Podkategoria: Firmy budowlane


« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Kominiarz Łomża

Kominiarz Łomża »

ZUK, kominiarz Augustów swoim odbiorcom proponuje usługi z zakresu czyszczenia kanałów kominowych, sprawdzenia stanu kanałów kominowych, dokonania inspekcji stanu technicznego kanałów, usuwania wad, jakie wynikną podczas jednostkowej inspekcji jak i montaż wkładów kominowych podlaskie. Kominiarz Bielsk Podlaski wszystkie wyżej wymienione usługi wykonuje właściwie i czasowo. Nasz zakład kominiarski ma konieczne kompetencje i profesjonalny sprzęt do wykonywania prac, a doświadczony kominiarz Łomża dokładnie je zrealizuje. Jeżeli masz kłopot z kominem koniecznie umów się z naszą spółką, jaką znajdziesz również pod adresem kominiarzbialystok. pl. Wiedz o tym, że komin musi być sprawny, aby nie doszło do jakieś tragedii.

szczegóły wpisu »

Ogrodzenia Łódź

Ogrodzenia Łódź »

Systemy automatyki do bram
Czym byłoby współczesne ogrodzenie nowoczesnego domu bez wykorzystania automatyki do bram? Obecnie jest to już niemal konieczność, jeżeli chce się mieć w pełni wygodne w użytkowaniu, szybkie i bezpieczne ogrodzenie. Sprawdzone i bezpieczne napędy do bram są szczególnie zalecane tam, gdzie posesja bezpośrednio sąsiaduje z ruchliwą ulicą. Przekonaj się o tym na naszej stronie.

szczegóły wpisu »

Farby do ścian

Farby do ścian »

Benjamin Moore są to farby do ścian najwyższej jakości. Dzięki farbom Benjamin Moore każde wnętrze staje się prawdziwie wyjątkowe. Obejrzysz w naszej ofercie farby o niezwyczajnych i unikatowych barwach, które wprawią w zachwyt każdego. Na naszej stronie znajduje się też dużo informacji dotyczących takich tematów jak malowanie wnętrz. Główne atuty naszych produktów to ich ogromna wytrzymałość i efektywność jak i duży wachlarz kolorystyczny.

szczegóły wpisu »

Montaż banerów

Montaż banerów »

Naszym zadaniem jest dotarcie do wszelkich trudno dostępnych miejsc na wysokościach. Korzystamy z specjalistycznego sprzętu alpinistycznego który umożliwia nam na sprostanie najtrudniejszym zleceniom. Zatrudniamy pracownicy z dużym doświadczeniem często rekreacyjnie wspinających się po skałkach. Zapewniamy solidną i bezpieczną realizację zamówienia. W naszej bogatej ofercie jest m.in. odśnieżanie szyb, zrzucanie sopli, czyszczenie powierzchni metalowych, czyszczenie rynien, wyburzenia kominów.

szczegóły wpisu »

Wykańczanie wnętrz Warszawa

Wykańczanie wnętrz Warszawa »

Chcesz przeprowadzić renowacje swojego zniszczonego już mieszkania ? Chcesz, ażeby wykonawca powierzonych przez Ciebie robót wywiązał się z nich dobrze i terminowo ? Chcemy zaproponowować Ci nasze usługi - kompleksowe remonty i adaptacje mieszkań wykonywane przez firmę Jarosława Basiaka. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz:

- wykańczanie mieszkań ze stanu developerskiego,
- układanie gresów i terakoty,
- płyty gipsowo-kartonowe,
- montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych,
- gładź na sufitach i ścianach,
- tapetowanie,
- montaż drzwi i okien,
- a także mnóstwo innych prac...

Na rynku Warszawskim działamy już przeszło 20 lat - w tym czasie udało nam się zapracować na zaufanie i poważanie wielu klientów. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia naszej strony www.

szczegóły wpisu »

Drzwi Warszawa Wawer

Drzwi Warszawa Wawer »

Nasz serwis daje Państwu możliwość zapoznanie się z szeroką ofertą dystrybucji a także instalacji drzwi w wielu typach. Rodzaje te obejmują miedzy innymi drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne oraz specjalistyczne czy drzwi przesuwne. Producentami sprzedawane przez nas produkty są takie firmy, jak Invado czy Classen. Nazwy tych producentów są gwarancją najwyższej jakości drzwi. Na tej podstawie mogą Państwo mieć pewność iż kupione drzwi posłużą przez długi czas. Dodatkowo zapewniamy również transport drzwi w ustalone miejsce znajdujące się na terenie stolicy oraz miast okolicznych. Zasięg obejmuje między innymi takie miejscowości jak: Józefów, Ząbki, Otwock, Zielonka. Oprócz handlu oraz transportu, oferujemy także montaż drzwi tam, gdzie powinny się znaleźć. Zatrudnieni w naszym przedsiębiorstwie ludzie to profesjonaliści posiadający duże doświadczenie w montażu drzwi, co zapewnia usługi najwyższej jakości. Dzięki temu, będą Państwo mogli cieszyć się funkcjonalnymi drzwiami przez długi czas.

szczegóły wpisu »

Świadectwa energetyczne

Świadectwa energetyczne »

Biuro certyfikacji energetycznej oferuje wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej. Serdecznie prosimy do zapoznania się z naszą ofertą jaką zrobiliśmy na mojej witrynie internetowej WWW. Certyfikaty energetyczne wykonywane są przez naszą firmę w wysokiej jakości. Wsztstkie ceny są ściśle powiązane z rodzajem tworzenia, dokumunetacji i wszelkiego innego aspektu, który wpływa na całkowitą wycenę certyfikatu energetycznego.

szczegóły wpisu »

Koparko ładowarki - młoty wyburzeniowe

Koparko ładowarki - młoty wyburzeniowe »

Sprzedaż dodatkowych elementów do koparek gąsienicowych koparko ładowarek. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama dodatkowych elementów m.in. młoty wyburzeniowe, młoty hydrauliczne itp. Sprzedajemy również koparki firmy Cukurova przystosowane do prac w ciężkich warunkach budowlanych. Zapraszamy.

szczegóły wpisu »

Bico Group -Obsługa inwestycji, Nadzór budowlany, Doradztwo

Bico Group -Obsługa inwestycji, Nadzór budowlany, Doradztwo »Poprowadzimy nadzór budowlany oraz Project Management nad inwestycjami.

Zapewnimy Państwu pełne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Dbamy o to, aby inwestycje osiągały założone cele –zarówno techniczno-funkcjonalne jak i biznesowe.

Chcemy również, aby każda inwestycja była dla naszych klientów źródłem osobistej satysfakcji.
Oprócz sfery technicznej wiele uwagi poświęcamy na stałe monitorowanie budżetu oraz kontrolę zgodności postępu prac z harmonogramem.

Pamiętając, że powodzenie inwestycji zależy od jej przygotowania, opracowujemy również studia wykonalności zawierające m. in. analizę możliwości pozyskania źródeł finansowania, ocenę finansową projektów inwestycyjnych, biznesplany http://www.bico-group.com/finansowanie-inwestycji/.


Zapewniamy obsługę inwestycji w zakresie: Project Management
Nadzór inwestorski http://www.bico-group.com/oferta/
Kierownik budowy http://www.bico-group.com/Artykuly_porady/
Doradztwo techniczne, opinie techniczne i ekspertyzy
Przeglądy roczne i przeglądy pięcioletnie obiektów
Monitoring procesu inwestycyjnego.

Pomagamy w przygotowaniu inwestycji w zakresie:
Studium wykonalności
Pozyskania finansowania
Projekty doradcze, biznesplany inwestycyjnych.

Zapewniamy szkolenie BHP pracowników oraz szkolenie i konsultacje z zakresu budownictwa pasywnego i energooszczędnego.

Prowadzimy sprzedaż i adaptację projektów gotowych znanych biur projektowych.

Specjalizujemy się w obsłudze inwestycji: szpitale, kliniki, przychodnie, żłobki, szkoły i przedszkola, domy jednorodzinne, domy pasywne i energooszczędne, budownictwie przemysłowym: hale, restauracje.

szczegóły wpisu »

Układanie kostki brukowej łódź

Układanie kostki brukowej łódź »

Solidne ogrodzenie nie tylko chroni teren przed intruzami z zewnątrz, ale również odpowiedzialne jest za pierwsze wrażenie, jakie robi budynek firmy. Nie warto w tej sytuacji oszczędzać, osobiście łącząc elementy ze sklepu. O wiele korzystniej jest skorzystać z usług firmy IGEL s.c., najlepszego wykonawcy ogrodzeń tak dla odbiorców prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Bramy, podkłady, siatki, panele, przęsła i barierki - słowem, wszystko to, czego potrzeba, aby w szykowny i sugestywny sposób ogrodzić żądany teren. IGEL to gwarancja dokładności i skrupulatności.

szczegóły wpisu »

Klimatyzacja Poznań

Klimatyzacja Poznań »

Uprzejmie zapraszamy na oficjalną stronę firmy Greenvent - Wentylacja Poznań. Przedstawiana oferta naszej firmy to wszechstronna obsługa urządzeń wentylacji jak i klimatyzacji. Trudnimy się również montażem a również projektowaniem, urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacji oraz grzewczych. Działamy w całej Polsce, siedziba Greenvent jest położony w stolicy Wielkopolski. Staramy się by zagwarantować sukces obsługiwanemu Klientowi. Wciąż dokładamy starań zrozumieć realne wymogi naszego Klienta, tak by dopasować dla niego w jak największym stopniu dobre i funkcjonalne solucje. Specjalizujemy się między innymi montażem i zakładaniem klimatyzacji i wentylacji grzewczych. Przeprowadzamy także planowanie klimatyzacji i instalacji wentylacyjnych a także grzewczych. Oferujemy klimatyzatory i wentylatory wszelkiego rodzaju. W naszym wyposażeniu jest profesjonalny sprzęt, a zespół naszych pracowników ma specjalistyczną wiedzę techniczną, jaką bez ustanku rozszerzamy. Sprawdź naszą stronę już dzisiaj i rozpocznijmy współdziałanie, drugi raz serdecznie zapraszamy.

szczegóły wpisu »

Klimatyzacja, wentylacja Szczecin

Klimatyzacja, wentylacja Szczecin »

Electro-Clim to marka prężnie rozwijająca się na rynku zachodniopomorskim od kilku lat. W ciągu tego czasu zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam w znaczący sposób poprawiać komfort życia naszym klientom.

Siedziba firmy znajduje się w Szczecinie w Porcie Morskim.

Naszym kontrahentom w zakresie prac elektrycznych oferujemy:

montaż instalacji elektrycznych,
montaż instalacji tele-technicznych,
pomiary elektryczne,
sprzedaż osprzętu elektrycznego.
W zakresie klimatyzacji, wentylacji oraz chłodnictwa:
http://electro-clim.pl/klimatyzacja_-_informacje_techniczne.html
dobór urządzeń klimatyzacyjno-wentylacyjnych,
sprzedaż klimatyzatorów,
profesjonalny montaż w/w urządzeń,
serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
stałą opieką nad systemami chłodniczymi.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
http://electro-clim.pl/index.html

szczegóły wpisu »

Remonty mieszkań Poznań

Remonty mieszkań Poznań »

Najlepiej kupić dobre i nie za drogie materiały do wykończenia naszego domu, znaleźć uczciwego i kompetentnego wykonawcy i nie przejmować się o końcowy rezultat, życie jednak pokazuje, że nie wszystko wygląda tak różowo. Aczkolwiek istnieją na rynku znakomici wykonawcy, dla których istotne są takie sprawy jak: uczciwość, wysoka jakość, terminowość, fachowe doradztwo, należy do nich bez wątpienia firma remontowa Poznań Abart, ich menadżer, pan Wojtek Gośliński trzyma w ryzach każdy przejaw działalności firmy remontowej Abart. Ta poznańska firma wykończeniowo remontowa zajmuje się swoim fachem już dwadzieścia lat, takie zlecenia jak kompleksowe remonty mieszkań w Poznaniu są idealną wizytówką ich sumienności i perfekcyjnej jakości, a wyśmienita organizacja, to szybki termin wykonania prac, co dla każdego inwestora jest bardzo ważne. Wykończenia wnętrz i pełne ich aranżacje nie są niczym obcym dla chłopaków z Abarta, lubią wyzwania, ciekawe projekty, bo tutaj mogą się najlepiej wykazać. Abart swoje usługi remontowe Poznań opiera na doświadczeniu, znajomości sprawdzonych, ale i nowatorskich metodach wykonywania usług, są jednak pokorni i otwarci na wyszukane oczekiwania rozmaitych klientów, dlatego ich remonty mieszkań Poznań, to prawdziwy cymes.

szczegóły wpisu »

Kowalstwo

Kowalstwo »

Portal internetowy przedstawiający firmę zajmującą się produkcją przedmiotów z metaloplastyki. Na stronie przedstawiona nie tylko oferta, w tym przykładowe prace wykonane w ramach produkcji ogrodzeń, mebli, lamp czy balustrad, ale też referencje od dotychczasowych klientów. Prócz tego, garść przydatnych rad pomagających wybrać odpowiedni materiał do produkcji zamawianych przedmiotów oraz profesjonalnego wykonawcę. Wszystko to na prostej i przejrzystej stronie internetowej, dostosowanej do potrzeb i możliwości użytkowników.

szczegóły wpisu »

Bramy

Bramy »

Trudnimy się produkcją ogrodzeń panelowych, palisadowych, a oprócz tego bram. Opracowane u nas ogrodzenia przemysłowe są . Oferujemy też napędy do bram. W chwili obecnej z tego powodu serdecznie zwołujemy na naszą stronę internetową WWW na której oferujemy usługi związane z naszą branżą. Wyłącznie u nas siatka ogrodzeniowa jest wysokiej jakości, a podmurówka perfekcyjnie skomponowana z innymi naszymi produktami. Naszym mottem biznesowym jest: "Trwałość i bezpieczeństwo poprzez długie lata". Przystąp już w tej chwili do grona zadowolonych kontrahentów. Nie zwlekaj, taka okazja zdarza się tylko raz wyżyciu.

szczegóły wpisu »

Tanie tynkowanie, szpachlowanie, malowanie.

Tanie tynkowanie, szpachlowanie, malowanie. »

Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem wnętrz i modernizacją powierzchni zewnętrznych.
Wszystkie nasze prace wyceniane są indywidualnie w zależności od wielkości zlecenia,
jego skomplikowania, czasochłonności, zastosowanych technologii i materiałów.
W celu uzyskania wyceny wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a z przyjemnością
ustalimy termin spotkania w celu ustalenia zakresu prac, Państwa oczekiwań
i przystąpimy do negocjacji.

szczegóły wpisu »

HYDRAULIK KRAKÓW 24h

HYDRAULIK KRAKÓW 24h »

Szybko i profesionalnie zajmujemy się czyszczeniem i udrażnianiem instalacji sanitarnych,kanalizacyjnych.Zakres naszej działalności obejmuje Kraków oraz okolice.Ponadto zajmujemy się wszelakimi pracami hydraulicznymi,naprawą instalacji,wymianą,montażem.
Każdy nasz hydraulik to doświadczony pracownik co gwarantuje Państwu zadowolenie z jakości wykonanej usługi.
Kanalizacja jest przez nas udrażniana na dwa sposoby:mechanicznie-przy zastosowaniu spiral napędzanych elekrycznie.Metodę tą stosuje się głównie w instalacjach wewnetrznych budynku.Drugi sposób to udrażnianie ciśnieniowe inaczej hydrodynamiczne WUKO.Metoda ciśnieniowa polega na przetykaniu kanalizacji poprzez wprowadzenie do instalacji węża zakończonego dyszą czyszczącą i pod wysokim ciśnieniem na rozbiciu zatoru i odprowadzeniu go do kanalizacji zbiorczej.

szczegóły wpisu »

Kładzenie płytek Gdańsk

Kładzenie płytek Gdańsk »

Budowlane usługi jak i usługi bardzo blisko powiązane z tą branżą to jedna ze specjalności firmy ADREM. Dzięki temu, że zakres działalności naszej pracy jest tak rozległy możemy bez większych problemów wykonać każde zadanie związane z wykańczaniem domów. Jeśli zainteresowałeś się skorzystaniem z naszej firmy to serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej strony www. Odszukasz na niej mnóstwo informacji dzięki którym będziesz wiedzieć czy nasza firma jest dobra. A gwarantuję Ci, iż na pewno tak będzie. Wszystko to właśnie dzięki temu, iż nasza firma jest profesjonalna.

szczegóły wpisu »

Okna, Drzwi, Bramy, Rolety, Parapety, Czernichów, Krakow

Okna, Drzwi, Bramy, Rolety, Parapety, Czernichów, Krakow »

Firma Okno-Mont zajmuje się sprzedażą stolarki okiennej i drzwiowej. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim: okna plastikowe, PCV, okna drewniane, drzwi zewnętrzne drewniane oraz wewnętrzne, drzwi stalowe i PCV. Ponadto oferujemy bramy garażowe - bramy segmentowe, uchylne, bramy rolowane oraz napędy do bram i akcesoria do bram jak również rolety zewnętrzne, rolety wewnętrzne pełną gamę parapetów wewnętrznych jak i zewnętrznych stalowych i aluminiowych. W ramach świadczonych usług zapewniamy montaż okien PCV oraz montaż drzwi, bram, i innych artykułów z naszej oferty. Zajmujemy się także profesjonalnym doradztwem oraz dostawą i serwisem pogwarancyjnym okien, drzwi i bram . zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://xn--oknaoczko-31b.pl/pl/c/Nasze-realizacje/168

szczegóły wpisu »

Balustrady ze stali nierdzewnej

Balustrady ze stali nierdzewnej »

Nasze towary ze stali nierdzewnej i czarnej integrujemy z innymi materiałami, takimi jak szkło, czy drewno. Przez to dodajemy naszym produkcjom nieprzeciętnego wzornictwa, przez co będą perfekcyjnie komponować we wnętrzu mieszkania nie szpecąc go. Wskutek temu, na dodatek zastosowania praktycznego mają one dodatkowo przeznaczenie ozdobne. Nasze wytwórczości są wytwarzane również na specjalnie zamówienie pod wymogi i życzenia naszych klientów. A w stałej sprzedaży mamy schody, grzejniki, ogrodzenia i nowoczesne systemy kominowe.

szczegóły wpisu »

Schody Mazowieckie

Schody Mazowieckie »

ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych jest firmą z tradycjami działającą od 1986 roku. ZKM zajmuje się projektowaniem i wykonaniem konstrukcji i produktów wykonanych najczęściej ze stali, m. in. balustrad, schodów, zadaszeń, antresoli, hal, wiat, a także nietypowych konstrukcji stalowych. Głównym celem ZKM jest dostarczanie swoim Klientom usług najwyższej jakości, dlatego oprócz własnych projektów firma z przyjemnością realizuje szyte na miarę rozwiązania dostarczane przez Klientów. ZKM stale inwestuje w wysoką jakość materiałów i profesjonalną kadrę specjalistów. Firma prowadzi działalność na terenie województwa mazowieckiego.

szczegóły wpisu »

Hurtownia Hydrauliczna Lublin

Hurtownia Hydrauliczna Lublin »

Sklep www.e-kalter.pl należący do firmy KALTER S.C. to wiarygodny dostawca systemów techniki grzewczej i sanitarnej. W swojej ofercie sklep posiada kotły na paliwo stałe i gaz, kolektory słoneczne, pompy ciepła, grzejniki płytowe i ozdobne oraz podgrzewacze wody i szereg różnych materiałów instalacyjnych niezbędnych każdemu hydraulikowi podczas montażu systemów sanitarnych. Ponad 15-letnie doświadczenie w swojej branży oraz bardzo duża ilość odbytych przez doradców Kaltera szkoleń i posiadanych certyfikatów stanowi gwarancję, że zakupy dokonane w sklepie wysyłkowym www.e-kalter.pl okażą się dobrą inwestycją. Jeśli szukasz produktów liderów w swojej branży koniecznie odwiedź stronę www.e-kalter.pl i zapytaj o ofertę! Doradcy techniczni Kaltera są zawsze do Twojej dyspozycji!

szczegóły wpisu »

Firmy budowlane - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: