Świece ozdobne


Świece ozdobne

Padowski Artisan Candles to autorska marka tworząca świece zapachowe ręcznie odlewane w miejscowej manufakturze z wosku palmowego z hodowli certyfikowanych. Cechuje je troska o najmniejszy detal w kompletnym cyklu wytwórczym, a szczególnie dokładny wybór składników zapewnia wiarygodność i oryginalność zapachów. W ofercie sklepu internetowego padowski. pl znajdują się wyjątkowe świece zapachowe, które wyróżniają się prostą lecz jakże wysublimowaną i wyjątkowo, szykowną postacią. Znaleźć tu można piękne, dekoracyjne zapachowe świece ozdobne z kolekcji Mieszczki. Każda z nich posiada swoistą oryginalną oprawę w formie nieszablonowej ceramiki, którą kreuje w swojej pracowni Magda Konior absolwentka Akademi Sztuk Pieknych im. Jana Matejki w Krakowie. Postacie porcelanowych opraw świec dekoracyjnych z tej kolekcji nigdy się nie powtarzają. Kapelusze są różnej wielkości z zadartymi lub zakrzywionymi nosami posiadającymi niekiedy nawet złote piegi. W propozycji występuje ponadto ekskluzywna i elegancka kolekcja ręcznie wyrabianych naturalnych świec zapachowych LOVE IS LOVE, które oprócz jednostkowego aromatu mogą tworzyć zupełnie niezwykły element dekoracji wnętrz. Świece te wkładane w ekologiczne pudełko zaprojektowane specjalnie dla tej kolekcji przez krakowskich grafików stanowić mogą znakomity pomysł na upominek.
Miejscem, które na pewno należałoby odwiedzić jest sklep internetowy ze świecami zapachowymi Padowski Artisan Candles, gdzie ceni się obok formy również trwałość i jakość prezentowanych wyrobów.

Szczegóły strony https://padowski.pl:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę https://padowski.pl:

Świece ozdobneLogowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token:
Fatal error: Call to undefined function recaptcha_get_html() in /home/viso/domains/webpond.pl/public_html/templates/default/footer.php on line 131