Podkategoria: Baseny


Producent saun

Producent saun »

Strona firmy SAUNA - R w ofercie której znajdują się produkty renomowanych fińskich producentów takie jak sauny fińskie, sauny infrared, łaźnie i kabiny, generatory oraz piece do saun i mini baseny. Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w 1985 roku, współpracujemy z fińskimi producentami saun już od ponad 15 lat. Jesteśmy elastyczni, w naszej ofercie znajdą Państwo sauny wszelkich rozmiarów i kształtów. Saun stworzonych ze świerku skandynawskiego, który jest w specjalny sposób obrabiany i segregowany. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.

szczegóły wpisu »

Projektowanie basenów

Projektowanie basenów »

Przedmiotem podstawowej działalności spółki Bud-Concept jest budowa basenów prywatnych, hotelowych oraz publicznych.Prowadzimy kompleksową obsługę inwestycji, począwszy od koncepcji, poprzez projekt, wykonanie niecki basenowej, dostawę i montaż urządzeń stacji uzdatniania wody do uruchomienia basenu. Koordynujemy pracę wszystkich branż, tak żeby w prowadzonej inwestycji nie było kosztownych niespodzianek oraz zbędnych problemów.Wykonujemy niecki basenowe żelbetowe wykończone płytkami, mozaiką szklaną lub folią basenową oraz w technologiach lekkich ze stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych. Maszynownie wykonujemy maksymalnie bezobsługowe oparte o automatyczny pomiar parametrów fizyko-chemicznych wody, skoordynowane z nim dozowanie preparatów chemicznych oraz automatyczne płukanie filtrów basenowych. Stosujemy najnowocześniejsze technologie oraz urządzenia wiodących producentów techniki basenowej. Starając się zapewnić maksymalne oszczędności w eksploatacji basenu proponujemy wykorzystanie odnawialnych źródeł energii podczas ogrzewania hali basenowej, wody w basenie oraz w układzie wentylacji.

szczegóły wpisu »

Baseny ogrodowe

Baseny ogrodowe »

Starpool specjalizuje się w produkcji basenów ogrodowych. Wytwarzamy je z żywicy poliestrowej pokrytej twardą powłoką zabezpieczającą z żelkoty. Jest to wytrzymały materiał najlepszej jakości, nieszkodliwy dla człowieka. Budowę basenów przeprowadzamy w naszych obszernych oraz nowoczesnych zakładach. Oprócz tego oferujemy zadaszenie basenów każdego rodzaju. W ofercie mogą państwo znaleźć wanny spa jak również akcesoria do oczyszczania wody i powierzchni basenu. Namawiamy do zapoznania się ze stroną internetową naszej firmy.

szczegóły wpisu »

Technika Basenowa CTB

Technika Basenowa CTB »

Firma to zespół osób zajmujący się basenami kąpielowymi oraz zadaszeniami basenowymi. Celem firmy jest kompleksowa i szybka obsługa zleceń pod kątem zaprojektowania i wykonania basenu najwyższej klasy. Bardzo duże doświadczenie w w swojej dziedzinie gwarantuje najwyższą jakość usług. Jako jedyni w Polsce projektujemy i produkujemy baseny, które są izolowane. Produkty sprzedawane są również w innych krajach Europy. Obecne doświadczenia zawodowe to doskonałe narzędzia pozwalające sprostać wymaganiom klientów. Bazujemy na doświadczeniu zdobytym na rynku nie tylko lokalnym, ale również i europejskim. Dzięki temu mamy szybki dostęp do najnowszych technologii co pozwala dopasować się do potrzeb wszystkich zainteresowanych produktami. Sprawdzony producent basenów Baseny charakteryzuje duża odporność na warunki atmosferyczne, starzeniowe, czynniki agresywne oraz bardzo wysokie parametry mechaniczne. Każdy basen charakteryzuje się dokładnością i wysokim standardem, wykonane są z wysokiej jakości żywic i włókna szklanego, które użyte są do produkcji w właściwych proporcjach. Dodatkowo baseny posiadają także specjalne metalowe wzmocnienia na ścianach bocznych, które potęgują stabilność i trwałość. Tylko my na naszym rynku wykonujemy piankowanie zewnętrznej strony produktów pianką poliuretanową natryskową. Dzięki temu jest zwiększenie wytrzymałości wyrobu oraz jego ocieplenie.

szczegóły wpisu »

Baseny

Baseny »

Gorąco zapraszamy na stronę firmy IGG Baseny. Firma IGG Baseny ma własną siedzibę w Katowicach, trudnimy się montażem basenów. Proponujemy kompleksową realizację ekwipunku basenowego jak na przykład przykrycia wody czyli przykrycia basenowe, zarówno pływające jak i na stałe jak i odkurzacze basenowe. Przedstawiamy również atrakcje wodne, dostarczamy i montujemy wanny dla wielu osób z hydromasażem, filtry basenowe, tak i dla klientów prywatnych jak i publicznych. Działamy już w tym sektorze od długiego czasu, gwarantujemy kompletne zadowolenie z oferowanych usług.

szczegóły wpisu »

Zitpol producent saun

Zitpol producent saun »

Zitpol to wytwórca saun z dużym doświadczeniem, świadczy swe usługi w obrębie województwa lubelskiego. Historia saun sięga VII wieku przed naszą erą i zaczęła się na terenie Azji. Od owego czasu jej wzięcie rośnie. Nie bez powodu - bez względu bowiem od tego, o jakiego typu saunach mówimy, ich dobroczynne właściwości na ludzkie samopoczucie są bezsporne na nastrój człowieka jest bezdyskusyjny.

Wiedzą o tym i cenią to również Polacy. Jednym z rodzimych producentów saun (i artykułów przeznaczonych dla Welness&Spa) jest firma ZITPOL-SAUNA, która działa na rynku już od przeszło dwudziestu lat, i mająca swą siedzibę w Radzyniu Podlaskim. Firma ZITPOL-SAUNA dysponuje bardzo atrakcyjną wizualnie, profesjonalną, funkcjonalną, a przy tym merytoryczną stroną www. Znajdują się na niej między innymi informacje kontaktowe firmy - jak również adres, gdzie możemy na żywo zaznajomić się z wystawą jej produktów. Na stronie znajdziemy też formularz kontaktowy. Pracownicy firmy ZITPOL-SAUNA są do naszej dyspozycji i są zawsze gotowi oddzwonić do interesanta i służyć radą.

W witrynie znajdziemy również galerię fotografii projektów wykonanych przez ZITPOL-SAUNA a także produktów - wraz z ich opisem. Producent saun zamieszcza też na łamach swej strony informacje o obowiązujących promocjach. Prowadzi również niezmiernie ciekawy blog tematyczny.

Strona firmy ZITPOL-SAUNA niewątpliwie uprości dokonanie zakupu. A wybór jest duży, w ofercie zobaczymy sauny suche, mokre, infrared a także ruskie banie. Na oferowane tu utensylia Welness&Spa składają zaś na przykład ręczniki, oleje aromaterapeutyczne, gąbki oraz piece.
Przedsiębiorstwo Zitpol-sauna - szczególnie proponuje swym klientom:wyposażenie sauny,
piec do sauny,
Zajmujemy się również usługami: budowa spa i budowa sauny,
sauny parowe
sauny fińskie,
akcesoria do sauny

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą Zitpol.

szczegóły wpisu »

Baseny - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: