Podkategoria: Firmy budowlane


« poprzednia strona · 4 · 5 · następna strona »

Kominiarz Łomża

Kominiarz Łomża »

ZUK, kominiarz Augustów swoim odbiorcom proponuje usługi z zakresu czyszczenia kanałów kominowych, sprawdzenia stanu kanałów kominowych, dokonania inspekcji stanu technicznego kanałów, usuwania wad, jakie wynikną podczas jednostkowej inspekcji jak i montaż wkładów kominowych podlaskie. Kominiarz Bielsk Podlaski wszystkie wyżej wymienione usługi wykonuje właściwie i czasowo. Nasz zakład kominiarski ma konieczne kompetencje i profesjonalny sprzęt do wykonywania prac, a doświadczony kominiarz Łomża dokładnie je zrealizuje. Jeżeli masz kłopot z kominem koniecznie umów się z naszą spółką, jaką znajdziesz również pod adresem kominiarzbialystok. pl. Wiedz o tym, że komin musi być sprawny, aby nie doszło do jakieś tragedii.

szczegóły wpisu »

Ogrodzenia Łódź

Ogrodzenia Łódź »

Systemy automatyki do bram
Czym byłoby współczesne ogrodzenie nowoczesnego domu bez wykorzystania automatyki do bram? Obecnie jest to już niemal konieczność, jeżeli chce się mieć w pełni wygodne w użytkowaniu, szybkie i bezpieczne ogrodzenie. Sprawdzone i bezpieczne napędy do bram są szczególnie zalecane tam, gdzie posesja bezpośrednio sąsiaduje z ruchliwą ulicą. Przekonaj się o tym na naszej stronie.

szczegóły wpisu »

Firma budowlana

Firma budowlana »

Zakład Ogólnobudowlany Nowak Group. W branży budowlanej działamy już od kilkunastu lat i dlatego z cała pewnością możemy powiedzieć ze jesteśmy bogaci w doświadczenia. Naszym zasięgiem obejmujemy teren całego województwa mazowieckiego oraz Niemiec. Prowadzimy prace budowlane w pełnym zakresie, od łazienek po budowę obiektów przemysłowych od zera. Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się nasza oferta na wykonanie ww prac. Jesteśmy w pełni ubezpieczonym zakładem a naszych usług budowlanych korzystają duże firmy jak i zwykli ludzie.

szczegóły wpisu »

Tralki betonowe Kraków

Tralki betonowe Kraków »

Prezentowana firma obsługuje zarówno klientów polskich jak i z poza granic naszego kraju. Nasza firma BALUSTRAL znajduje się w Krakowie. Oferujemy najwyższej jakości tralki betonowe w Krakowie. Wykonujemy na zamówienie balustrady o róznych wzorach, które spełniają wszystkie normy wymiarowe. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

szczegóły wpisu »

Elektroinstalacje

Elektroinstalacje »

Hertom - usługi elektryczne - oferujemy montaż elektroniki, pomiary, montaż elektroinstalacji. Specjalizujemy się w automatyce, elektronice i elektryce. Terenem działania jest cała Polska. Wykonujemy instalacje dla osób prywatnych jak również dla firm. Zapewniamy fachowe doradztwo techniczne i solidny montaż. Posiadamy duże doświadczenie potwierdzone licznymi referencjami. Zapraszamy

szczegóły wpisu »

Blaszaki

Blaszaki »

Maritom to czołowy producent garaży blaszanych oraz kojców dla psów, w swojej ofercie posiada produkty wysokiej jakości o długoletnim okresie sprawnej eksplaatacji. Przy tym cena garaży zaczyna się już od 793 zł. i jest jedną z najbardziej konkurencyjnych ofert na rynku krajowym. Firma Maritom prowadzi sprzedaż także poza granicami kraju.

szczegóły wpisu »

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe »

Konstrukcje stalowe w budownictwie odgrywają jedną z głównych ról. Chcąc poukładać poszczególne etapy budowania z konstrukcji stalowych powinniśmy podzielić proces projektowania konstrukcji stalowych na cztery zasadnicze etapy. Wybrane procedury odnoszą się zazwyczaj do całego procesu budowlanego, jakiemu konstrukcje stalowe odpowiadają tak samo jak w przypadku konstrukcji żelbetowych, warto jednak skupić swoją uwagę na problemie jakim jest projektowanie konstrukcji stalowych według eurokodów - gdyż ten problem, jest wyzwaniem dla konstruktorów XXI wieku.

szczegóły wpisu »

Termowizja

Termowizja »

GS Energia wykona dla Ciebie certyfikat energetyczny. Dokument taki jak świadectwo będzie wkrótce obowiązkowy dla wszystkich budynków i lokali. Świadectwo energetyczne pozwala obiektywnie ocenić przybliżone koszty użytkowania lokalu w ciągu roku. Działamy na bardzo szerokim obszarze - nie tylko w Krakowie ale również w mniejszych miejscowościach w rożnych stronach Polski - zobacz więcej na stronie. GS Energia wspiera ekologiczny styl życia - chcemy zaproponować przyjazne środowisku rozwiązania takie jak: kolektory słoneczne, fotowoltaika oraz termowizję, konsulting energetyczny. Odwiedź nas na gsenergia.pl

szczegóły wpisu »

Home Interior, Kompleksowe wykończenia wnętrz

Home Interior, Kompleksowe wykończenia wnętrz »

Home Interior świadczy kompleksowe usługi wykończenia wnętrz sklepów, mieszkań i domów oraz w wykonywaniu remontów i adaptacji wszelkich powierzchni lokali usługowych, przemysłowych, użyteczności publicznej i mieszkalnych na Śląsku oraz Mazowszu.

Posiadamy pięcioletnie doświadczenie w wykonywaniu prac wykończeniowych.

Usługi wykonujemy na najwyższym poziomie i z najwyższą starannością, zgodnie ze sztuką.

Współpracujemy z hurtowniami materiałów budowlanych, architektami, projektantami wnętrz i studiami meblowymi.

Używamy tylko markowych produktów, które zapewniają efekty na lata.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, nasze doświadczenie i profesjonalny sprzęt pozwalają nam na znalezienie rozwiązania każdej wykończeniowej wizji naszego klienta.

szczegóły wpisu »

Ogrody

Ogrody »

Gdy interesuje Was ogrody zachęcamy do przestudiowania niniejszego artykułu. Już od dawien dawna nasi klienci starają się aby ich ogrody Toruń były zarówno piękne, jak i łatwe w użytkowaniu. Nie jest to sprawą prostą, gdyż niełatwo jest pogodzić te dwie właściwości. Niesłychanie zachwycające ogrody , to przeważnie ogrody Toruń tonące w delikatnych kwiatach i egzotycznych roślinach, użytkowe ogrody odznacza się natomiast użyciem nasadzeń skromnych i niezawodnych, projektowaniem dużej liczby trawników i kamiennych traktów. Znalezienie drogi wyjścia jest jednak możliwe. Ogromną liczbę podobnych rozwiązań możemy zaobserwować w parkach miejskich. Możemy odszukać tam ogromne ogrody, wypełnione kwiatami, np. klomby z różami, ale zarówno pola trawy, przeznaczone dla dzieci. Takie ogrody daje możliwość pogodzenia interesów wszystkich stron. Jeśli pragną Państwo, aby wasze ogrody wypełniały wszystkie te warunki konieczne jest zatrudnienie firmy, która ogrodnictwo Toruń wypełnia w sposób fachowy i nowoczesny. Dzięki temu zapewnimy sobie pewność, że nasze usługi ogrodnicze zostaną zaplanowane i założone z sadzonek o najlepszej jakości i radować nas będą przez wiele lat. Mamy także bogatą ofertę hurtową kamienia ogrodowego.

Namawiamy także Państwa do kontaktu osobistego z naszym biurem :
Harasimowicz Architektura Krajobrazu
Jarosław Harasimowicz
ul. Leśna 11, 87-147 Łysomice /Torunia
Tel/Fax: +48 (0) 56 6783 271
tel. kom. 0608 862 217

szczegóły wpisu »

System Firm Budowlanych

System Firm Budowlanych »

Firmy budowlane w systemie internetowym. System prezentuje nowoczesne usługowe firmy budowlane wykonujące remonty, budowy domów z Warszawy, Poznania, Gdańska, Szczecina, Wrocławia, Krakowa, Łodzi i Katowic System budowlany zawiera ceny usług budowlanych, zlecenia budowlane dla firm, materiały budowlane z głównych rejonów Polski. Wielkiebudowanie.pl buduje również strony www firmom budowlanym.
..

szczegóły wpisu »

Izolacja przeciwogniowa

Izolacja przeciwogniowa »

Izolacja zimnochronna czy izolacja kanałów wentylacyjnych to istotny temat dla wielu firm branży budowlanej, które poszukują wiarygodnych kontrahentów do realizacji projektów. Firma Thermal-Tech to godny zaufania partner w interesach. Swoją pozycję lider w dziedzinie izolacji budował wiele lat realizując zlecenia związane z izolacją rurociągów grzewczych, izolacja termiczną czy izolacją akustyczną na terenie Polski i Unii Europejskiej. Przedsiębiorca zatrudnia fachowców specjalizujących się w hydroizolacji, czy ociepleniu pianką poliuretanową, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje poparte odpowiednią certyfikacją.
Thermal-Tech zaprasza na swoją stronę internetową, gdzie znajdują się zdjęcia zrealizowanych projektów z zakresu izolacji pianką poliuretanową, izolacji przeciwogniowej, hydroizolacji, czy izolacji zimnochronnej. Na stronie znajdują się także obszerne informacje dotyczące ocieplenia pianką poliuretanową zadaszeń w budownictwie mieszkaniowym. Jeśli chcielibyście Państwo skorzystać z darmowej wyceny, to można użyć formularza interaktywnego podpiętego do strony. Thermal-Tech wyceni na tej podstawie orientacyjny koszt inwestycji związanej z izolacją i ociepleniem pianką poliuretanową.
Zatem, jeśli poszukujecie Państwo solidnego wykonawcy robót izolacyjnych to Thermal-Tech jest odpowiednim partnerem w budownictwie i zakładaniu izolacji.

szczegóły wpisu »

Kolektory słoneczne warszawa

Kolektory słoneczne warszawa »

Biała energia staje się coraz bardziej popularna nie tylko w państwach wysoko rozwiniętych, ale też w państwach takich jak Polska. Obecnie technologia ta, wstępuje do naszych domów, ingerując w system zasilania ich w energię cieplną i elektryczną. Co bardzo wpływa na koszty ponoszone na dostarczenie energii do domu. Firma Sanvent, to rodzima marka, trudniąca się instalacją i serwisem urządzeń, do produkcji energii odnawialnej. Firma Sanvent zajmuje się instalacją takich urządzeń, jak np.: pompy ciepła gruntowe, kolektory słoneczne, instalacje solarne, systemy solarne. Firma stawia sobie za cel rozpowszechnianie najnowocześniejszych technologii wykorzystujących Energię odnawialną. Wszystkie zabiegi wykonywane są wyłącznie przez naszych pracowników. Nie korzystamy z usług podwykonawców. Każdy kontrahent uzyskuje 5letni okres rękojmi oraz może liczyć na wszelką pomoc podczas całego okresu eksploatacji instalacji firmy Sanvent. Kadra firmy składa się z doświadczonych pracowników, takich jak monterzy, projektanci i doradcy handlowi. Zapraszamy do zapoznania się z technologią, która gwarantuje nie tylko oszczędność, ale również długowieczność. Aby nawiązać kontakt, należy wstukać w popularną wyszukiwarkę internetową wybrane frazy: pompa ciepła warszawa, kolektory słoneczne warszawa, dotacje solary, dotacje kolektory, dofinansowanie solary, dofinansowanie kolektory.

szczegóły wpisu »

Regulacja włazów

Regulacja włazów »

ENVIROBUD to solidna oraz doświadczona firma, która od 2005 roku proponuje swoim klientom kompleksowe usługi w niezwykle atrakcyjnych cenach. Jeśli ciekawi Państwa fachowa regulacja wpustów, biologiczne oczyszczalnie ścieków, instalacje solarne/fotowoltaiczne, względnie serwis studzienek to wciąż współcześnie skontaktujcie się z nami. Dla naszej firmy od zawsze kluczowym priorytetem jest zadowolenie klientów, z tej przyczyny do każdego zlecenia podchodzimy z indywidualnym zaangażowaniem. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swojej branży a oprócz tego korzystamy z profesjonalnego sprzętu, za sprawą czego jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Na naszej stronie internetowej envirobud.pl mogą Państwo precyzyjnie zapoznać się z naszą ofertą usługową i również w galerii obejrzeć niektóre z ostatnich realizacji.

szczegóły wpisu »

Dachy

Dachy »

Cembrit wytwarza szeroki wybór budowlanych materiałów z włókno-cementu - płyty dachowe Eurofala, płytki płaskie dachowe Quadra, Diamond i Bobrovka oraz płyty elewacyjne. Nasze płyty są wykorzystywane do budowy i wykończenia dachów, elewacji oraz ścian wewnętrznych i zewnętrznych. Produkty te są zaprojektowane tak, ażeby spełnić indywidualne wymagania klientów w w temacie trwałości oraz atrakcyjnej ceny. Używane są one wszędzie – bez względu na rodzaj budynków. Rozwiązania, które są indywidualnie dostosowane do potrzeb powodują, iż rozpiętość zastosowań sięga od obiektów reprezentacyjnych, przez budynki mieszkalne do gospodarczych.

szczegóły wpisu »

Certyfikaty energetyczne- Certenergia.pl

Certyfikaty energetyczne- Certenergia.pl »

Każdy sprzedający mieszkanie – zwłaszcza w dzisiejszych czasach – wie, że nie jest łatwo znaleźć zdecydowanego kupca. Konkurencja na rynku jest duża, a kupujący mogą wybierać w lokalach położonych w różnych dzielnicach, przedziałach cenowych i atrakcyjności samego wnętrza określonego budynku. Czym zatem przyciągnąć do siebie potencjalnego kontrahenta?
Certyfikat energetyczny to dokument, który pozwala na ocenienie, jak obniżyć koszty zużycia energii, wskazuje również na aktualną wysokość zużycia. W przypadku zatem dobrego wyniku, można nie tylko przestawić świadectwo charakterystyki jako potwierdzenie swoich słów, ale wskazać, że kupujący nie będzie musiał przeprowadzać ewentualnych remontów.
Współcześnie o takie dokumenty dopytują również kupujący, jak i mający zamiar wynająć określony lokal. To świetny sposób na zorientowanie się w przyszłych kosztach. Warto przy tym zaznaczyć, że dobre świadectwo wystawi jedynie firma z doświadczeniem. Taką jest – dla przykładu – spółka CertEnergia. Pełną ofertę usług można znaleźć na stronie internetowej: http://certenergia.pl/certyfikat-energetyczny/.

szczegóły wpisu »

MyEnergy - Przydomowe elektrownie wiatrowe

MyEnergy - Przydomowe elektrownie wiatrowe »

My Energy sprawi, że nie będziecie musieli Państwo już nigdy uiszczać opłat za prąd. Niewielu ludzi wie o tym, lecz dzięki dofinansowaniu z UE znaczna ilość osób zamieszkałych w Polsce ma możliwość pozwolić sobie na osobiste przydomowe elektrownie wiatrowe, przydomowe turbiny wiatrowe czy ogniwa fotowoltaiczne. Pomimo tego, iż koszt instalacji jest dość wysoki, to właśnie dzięki dotacjom przydomowe elektrownie wiatrowe kosztują naprawdę niewiele. Co istotne energia elektryczna przez nie generowana jest całkowicie za darmo, więc kasując aktualne opłaty za energię elektryczną, zaoszczędzimy dużo niż opłaty instalacyjne za elektrownie. My Energy już od wielu lat pomaga we wdrażaniu systemów przydomowych turbin. Posiadamy dużo pozytywnych opinii od naszych dotychczasowych klientów i z miesiąca na miesiąc przybywa nam nowych. Przydomowe elektrownie wiatrowe są w 100% ekologicznym sposobem na wytwarzanie energii.

szczegóły wpisu »

Usługi brukarskie - profesjonalne układanie kostki

Usługi brukarskie - profesjonalne układanie kostki »

Posiadam duże doświadczenie w pracach brukarskich. Przez wiele lat pracowałem dla renomowanych firm budowlanych gdzie miałem okazję nauczyć się fachu. Uczestniczyłem w realizacji zleceń na terenie całego kraju,poznałem tajniki pracy, które teraz wykorzystuję we własnej działalności. Prowadzę od dwóch lat własną firmę, zatrudniam 3 fachowców a przy większych zleceniach posiłkuję się zaprzyjaźnionymi firmami. Świadczę usługi kompleksowo: doradzamy przy wyborze materiałów, tworzę projekt i wykonuję zlecenie pod klucz. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Jestem elastyczny i otwarty na sugestie klientów, nawet na etapie realizacji zadania.
Dobra organizacja pracy, znajomość fachu oraz współpraca z wiodącymi producentami kostki brukowej pozwala oferować najwyższą jakość usług przy relatywnie niskiej cenie. Udzielam gwarancji zaróno na materiały jak i na wykonaną usługę.

szczegóły wpisu »

Mozaika

Mozaika »

Firma Euro Stone wchodzi w skład Happe Gruppe, która jest europejskim dystrybutorem artykułów kamiennych, szklanych i ceramicznych do urządzania podłóg i ścian oraz wystroju ogrodów.
Bardzo duże doświadczenie, liczne przedstawicielstwa i oddzialy rozmieszczone w Azji i Europie przyczyniły się do naszego sukcesu. Ojcem naszego sukcesu jest również wysoka jakość produktów, atrakcyjne ceny, szybkie terminy realizacji i fachowa obsługa gwarantują Państwu pełen profesjonalizm naszej obsługi i realizacji zamówień.

Czy obce języki są dla nas barierą? Nie mamy żadnego problemu z mówieniem po Niemiecku, Angielsku czy Polsku.

Jak szybko dostarczymy Ci towar? 4-6 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za towar. Po tym czasie nasza mozaika szklana powinna zagościć u Ciebie w domu.

Na naszej stronie znajdziecie galerię insporacji, w której pokazujemy jak można wykorzystać piękno mozaiki jak i poradniki jak układać mozaikę.

Dodatkowo jeśli jesteś architektem, zajmujesz się aranżacją wnętrz lub po prostu prowadzisz biuro projektowe to mamy dla Ciebie ofertę specjalną. Musisz tylko podać nam swoje dane na naszej stronie internetowej, a my zaproponujemy Ci formę współpracy. Pamiętaj. Twój Klient jest naszym Klientem!

Zapraszamy już teraz do naszego salonu. Mozaika szklano kamienna to nasza pasja!

szczegóły wpisu »

Budowa domów drewnianych - Rob-Gont

Budowa domów drewnianych - Rob-Gont »

Interesuje Cię budowa domów drewnianych? Zleć to zadanie zawodowcom. Dokładamy wszelkich starań, aby surowce, z których powstają nasze konstrukcje, były jedynie najwyższej klasy. Dzięki temu powstają domy całoroczne z bali, jakie z powodzeniem przetrzymają kilka pokoleń. Co więcej, domy drewniane mają swój urok, nie są również drogie w utrzymaniu. To fantastyczne miejsce na relaks, ale też na życie tam przez okrągły rok. Domy z drewna to nie tylko mocne fundamenty, urokliwe, drewniane ściany, ale również wytrzymałe dachy. Wszystkie usługi występują w cenniku, który obejmuje zarówno plan, wykonanie, montaż, gwarancję oraz fachowe doradztwo zawodowców z naszej firmy. Jeżeli chcesz zobaczyć, jak wyglądają domy drewniane z bali, obejrzyj nasze portfolio.

szczegóły wpisu »

Titan.com.pl | Szalunki do wykopów

Titan.com.pl | Szalunki do wykopów »

TITAN Polska to działająca od 2002 roku, znana ze swojego fachu firma, znana ze swojej niezawodności w usługach z zakresu geotechniki oraz budownictwa. Jedną z takich usług, są również znane i doceniane szalunki do wykopów LITEBOX. System ten, oparty na aluminiowych, łatwych w montażu częściach został doceniony przez wielu budowniczych w Polce jak i poza granicami kraju. Jeżeli poszukujesz solidnej i doświadczonej w niejednej budowie firmy, oferta ta powinna spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Warto skontaktować się z nami, oraz zapytać o indywidualny kosztorys albo zakres prac. Nie boimy się podjąć żadnego, z proponowanych wyzwań!

szczegóły wpisu »

Aluminium

Aluminium »

Jesteśmy dystrybutorem wyrobów hutniczych, specjalizujemy się w sprzedaży metali kolorowych, stali kwasoodpornej oraz stali ocynkowanej. Zaopatrujemy najważniejsze branże polskiego przemysłu, ale służymy także pomocą małym i średnim przedsiębiorstwom, ponieważ każdy klient jest dla nas ważny.
Zapewniamy materiał najlepszej jakości, potwierdzonej przez atesty producentów, na życzenie klienta oferujemy usługi w zakresie cięcia materiału oraz foliowania blach, naszym stałym klientom zapewniamy transport zamówionego towaru oraz odroczenie terminów płatności ponadto zapewniamy miłą i fachową obsługę oraz szybką realizację zamówienia.

Oferujemy: mosiądz, blacha aluminiowa, blacha nierdzewna

szczegóły wpisu »

Firmy budowlane - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: