Podkategoria: Klimatyzacja, wentylacja


Kominiarz Łomża

Kominiarz Łomża »

ZUK, kominiarz Augustów swoim odbiorcom proponuje usługi z zakresu czyszczenia kanałów kominowych, sprawdzenia stanu kanałów kominowych, dokonania inspekcji stanu technicznego kanałów, usuwania wad, jakie wynikną podczas jednostkowej inspekcji jak i montaż wkładów kominowych podlaskie. Kominiarz Bielsk Podlaski wszystkie wyżej wymienione usługi wykonuje właściwie i czasowo. Nasz zakład kominiarski ma konieczne kompetencje i profesjonalny sprzęt do wykonywania prac, a doświadczony kominiarz Łomża dokładnie je zrealizuje. Jeżeli masz kłopot z kominem koniecznie umów się z naszą spółką, jaką znajdziesz również pod adresem kominiarzbialystok. pl. Wiedz o tym, że komin musi być sprawny, aby nie doszło do jakieś tragedii.

szczegóły wpisu »

Wynajem chłodni

Wynajem chłodni »

Agencja Aggreko zapewnia Wam kompleksową obsługę urządzeń elektronicznych. Nigdzie na terenie Polski nie odszukacie Państwo tak dobrego serwisu klimatyzacji. Nasza placówka posiada również w swojej ofercie osuszacze powietrza na wynajem. Nowoczesne Chillery w naszej firmie są w doskonałym stanie a przede wszystkim możemy zagwarantować, że ochłodzą dowolną ciecz. Dodatkowo posiadamy serwis urządzeń chłodniczych a także agregaty prądotwórcze. Dowolne możliwe usługi odnajdziecie Państwo na naszej stronie.

szczegóły wpisu »

Instalacje odpylające

Instalacje odpylające »

Jeśli niezbędni są Ci specjaliści, którzy zajmują się realizacją usług w zakresie konstrukcji związanych z ochroną środowiska to super trafiłeś. Od wielu lat trudnimy się wykonywaniem różnego typu konstrukcji, co pozwala nam na wykonywanie nawet bardzo skomplikowanych konstrukcji. Przykładowymi produktami, które wykonujemy są: odciągi miejscowe, rurociągi, projekty systemów rurociągów a także dużo innych artykułów oraz instalacji. Dysponujemy wieloma referencjami, które są świadectwem jakości realizowanych przez nas usług. Ciepło namawiamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zbudujemy wszystko co jedynie sobie Państwo zażyczycie. Współdziałanie z nami zawsze opiera się na zaufaniu a także na odpowiednim podejściu do zlecenia. Dzięki temu, że potrafimy sprostać każdemu zleceniu zawsze jesteśmy doskonałym wyborem dla każdego.

szczegóły wpisu »

Igłofiltry

Igłofiltry »

PONAKO to zakład z bogatym doświadczeniem w dziedzinie dostarczania sprzętu do osuszania budynków czy odwadniania terenu. Naszym Klientom oferujemy głównie usługi dzierżawy pomp, zestawów igłofiltrowych, ozonatorów i również innych urządzeń. Świadczymy oprócz usługi serwisowe. Zespół wykwalifikowanych specjalistów służy doradztwem i trafnymi poradami. Posiadamy sprzęt znanych marek, między innymi pompy Sykes, Varisco jak również innych firm. Oferujemy atrakcyjne ceny. Możliwość dzierżawy w istocie się opłaca, nie musisz się albowiem przejmować} konserwacją sprzętu czy też kształcić dużych pieniędzy na nabytek sprzętu (który jest szczególnie dostrzegalny najpierw trwania biznesu). Nasza strona internetowa zawiera wszystkie niezbędne informacje o oferowanych przez nas urządzeniach!

szczegóły wpisu »

Grupa Sanins

Grupa Sanins »

SANINS istnieje na rynku od roku 2005. Są to dynamicznie rozwijające się firmy budowlane. W tym czasie dokończyliśmy z sukcesem wiele obiektów użyteczności publicznej oraz komercyjnej. Dla naszych klientów byliśmy zawsze lojalnym wykonawcą. Grupa działa zwłaszcza w sferze budownictwa infrastrukturalnego. Opierając nasz kapitał na wiedzy i doświadczeniu najlepszych inżynierów zbudowaliśmy silny podmiot gospodarczy który może konkurować z potężnymi firmami ze swojej branży nie tylko na płaszczyźnie finansowej, lecz i technicznej. Sanins Wentylacja zajmuje się branżą instalacyjną w zakresie instalacji wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania wraz z automatyką i systemami BMS. Posiadamy własną produkcję elementów wentylacyjnych. Realizujemy prace budowlano-montażowe, projektujemy, świadczymy serwis. Firma dysponuje pełnym zapleczem w zakresie obsługi inżynierskiej, wykonywania przeglądów budowlanych, ekspertyz oraz kosztorysów. Zakres usług: instalacje wentylacyjne, urządzenia klimatyzacyjne, kotłownie i węzły ciepła, przemysłowe instalacje chłodnicze, sieci cieplne. Część naszego zespołu zajmuje się branżą instalacyjną w zakresie instalacji kanalizacyjnych, wodnych i gazowych oraz elektrycznych. Świadczymy roboty budowlano-montażowe, projektowanie, gwarantujemy serwis. Firma dysponuje pełnym zapleczem w zakresie obsługi inżynierskiej w zakresie przeprowadzania przeglądów budowlanych, ekspertyz technicznych i kosztorysów. Zakres oferowanych prac: zewnętrzne sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej, zewnętrzne sieci magistralne, przyłącza wodociągowe oraz kanalizacyjne, wewnętrzne instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne, gazowe. W ofercie posiadamy budownictwo infrastrukturalne pod kątem wykonawstwa. Świadczymy prace powiązane z budową i rozbudową powierzchni dróg i chodników wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną i instalacjami oraz robotami ziemnymi.

szczegóły wpisu »

Elastyczny przewód aluminiowy

Elastyczny przewód aluminiowy »

Przedsiębiorstwo HTH to jedna z największych polskich hurtowni elementów wentylacyjnych. Przez ponad dwie dekady działalności i również nieustannego rozwoju wypracowaliśmy sobie pozycję rynkową, która umożliwia nam oferowanie klientom doskonałej klasy artykułów w konkurencyjnych cenach. W propozycji posiadamy m.in/ anemostaty kwadratowe, po mistrzowsku sprawdzające się do wentylacji powierzchni biurowych oraz sal konferencyjnych. Anemostat prostokątny oferowany jest u nas w różnych wariantach, zarówno gabarytowych jak a także stylistycznych. Sprzedajemy także towary służące do konstruowania systemu wentylacyjnego, w szczególności elastyczny przewód aluminiowy, nagrzewnice oraz klimatyzatory. Uzupełnienie naszej propozycji stanowią wysokiej klasy systemy przeciwpożarowe, których bezawaryjność została potwierdzona uzyskanymi certyfikatami.

szczegóły wpisu »

Stycznik sla

Stycznik sla »

Prowadzimy zajmującym się sprzedażą różnego typu artykułów elektronicznych. Mamy bardzo bogatą ofertę, w której można odkryć w tym także takie produkty jak: komory gaszeniowe, styczniki, rozłączniki bądź wyłączniki mocy. Zaletami naszego sklepu jest bardzo szeroka propozycja oraz fachowa kadra specjalistów, która potrafi doradzić w wyborze odpowiednich artykułów. Dzięki połączeniu tych wszystkich zalet spełnienie zakupów w naszym sklepie jest perfekcyjnym pomysłem. Gwarantujemy, że dokonanie zakupów w naszej firmie jest w rzeczywistości z klasąm pomysłem. Na rynku istniejemy bardzo mnóstwo lat co sprawia, że stan naszych towarów stoi na bardzo wysokim poziomie. Możemy także zapewnić bardzo szybką wysyłkę towarów dostarczanych przez nasz sklep. Zachęcamy do zakupów.

szczegóły wpisu »

Klimatyzacja, wentylacja - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: