursy języka norweskiego on-line

Kursy języka norweskiego on-line »

E-norsk to nowoczesna szkoła językowa nastawiona na współpracę z osobami chcącymi wreszcie porządnie nauczyć się języka norweskiego, a do tego dowiedzieć się czegoś o literaturze i kulturze Skandynawii. W szkole uczą praktycy, osoby które nie tylko mają świetne przygotowanie merytoryczne, ale także na co dzień obcują z kulturą skandynawską. Takie połączenie jest najlepsze i przynosi najlepsze rezultaty.

szczegóły wpisu »

Gry szkoleniowe

Gry szkoleniowe »

Prowadzisz swoją gospodarczą działalność i szukasz w tym momencie profesjonalnych firm zajmujących się biznesowymi szkoleniami z zakresu zarządzania projektami i zespołem? Trafiłeś wręcz idealnie, bowiem na powyższej stronie internetowej będziesz miał szansę odszukać niezwykle atrakcyjną ofertę. Już po kilku chwilach spędzonych na firmowej witrynie będziesz utwierdzony w przekonaniu, że utworzona przez podmiot propozycja jest niezwykle konkurencyjna i godna rozwagi. Atrakcyjne są w dodatku proponowane warunki cenowe, toteż nie musisz się niepotrzebnie obawiać o wielkość rachunku, który przyjdzie Ci zapłacić. Przestudiuj zamieszczony w serwisie materiał, zaznajom się z ofertą, a później skontaktuj się z firmą, żeby omówić detale związane z interesującymi Cię szkoleniami.

szczegóły wpisu »

Szkoła jazdy Kraków

Szkoła jazdy Kraków »

Zapraszamy do szkoły jazdy Biel MotoGP gdzie nauka jazdy odbywa się w miłej i przyjaznej atmosferze. Instruktorzy pracujący w Krakowskiej szkole jazdy Biel MotoGP to doświadczeni instruktorzy jazdy którzy posiadają wieloletni staż pracy w Policji Drogowej. Nauka jazdy w Biel MotoGP pozwoli Ci opanować jazdę na motorze i samochodem. Sprawdź sam! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów którzy posiadają już prawo jazdy! Zapraszamy!

szczegóły wpisu »

ODTJ

ODTJ »

Szkolenie jazdy pasywnej w ODTJ Rajder ma na celu wzrost bezpieczeństwa ruchu drogowego. Organizując specjalistyczne szkolenia, nasz ośrodek szkoleniowy troszczy się o poprawę kwalifikacji młodych uczestników ruchu drogowego, jak i ulepszenie umiejętności doświadczonych kierowców. Pragniemy zaoferować Państwu kompleksowe szkolenia w towarzystwie wysokiej klasy nauczycieli, którzy pokażą Państwu jak unikać zagrożeń na drodze.
Kurs jazdy pasywnej łączy teorię z praktyką. W pierwszej części szkolenia, w trakcie kierowania samochodu w ruchu ulicznym instruktor szczegółowo zanalizuje Państwa umiejętności bezkolizyjnego prowadzenia samochodu. W dalszej kolejności, w trakcie lekcji teoretycznych, wytłumaczy Państwu podstawowe zasady jazdy defensywnej i objaśni konkretne czynniki, które mają wpływ na pojawianie się kolizji drogowych. Na zakończenie kursu instruktor dokona korekty Państwa stylu jazdy i rozpocznie proces wdrażania zasad bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.
Jazda pasywna to technika jazdy, której celem jest poprawienie kultury i bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Podczas kursu pomożemy Państwu odpowiednio dostosować styl prowadzenia pojazdu do warunków atmosferycznych, stosować zasadę ograniczonego zaufania w praktyce i odpowiadać na nadchodzące niebezpieczeństwa.
Szkolenie jazdy defensywnej to doskonała szansa na udoskonalenie umiejętności dla każdego kierowcy. W naszej placówce, prócz miłej atmosfery, możemy zagwarantować Państwu doskonałe podręczniki i nowoczesne sposoby nauczania. Zachęcamy do wzięcia udziału w kursie jazdy pasywnej.

szczegóły wpisu »

Opinie kursy maturalne

Opinie kursy maturalne »

Twoja latorośl ma problemy z nauką? Chcesz mu pomóc ? Jeżeli tak to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego środka kształcenia. W naszej ofercie znajdują się między innymi kursy adresowane do uczniów gimnazjów jak a oprócz tego uczniów przygotowujących się do matury. Zatrudniamy doświadczoną kadrę, która ma sporo umiejętności a także jest w stanie pomóc zarówno w zakresie przedmiotów humanistycznych jak a oprócz tego ścisłych albo w zakresie języków obcych. Kursy dzięki nas organizowane odbywają się w małych grupach co w dużej mierze sprzyja nauce i również pozwala nam łatwo zajść do uczniów a oprócz tego oddać im wiedzę. Poza kursami przygotowawczymi zajmuje się organizowaniem kursów szybkiego czytania. Gwarantujemy, że każdemu przekażemy wiedzę prędko oraz sprawnie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

szczegóły wpisu »

SDF Łódź

SDF Łódź »

Firma SDF Łódź świadczy usługi w zakresie szkoleń oraz doradztwa dla firm. Staramy się odpowiadać na zapotrzebowanie rynku, jesteśmy zorientowani na wysoką skuteczność. Dzięki systemowi wstępnego audytu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu szkolenia w 100% dopasowane do potrzeb. Sami określają Państwo ramy takie kursu. Priorytetem dla nas jest zadowolenie klienta. Dostarczamy materiały szkoleniowe, wspieramy merytorycznie. Zapraszamy do współpracy.

szczegóły wpisu »

Kursy kosmetyczne

Kursy kosmetyczne »

Makijaż fantazyjny, niby nie jest konieczny do codziennego życia, natomiast fajnie jest pokazać się w sylwestra lub w całym okresie karnawałowym na zabawie w takim makijażu. To pewne, że koleżanki będą nam zazdrościły nietuzinkowego stroju co można połączyć z tym niesamowitym makijażem. Również miedzy innymi tego gatunku makijażu uczy szkoła makijażu, której witrynę możesz właśnie odwiedzić i wpisać się na listę uczestników szkoleń. Przy tego typu makijażu mamy nieograniczone pole do popisu, wszystkie triki są w porządku,ponieważ rysunek może zawędrować na twarz czy tez dekolt, mamy szanse przykleić cekiny, teatralne rzęsy, dokleić piórka. Makijaż musi brać pod uwagę strój lub charakter przedstawianej epoki. Dla uzupełnienia wymagana jest adekwatna fryzura, tutaj też możemy nakleić różnego typu ozdoby, cekiny czy tez piórka. Naprawdę jest to duża zabawa, ale i duma z naszego dzieła.

szczegóły wpisu »

Raport oddziaływania na środowisko

Raport oddziaływania na środowisko »

EKOOKNO to profesjonalna a także rzetelna firma usługowa, która posiada bogate wiedzę praktyczną w zakresie świadczenia usług BHP. Dla naszej korporacji szkoleniowej największym priorytetem jest w każdej sytuacji zadowolenie nabywców z tego powodu również stworzyliśmy Państwu także profesjonalną ofertę outsourcingu, która pośród wielu naszych konsumentów cieszy się realnie bardzo dużym zainteresowaniem. Jeśli preferują Państwo podnieść w własnej spółce standardy bezpieczeństwa pracy, a oprócz tego jednocześnie zadbać o bezpieczeństwo naszego środowiska to jeszcze na dzień dzisiejszy skontaktujcie się z nami. Nasza propozycja usługowa skierowana jest nie tylko dla nabywców z Wrocławia, niemniej jednak również dla firm z całego województwa dolnośląskiego. Dajemy gwarancję bezpłatny dojazd do konsumenta, a oprócz tego najwyższą jakość usług. Nie przegap spersonalizowanej okazji oraz dodatkowo jeszcze współcześnie dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

szczegóły wpisu »

Szkolenie na patent jachtowego sternika morskiego

Szkolenie na patent jachtowego sternika morskiego »

Jesteśmy wysokiej jakości szkołą żeglarstwa, która jest na rynku od wielu lat. Mamy doświadczoną kadrę specjalistów, którzy mają możliwość do każdego podejść na sposób subiektywny. Siedziba naszej firmy {jest|znajduje się w Gdańsku niemniej jednak organizujemy rejsy a oprócz tego szkolenia na o wiele szerszym obszarze. Organizujemy nie tylko kursy dla osób dopiero co zaczynających jak i zaawansowanych. Jesteśmy w stanie przystosować się do potrzeb każdego klienta a oprócz tego załatwić szkolenia a także kursy zarówno w trybie wieczorowym jak a także weekendowym. Każdemu zapewniamy zadowolenie z przekazanej przez nas wiedzy. Co więcej trudnimy się organizacją rejsów wycieczkowych i oferujemy czartery jachtów. Jesteśmy pewni, że opłaca zdecydować się na nasze usługi o ile jedynie chce się zdobyć wiedzę z zakresu żeglarstwa ewentualnie udać się na kuriozalny morski rejs.

szczegóły wpisu »

Prawo jazdy Warszawa

Prawo jazdy Warszawa »

W obecnych czasach, prawo jazdy Warszawa to już zupełny wzorzec. Większość ludzi, którzy kończą 18 rok życia idą do szkoły jazdy, by zyskać swobodę legalnego poruszania się samochodem osobowym. Ważne jest, aby nauka jazdy Warszawa odbywała się w rzetelny sposób. Dzięki temu, można będzie uzyskać dobre zwyczaje odnośnie kierowania pojazdu. Nie będzie się wówczas stwarzało zagrożenia w ruchu drogowym. Aby poprawnie prowadzić, najlepiej jest przyjmować lekcje od profesjonalistów. Szkoła jazdy Aurinko zapewnia profesjonalne przygotowanie do kierowania pojazdem. Angażuje kompetentnych instruktorów, którzy nie ganią, a uświadamiają jak trzeba zachowywać się na ulicy. Szereg wiadomości o szkole można odszukać na witrynie www.oskaurinko.pl.

szczegóły wpisu »

Ochrona środowiska

Ochrona środowiska »

EKOOKNO to fachowa, a oprócz tego rzetelna firma, która posiada bogate praktykę w zakresie świadczenia usług BHP. Dla naszej korporacji szkoleniowej największym priorytetem jest w każdej chwili zadowolenie nabywców z tej przyczyny również stworzyliśmy Państwu także profesjonalną propozycję outsourcingu, która w gronie wielu naszych nabywców cieszy się naprawdę bardzo dużym zainteresowaniem. O ile chcą Państwo podnieść w indywidualnej korporacji standardy bezpieczeństwa pracy i dodatkowo równocześnie zadbać o bezpieczeństwo naszego środowiska to jeszcze obecnie skontaktujcie się z nami. Nasza oferta usługowa skierowana jest nie tylko dla klientów z Wrocławia, niemniej jednak również dla firm z całego województwa dolnośląskiego. Gwarantujemy darmowy dojazd do konsumenta i dodatkowo najwyższą jakość usług. Nie przegap indywidualnej okazji jak również jeszcze obecnie dołącz do grona naszych uradowanych kontrahentów.

szczegóły wpisu »

Leaderheart Publishing - firma szkoleniowa

Leaderheart Publishing - firma szkoleniowa »

Leaderheart Publishing to firma założona przez Tomasza Trzcińskiego. Firma specjalizuje się w następujących obszarach: szkolenia komunikacji wewnętrznej, szkolenia przywództwa, szkolenia sprzedażowe, szkolenia zarządzania opartego na wartościach. Wydajemy też książki na temat przywództwa (jesteśmy wydawcą tytułu: "Przywództwo transformacyjne i charyzmatyczne Wizja, partnerstwo, pokora, miłość do ludzi" Tomasza Trzcińskiego) oraz na temat psychologii sprzedaży. Wspieramy też instytucje typu non-profit. Wydaliśmy książki:
"Nowoczesne metody zarządzania i przywództwa w organizacjach typu non-profit", "Planowanie i zarządzanie strategiczne w NGO: Od teorii do praktyki".

szczegóły wpisu »

Kursy f-gazowe - profesjonalna kadra

Kursy f-gazowe - profesjonalna kadra »

Aktualnie szkolenia są dedykowane do praktycznie każdego, kto pragnie zawalczyć o lepiej płatną pracę bądź postarać się o lepszą pozycję w firmie. Z myślą o tych osobach powstają firmy, oferujące różnego gatunku szkolenia. Jedną z takich firm jest Metalko, które głównie proponuje praktyczne kursy chłodnicze. Jest to świetny wybór dla każdego, kto pragnie pracować w tej branży. W dodatku możliwe jest też wybranie takich opcji jak kursy CO2 bądź warsztaty amoniakalne. Metalko usytuowane jest w Bydgoszczy przy ulicy Hutniczej. Przedsiębiorstwo z chęcią przyjmuje nowe osoby na swoje szkolenia, zawsze bardzo dbając, żeby spędzony tam czas nie był zmarnowany. Dlatego też każdy, kto pragnie podwyższyć swoje kwalifikacje z całą pewnością powinien skorzystać z propozycji Metalko. Jest to rewelacyjny wybór dla każdej osoby!

szczegóły wpisu »

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: