Podkategoria: Edukacja Nauka


« poprzednia strona · 2

Twój portal o maturze z biologii i chemii

Twój portal o maturze z biologii i chemii »

Strona z materiałami pomagającymi w nauce do matury z biologii i chemii. Progi punktowe z ostatnich lat na kierunki medyczne. Arkusze maturalne - biologia i chemia - ze wszystkich lat - poziom podstawowy oraz rozszerzony. Porady oraz wskazówki dotyczące nauki. Polecane książki. Jaki kierunek wybrać po zdaniu matury z biologii oraz chemii. Następujące i inne zagadnienia znajdziesz na naszej stronie.

szczegóły wpisu »

Szkolenia - elektronika - programowanie - can

Szkolenia - elektronika - programowanie - can »

Szkolenia i kursy z dziedziny elektroniki. Prowadzimy cykl szkoleń grupowych składający się z dwóch modułów : ABC CAN i Alfabet programowania. Pierwsze z nich jest poświęcone tematyce magistrali can, transmisji danych czy nadawania i odbierania ramek. Drugie z nich poświęcone jest zasadą obsługi programatorów typu Orange5, Motorola, UPA-USB, VP czy Tango. Podczas szkolenia istnieje możliwość nauczenia się jak programować i odczytywać pamięci. Kolejnym cyklem, który znajduje się w naszym portfolio są szkolenia indywidualne, szkolenie jest spersonalizowane według potrzeb kursanta, jednakże główny trzon składa się z takich modułów : technika lutowania, programowania i odczyt zabezpieczonych procesorów motorola czy organizacja warsztatu do naprawy elektroniki samochodowej.

szczegóły wpisu »

Pisanie prac licencjackich

Pisanie prac licencjackich »

Strona internetowa zawierająca propozycję usług tworzenia prac magisterskich, prac inżynierskich, prac zaliczeniowych oraz wielu innych. Serwis pisaniepracmgr.com realizuje usługi dla podmiotów gospodarczych - są to głownie analizy, jak i osób prywatnych. Pisanie prac magisterskich i innych obejmuje takie dziedziny jak: ekonomia, rachunkowość, prawo podatkowe, analizy ekonomiczne, badania ankietowe i inne. Gwarantujemy doświadczenie zawodowe oraz konieczną wiedzę w pisaniu prac naukowych, a w szczególności opracowań analitycznych. Proponowane pisanie prac to przede wszystkim skrupulatność opracowania jak także bezpośrednia współpraca z osobą piszącą. Serdecznie zapraszamy na witrynę.

szczegóły wpisu »

Trening pamięci przez internet

Trening pamięci przez internet »

Ćwiczenia pamięci w profesjonalnej Szkole Pamięci Wojakowskich. Trening umysłu i kurs szybkiego czytania w połączeniu z wypoczynkiem i relaksem. SPW - organizator kursów szybkiego czytania i kursów pamięci. Poprawa pamięci, stosowanie najlepszych mnemotechnik. Kursy dla najmłodszych i dorosłych z zakresu rozwoju pamięci i szybkiego czytania. Rozwój pamięci, a także szybkiego zapamiętywania i koncentracji.

szczegóły wpisu »

Auto szkoła Łódź

Auto szkoła Łódź »

Auto szkoła Delta jest gwarancją na odbycie kursu nauki jazdy na lajlepszym poziomie. O ile nie masz jeszcze prawa jazdy i zależy Ci na przejściu bardzo szybko i w sympatycznej atmosferze, a jednocześnie pod okiem doświadczonych szkoleniowców to kurs jazdy w ośrodku szkolenia kierowców Delta będzie bardzo dobrym wyborem. To właśnie tu nauczymy Cię prowadzić nie tylko samochód. W naszym ośrodku szkolimy przyszłych motocyklistów i robimy to doskonale.

szczegóły wpisu »

Księgarnie językowe

Księgarnie językowe »

Studencka księgarnia językowa pomaga swoim klientom zarówno w siedzibie stacjonarnej, jak również za pomocą swojego sklepu internetowego. Zakres publikacji językowych w księgarni jest tak ogromny, że wszyscy na pewno znajdą poszukiwaną pozycję. Sklep internetowy jest zrobiony w sposób przejrzysty i łatwy do przyswojenia. Dodatkowo, by wspomóc przekaz najistotniejszych wiadomości, księgarnia zatroszczyła się o graficzny aspekt swojej strony internetowej. Pomaga ona nie tylko w szybkim zapoznaniu się z serwisem, ale też wspomaga dostęp do nowości książkowych.

szczegóły wpisu »

Kurs jazdy Ursynów

Kurs jazdy Ursynów »

Zapraszamy na kursy na prawo jazdy w szkole prawa jazdy JAR w Warszawie. O nas kursy prawa jazdy można odbyć w kilku trybach, by każdy z kursantów mógł wybrać najlepiej odpowiadające mu terminy oraz godziny. Dużą frekwencją cieszą się kursy prawa jazdy w Warszawie w trybie weekendowym oraz wakacyjnym. Dla uczniów liceum oraz studentów z Warszawy najlepsze są wakacyjne kursy nauki jazdy. Osoby zatrudnione zazwyczaj uczęszczają na tradycyjne kursy nauki jazdy w godzinach wieczornych lub też weekendowe kursy na prawo jazdy.

szczegóły wpisu »

Szkolenie Excel Rzeszów, Kurs Excel Rzeszów

Szkolenie Excel Rzeszów, Kurs Excel Rzeszów »

Nasze kursy Excel w Rzeszowie zostały uszyte na miarę oraz zaprojektowane w taki sposób aby pomagać jego uczestnikom, tak aby nauczyć ich korzystać z najbardziej potrzebnych oraz najistotniejszych funkcji Excela w biznesie. Na każdym ze szkoleń Excel w Rzeszowie uczestniczy otrzymają zadania i projekty jakie mieliby wykonać w prawdziwym środowisku pracy i będą nauczani przez prowadzącego krok po kroku: użycia funkcji od prostych po najbardziej zaawansowane. Uczestnicy otrzymają pliki z notatkami i instrukcjami oraz inne materiały szkoleniowe.

szczegóły wpisu »

Drużyna harcerska poznań

Drużyna harcerska poznań »

Najlepsza drużyna harcerska, zdobyła to miano na turnieju drużyn puszczańskich, na których zajęła pierwsze miejsce. Najlepsza drużyna w poznaniu, będąca ostoją prawdziwego harcerstwa, prawdziwego puszczaństwa, będącego ostoją prawdziwego harcerstwa. Zapraszamy wszystkich na próbną zbiórkę, wystarczy skontaktować się z drużynowym który o wszystkim poinformuje. Harcerstwo Poznańdzięki tej drużynie rozwinęło się bardzo.

szczegóły wpisu »

Podstawy języka SQL

Podstawy języka SQL »

Zapraszamy do wzięcia udziału w kursach SQL, które przeprowadzane są przez naszych doświadczonych instruktorów. Dostarczamy wysokiej jakości pomoce i przybory szkoleniowe. Szkolenia SQL, które prowadzimy, to nasze własne opracowania tematów poparte latami doświadczenia w edukacji a także praktyki. Jeśli, poszukujesz wyczerpującej wiedzy z zakresu np. administracji SQL Server lub programowania aplikacji bazodanowych – bardzo dobrze trafiłeś.
Realizujemy kursy SQL na terenie całego kraju, w każdym mieście wskazanym przez Klienta. Zarówno w siedzibie jego firmy, czy w zaprzyjaźnionych centrach edukacyjnych. Wszystkie opisywane przez nas zagadnienia, staramy się tłumaczyć w sposób maksymalnie prosty a jednocześnie wyczerpujący temat. Często też informacje przekazywane są w sposób niejasny, lub nawet nie poparty faktami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dedykowanych szkoleń i możesz z tego doświadczenia skorzystać. Projektowanie i programowanie systemów baz danych wymaga doświadczenia. Możesz znaleźć w internecie szereg firm, proponujących kursy języku SQL, opracowań wśród których czasem trudno się odnaleźć. Blog Sqlpedia jest miejscem poświęconym tematyce ściśle związanej z systemami baz danych. Środowiskach opartych o jeden z najefektywniejszych na świecie produktów – MS SQL Server. Wytłumaczymy w prosty sposób co to są funkcje analityczne w SQL, jak zaprojektować znormalizowaną bazę danych. Pokażemy zagadnienia związane z administracją systemów baz danych, praktyczną wiedzę i umiejętności, projektowanie w bazach danych. Na naszym blogu odszukasz wiele artykułów, opracowań opisujących różne aspekty związane z językiem T-SQL, administracją baz w oparciu o SQL Server. Informacje o konstrukcji języka SQL, czy praktyczne metody pobierania danych do bazy z różnych źródeł (np. jak czytać Excela za pomocą skryptu T-SQL).

szczegóły wpisu »

Pisanie prac

Pisanie prac »

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy serwis mający za zadanie ułatwić Wam poradzenie sobie z napisaniem pracy zaliczeniowej czy też semestralnej. Swoją ofertę kierujemy nie tylko do studentów, ale także uczniów liceum. Jeżeli nie potraficie lub nie macie czasu napisać trudnego wypracowania, nasz serwis służy Wam pomocą. Znajdziecie na nim wiele ułatwień, jak choćby przykładowe prace zaliczeniowe. Mamy nadzieję, iż zainteresowaliśmy Was swoją ofertą.

szczegóły wpisu »

Tłumacz niemiecki poznań

Tłumacz niemiecki poznań »

Oferta podstawowa to tłumaczenie zwykłych tekstów z niemieckiego na polski oraz z polskiego na niemiecki. Jeśli masz problem z przygotowaniem wystąpienia, które musisz przeprowadzić w języku niemieckim ponieważ posiadasz tylko tekst polski, zgłoś się do wykwalifikowanej i doświadczonej absolwentki filologii germańskiej, która świadczy profesjonalne usługi z zakresu tłumaczenia tekstów zwykłych i bardzo specjalistycznych dokumentów prawniczych. W ofercie także lekcje niemieckiego. Zobacz na stronie cennik i skontaktuj się w razie zainteresowania. W ofercie również tłumaczenie przysięgłe. Absolwentka posiada uprawnienia do tłumaczenia przysięgłego, uprawnienia zostały zdobyte na egzaminie państwowym w Ministerstwie Sprawiedliwości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

szczegóły wpisu »

Kursy maturalne Bydgoszcz - Centrum Edukacyjne MATURITA

Kursy maturalne Bydgoszcz - Centrum Edukacyjne MATURITA »

Centrum Edukacyjnym MATURITA Bydgoszcz prowadzi kursy przygotowujące do matury ze wszystkich przedmiotów maturalnych.

Kursy maturalne prowadzone są przez najlepszych korepetytorów i wykładowców akademickich.

Naszym maturzystom proponujemy: kursy maturalne standardowe
intensywny kurs do matury
dwuetapowy kursy dla maturzystów
feryjne kursy maturalne

Przedmioty: język polski, matematyka, biologia, chemia, fizyka, geografia, historia, wos.

szczegóły wpisu »

Nauka jazdy Łódź

Nauka jazdy Łódź »

Nauka jazdy Łódź - jest to serwis w pełni poświęcony zagadnieniom związanym z prawem jazdy w łodzi. Oczywiście jest wiele szkół jazdy jednak my pomożemy Ci wybrać tą najlepszą. Przyglądając różne oferty pewnie zwracałeś uwagę na cenę,dojazd czy tego typu sprawy techniczne. Jednak my postaramy się doradzić Ci na miarę naszych możliwości mianowicie wedle różnych kontestowanych opinii o danej szkole. Zadowolenie bądź zawód związany z daną szkołą stanowią najlepszą oceną jaką może wyrazić klient. Wybierz najlepiej opierając się na statystykach z WORD!

szczegóły wpisu »

Nowa Szkoła - Materiały edukacyjne

Nowa Szkoła - Materiały edukacyjne »

Nowa Szkoła to łódzka firma zajmująca się kompleksowym wyposażaniem placówek publicznych i niepublicznych w meble, zabawki dla dzieci, pomoce dydaktyczne i materiały edukacyjne. Od ponad dwudziestu jesteśmy zawsze tam, gdzie dziecko w weku przedszkolnym oraz szkolnym. Jeżeli szukają Państwo firmy, która zaaranżuję salę dla dzieci lub kompleksowo wyposaży całą placówkę, zapraszamy do współpracy. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej – www.nowaszkola.com.

szczegóły wpisu »

Żłobek targówek

Żłobek targówek »

Wesołe minki to żłobek stworzony dla dzieci do lat 5. Jest to placówka pełna kolorów, zabawek i miłych wrażeń. Dzieci w żłobku spędzają czas na zabawie, ale też na edukacji podczas, której zagłębiają swoje instynkty językowe z zakresu dwóch języków obcych. Uważamy,że jeśli dziecko zacznie naukę języków obcych w młodym wieku będzie miało łatwiej oswoić się z tą wiedzą i wykorzystywać ją w przyszłości. Znajdujemy się na dzielnicy zacisze w malowniczej i cichej okolicy. W ofercie mamy zarówno abonament miesięczny, jak i karnety na określoną ilość godzin. Czy warto zapisać swoje dziecko do naszego żłobka? Tak - pracują u nas wykwalifikowani pedagodzy, którzy bez najmniejszego kłopotu radzą sobie z maluchami, mają z nimi świetny kontakt i doskonale wiedzą jak kształcić charakter młodego człowieka.Jeśli pragniesz by twoje dziecko się właściwie rozwijała to wesole minki będą doskonałym wyborem.

szczegóły wpisu »

Kurs na architekturę

Kurs na architekturę »

MDK-Kurs rysunku Kraków.
Efekty nauki rysunku oraz poziom prezentowany przez kursantów w trakcie nauki i po zakończeniu kursu prezentujemy w jednej z największych w Polsce galerii rysunków architektonicznych na stronie szkoły- Od rysunku w perspektywie i szkicu ołówkiem przez architekturę i krajobraz, martwą naturę po projekty architektoniczne i egzaminy. Uczymy rysowania ołówkiem skutecznie, również osoby bez wcześniejszego przygotowania plastycznego i rysunkowego.
Na stronie informacje o kursach, profile nauki, zapisy i terminy zajęć oraz materiały i pomoce a formie kursów rysunku on-line.

Pracownia rysunku w Krakowie MDK-Kurs rysunku Kraków oferuje specjalistyczne i kompleksowe:
Kursy rysunku architektonicznego- > w roku szkolnym oraz kursy wakacyjne, dla kandydatów na studia architektury-> architektury i urbanistyki oraz architektury krajobrazu, w formie przygotowania rysunkowego i tematycznego do egzaminów wstępnych na architekturę.

Krajobraz egzamin z rysunku

egzamin architektura krajobrazu

szczegóły wpisu »

Kursy języka norweskiego on-line

Kursy języka norweskiego on-line »

E-norsk to nowoczesna szkoła językowa nastawiona na współpracę z osobami chcącymi wreszcie porządnie nauczyć się języka norweskiego, a do tego dowiedzieć się czegoś o literaturze i kulturze Skandynawii. W szkole uczą praktycy, osoby które nie tylko mają świetne przygotowanie merytoryczne, ale także na co dzień obcują z kulturą skandynawską. Takie połączenie jest najlepsze i przynosi najlepsze rezultaty.

szczegóły wpisu »

ODTJ

ODTJ »

Szkolenie jazdy pasywnej w ODTJ Rajder ma na celu wzrost bezpieczeństwa ruchu drogowego. Organizując specjalistyczne szkolenia, nasz ośrodek szkoleniowy troszczy się o poprawę kwalifikacji młodych uczestników ruchu drogowego, jak i ulepszenie umiejętności doświadczonych kierowców. Pragniemy zaoferować Państwu kompleksowe szkolenia w towarzystwie wysokiej klasy nauczycieli, którzy pokażą Państwu jak unikać zagrożeń na drodze.
Kurs jazdy pasywnej łączy teorię z praktyką. W pierwszej części szkolenia, w trakcie kierowania samochodu w ruchu ulicznym instruktor szczegółowo zanalizuje Państwa umiejętności bezkolizyjnego prowadzenia samochodu. W dalszej kolejności, w trakcie lekcji teoretycznych, wytłumaczy Państwu podstawowe zasady jazdy defensywnej i objaśni konkretne czynniki, które mają wpływ na pojawianie się kolizji drogowych. Na zakończenie kursu instruktor dokona korekty Państwa stylu jazdy i rozpocznie proces wdrażania zasad bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.
Jazda pasywna to technika jazdy, której celem jest poprawienie kultury i bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Podczas kursu pomożemy Państwu odpowiednio dostosować styl prowadzenia pojazdu do warunków atmosferycznych, stosować zasadę ograniczonego zaufania w praktyce i odpowiadać na nadchodzące niebezpieczeństwa.
Szkolenie jazdy defensywnej to doskonała szansa na udoskonalenie umiejętności dla każdego kierowcy. W naszej placówce, prócz miłej atmosfery, możemy zagwarantować Państwu doskonałe podręczniki i nowoczesne sposoby nauczania. Zachęcamy do wzięcia udziału w kursie jazdy pasywnej.

szczegóły wpisu »

Przedszkole Białołęka

Przedszkole Białołęka »

Zapraszamy Państwa do naszego przedszkola znajdującego się na terenie dzielnicy białołęka. Celem naszego przedszkola jest wszechstronne rozwijanie zdolności dziecka, zarówno intelektualnych jak i ruchowych. Pomagamy dzieciom rozwijać indywidualne uzdolnienia i pasje oraz uczymy je szacunku do porządku i do pracy, w której pomagamy sobie wzajemnie.

szczegóły wpisu »

Edukacja Nauka - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: