Podkategoria: Edukacja Nauka


1 · 2 · 3 · następna strona »

Politologia

Politologia »

Szkoła wyższa imienia Bogdana Jańskiego (dawna Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości) to jedna z najstarszych uczelni niepublicznych w Polsce. W okresie początkowym nauka odbywała się wyłącznie w Warszawie, a jedynym dostępnym kierunkiem było zarządzanie i marketing. W ciągu 15 lat funkcjonowania szkoły utworzone zostały wydziały Zarządzania i Nauk Społecznych oraz wydziały zamiejscowe w Krakowie, Elblągu, Chełmie, Opolu i Zabrzu. Uczelnia poza edukacją samą w sobie wprowadza w życie również program wychowawczy mający na celu kształtowanie w studentach postawy służby i odpowiedzialności wobec ojczyzny. aktualnie Szkoła wyższa imienia Bogdana Jańskiego kształci przeszło 8 tysięcy studentów z kraju i z zagranicy będąc jedną z największych niepublicznych uczelni w kraju. Studia licencjackie prowadzone są na 6 kierunkach (zarządzanie, politologia, socjologia, pedagogika, gospodarka przestrzenna i filozofia). Studia magisterskie prowadzone są na kierunku Zarządzanie. Szkoła uzyskała pozytywną ocenę Państwowej Komisji Akredytacyjnej na wszystkich przebadanych kierunkach studiów. Jakość nauczania potwierdzona została dwukrotnie certyfikatem "Wiarygodna Szkoła". Studenci korzystać mogą też ze stypendiów, naukowych oraz socjalnych.

szczegóły wpisu »

Gry edukacyjne, logiczne - prezenty na Dzień Dziecka

Gry edukacyjne, logiczne - prezenty na Dzień Dziecka »

Niebawem będzie Dzień Dziecka. To wyczekiwany przez każdego dzieciaka dzień. Rodzice, ciocie, dziadkowie, wujkowie poszukują pomysłów, ażeby prezenty na Dzień Dziecka sprawiły frajdę dziecku. Prezenty na Dzień Dziecka mogą być oszczędnościowe lub bogatsze, rozsądne jak i umiarkowanie pożyteczne, na jeden sezon lub niezastąpione przez długi okres czasu. Dlatego powinno się nieźle zastanowić tak aby wybrać to, co przyniesie wesołość, a z drugiej strony aby były to prezenty, które korzystnie wpłyną na rozwój potomka.

Te gry edukacyjne, logiczne to prezenty na Dzień Dziecka bezpieczne nawet dla tych młodszych dzieci. Jest to świetna zabawa motywująca dzieciaki. Akademia Umysłu to: multum intrygujących gier i setki wyborów ustawień - tak aby zaadaptować poziom komplikacji zadań do umiejętności dziecka i żeby młody człowiek za bardzo szybko się nie zdekoncentrował. Zajęcia z tymi programami edukacyjnymi i grami logicznymi to sensownie wykorzystany czas.

Genialne prezenty na Dzień Dziecka deklaruje Akademia Umysłu. To programy edukacyjne łączące zabawę z nauką. Składają się ze oryginalnie przygotowanych zadań logicznych, które zwiększają zdolność zapamiętywania, wspomagających koncentrację, a także inspirujących wyobraźnię u dzieci i młodzieży.

Już dziś można wybrać super prezent dla dziecka. Wystarczy zdecydować się na Akademię Umysłu Junior, która w niepowtarzalnej scenerii będzie wspomagać intelektualny rozwój każdego dziecka. I prezent dla dziecka gotowy.

Prezent dla dziecka z Akademii Umysłu to najlepszy wybór naDzień Dziecka, urodziny czy pod choinkę. Dlaczego? Ano dlatego, że taki prezent dla dziecka jest wyrazem dbałości o jego ogólny rozwój – od motoryki po intelekt. Bawiąc – uczy, ucząc – bawi.

Więcej: Prezent na Dzień Dziecka : gry logiczne

szczegóły wpisu »

Biopaliwo

Biopaliwo »

Nie lada wyzwaniem w dzisiejszych czasach jest móc kupić auto, a następnie go utrzymać. Samochód jest w stanie nabyć każdy, nie każdy natomiast może je utrzymać. Ceny paliw rosną z każdym dniem, dlatego trzeba szukać nowych rozwiązań w połączeniu z jak największym uszanowaniem dla środowiska. Zaczęto produkować samochody które są przyjazne dla środowiska, oraz takie które są napędzane przez bardzo ekologiczne paliwa. Może kiedyś ziści się marzenie człowieka i możliwy będzie zakup auta, którego paliwem jest woda? Zobacz: biopaliwa w Polsce , biogaz oraz biogazownia .

szczegóły wpisu »

Pisanie prac dyplomowych

Pisanie prac dyplomowych »

Nasz serwis świadczy usługi związane z pisaniem prac. Specjalizujemy się w sporządzaniu wzorcowych prac magisterskich, prac licencjackich, prac dyplomowych i prac zaliczeniowych, w szczególności z bankowości i zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy terminowość, doświadczenie i wiele unikalnych form graficznych, sporządzanych na potrzeby zamawianych opracowań. Prace dyplomowe tanio i na 5 to nasza dewiza. Najważniejsze jest Twoje zadowolenie, stąd możliwość stałego kontaktu i współpracy z piszącym. Jeśli jesteś z Trójmiasta istnieje możliwość omówienia szczegółów współpracy na indywidualnym spotkaniu. ZAPRASZAMY

szczegóły wpisu »

Środowisko i przyroda

Środowisko i przyroda »

Poprzez serwis ekologia.pl pragniemy przedstawić z jednej strony jak priorytetowe jest środowisko naturalne, a z drugiej, że ochrona środowiska nie musi być trudna oraz wiązać się z wyrzeczeniami. Znajdą tu Państwo nie tylko przystępnie zaprezentowane informacje teoretyczne, ale także m.in. ewidencje firm ekologicznych, wskazówki dotyczące zdrowego trybu życia, oszczędzania energii czy robienia zakupów. Poza tym w naszym portalu pomieścilibyśmy interesujące gry i zabawy logiczne, tapety na pulpit i wiele innych bonusów, które z pewnością przypadną Państwu do gustu. Mamy cichą nadzieję, że dzięki naszemu serwisowi przyroda i dbałość o jej zasoby zajmie ważniejsze miejsce w Państwa życiu.

szczegóły wpisu »

Angielski dla dzieci Wrocław

Angielski dla dzieci Wrocław »

Na stronach niniejszego katalogu dzielimy się z internautami informacją na temat szkółki prowadzącej kursy językowe Wrocław.
Szkoła o której piszemy, rozpoczęła nauczanie w 2008 roku i i do chwili obecnej kształci swoich wychowanków w zakresie znajomości obcych języków, wśród których wymieniamy język niemiecki, język hiszpański, język angielski oraz francuski.
Wyśmienicie wyszkoleni lektorzy dokładają wszelkich starań, aby w sposób zrozumiały, wygodny i intuicyjny przekazać swoją wiedzę uczniom. Nasz szkoła główny nacisk kładzie na nauczanie dzieci, ale z równie ogromną przyjemnością kształcimy także młodzież i osoby w kwiecie wieku. osobom potrzebującym pomocy tłumaczy, proponujemy korzystanie z naszych usług w zakresie np. tłumaczenia język angielski.

szczegóły wpisu »

Korepetycje matematyka Wrocław

Korepetycje matematyka Wrocław »

Edukoncept z Wrocławia to nowoczesne centrum edukacyjne, w którym kształcimy dzieci i dorosłych. Stawiamy na kształtowanie myślenia twórczego oraz praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy. Proponujemy kursy maturalne ze wszystkich przedmiotów na obu poziomach, korepetycje z języka polskiego, chemii, kursy językowe, a ponadto liczne zajęcia dla dzieci po szkole. Stawiamy na indywidualne podejście do słuchacza połączone z naszymi sprawdzonymi metodami uczenia. Uczniom gwarantujemy pomoc logopedów oraz psychologów, a dorosłym m.in. warsztaty rebirthingu. Doświadczony zespół wykładowców, korepetytorów i trenerów gwarantuje wysoki poziom nauczania.

szczegóły wpisu »

Żłobek Gdańsk

Żłobek Gdańsk »

Żłobek Stryluś to prywatna placówka prowadząca działalność opiekuńczo wychowawczą. Nasza placówka zapewnia dzienną opiekę nad dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 4 lat. Profesjonalną opiekę sprawuje wykwalifikowana kadra opiekunów, pielęgniarek oraz pedagogów.

szczegóły wpisu »

Darmowe ogłoszenia edukacyjne

Darmowe ogłoszenia edukacyjne »

Portal z darmowymi ogłoszeniami związanymi z edukacją. Potrzebujesz kursów na prawo jazdy? Zacznij tutaj a na pewno znajdziesz coś odpowiedniego.

W przypadku jeśli prowadzisz kursy BHP już teraz dodaj ogłoszenie. Dzięki temu dotrzesz do sporej liczby klientów.

Warto zaznaczyć, iż ogłoszenia znajdują się w wielu kategoriach min. korepetycje, kursy językowe, ściągi. Zapraszamy

szczegóły wpisu »

Prace maturalne

Prace maturalne »


Matura jest jedynym i niepowtarzalnym egzaminem w życiu każdego człowieka. Logicznym więc jest, że każdemu maturzyście ogromnie zależy, aby wypaść na niej jak najlepiej. Dlatego też stworzyliśmy portal na którym znajdziecie potrzebne Wam pomoce. Uczniowisko.pl jest pierwszą stroną oferującą tak szerokie usługi skierowane do uczniów. Wchodząc na nasz portal znajdziecie prezentacje maturalne na każdy temat, a także innego rodzaju prace skierowane do uczniów innych szczebli.

szczegóły wpisu »

Konspekty na maturę

Konspekty na maturę »

W zawiązku z nadchodzącą maturą serwis przygotował bezpłatne konspekty maturalne. Wszystkie konspekty zostały napisane wg. obowiązujących kryteriów wyznaczonych przez komisje egzaminacyjne. Na stronie również szczegółowe wyjaśnienie wszystkich pojęć związanych z egzaminem maturalnym.

szczegóły wpisu »

Biotechnologia medyczna

Biotechnologia medyczna »

Autorzy serwisu Metlab.pl zamieszczają informacje których tematem jest biotechnologia medyczna mająca zastosowanie w praktycznych pracach w laboratorium. W naszym serwisie można odnaleźć zarówno praktyczne, jak i teoretyczne opisy najbardziej przydatnych i najnowszych metod i materiałów (m.in. odczynniki) mających zastosowanie w biotechnologii. Przedstawiane w serwisie metody laboratoryjne są niezastąpionym niezbędnikiem informacyjnym dla każdego biotechnologa. Poprzez uczestniczenie w merytorycznych wątkach na forum biotechnologia jego użytkownicy również mogą uzyskać konkretne wsparcie w odnalezieniu rozwiązania dla swoich pytań. Serwis zapowiada ponadto najlepsze szkolenia z biotechnologii przydatne osobom zainteresowanym laboratorium biotechnologicznym.

szczegóły wpisu »

Fryderyk Chopin – Życie i twórczość.

Fryderyk Chopin – Życie i twórczość. »

Życie i twórczość Fryderyka Chopina. Różne okresy życia „Poety fortepianu”, począwszy od dzieciństwa przez młodość do ostatnich dni życia artysty. Spis wszystkich dzieł Chopina oraz organizacji chopinowskich na świecie. Linki do ciekawych stron związanych z życiem i twórczością Fryderyka Chopina. Lista dotychczasowych laureatów konkursów chopinowskich. Wybrane utwory Chopina do posłuchania. Duży wybór książek i wydawnictw o tematyce chopinowskiej. Dzieła Chopina w wykonaniu światowych mistrzów i wirtuozów na płytach.

szczegóły wpisu »

Scenariusze lekcji

Scenariusze lekcji »

Niezastąpiony serwis zarówno dla uczniów jak i nauczycieli, który pomoże dzieciom w odrobieniu lekcji, a dydaktykom w przygotowaniu się do zajęć. Serwis zawiera dużą bazę zawierającą testy sprawdzające, konspekty lekcji, pomoce dydaktyczne oraz pomocne dla nauczycieli scenariusze lekcji. Strona umożliwia korzystanie z e-publikacji oraz e-booków z różnych dziedzin, min. pomogą nauczycielom w zorganizowaniu zajęć wyrównawczych, dla swoich uczniów. Twoje lekcje będą odrabiać się same.

szczegóły wpisu »

Prezentacje maturalne tanio

Prezentacje maturalne tanio »

W sposób szczegółowy przedstawiono charakterystykę wszystkich epok literackich. Przybliżono bibliografię najważniejszych twórców oraz streszczono ich dzieła. Poruszano takie kwestie jak: problematyka, plan wydarzeń, geneza czy filozofia i sztuka danej epoki literackiej. Na stronie znajduje się rozbudowany dział poświęcony prezentacjom maturalnym. Obejmuje zarówno motywy z literatury, związków literatury z innymi dziedzinami sztuki oraz języka. Ponadto na stronie znajduje się obszerny słownik motywów literackich i słownik bohaterów literackich. Specjalnie dla wygody użytkowników zamieszczono wiele informacji dotyczących ustnego i pisemnego egzaminu maturalnego z języka polskiego. Dowiedz się m.in. jak napisać pracę maturalną, poznasz odpowiednią literaturę podmiotu i przedmiotu, znajdziesz ramowy plan prezentacji maturalnej oraz poznasz wymagania Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Dodatkowo serwis epoki-literackie.pl oferuje usługi sporządzania prezentacji maturalnych z polskiego. Mamy spore doświadczenie w pisaniu prac maturalnych i wielu zadowolonych klientów. Prezentacje maturalne zawsze tanio i prezentacje maturalne na 5 to nasze motto.

szczegóły wpisu »

Opracowania lektur Szkolny Zeszyt

Opracowania lektur Szkolny Zeszyt »

Serwis przedstawia rzetelne opracowania lektur szkolnych oraz analizę i interpretację wierszy dla szkoły podstawowej,
gimnazjum i liceum. Materiały doskonale przydadzą się do powtórki przed maturą. Oprócz typowych omówień tematów i streszczeń Szkolny Zeszyt, rozumiejąc zapotrzebowanie uczniów,
prezentuje przykładowe wypracowania nie tylko na jezyk polski,ale także na wos, p.o. czy religię.
Wśród rozbudowanej bazy artykułów szczególnie polecamy interpretacje poezji K.K.Baczyńskiego, Adama Mickiewicza oraz Bolesława Prusa.

szczegóły wpisu »

Teksty encyklopedia

Teksty encyklopedia »

Dbamy o to żeby artykuły na tej stronie spełniały oczekiwania odwiedzających, dlatego uruchomiliśmy od początku istnienia portalu sondę w której użytkownicy sami się wypowiadają czy wiedza na stronie jest przydatna. Jak na razie duża rzesza tych co głosowali w sądzie wskazuje, że wiedza na stronie jest przydatna, więc prowadzimy nadal ta samą politykę przy wybieraniu treści na stronę. Pisać artykuły można o wszystkim, ale trzeba wybrać odpowiednią tematykę, żeby internauci określili przydatność treści w danym portalu. Oprócz działu teksty strona posiada obszerną encyklopedię w której możesz znaleźć dla przykładu takie hasła jak diapozytyw czy anglikanizm.

szczegóły wpisu »

Wzory matematyczne i fizyczne

Wzory matematyczne i fizyczne »

Jeżeli przygotowujesz się do matury lub innego egzaminu z fizyki to trafiłeś genialnie. Witryna ta powstała z myślą o osobach takich jak Ty - szukających pomocy z zakresu nauk ścisłych. Posiadamy w naszej bazie wszystkie wzory fizyczne, dzięki czemu przygotowania do egzaminów sprawią Ci dużo mniej kłopotów. Zapewne zdarzało Ci się mieć kłopoty z rozwiązaniem zadania fizycznego, co zniechęcało Cię do dalszej nauki. Takie kłopoty już nigdy więcej nie nastąpią. Od dzisiaj nauka przedmiotów ścisłych będzie przychodziła z łatwością, a każde rozwiązane zadanie będzie motywowało Cię do dalszej pracy. Oprócz tego, znajdziesz u nas aktualne tablice maturalne oraz tabele zawierające stałe matematyczne. Przejrzysty sposób prezentacji oraz prosta nawigacja ułatwią dotarcie Ci do celu twoich poszukiwań w ciągi kilku chwil, dzięki czemu zaoszczędzisz swój cenny czas.

szczegóły wpisu »

Prace maturalne

Prace maturalne »

Prezentacje maturalne są tym czym zajmujemy się od długiego czasu. To już kolejny rok jak pomagamy maturzystom w zmaganiach z egzaminem ustnym. Zdecydowana większość jest zadowolona z pomocy, którą od nas dostają. Także i ty możesz ją otrzymać, wystarczy, że wejdziesz na stronę i zapoznasz się z nasza propozycją.

szczegóły wpisu »

Prace magisterskie

Prace magisterskie »

E-pisanie.pl specjalizuje się w tworzeniu opracowań naukowych. Serwis oferuje fachową pomoc w przygotowaniu tekstów pomocnych przy pisaniu opracowań takich jak: prace magisterskie, prace doktorskie, publikacje, prace licencjackie, prezentacje maturalne i wiele innych. Opracowania typu praca magisterska, oraz wszelkiego typu analizy i inne teksty, które zostały zlecone są oryginalne i wykonane ściśle z indywidualnymi wymaganiami zamawiającego. Serwis zapewnia pełną dyskrecję i anonimowość. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą serwisu.

szczegóły wpisu »

Edukacja Nauka - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token:
Fatal error: Call to undefined function recaptcha_get_html() in /home/viso/domains/webpond.pl/public_html/templates/default/footer.php on line 131