Podkategoria: Architekci Projektanci


1 · 2 · następna strona »

Marta Dalecka Pracownia Architektury Wnętrz - Warszawa - projektowanie i aranżacja wnętrz

Marta Dalecka Pracownia Architektury Wnętrz - Warszawa - projektowanie i aranżacja wnętrz »

Architekt Wnętrz w Warszawie - Marta Dalecka. Projektuję niekonwencjonalne wnętrza, projekty przebudowy, nadzory autorskie na budowach. Projektuję unikatowe, artystyczne meble dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów robione na wymiar i na zamówienie. Projektuję scenografie oraz zajmuję się projektowaniem graficznym. Pracownia projektowa działa na terenie Warszawy i okolic, woj. mazowieckiego

szczegóły wpisu »

Architektura i Sztuka - architekt Mirosław Rąbalski

Architektura i Sztuka - architekt Mirosław Rąbalski »

Architektura i Sztuka to pracownia architektoniczna mająca swoją siedzibę w Gliwicach. Powstała z pasji projektowania, tworzenia obiektów ciekawych, niebanalnych, a przede wszystkim przyjaznych ludziom. Takich, w których każdy czuje się komfortowo i jednocześnie ma poczucie, że jego dom jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Opierając się na zdobytym doświadczeniu pomagamy naszym inwestorom podejmować jak najbardziej trafne i właściwe decyzje. Zajmujemy się tworzeniem projektów domów jedno i wielorodzinnych, także energooszczędnych, sklepów, obiektów usługowo-biurowych, hoteli i hal przemysłowych. Wykonujemy też zlecenia na rzecz służby zdrowia takie, jak projekty przychodni, adaptacje pomieszczeń szpitalnych i ośrodków rehabilitacyjnych. Chętnie pracujemy dla klientów o nietypowych upodobaniach i opracowujemy projekty adaptacji starych obiektów. Z przyjemnością tworzymy również projekty wnętrz mieszkań, domów jednorodzinnych, biur, hal przemysłowych, sklepów, barów itp., zawsze szukając najlepszych rozwiązań. Opracowujemy plany zagospodarowania terenów wokół danej inwestycji obejmujące zieleń, komunikację i małą architekturę. Nasza praca opiera się też na współpracy ze specjalistycznymi biurami konstrukcyjnymi i instalacyjnymi. Naszymi klientami są zarówno firmy, instytucje jak i osoby prywatne.
Na naszej stronie internetowej umieściliśmy niektóre przykłady naszych projektów i realizacji oraz chcieliśmy też przedstawić naszą twórczość artystyczną.

szczegóły wpisu »

Projektowanie Wnętrz Warszawa inprojekt

Projektowanie Wnętrz Warszawa inprojekt »

Firma inprojekt działa w Warszawie i zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Doświadczenie architektoniczne, znajomość rynku materiałów wykończeniowych, współpraca z wykonawcami powodują, że proces powstawania nowego wnętrza jest szybszy a efekt końcowy satysfakcjonujący dla obu stron. Współpraca z klientem poprzedzona jest konsultacjami dotyczącymi funkcjonalności oraz koncepcji wykończenia wnętrza. Istnieje możliwość konsultacji rozliczanych godzinowo. Dokonuję optymalizacji budżetu i przedstawiam szacunkowy kosztorys. Dobrze zaprojektowane mieszkanie nie jest luksusem- to wygoda i przyjemność. Zapraszam.
Na całość projektu składają się:
• projekt architektoniczny
• projekt instalacji elektrycznej
• pomoc przy wyborze odpowiednich materiałów wykończeniowych
• komputerowa wizualizacja projektu
• dokumentacja projektowa dla poszczególnych wykonawców
• możliwość nadzoru autorskiego

szczegóły wpisu »

Wizualizacje wnętrz

Wizualizacje wnętrz »

Studio projektowe warmVIZ zajmuje się realizacją wizualizacji architektonicznych. W skład propozycji wchodzą: wizualizacje wnętrz oraz wizualizacje przedmiotów i inne. Za pomocą nowatorskich rozwiązań komputerowych realizujemy aranżacje wnętrz mieszkalnych, rzuty w perspektywie, wizualizacje zabudowy jednorodzinnej, osiedli oraz fotorealistyczne wizualizacje wizualizacje produktu na białym tle. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z usług. Zapewniamy bardzo wysoki poziom obsługi.

szczegóły wpisu »

Projektowanie wnętrz Katowice

Projektowanie wnętrz Katowice »

Aby uczynić projektowanie wnętrz sukcesywnym należy poświęcić danym wnętrzom wiele uwagi, trzeba jest fizycznie zobaczyć, dobrze przyglądnąć się planom oraz powoli, skrupulatnie i dokładnie tworzyć wizję wnętrz, którą później przekłada się na projekty.
Artefice deco&design zajmuje się projektowaniem wnętrz w Katowicach i innych miejscowościach i z wielką przyjemnością zaprojektuje wnętrza właśnie Państwa mieszkań, lokali użytkowych.

szczegóły wpisu »

Domy z drewna projekty

Domy z drewna projekty »

Pracownia projektowa Mój-Dom proponuje gotowe projekty domów wielorodzinnych, letniskowych, parterowych i innych. Oferta dotyczy domów o tradycyjnej, szkieletowej budowli. Wszystkie projekty są fachowo zrealizowane oraz posiadają innowacyjne rozwiązania architektoniczne. Pracownia projektowa proponuje ponadto domy z drewna projekty, szczególnie nowoczesne domy drewniane całoroczne również domy z bali. Szczegółowe wiadomości dotyczące propozycji zamieszczone są na witrynie internetowej.

szczegóły wpisu »

Projektowanie ogrodów Warszawa

Projektowanie ogrodów Warszawa »

Dążysz do tego aby wykreować osobiste a także atrakcyjne wnętrze, aczkolwiek nie posiadasz wprawy nawet wyraźnego stylu? Poszukujesz osób, dla których projektowanie wnętrz w Warszawie nie będzie komplikacją? Wskazane jest rzucić okiem na stronę Naszego biura, zobaczysz tam plany, które zrobione były na prośbę interesantów i według ich specyficznych wymogów. Oprócz aranżacji wnętrz architekci podejmą każde wyzwanie na obszarze zaplanowania oraz realizacji ogrodów. Ogrody czy projekt lokalu użytkowego rzetelny projektant sprosta każdemu wyzwaniu. Wystarczy wpisać w przeglądarce projektowanie ogrodów Warszawa i okolice, aby spokojnie trafić na odpowiednią witrynę Naszego biura.

szczegóły wpisu »

Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz »

Planując rozmieszczenie a także wielkość ewentualnych półek, warto mieć na względzie, że przedpokój pełni kluczową rolę logistyczną, a zatem nie można tej przestrzeni nadmiernie zastawiać. Każdy kto przestępuje próg mieszkania, od razu dowiaduje się, jakie są pasje i upodobania gospodarzy. Projektowanie wnętrz takich osób to zadanie dla doświadczonego architekta. Dla przykładu barwy wypalonej słonecznym blaskiem gleby, skóry groźnych zwierząt, dekoracyjne maski a także wiekowe rzeźby z Afryki zawładnęły wyobraźnią rodzimych klientów. Często zresztą bardzo dobrze wpisują się w minimalizm innowacyjnych apartamentów. Natomiast delikatność, prostota oraz ergonomia to główne zasady uznawane przez Duńczyków. Wybranych zadziwia ten umiar, innych wręcz odpycha, zdania są podzielone, natomiast jedno wydaje się pewne: iż np. norweski design nadal się podoba. Oświetlenie błękitne oraz purpurowe to idea dla tych, które pragną niebanalności – obie niezwykłe barwy stanowić będą niespotykane urozmaicenie pokojów zarówno tradycyjnych, jak również wnętrz utrzymanych w tonie innowacyjnego, nowoczesnego wzornictwa.

szczegóły wpisu »

Inventive Interiors - projektowanie wnętrz Kraków

Inventive Interiors - projektowanie wnętrz Kraków »

Nasza firma zajmuję się od kilkunastu lat projektowaniem i aranżacją wnętrz - wyłątkowe mieszkanie w zasięgu ręki. W trakcie projektowania koncentrujemy się na funkcjonalności, prostocie rozwiązań oraz magii barw. Mamy na uwadze, aby mieszkanie zaprojektowane przez nas miało pełnię doznań wizualnych i zadowoliło naszego klienta. Zrobimy tak by wnętrze twojego domu wzbudzało zawchwyt rodzinę. Naszym klientom proponujemy najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Dzięki doświadczonej kadrze jesteśmy uznawani za wybitnych wykonawców.

szczegóły wpisu »

Architektura wnętrz Radom

Architektura wnętrz Radom »

W tym momencie wybudowałeś swój wymarzony mieszkanie i nie posiadasz pomysłu jak go urządzić. Od czego jest projektantka wnętrz. Za skromną opłatę pomogę Tobie zaprojektować pokoje w waszym lokalu albo domu. Posiadam bogate wiedzę praktyczną w architekturze wnętrz, tak, więc moje realizacje zadowolą najbardziej wymagających klientów. Własną działalność wykonuje na terenie Radomia i jego okolic. Oferuje wysoką jakość projektów wnętrz, a ponadto doradztwo w zakupie odpowiednich towarów. Zapraszam do kontaktu, w każdej sytuacji wysoka jakość za umiarkowaną cenę.

szczegóły wpisu »

Noomo - projekty i aranżacja wnętrz

Noomo - projekty i aranżacja wnętrz »

Odpowiednio przygotowana witryna internetowa to w aktualnych czasach priorytet dla wszelkiej firmy, jakiej zależy na niezakłóconym zdobywaniu interesantów.

I taką też witryną przejawia się strona czynna na www.noomo.pl.

Jest to wizytówka warszawskiego studia architektonicznego, jakie w przeszłości posiada sporo niezmiernie zachwalanych projektów - znaczną cząstkę z nich da się oglądać dokładnie tutaj.

Osoby szukające wytrawnego studia architektury niezbicie niebywale pragmatycznym uznają całkowity algorytm toku kolaboracji z omawianym biurem, który da się zauważyć w serwisie.
Usługi biura to między innymi:
- projekty architektoniczne
- projektowanie wnętrz
- aranżacja wnętrz użyteczności publicznej
- aranżacja wnętrz mieszkalnych
- aranżacja wnętrz biurowych

Zapraszam do wizyty.

szczegóły wpisu »

Gotowe projekty domów

Gotowe projekty domów »

Planujesz budowę domu? Sprawdź i porównaj ciekawe nowoczesne projekty i propozycje architektoniczne polskich architektów. Oferujemy gotowe projekty domów jednorodzinnych z całego kraju. Interesują cię domy z poddaszem użytkowym, z garażem lub piwnicą... Tu znajdziesz wszystko! Gotowe projekty i plany domów jednorodzinnych wraz z wizualizacjami przejrzysz i porównasz na stronie internetowej. Wszystkie projekty podlegają adaptacji, dzięki czemu nawet domy gotowe spełniają indywidualne oczekiwania klientów. Zapraszamy na DomStory.pl – to najkrótsza droga do domu.

szczegóły wpisu »

Projekty domów

Projekty domów »

Zajmujemy się sprzedażą Najlepszych projektów domów na rynku Polskim od wielu lat a także nasze projekty są w najkorzystniejszej cenie na rynku projektów w naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju projekty takie jak Retro, Karmelita czy na przykład Tofi które są w przystępnej cenie a same domy należą do ekonomicznych w budowie a także w późniejszym utrzymaniu za razem domy naszej pracowni są bardzo wygodne w mieszkaniu.

szczegóły wpisu »

Tanie projekty domów

Tanie projekty domów »

Zajmujemy się sprzedażą Najlepszych projektów domów na rynku Polskim od wielu lat a także nasze projekty domów są w najkorzystniejszej cenie na rynku projektów w naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju projekty takie jak Salomea 2M z garażem dwustanowiskowym lub jeden z lepszych KENDRA MAŁA
które są w przystępnej cenie a same domy są ekonomiczne w budowie a także w późniejszym utrzymaniu za razem domy naszej pracowni są bardzo wygodne w mieszkaniu.

szczegóły wpisu »

Architekt Wnętrz Kraków

Architekt Wnętrz Kraków »

MIMA Architekci to młody zespół architektów i projektantów wnętrz. Oferujemy projekty obiektów mieszkalnych, usługowych i użyteczności publicznej. Zanim zaczniesz wykańczać dom lub mieszkanie dobrze jest zainwestować w projekt wnętrz.
Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu wnętrz usługowych. Naszym celem jest zwiększenie sprzedaży usług i produktów oferowanych przez naszych Klientów. Tworzymy dla nich indywidualne rozwiązania projektowe. Zobacz jak wygląda nasza architektura wnętrz.
Zajmujemy się również projektowaniem budynków. Wykonujemy projekty indywidualne domów jednorodzinnych a także adaptacje projektów typowych. Sprawdź nasze usługi projektowe!

szczegóły wpisu »

Kosze na śmieci Brabantia - akcesoria do wyposażenia domu oraz biura.

Kosze na śmieci Brabantia - akcesoria do wyposażenia domu oraz biura. »

Brabantia to holenderski lider zajmujący się produkcją koszy na śmieci. Produkty tej marki idealnie pasują do wnętrza domu, wykorzystywane są niemalże wszędzie w biurach, szpitalach, centrach handlowych. Zaletą tych pojemników jest ich funkcjonalność oraz wysoka jakość, gdyż głównie do produkcji używa stali, która jest odporna na korozję. Klientom oferuje także kosze do segregacji śmieci, kosze biurowe, kosze samogaszące jak i kosze elektryczne. W dodatku objęte są długoletnią gwarancją. Jeżeli cenisz sobie funkcjonalność, wysoką jakość, styl oraz elegancję to kosze tej marki idealnie będą spełniały twoje oczekiwania.

szczegóły wpisu »

Projekty łazienek

Projekty łazienek »

Oto opis portalu internetowego łódzkiej wytwórni projektowej Studio M&N.
Ceny za projektowanie wnętrz ustalane są odrębnie bo manufaktura liczy na zdobycie zaufania użytkownika proponując dodatkowo reklamę a również niskie koszty.
Dbamy o światło a też o przestrzeń w kuchni.
Nasze projekty aranżujemy za pomocą wizualizacji trójwymiarowych co daje naszym kooperantom pogląd na layout wnętrza a również zawczasu pozwala dobrać odpowiednią kolorystykę oraz zweryfikować projekty kuchni.
Asortyment Studia M&N Łódź zawiera projektowanie kuchni, wyposażenie wnętrza w meble, elementy dekoracyjne i oświetleniowe.
Jesteśmy grupą doświadczonych architektów wnętrz z Łodzi a również specjalistów od przebudowy oraz montażu mebli.
Pełna znajomość historii sztuki, sprawia, że projektowanie wnętrz jest bardzo spójne stylowo jeśli takie jest zamierzenie.
Obszarem naszego działania jest Łódź a też okolice.
Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz, a kreatywność, wyobraźnia oraz nowatorskie pomysły pomagają w projektowaniu przestrzeni idealnych.
Generalnie wnętrza firmowe mają wyglądać schludnie, wszechstronnie i ma być w nich porządek bo służą do pracy.
W wyborze sugerujemy także wyposażenie wnętrza w meble, elementy dekoracyjne i oświetleniowe.
Przed przystąpieniem do prac oglądamy aranżowane wnętrze oraz oferujemy bądź pokazujemy klientowi jak zaaranżowaliśmy już podobne wnętrza, jednakże przede wszystkim bierzemy wytyczne zlecającego i tworzymy projekt według jego wyobrażeń.
Namawiamy do telefonowania bądź bezpośredniej wizyty u nas w biurze z Łodzi, gdzie w miłej atmosferze mamy możliwość przeprowadzić wstępną oraz niezobowiązującą rozmowę.

szczegóły wpisu »

Architekt Szczecin

Architekt Szczecin »

Autorska Pracownia Architektury i Sztuki - to grupka architektów i projektantów wnętrz. Stawiamy sobie za zadanie stworzenie dla Państwa wspaniałych nieruchomości oraz wnętrz, które nie tylko będą cieszyć oko, ale również będą w 100% wydajne i użytkowe. Po dyskusjach, sporządzimy dla Państwa wstępny projekt, który z pewnością spełni Państwa oczekiwania. W naszej propozycji odnajdą Państwo domy pasywne, ekologoiczne. Kreujemy wzięte i cieszące się uznaniem na zachodzie ogrody na dachach. Nie ograniczamy się w naszych szkicach do rozwiązań schematycznych - każde zrealizowane zagadnienie charakteryzuje ogromny indywidualizm. Mamy doświadczenie w odnowie oraz adaptacji nieruchomości zabytkowych, jak też w konstruowaniu coraz popularniejszego "pruskiego muru" na elewacjach współczesnych budynków. Nasz projektant ogrodów, utworzy dookoła Państwa nieruchomości zdumiewające miejsce, a aranżacja wnętrza będzie radować oko mieszkańców oraz gości. Zachęcamy do korzystania z naszych usług!

szczegóły wpisu »

Bico Group -Obsługa inwestycji, Nadzór budowlany, Doradztwo

Bico Group -Obsługa inwestycji, Nadzór budowlany, Doradztwo »Poprowadzimy nadzór budowlany oraz Project Management nad inwestycjami.

Zapewnimy Państwu pełne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Dbamy o to, aby inwestycje osiągały założone cele –zarówno techniczno-funkcjonalne jak i biznesowe.

Chcemy również, aby każda inwestycja była dla naszych klientów źródłem osobistej satysfakcji.
Oprócz sfery technicznej wiele uwagi poświęcamy na stałe monitorowanie budżetu oraz kontrolę zgodności postępu prac z harmonogramem.

Pamiętając, że powodzenie inwestycji zależy od jej przygotowania, opracowujemy również studia wykonalności zawierające m. in. analizę możliwości pozyskania źródeł finansowania, ocenę finansową projektów inwestycyjnych, biznesplany http://www.bico-group.com/finansowanie-inwestycji/.


Zapewniamy obsługę inwestycji w zakresie: Project Management
Nadzór inwestorski http://www.bico-group.com/oferta/
Kierownik budowy http://www.bico-group.com/Artykuly_porady/
Doradztwo techniczne, opinie techniczne i ekspertyzy
Przeglądy roczne i przeglądy pięcioletnie obiektów
Monitoring procesu inwestycyjnego.

Pomagamy w przygotowaniu inwestycji w zakresie:
Studium wykonalności
Pozyskania finansowania
Projekty doradcze, biznesplany inwestycyjnych.

Zapewniamy szkolenie BHP pracowników oraz szkolenie i konsultacje z zakresu budownictwa pasywnego i energooszczędnego.

Prowadzimy sprzedaż i adaptację projektów gotowych znanych biur projektowych.

Specjalizujemy się w obsłudze inwestycji: szpitale, kliniki, przychodnie, żłobki, szkoły i przedszkola, domy jednorodzinne, domy pasywne i energooszczędne, budownictwie przemysłowym: hale, restauracje.

szczegóły wpisu »

Klimatyzacja, wentylacja Szczecin

Klimatyzacja, wentylacja Szczecin »

Electro-Clim to marka prężnie rozwijająca się na rynku zachodniopomorskim od kilku lat. W ciągu tego czasu zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam w znaczący sposób poprawiać komfort życia naszym klientom.

Siedziba firmy znajduje się w Szczecinie w Porcie Morskim.

Naszym kontrahentom w zakresie prac elektrycznych oferujemy:

montaż instalacji elektrycznych,
montaż instalacji tele-technicznych,
pomiary elektryczne,
sprzedaż osprzętu elektrycznego.
W zakresie klimatyzacji, wentylacji oraz chłodnictwa:
http://electro-clim.pl/klimatyzacja_-_informacje_techniczne.html
dobór urządzeń klimatyzacyjno-wentylacyjnych,
sprzedaż klimatyzatorów,
profesjonalny montaż w/w urządzeń,
serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
stałą opieką nad systemami chłodniczymi.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
http://electro-clim.pl/index.html

szczegóły wpisu »

Architekci Projektanci - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token:
Fatal error: Call to undefined function recaptcha_get_html() in /home/viso/domains/webpond.pl/public_html/templates/default/footer.php on line 131