Podkategoria: Kursy i szkolenia


« poprzednia strona · 3

Język angielski Białystok

Język angielski Białystok »

To, że warto znać języki obce chyba europejczycy świetnie wiedzą. Fundamentem komunikacji jest przede wszystkim język więc warto znać przynajmniej dwa języki. O profesjonalną i przede wszystkim skuteczną naukę języków obcych zadba założona jakiś czas temu uczelnia. Staramy się zatrudniać nauczycieli z doświadczeniem, którzy szybko oraz przede wszystkim profesjonalnie nauczą każdego podstaw języka obcego. A od tego etapu już prosta droga do dobrej dykcji i wymowy, którą wytrenujecie bardzo szybko pracując w grupie osób o podobnych umiejętnościach.

szczegóły wpisu »

Aff

Aff »

Witryna internetowa klubu spadochronowego, w skład którego wchodzą doświadczeni skoczkowie z uprawnieniami instruktorów lotu ze spadochronem. Na stronie można przeczytać o prowadzonych przez szkołę szkoleniach AFF, które umożliwiają odbycie samodzielnego lotu ze spadochronem z wysokości 4000 metrów. Witryna stanowi tylko podstawowe źródło informacji o spadochroniarstwie i prowadzonych przez nas kursach, dlatego też jeśli pojawią się dodatkowe pytania to zapraszamy do działu kontakt, w którym znajduje się numer telefonu.

szczegóły wpisu »

Centrum doradztwa i szkoleń BHP Adamus

Centrum doradztwa i szkoleń BHP Adamus »

Centrum Doradztwa i Szkoleń BHP ADAMUS :: usługi, szkolenia, doradztwo i obsługa BHP ::
Jesteśmy firmą zajmującą się obsługą i doradztwem w zakresie BHP, a także szkoleniami z PPoż, Pierwszej pomocy, SEP, suwnic. W zależności od rodzaju szkolenia, działamy na terenie całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów i szkoleń specjalistycznych.

szczegóły wpisu »

Nauka jazdy w Bydgoszczy

Nauka jazdy w Bydgoszczy »

Gdy nie chcesz, aby nauka jazdy Bydgoszcz wiązała się z nerwami czy kłopotami, wybierz prezentowaną szkołę. Tutaj nauczymy cię wszystkiego, co pozwoli ci zaliczyć egzamin. Mamy identyczne samochody jak WORD, doświadczonych nauczycieli jazdy i pomoce szkoleniowe. Pamiętaj, że u nas posiadasz pewność najlepszej ceny. Oferujemy możliwość rozbicia opłat na kilka części. Szkoła jazdy Bydgoszcz zapewnia także niezbędne opinie medyczne. Dbamy o wysoki poziom kształcenia oraz dobry odsetek zaliczenia egzaminu państwowego.

szczegóły wpisu »

Język migowy, kurs języka migowego, Rybnik

Język migowy, kurs języka migowego, Rybnik »

Organizujemy kursy języka migowego w takich miastach jak: Rybnik, Racibórz, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Gliwice. Uczestnicy kursu otrzymują certyfikat potwierdzający znajomość języka migowego oraz CERTYFIKAT z wpisaną oceną końcową, potwierdzający uzyskane kwalifikacje komunikacyjne, na ukończonym poziomie. Zakończenie stopnia elementarnego z wynikiem co najmniej dobrym, uprawnia do uczestniczenia w kursie doskonalącym, a następnie zaawansowanym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

szczegóły wpisu »

Tłumaczenia Sosnowiec - Profes

Tłumaczenia Sosnowiec - Profes »

Na naszej stronie internetowej odnajdą Państwo kompleksowe usługi edukacyjne skierowane do firm i osób prywatnych. Nasze produkty usługowe nie ograniczają się wyłącznie do jednej grupy docelowej. Z naszych propozycji szkoleniowych mogą skorzystać wszyscy ci, którym zależy na rozwoju i poszerzaniu kompetencji zawodowych dzięki szkoleniom, jakie możemy nazwać w skrócie szkolenia Katowice. Realizujemy również tłumaczenia. Najpopularniejsze są te, dla jakich jako opis pasuje hasło tłumaczenia angielski Śląsk. Teksty tłumaczone są z najwyższą starannością o poprawność oraz optymalne struktury leksykalno-gramatyczne. Tłumaczymy nie tylko zwykłe teksty użytkowe, ale również specjalistyczne teksty medyczne, techniczne i całe treści dla stron www naszych kontrahentów. Obecnie reklamujemy się w internecie i wielu innych mediach. Nasze usługi mają możliwość Państwo wyszukać wpisując w wyszukiwarce np. tłumaczenia Sosnowiec. Zachęcamy oczywiście również do odwiedzenia naszej strony pod adresem www.profes.edu.pl.

szczegóły wpisu »

Kurs asertywności

Kurs asertywności »

Czy odczuwasz, że w niektórych sytuacjach nie jesteś do końca sobą, ponieważ nie dasz rady powiedzieć komuś 'nie', gdy rozmówca czegoś od ciebie wymaga czy też wywiera na ciebie presję? Jeśli w głębi duszy czujesz, że nie masz ochoty czegoś uczynić, ale i tak, pomimo woli się zgadzasz na każdą propozycję, w takim razie bez chwili wahania zajdź na niniejszą witrynę i zapisz się na kurs asertywności i skutecznego prowadzenia dialogu. Po nim już nigdy nie będziesz podatny na sugestie i zręcznie wybrniesz z sytuacji, w jakiej czułbyś się manipulowany.

szczegóły wpisu »

Spotkania Autorskie - Bralczyk, Bakuła, Izdebski, Ogórek

Spotkania Autorskie - Bralczyk, Bakuła, Izdebski, Ogórek »

Olsztyńska firma EMI-PRO jest żywiołowo działającym od wielu lat producentem programów radiowych, proponuje Państwu cykl spotkań autorskich z wybitnymi i znanymi osobistościami ze świata kultury, nauki i sztuki.

Spotkania autorskie to projekt warsztatów i wykładów prowadzonych przez takich ekspertów jak Michał Ogórek, profesor Bralczyk, Hanna Bakuła oraz profesor Zbigniew Izdebski.

Tematyka wykładów i warsztatów jest różnorodna i bardzo zajmująca. Spotkania autorskie to szansa przebywania z wybitnymi reprezentantami polskiej kultury.

szczegóły wpisu »

Szkolenia bhp i kursy bhp Ekol-Bhp

Szkolenia bhp i kursy bhp Ekol-Bhp »

EKOL-BHP to ważna na rynku naszym firma usługowo konsultacyjna specjalizująca się w szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, szkoleniach pierwszej pomocy oraz całościowej obsłudze jednostek z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Szkolenia prowadzone są zarówno metodą standardową jak i w formie e-learning. Szkolenia kończą się egzaminem sprawdzającym na podstawie którego wydajemy zaświadczenia zgodne z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. Do przekazania wiedzy wykorzystujemy prezentacje multimedialne ułatwiające zapamiętywanie i przyswajanie nowych informacji.Szkolenia prowadzimy zarówno u zleceniodawców jak i w siedzibie naszej firmy. Dysponujemy bazą dydaktyczną w siedzibie naszej firmy.
W celu uzupełnienia oferty oferuje też wykonanie oceny ryzyka zawodowego, dochodzenia powypadkowe, wprowadzanie systemu HACCP oraz konsulting z zakresu bhp, ppoż i ochrony środowiska. Z kolei w naszym sklepie internetowym sprzedajemy odzież roboczą oraz akcesoria BHP. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń i usług.

szczegóły wpisu »

Szkolenia BHP - Warszawa, firma bhp

Szkolenia BHP - Warszawa, firma bhp »

Należy podkreślić, iż za stan bhp w zakładzie pracy odpowiada pracodawca. Ciągłe zmiany w przepisach powodują znaczne utrudnienia w zapewnieniu bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie pracy.
Nasza działalność polega na sprawowaniu opieki bhp i ppoż nad firmami, jako zewnętrzna służba bhp.
Zapewniamy w ramach powyższej opieki: nadzór i doradztwo, szkolenia bhp i ppoż, sporządzanie dokumentacji powypadkowej, ocen ryzyka zawodowego oraz instrukcji bhp.

szczegóły wpisu »

Biotechnologia - wiadomości

Biotechnologia - wiadomości »

Na naszej stronie publikowane są najbardziej przydatne i starannie wybrane informacje dotyczące biotechnologii.
Biotechnologia polega na zastosowaniu różnych technik laboratoryjnych wykorzystywanych podobnie w innych naukach o biologii (w obszarach: biologia molekularna, mikrobiologia, biochemia) i metod z odrębnych domen wiedzy. Firmy o specjalności biotechnologicznej ze względu na tworzenie nowych rozwiązań w tej dziedzinie poza finansowym sukcesem oddziaływały również dodatnio na sposób wyleczenia wielu schorzeń zagrażających życiu ludzi.

szczegóły wpisu »

Szkolenia

Szkolenia »

Jeśli szukacie profesjonalnej firmy z kompleksową ofertą na projekty unijne, szkolenia, doradztwo i zarządzanie projektami to serdecznie zachęcamy do zapozniania się z bogatym wachlarzem usług Centrum Wsparcia Biznesowego MDS. Zapraszamy na organizowane przez nas profesjonalne szkolenia otwarte, uczestnictwo w których wpłynie na rozwój wiedzy i umiejętności Waszego zespołu oraz całej firmy od najniższego szczebla, poprzez handlowców, pracowników biurowych na zarządzie skończywszy.

szczegóły wpisu »

Szkolenia lotnicze

Szkolenia lotnicze »

Organizowane przez Bartolini Air szkolenia lotnicze cieszą się niezwykłą popularnością wśród przyszłych pilotów z Łodzi oraz całego kraju. Nasze szkolenia lotnicze prowadzone są przez wysokiej klasy instruktorów (wśród nich wykładowcy Politechniki Łódzkiej, wiodący eksperci lotnictwa a także czynni piloci linii lotniczych). Nasza szkoła lotnicza posiada certyfikację FTO wydaną zgodnie z przepisami europejskimi przez ULC (Urząd Lotnictwa Cywilnego). Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie uzyskają Państwo dodatkowe informacje dotyczące szkoleń lotniczych w Bartolini Air.

szczegóły wpisu »

Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia »

Target Project specjalizuje się w organizowaniu kursów z zakresu informatyki, obejmujące szkolenia komputerowe oraz programowania. Polecamy Państwu szczególnie takie pozycje jak kurs Excel, kurs grafiki komputerowej, kurs Joomla, kurs Adobe Photoshop, kurs 3DS Max i wiele innych równie ciekawych zajęć. Nasze szkolenia prowadzone są w oparciu o autorskie programy. Zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy szkoleniowej Target Project.

szczegóły wpisu »

Noclegi Wisłą

Noclegi Wisłą »

NibyNic to komfortowe pokoje, ale także Bar Pietrówka, znajdujący się na terenie naszego pensjonatu, w którym polecamy kuchnię domową i regionalną. Miłośników włoskiej kuchni zadowoli na pewno oferta Pizzerii Amadeo, w której można zjeść ponad 30 rodzajów pizzy, sphagetii, lasagne, risotto, tortellini oraz różnego rodzaju sałatki. W nibyNic istnieje także możliwośc wykupienia obfitych i smacznych śniadań.

szczegóły wpisu »

Zarządzanie produkcją

Zarządzanie produkcją »

Best Solutions to firma szkoleniowa z siedzibą w mieście Bydgoszcz oraz podstawowym terenem działalności w Poznaniu. Ich specjalnością jest prowadzenie szkoleń oraz kursów z zakresu zarządzania produkcją, biznesu, usprawniania sprzedaży a także coachingu. Z bogatą propozycją instytucji szkoleniowej Best Solution mają Państwo szansę zapoznać się na stronie skutecznewarsztaty. Zapraszam serdecznie.

szczegóły wpisu »

Szybkie czytanie i szybkie uczenie

Szybkie czytanie i szybkie uczenie »

Czy zdajesz sobie sprawę z tego że już wkrórce możesz czytać szybciej - zdecydowanie szybciej? Zastanawiasz się pewnie po co? To zależy kim jesteś! Jeśli jesteś uczniem lub studentem kurs szybkiego czytania przyśpieszy proces uczenia się. Dzięki czemu będziesz wstanie szybciej czytać i więcej zrozumieć. Jeśli jesteś pracownikiem porozmawiaj z szefem a wkrótce się przekona jak szybkie czytanie wpłynie na kondycję firmy. Podsumowując szybkie czytanie to szybkie uczenie i wydajniejsza praca!

szczegóły wpisu »

Szkolenia Szczecin

Szkolenia Szczecin »

Nasza firma została stworzona dla Ciebie byś mógł się podszkolić w zakresie biznesowym m.in marketing czy zarządzanie. Przeprowadzamy szkolenia dla firm jak i pracowników.Mamy świetnych trenerów, którzy starają się w jak najlepszy sposób przygotować Cię.Istniejmy na rynku od kilkunastu ładnych lat co wyraźnie pokazuje nasz doświadczenie, które może potwierdzić wielu zadowolonych klientów.Jeśli jesteś zainteresowany to koniecznie odwiedź naszą stronę i przejrzyj interesujące dla Ciebie oferty. Jeśli masz jakieś zapytania odnośnie nas masz możliwość skontaktowania się z nami.Sprawdź sam !

szczegóły wpisu »

Kurs rysunku

Kurs rysunku »

Roczny kurs rysunku i malarstwa przeznaczony jest dla osób zdających egzamin wstępny na Wydział Architektury. Program obejmuje wszystkie zagadnienia rysunkowe i projektowe spotykane na egzaminach wstępnych przez ostatnie 20 lat. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapisy na aktualnie trwający cykl nauki.

szczegóły wpisu »

Kurs tipsy Poznań

Kurs tipsy Poznań »

Skoro marzysz o odbyciu doskonałych kursów i szkoleń kosmetycznych przyjedź do Poznania. Tu nie długo będzie miał miejsce kurs masażu. Możesz nauczyć się wówczas jak przygotować profesjonalny masaż. Proponujemy także kurs stylizacji paznokci a także szkolenie dotyczące robienia makijażu. W wyżej wspomnianej szkole wizażu nasze makijażystki naucza cię jak przygotować makijaż permanentny. Szkoła wizażu Poznań jest jedną z najznakomitszych w kraju placówek zajmujących się wizażem a także kosmetyką. Zapraszamy Cię na stronę.

szczegóły wpisu »

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: