Podkategoria: Architekci Projektanci


Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz »

Witryna internetowa pracowni J&M Wnętrza realizująca usługi w zakresie projektowania wnętrz. Oferta tyczy się aranżowania lokali mieszalnych oraz projektowania wnętrz komercyjnych takich jak: biura, sklepy, bary i wielu innych. Pracownia realizuje indywidualne zamówienia obejmujące dziedziny malarstwa sztalugowego, projektowania artykułów dekoracyjnych oraz renowacji jak także małej scenografii. Projektowanie wnętrz J&M Wnętrza wykonuje dodatkowo wszechstronne usługi w kwestii reklamy wizualnej. Na stronie internetowej dostępne jest portfolio popularyzowanej firmy, zawierające wiele autorskich projektów.

szczegóły wpisu »

Budberg Budownictwo

Budberg Budownictwo »

Biuro specjalizujące się w projektach obiektów o konstrukcji stalowej cienkościennej. W ofercie posiada nowatorski system hal. Jest to nowoczesny i wyjątkowo konkurencyjny ekonomicznie produkt, który non stop jest udoskonalany w kontekście kolejnych realizacji obiektów budowlanych. Hale stalowe Biuro zajmuje się także obsługą inwestycji budowlanych. Naczelną ideą firmy jest, aby projekty były wykonane w możliwie najkrótszym czasie, to jest w terminie ustalonym z klientem, kładąc nacisk na rzetelność, stosowanie najbardziej ekonomicznych rozwiązań i ich optymalizację. Pozwala to zmniejszyć czas trwania całego procesu inwestycyjnego, a tym samym ograniczyć do minimum koszty inwestycji. Optymalizacja przeprowadzana jest bardzo dokładnie i wnikliwie, a opiera się na projektowaniu obiektów budowlanych z wykorzystaniem niezbędnej ilość stali i żelbetu, potrzebnej dla zachowania formy i bezpieczeństwa budynku.

szczegóły wpisu »

Aranżacje wnętrz

Aranżacje wnętrz »

Remontujesz łazienkę? Pragniesz odświeżyć kuchnię? Zależy Ci na tym, aby za pomocą różnych dodatków zupełnie zmienić charakter i styl twojego mieszkania? Nic prostszego! Wystarczy wejść na naszą stronkę i włączyć w życie rady i pomysły, które tam możesz znaleźć. Od teraz urządzanie wnętrz nie będzie miało przed Tobą tajemnic, a może się okazać, że sam za chwilę staniesz się specjalistą i wyrocznią w dziedzinie designu. Daj zupełnie nowe życie swojemu mieszkaniu! Spraw, by Twoi goście czuli się w nim tak świetnie jak u siebie w mieszkaniu!

szczegóły wpisu »

Projektant wnętrz Warszawa Mood LAB - Architekt

Projektant wnętrz Warszawa Mood LAB - Architekt »

Mood Lad to pracownia architektury wnętrz. Działamy głównie na teranie Warszawy i Katowic, choć po uzgodnieniu możliwa jest także realizacja projektu w innej lokalizacji. Jako profesjonalny architekt wnętrz zawsze dążymy do uzyskania satysfakcji i zadowolenia Klienta. Choć skupiamy się na realizacji kompleksowych projektów wnętrz, posiadamy także w ofercie pakiety obejmujące jedynie układ funkcjonalny czy koncepcyjny.

szczegóły wpisu »

Profesjonalni projektanci wnętrz Wrocław

Profesjonalni projektanci wnętrz Wrocław »

Wrocławskie centrum dekoracji wnętrz prosi do skontaktowania się z naszym doradcą.Jest wiele obietnic, którymi kierują się ludzie - doskonale jesteśmy świadomi, że to ta dewiza odnajduje odbicie w naszym otoczeniu. W następstwie tego powinno się zadbać o konkretnie stworzone otoczenie. Firma Katia Decor wyjątkowo gorliwie się tym zajmie dla zainteresowanego. Bardzo z zapałem wysłuchamy Państwa wskazówek a także wszystkie fantazje przekierujemy do świata tuż obok. Trudnimy się nowo wybudowanymi kątami, jak a także tymi, które powinny przejść całkowity remont. Chętnie pozmieniamy u klientów tak, by otrzymać nowoczesną powierzchnię do dalszego funkcjonowania. Bezbłędnie zestawimy ze sobą kolory ścian, umeblowanie i wszystkie wymagane osprzęt. Projektowanie wnętrz to pasja, której poddajemy się z dużym zaangażowaniem. Wierzymy, że zaufacie naszej firmie i również będziecie chcieli nam powierzyć własne domy a także wnętrza. Zachęcamy do nawiązania współpracy!

szczegóły wpisu »

OrangeStudio | projektowanie wnętrz - Katowice. Kraków

OrangeStudio | projektowanie wnętrz - Katowice. Kraków »

Serdecznie zapraszam na stronę internetową http://www.orangestudio.com.pl/. Projektowanie wnętrz to główny cel firmy "Orange Studio". Na początku spotkania z klientem ustala się preferencje, kolorystykę oraz budżet inwestycyjny projektu. Firma oferuje trzy typy projektów: projekt kompleksowy - tak zwany projekt pod klucz, projekt standardowy, projekt koncepcyjny. Po wstępnej rozmowie firma proponuje kilka koncepcji, wtedy klient ma możliwość podjęcia decyzji, który projekt wybiera. Specjaliści do każdego projektu podchodzą indywidualnie i profesjonalnie, dlatego aranżacja wnętrz zawsze przypadnie do gustu klientowi.

szczegóły wpisu »

Architekci Projektanci - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: