Podkategoria: Materiały budowlane


« poprzednia strona · · następna strona »

Ozdoby kute

Ozdoby kute »

Jesteśmy mającą bardzo duże doświadczenie firmą, której oferta obejmuje dostarczanie towarów przeznaczonych do budowy ogrodzeń. W ofercie posiadamy zarówno podstawowe towary bądź też te, które są bardziej konkretne. Zakres dostarczanych przez nas towarów obejmuje na przykład rozety kute, ozdoby kute czy też zamki do furtek. Pośród zatrudnionych przez nas specjalistów są zarówno te osoby, które mają bardzo spore doświadczenie ale także te, które potrafią po prostu pomóc. Dlatego też możemy zapewnić, że każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z usług oferowanych przez naszą firmę ma możliwość nabyć naprawdę wysokiej jakości towary. W ofercie posiadamy również takie towary jak zawiasy do bram. Z nami każdy zbuduje kompletne ogrodzenie.

szczegóły wpisu »

Panele solarne

Panele solarne »

W asortymencie naszego sklepu oferujemy panele solarne. Ich dostępność jest duża. Poza ofertą sprzedaży, zajmujemy się też ich montażem. Każdego rodzaju baterie fotowoltaiczne, które posiadamy w ofercie wykonane są z materiałów polikrystalicznych. Należy również położyć akcent na ich dużą wydajność. W asortymencie posiadamy także inne urządzenia ważne do odpowiedniego montażu i sprawności paneli solarowych. Jednym z tych urządzeń jest inwerter fotowoltaiczny. Solarne. info ma w sprzedaży kilka elementów o różnej mocy, do montażu niewielkich konstrukcji, dla których panel fotowoltaiczny posiada małe gabarytowo rozmiary. Wymienione produkty oferowane są w naszej firmie, której dane kontaktowe da się odnaleźć stosując frazę ogniwa fotowoltaiczne sklep.

szczegóły wpisu »

Dysze VERVO

Dysze VERVO »

Dysze marki Vervo to oferta dla firm wykorzystujących powietrze w procesach produkcyjnych. Vervo dostarcza wysokiej jakości produkty oraz kompleksowe i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Producent posiada szeroką ofertę dysz i nie tylko. Oferta marki Vervo to wynik prawie 90 lat inwestycji w ciągły w rozwój oraz badania. Producent jest liderem na rynku sprężarek powietrza w tym dysz w Polsce i Europie.

szczegóły wpisu »

Nakrętki sześciokątne

Nakrętki sześciokątne »

Nasza przedsiębiorstwo od ponad 20 lat para się dostarczaniem artykułów z zakresu elementów złącznych. W ciągu tych wszystkich lat znacznie rozszerzyliśmy zakres dostarczanych towarów, który w dzisiejszych czasach obejmuje w czasie obecnym ponad 10000 pozycji magazynowych. Można u nas nabyć jak też nakrętki sześciokątne, śruby do drewna, a oprócz tego nity czy pręty gwintowane. Bardzo dużą uwagę przykładamy do jakości naszych towarów i gwarantujemy, że każdy będzie z nich w pełni kontent. Inwestujemy lecz również w nowoczesne materiały oraz maszyny, ale także w rozkwit naszych pracowników. Sprawia to, że tworzone przez nas rozwiązania z zakresu produktów złącznych zawsze stoją na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się na zakupy w naszej firmie będzie w pełni rad a także bardzo z zapałem wróci do nas nie razu jednego.

szczegóły wpisu »

Wysokiej jakości płyty styropianowe eps

Wysokiej jakości płyty styropianowe eps »

ENERPOR specjalizuje się w produkowaniu płyt styropianowych EPS. Nasze produkty produkowane są przy użyciu nowoczesnych urządzeń i również wysokiej jakości komponentów. To sprawia, że gwarantują one trwałość i również rzetelność nawet w bardzo trudnych warunkach. Płyty styropianowe EPS mają dużo zastosowań. Służą one do izolowania cieplnej dachów i podłóg, fasad oraz parkingów. Sporą zaletą dostarczanych przez nas płyt jest duża niezmienność a oprócz tego niski współczynnik przewodności cieplnej. Gama wyrobów styropianowych EPS Fasada jest produkowana w czterech odmianach. Każda mutacja charakteryzuje się innego rodzaju parametrami wytrzymałościowymi i również innym współczynnikiem przenikania ciepła. I tak na przykład styropian fasadowy EPS-038 charakteryzuje się wytrzymałością na zginanie 115 kPa a oprócz tego wspólczynnikiem przewodzenia ciepła 0,038 W/(mK), Przeciwnie zaś EPS-045 charakteryzuje się wytrzymałością na zginanie 50 kPa oraz wspólczynnikiem przewodzenia ciepła 0,045 W/(mK). Płyty styropianowe EPS Pozór mają implementacja w izolacji cieplnej ścian budynków metodą lekką – mokrą ETICS, BSO lub metodą lekką – suchą. Lokal ENERPOR znajduje się w Kielcach, jednak nasze artykuły dostarczymy do każdego zakątka Polski.

szczegóły wpisu »

Kratki ściekowe - wpusty podłogowe - odwodnienia

Kratki ściekowe - wpusty podłogowe - odwodnienia »

Nasza strona internetowa to metoda, która w łatwy sposób daje możliwość na odnalezienie oraz znalezienie adekwatnego artykułu. Da się ją zastosować do przejrzystego i niesprawiającego kłopotu sprawdzania zestawienia artykułów znajdujących się w propozycji handlowej Naszej firmy, wraz z ich całkowitą specyfikacją. Sprzedawane przez Nas kratki ściekowe są tak podzielone na kategorie, aby uprościć wybór takich, które optymalnie odpowiadają wymogom oraz życzeniom Klientów Naszej Firmy. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić dużo czasu oraz udostępnia najbardziej dokładne odszukanie najlepszego produktu. Dzięki temu nie jest niezbędne żmudne przedzieranie się przez wiele kategorii w celu znalezienia rozwiązania najlepiej dostosowanego do szczególnych oczekiwań Naszych Klientów. Tworząc ów mechanizm, dążyliśmy do tego, aby był on jak najbardziej przydatny dla Naszych Kontrahentów. Mamy nadzieję, że to przyjazne w obsłudze narzędzie, zrealizuje nadzieje Naszych Kontrahentów, Klientów Naszej Firmy, i, że pomoże zaoszczędzić ważny czas i finanse. Wyszukiwarka Naszej Firmy to najdogodniejsza trasa do właściwego wyrobu! Nasze wpusty podłogowe to najlepsze rozwiązani dla Twojej instalacji sanitarnej.

szczegóły wpisu »

Klasyczne nagrobki Ruda Śląska

Klasyczne nagrobki Ruda Śląska »

Branża kamieniarska nie posiada dla nas najmniejszych tajemnic. Od wielu lat paramy się wszystkim co jest z nią powiązane. Lecz i tworzymy nowe towary, niemniej jednak także trudnimy się renowacją starych. Nasza propozycja zawiera priorytetowo produkcję grobowców, piwniczek, uprawianie tekstów na nagrobkach alboż realizację opieki ponad nagrobkami. Zwłaszcza nasze usługi proponujemy na terenie województwa śląskiego. W naszej wieloletniej działalności zrobiliśmy nadzwyczaj mnóstwo różnych usług, z których prawie każdy z konsumentów zawsze był zadowolony. Zapewniamy, że właściwie każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług będzie całkowicie uradowany. Na końcu jak jeden mąż z długoletnią działalnością idzie w parze pomnożenie naszych kwalifikacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją i dodatkowo skorzystania z naszych usług.

szczegóły wpisu »

Hurtownia metali nieżelaznych PK Met

Hurtownia metali nieżelaznych PK Met »

PK Met - kształtowniki, pręty, stopy, profile aluminiowe - hurtownia aluminium - Największa, doskonale zaopatrzona hurtownia aluminium posiadająca w swojej ofercie wyroby aluminiowe takie jak kształtowniki aluminiowe, profile aluminiowe, taśmy aluminiowe, stopy oraz profile aluminiowe a także metale kolorowe i blachy. Zaopatrujemy klientów z całej Polski, a w szczególności z najbliżej położonych miast takich jak Bydgoszcz oraz Toruń. Jeśli szukasz aluminium w dobrej jakości i konkurencyjnej cenie skontaktuj się z nami - 52 381-06-60!

szczegóły wpisu »

Kompensatory gumowe

Kompensatory gumowe »

Pod warunkiem że niezbędny jest Ci jakikolwiek wąż to świetnie trafiłeś. Nasza firma dysponuje niemałym doświadczeniem, które sprawia że możemy wyprodukować niemało różnych produktów. Dystrybuujemy węże gumowe, kompensatory metalowe a oprócz tego gumowe, węże ze stali szlachetnej oraz co niemiara innych produktów. Jesteśmy nastawieni lecz i na współpracę detaliczną, lecz także hurtową. Dysponujemy bardzo bogatą ofertą a także dużymi stanami magazynowymi. Dzięki temu możemy sfinalizować każde zamówienie migiem a także sprawnie, bez względu na jego wielkości. Jako producent tego rodzaju produktów dokładamy wszelkich starań ażeby każdy był rad z naszej oferty. Co więcej dysponujemy bardzo doświadczoną kadrą specjalistów, którzy w razie wątpliwości potrafią wesprzeć i doradzić w wyborze najlepszych rozwiązań. Zakupy u nas zawsze są udane.

szczegóły wpisu »

Kostka granitowa Strzegom

Kostka granitowa Strzegom »

Jeśli szukacie Państwo w tej chwili fachowych usług kamieniarskich, bardzo serdecznie zapraszamy do zajrzenia na stronę www.Graniteg.pl! Przecież w zakresie wytwarzania nagrobków posiadamy znaczące doświadczenie. No co jak co, lecz dosłownie wszystkie nasze nagrobki strzegom charakteryzują się świetnym poziomem. Są solidne, oprócz tego dbamy o to, aby kamieniarstwo w naszym wydaniu było piękne, w końcu nekropolie muszą dobrze wyglądać. Chcielibyśmy również nadmienić, iż we wszystkich przypadkach pomniki naszej firmy są dostosowane do Państwa oczekiwań finansowych, przynajmniej tak się nam wydaje. W razie jakichś zapytań mających związek z usługami kamieniarskimi, najzwyczajniej odsyłamy do kontaktu. Niewątpliwie porozumiemy się.

szczegóły wpisu »

Tworzywa konstrukcyjne, Teflon bydgoszcz

Tworzywa konstrukcyjne, Teflon bydgoszcz »

Potrzebujesz doskonałej jakości materiałów termoizolacyjnych? Jeżeli tak to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Funkcjonujemy na rynku od 1999 roku oraz przez ten czas daleko rozszerzyliśmy propozycję naszej firmy. Współpracujemy z wieloma firmami dostarczającymi materiały termoizolacyjne. Nasza współpraca obejmuje takie firmy jak Klinger, Polonit, Ensinger a oprócz tego niemało innych. Jesteśmy w stanie robić zapasy takie towary jak tworzywa sztuczne najwyższej jakości, pierścienie uszczelniające, taśmy hamulcowe tkane i co niemiara innych towarów. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się na zaufanie naszej firmie będzie w pełni rad. Serdecznie namawiamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Każdemu dostarczymy wysokiej jakości towary a oprócz tego zapewnimy zadowolenie. Zachęcamy.

szczegóły wpisu »

Ceramic.com.pl | Zaprawa ogniotrwała

Ceramic.com.pl | Zaprawa ogniotrwała »

Oficjalny dystrybutor najwyższej jakości ceramicznych produktów włóknistych, czyli odpornych na ogień materiałów najnowszej generacji,
Materiały ogrniotrwałe oferowane przez firmę Ceramic to nowoczesne rozwiązania zapewniające najwyższą skuteczność.
W ofercie firmy znajdują się produkty takie jak materiały izolacyjne, zaprawa ogniotrwała czy elementy mocujące takie jak kleje czy kotwy. Wszystkie towary są oczywiście najwyższej jakości co potwierdzają odpowiednie certyfikaty i atesty. Dzięki temu możecie mieć Państwo pewność, że wszystkie sprzedawane produkty nie zawiodą kiedy zrobi się naprawdę gorąco.

szczegóły wpisu »

Profesjonalny przemiał pvc

Profesjonalny przemiał pvc »

W naszym przedsiębiorstwie staramy się połączyć tworzenie materiałów z tworzyw sztucznych z ekologią. Firma Europrofil jest uznanym w Polsce północnej odbiorcą ścinków po produkcji z czystego PVC-U. Tworzywo ten poddawany jest odzyskowi a także wykonujemy z niego nasze artykuły a oprócz tego sprzedajemy wytwórcom grodzic, parapetów a oprócz tego profili okiennych a oprócz tego wielu innych wyrobów. W swojej propozycji posiadamy między innymi przyłącze kanalizacyjne, rury kanalizacyjne wewnętrzne oraz zewnętrzne, i rury trójwarstwowe z rdzeniem spienionym o różnej długości, średnicy a oprócz tego grubości. Dostarczamy Państwu również profile PCV (listwy podparapetowe transportowo-montażowe) pasujące do wszystkich systemów i również modeli okiennych. Za sprawą ich użyciu transport a także zestaw okien jest łatwiejszy. Wspomagają one także barierę termoizolacyjną a także dźwiękową domu albo mieszkania.

szczegóły wpisu »

Nowoczesne drzwi Lubliniec

Nowoczesne drzwi Lubliniec »

Mrówka Lubliniec to firma z długoletnią tradycją. Kilkadziesiąt lat tradycji pozwoliło nam nabyć opinię rzetelnej firmy, dla której potrzeby klientów są najważniejsze. Zachęcamy do osobistych odwiedzin w prowadzonym przez nas markecie, gdzie odnajdziecie najróżniejsze materiały budowlane. Mamy coś dla klientów biznesowych, którzy prowadzą firmy budowlane. Znajdzie się w naszej firmie również coś dla klientów indywidualnych, którzy robią bardzo proste prace remontowe w swoim domu. Zapewniamy Wam farby od najróżniejszych wytwórców, utensylia malarskie, elektronarzędzia, grunty, impregnaty, lakiery, chemię budowlaną i co niemiara innych przydatnych materiałów. Zachęcamy Was też do odwiedzenia naszego działu Ogród, o ile chcecie zadbać o to miejsce. W razie dodatkowych pytań nasi załoga są do Waszej dyspozycji.

szczegóły wpisu »

Listwy elewacyjne PCV

Listwy elewacyjne PCV »

Bella Plast jest producentem profili z PCV dla budownictwa. Produkuje listwy elewacyjne do systemów ociepleń, do zabudowy gipsowo-kartonowej, do mokrego tynku, gresu i klinkieru. Produkty posiadają Krajową Ocenę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie, potwierdzające ich wysoką jakość. Listwy elewacyjne są produkowane w nowoczesnym zakładzie zlokalizowanym pod Warszawa. Większość produktów to autorskie rozwiązania chronione patentami. Bella Plast posiada certyfikat jakości ISO 9001:2008 oraz inne certyfikaty potwierdzające wysoką jakość oferowanych listew. Pełna oferta dostępna jest na stronie www.bellaplast.com.pl, wraz z dokumentacją techniczną i instrukcjami montażu. Firma oferuje również doradztwo techniczne, oraz produkcję profili elewacyjnych przygotowanych pod konkretne potrzeby klienta. Jeżeli nie znalazłeś listwy jakiej potrzebujesz, skontaktuj się z nami. W ofercie firmy można zaleźć, wśród listew do systemów ociepleń – listwy do boniowania (bonie) wraz z kątownikami i łącznikami do boni; listwy okapnikowe (okapniki, kapinosy); listwy przyokienne; listwy dylatacyjne, listwy startowe, listwy podparapetowe, listwy zakończeniowe, kątowniki proste z siatką, kątowniki łukowe i inne. Asortyment profili do zabudowy gipsowo-kartonowej obejmuje kątowniki łukowe PCV, kątowniki proste PCV, kątowniki promieniste proste i łukowe PCV, kątowniki uniwersalne PCV jak również kątowniki aluminiowe i listwy zakończeniowe. Do wykonania tynków wewnętrznym metodą tradycyjną oferujemy zestaw listew przyokiennych oraz kątowników tynkarskich z PCV, aluminium, cynku i stali (kwasówka). Oferujemy również profile dylatacyjne do gresu i profile dystansowe do klinkieru.

szczegóły wpisu »

Materiały budowlane - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: