Podkategoria: Usługi


« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Na przewóz do pracy

Na przewóz do pracy »

W poszukiwaniu pracy, ludzie często decydują się na pracę za granicą. W takim wypadku warto skorzystać z naszych usług. Beata Bus świadczy transport do Niemiec, w ekspresowym tempie, komfortowych warunkach i co ważniejsze, za niską cenę. Posiadamy liczne busy do Niemiec, dzięki czemu łatwo dostosujecie termin, ale także będziecie mieli szansę wybrać najlepsze dla was połączenie. Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z naszych usług tak, jak setki radosnych klientów, których już mieliśmy okazję obsłużyć.

Zadzwoń, zapytaj, zamów;
+ 48 606 222 563

szczegóły wpisu »

Sigmapartner.pl - usługi księgowe

Sigmapartner.pl - usługi księgowe »

Rozpoczynając jakąkolwiek działalność gospodarczą zależnie od wybranego sposobu opodatkowania jesteśmy zmuszeni do prowadzenia czegoś takiego jak podatkowa księga przychodów i rozchodów lub pełna księgowość. O ile w pierwszym wypadku możemy zacząć samodzielnie dokonywać wymaganych rozliczeń księgowych to już w drugim przykładzie rozsądniej byłoby wykorzystać usługi księgowe. Dzięki takiemu rozumowaniu unikniemy nieporozumień z Skarbem Państwa, które mogą okazać się bardzo nieprzyjemne. Zakładając, iż nasza działalność nie jest bardzo skomplikowana i nie mamy potrzeby zatrudniać na etacie księgowej a nawet nie mamy potrzeby osobistego kontaktu z biurem rachunkowym możemy sprawdzić rozwijającą się w ostatnich czasach księgowość online. Dzięki takiemu podejściu nie marnujemy czasu na kontakty z biurem księgowym a niezbędne formalności prowadzimy elektronicznie.

szczegóły wpisu »

Kominiarz Łomża

Kominiarz Łomża »

ZUK, kominiarz Augustów swoim odbiorcom proponuje usługi z zakresu czyszczenia kanałów kominowych, sprawdzenia stanu kanałów kominowych, dokonania inspekcji stanu technicznego kanałów, usuwania wad, jakie wynikną podczas jednostkowej inspekcji jak i montaż wkładów kominowych podlaskie. Kominiarz Bielsk Podlaski wszystkie wyżej wymienione usługi wykonuje właściwie i czasowo. Nasz zakład kominiarski ma konieczne kompetencje i profesjonalny sprzęt do wykonywania prac, a doświadczony kominiarz Łomża dokładnie je zrealizuje. Jeżeli masz kłopot z kominem koniecznie umów się z naszą spółką, jaką znajdziesz również pod adresem kominiarzbialystok. pl. Wiedz o tym, że komin musi być sprawny, aby nie doszło do jakieś tragedii.

szczegóły wpisu »

Drukarnia Białystok

Drukarnia Białystok »

By w pełni skorzystać z usług naszej drukarni, polecamy wprowadzić w wyszukiwarkę temat drukowanie Białystok. Ułatwia to szybsze przeszukanie bazy danych w szukaniu firmy Alfa Druk, która zajmuje się działalnością w Białymstoku. Powyższa firma alfadruk24. pl oferuje dobrej jakości usługi w dziedzinie grafiki w okazyjnych cenach. Usługi firmy ukazują się także po wprowadzeniu hasła projekty graficzne Białystok. Wyniki wyszukiwania wskazują na pełny asortyment projektów proponowanych przez naszą firmę. Prócz plakatów i prostych projektów graficznych, drukarnia Białystok proponuje państwu jednocześnie innego rodzaju usługi, spomiędzy których wyróżnić można np. drukowanie wizytówek, którą to usługę odnaleźć da się w folderze wizytówki Białystok.

szczegóły wpisu »

Księgowość online

Księgowość online »

Każda firma i organizacja, prowadzące działalność gospodarczą - niezależnie od skali tej działalności - mają obowiązek, które są następstwem zapisów następujących ustaw: Ustawy o podatku dochodowym, Ustawy o podatku od towarów i usług (podatek VAT) oraz Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych. Właściciel firmy nie musi szczegółowo znać przepisów wymienionych ustaw. W rzeczywistości poruszanie się po meandrach tych, zmieniających się aktów prawnych, to fachowa wiedza. Jednakże działalność zgodna z prawem jest obowiązkiem każdego. Nowoczesnym narzędziem, które umożliwia szybkie i terminowe rozliczanie z Urzędem Skarbowym i ZUS jest księgowość online. Przy pomocy komputera, tabletu lub smartfona szczegóły dotyczące faktur przychodowych i kosztowych są ewidencjonowane online. Na podstawie zarejestrowanych danych za pomocą kilku ruchów myszką można rozliczyć składki ZUS, skalkulować podatki, a także utworzyć wypełnione dokumenty podatkowe. To tylko niektóre atuty i możliwości, jakie daje biuro rachunkowe online. Tego rodzaju nowoczesne narzędzie jest rozwiązaniem, które umożliwia obniżenie kosztów stałych, związanych z prowadzeniem firmy. Prowadzona online księgowość dla małych firm jest nieskomplikowana, intuicyjna i może być realizowana w każdym miejscu, gdzie przedsiębiorca posiada dostęp do sieci Internet.

szczegóły wpisu »

Pozwolenie zintegrowane

Pozwolenie zintegrowane »

Stacja demontażu jeśli zajmuje się przetwarzaniu więcej niż 10 Mg pojazdów dziennie powinna uzyskać pozwolenie zintegrowane. Jak sama nazwa wskazuje jest to kompleksowe, zintegrowane pozwolenie obejmujące swym zakresem wszystkie komponenty środowiska - klimat akustyczny, stan powietrza atmosferycznego, gospodarkę odpadami czy gospodarkę wodno-ściekową. Nie wystarcza wtedy już dla niego uzyskać pozwolenie sektorowe - np. pozwolenie na wytwarzanie odpadów, pozwolenie wodnoprawne czy pozwolenie na emisję. Dla takich przedsięwzięć już podczas prac projektowych należy przeanalizować potencjalne oddziaływanie na środowisko i w celu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach złożyć do gminy raport oddziaływania na środowisko czy też specjalną kartę (karta przedsięwzięcia).

szczegóły wpisu »

Międzynarodowy transport zwłok

Międzynarodowy transport zwłok »

Czy wiesz, że międzynarodowy transport zwłok to kluczowa działalność zakładu pogrzebowego Soloch? Dokładnie na stronie www www.soloch.eu można znaleźć informacje o tym niezmiernie wytrawnym zakładzie pogrzebowym.
Zapraszam po więcej informacji na stronę internetową soloch.eu. W Kędzierzynie wspanialszej oferty na transfer zwłok bezspornie nie znajdziesz. Tu liczy się głównie doświadczenie, a zakład pogrzebowy Soloch gromadzi doświadczenie już od wielu lat.

szczegóły wpisu »

Hydraulik warszawa

Hydraulik warszawa »

Szukając specjalistów, w czasie kiedy w domu przydarzyła się nam jakaś usterka najczęściej sięgamy do zasobów sieci. To miejsce gdzie najszybciej znajdziemy to, czego poszukujemy, aczkolwiek nigdy nie mamy pewności, iż pojawi się u nas wart uwagi fachowiec. Jeśli zdarzyły Ci się kłopoty z kranem, bądź rurami, możemy polecić Ci prawdziwego specjalistę. Rekomendowanego przez nas fachowca znajdziesz łatwo w sieci pisząc hydraulik warszawa. Gwarantujemy przybycie na czas, prędkie uporanie się z problemem, jak i zostawienie po wykonaniu swojej pracy wspaniałego ładu. Każdemu z nas zależy na szybkim uzyskaniu sprawności sprzętów domowych, dlatego zawsze warto jest mieć kogoś na kim można polegać w ciężkiejsytuacji. Zapraszamy do zaznajomienia się z kompletna ofertą usług, jaka zamieszczona została w naszej witrynie internetowej.

szczegóły wpisu »

Sprzątanie nieruchomości Szczecin

Sprzątanie nieruchomości Szczecin »

Nasza spółka sprzątająca, działająca na terenie Szczecina, to najnowocześniejsze rozwiązania, i zawodowe oraz indywidualne strategia dla każdego naszego klienta! Bardzo łatwy oraz szybki kontakt, przygotowana błyskawicznie, przejrzysta propozycja, jasno zdefiniowany i zrozumiały zakres zobowiązań, bogata propozycja usług dodatkowych a również dokumentacja na obiektach to nasze największe zalety! Po zawarciu umowy za każdym razem dostarczymy na obiekt szkic Zachowania oraz Utrzymania Higieny oraz Karty Produktów, wymagane przy kontrolach np. Inspekcji Sanitarnej. Zapewniamy też kontrole jakości usługi, regularne dostawy środków czystości a także pełne doradztwo techniczne w razie jakichklwiek problemów lub kłopotów! Możemy Państwu zagwarantować kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www naszej firmy!

szczegóły wpisu »

Usługi pogrzebowe Wrocław

Usługi pogrzebowe Wrocław »

Jesteśmy zakładem pogrzebowym oferującym kompleksowe usługi pogrzebowe tj. organizacja ceremonii (trumny, wieńce, odzież żałobną, klepsydry), pomoc przy formalnościach związanych z pochówkiem, przewozy zmarłych. Zajmujemy się również organizacją styp. Zapewniamy obsługę muzyczną i fotograficzną. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę na: arkadia.pod.pl.

szczegóły wpisu »

Firmy sprzątające

Firmy sprzątające »

Kiedy w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku rynek powoli otwierał się na inicjatywę prywatną, nawet nie przypuszczaliśmy, że rozrośnie się on do takich kształtów. W ogromnym tempie powstawały nowe stanowiska pracy, nowe sklepy i nowe agencje. Łatwo było założyć biznes, o jakim marzyło się od małego kiedy patrzyło się na rodziców, którzy dzień w dzień wstawali tradycyjnie do byle jakiej pracy. Są tacy, którzy mocno się ucieszyli z takiego obrotu sprawy. Ujawnili się bowiem i tacy, którzy nie mogli się pogodzić z takim obrotem spraw. Dzięki dobrej sytuacji wiele osób odbiło się od dna i zaczęli się szybko wzbogacać na niesprawiedliwości innych. Inni natomiast ciężko przeszli tą krzywdę. Ci, którzy posiadali doskonałe plany stworzyli przedsiębiorstwa, inni w krótkim czasie zbankrutowali. Zarobić dało się w zasadzie na wszystkim: pranie, sprzątanie biur, żywienie pacjentów lub recepcje. Wyrastały prężne korporacje sprzątające, catering. Ci najmocniejsi i najwytrwalsi przeżyli i radują się do dziś uznaniem nabywców i własnym zrealizowanym celem.

szczegóły wpisu »

Tłumaczenia ukraiński Kraków

Tłumaczenia ukraiński Kraków »

Krakowskie biuro tłumaczeń AVISTA oferuje:tłumaczenia przysięgłe
tłumaczenia zwykłe
tłumaczenia ustne
tłumaczenia pisemne
tłumaczenia stron www
uwierzytelnianie tłumaczeń
i inne.
Realizujemy usługi lingwistyczne z języków takich jak angielski, niemiecki, rosyjski, ukraiński i inne europejskie i pozaeuropejskie. Tłumaczenia z/na ukraiński i rosyjski objęte promocją. Przy tłumaczeniu większej ilości stron możliwość negocjacji rabatu!

szczegóły wpisu »

Pizza Legnica

Pizza Legnica »

Zamów i zapłać online !

W naszej włoskiej pizzerii codziennie odbywamy podróż po słonecznej Italii by czerpać z kulinarnego bogactwa smaków i zapachów. Wyborne dania włoskie powstające w naszej kuchni opierają się na sprawdzonych recepturach i produktach dobieranych z niezwykłą troskliwością. Nasze pyszne włoskie pizze, makarony i sałatki to potrawy, które przenoszą w inny wymiar i sprawiają, że do tego stanu ciągle chce się wracać.
Istnieje możliwość składania zamówień na nasze potrawy przez internet. Zachęcamy do korzystania z tej opcji z uwagi na wygodę i płatności on-line.

szczegóły wpisu »

Wizualizacje wnętrz

Wizualizacje wnętrz »

Nasza firma zajmuje się aranżacją mebli, od fotografowania przez przeróbkę fotografii w programach graficznych, aż po projektowanie katalogów i ulotek reklamowych. By pozyskać klienta powinno się zaprezentować swój wyrób w sposób ciekawy i przejrzysty. Nasza oferta wymierzona jest dla wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnego przeprowadzenia usług takich jak aranżacje komputerowe mebli czy wizualizacje wnętrz. Zapewniamy konkurencyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości usługi. Projekty przez nas prowadzone przeprowadzamy wyjątkowo starannie. Fotografia mebli będąca pierwszym etapem przygotowywania wizualizacji jest ogromnie istotna, dlatego też warto zlecić to profesjonalnej firmie. Nasza agencja otwarta jest na wszelakie pomysły. Wyślij do nas wykonany przez siebie szkic pomieszczenia, a nasza agencja zaprojektuje go dla Ciebie. Oprócz samego szkicu możesz wybrać również szczegółowe elementy projektu takie jak np. kolory ścian, elementy użytkowe (zdjęcia krzeseł, stołu, lampy).

szczegóły wpisu »

SharePoint Outsourcing

SharePoint Outsourcing »

Blog poświęcony technologii SharePoint. Wszystko o SharePoint 2013, SharePoint Server 2010, SharePoint Foundation 2010 oraz WSS 3.0 / MOSS 2007. Na blogu znajdziesz newsy, artykuły, porady, wideo prezentacje jak i informacje o darmowych szkoleniach. Opisy rozwiązań dostępnych na platformę SharePoint Poznanie technologii SharePoint z blogiem SharePointBlog.pl staje się znacznie prostsze. Zajrzyj już dziś!

szczegóły wpisu »

Leasing samochodów

Leasing samochodów »

Firma Masterlease specjalizuje się w głównej mierze w leasingu środków transportu jak również wynajmie długookresowym i kierowaniu firmową flotą pojazdów. Propozycja skierowana jest do klientów indywidualnych oraz właścicieli przedsiębiorstw i instytucji. Głównym punktem działalności firmy jest leasing pojazdów osobowych, ciężarowych także pojazdów nieużywanych i używanych. Leasing samochodowy dotyczy ponadto samochodów pokontraktowych, z historią przeglądów, zadbanych i w bardzo dobrym stanie technicznym. Firmy leasingowe takie jak Masterlease Polska proponują usługi full service leasing oraz finansowanie jak i pełną obsługę serwisową floty pojazdów.

szczegóły wpisu »

Zakład szklarski w Rumi

Zakład szklarski w Rumi »

Rozbiła Ci się szyba? Poszukujesz firmy, która wykona szklane drzwi? Chcesz zrobić w łazience lustro na wymiar? Świetnie trafiłeś!

Świadczymy usługi szklarskie w pełnym zakresie. Szklarz Rumia posiada posiada zespół doświadczonych pracowników oraz sprzęt pozwalający na obróbkę szkła różnego rodzaju. Wykonujemy szklenie okien i drzwi, ale także nietypowe zlecenia jak montaż ogromnych luster czy wycinanie szkła w różne dziwne kształty. Mamy w ofercie szeroki wybór różnego rodzaju szkła.

Nasze kwalifikacje i doświadczenie potwierdzają dziesiątki realizacji i duża grupa zadowolonych klientów. Dojeżdżamy do klientów i sami wykonujemy pomiary, żeby później wszystko idealnie do siebie pasowało. U klienta wykonujemy montaż pakietów szybowych, klejenie luster czy montaż drzwi szklanych.

Jeśli więc potrzebujesz szybko zaszklić okno lub też poszukujesz firmy, która wykona dla Ciebie nietypowe zadanie szklarskie, to zapraszamy do nas.

szczegóły wpisu »

Srebrna Góra

Srebrna Góra »

Srebrna Góra jest polską wsią która się znajduje w dolnośląskiem. Srebrna Góra jest malowniczo położona, {małomiasteczkowa zabudowa rozciąga się stromą kotliną|małomiasteczkowe budowle są usytuowane skarpową doliną}. Nazwa tej wioski pochodzi stąd, iż od XVII w. wydobywany był srebrny kruszec. W tym miejscu stoi Twierdza Srebrnogórska, wyposażona w sześć fortów, jak też wiele bastionów a także umocnień. To miejsce jest jednym z najbardziej niebanalnych militarnych obiektów w naszym kraju. Ta twierdza jest także największą tego typu na naszym kontynencie. W Srebrnej Górze jest też umiejscowiona wystawa broni z okresu II wojny światowej. Aktualnie Srebrna Góra opiera się na turystyce.

szczegóły wpisu »

Tłumaczenia Warszawa

Tłumaczenia Warszawa »

Usługi tłumaczeniowe, takie jak tłumaczenia przysięgłe, zwykłe, specjalistyczne, a także ustne proponuje warszawskie biuro tłumaczeń ITG. Tłumaczenia skierowane są do osób prywatnych, jak i instytucji specjalistycznych oraz firm krajowych, międzynarodowych. Biuro wyznacza wysoki poziom tłumaczeń w Warszawie, wiąże się to z terminowością i konkurencyjnymi cenami.

szczegóły wpisu »

Balustrady szklane

Balustrady szklane »

Bartinox wykonuje swoje usługi w zakresie wytwarzania wyrobów ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Profesją firmy jest produkcja jak również montaż takich wyrobów jak: balustrady szklane, daszki, balustrady na schody, poręcze, schody ze stali nierdzewnej i wiele innych. Wszystkie produkty wytwarzane są z najwyższej jakości stali, odpornej na warunki atmosferyczne. Propozycja tyczy się także usług w zakresie cięcia i wykrawania, spawania i innych. Firma realizuje również zamówienia na indywidualne życzenie klienta.

szczegóły wpisu »

Wózki paletowe

Wózki paletowe »

Pochodząca ze Stanów Zjednoczonych firma Crown Equipment Corporation to światowy lider wśród producentów elektrycznych wózków magazynowych. Posiadająca swoje fabryki na czterech kontynentach firma osiąga roczne przychody rzędu 1,4 mld EUR. W ofercie firmy znajdują się wózki magazynowe, wózki paletowe, wózki średniego oraz wysokiego składowania. W naszej ofercie znajda Państwo pełen asortyment wózków widłowych firmy Crown do wszelakich zastosowań. Jako wyłączny dystrybutor na terenie Polski oferujemy elektryczne wózki widłowe, baterie, prostowniki, akcesoria oraz osprzęt i wiele więcej. U nas nowe wózki, wózki używane, wynajem oraz serwis. U nas znajdziesz najlepszą ofertę dla Twojego biznesu.

szczegóły wpisu »

Rezerwy na świadczenia emerytalne

Rezerwy na świadczenia emerytalne »

Oferujemy duży zakres usług aktuarialnych dla podmiotów spoza rynku ubezpieczeniowego. Służymy pomocą przy, między innymi, szacowaniu ulgi w odpłatnościach za energię czy przejazdy. O naszym ogromnym doświadczeniu świadczyć może wykonanie ponad 1 000 wycen oraz blisko 500 zadowolonych Klientów, wśród których znajdują się zarówno przedsiębiorstwa zatrudniające kilka tysięcy pracowników (także te notowane na GPW), jak i mniejsze firmy oferujące pracę kilkunastu osobom. Wszystkie wyliczenia prowadzone przez aktuariuszy są zgodne z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości (MSR 19). Na życzenie Klienta kalkulacje i analizy mogą również zostać wykonane w oparciu o standardy US GAAP. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania, a także przygotujemy dla Państwa szczegółową ofertę.

szczegóły wpisu »

Czyszczenie dywanów Łagiewniki

Czyszczenie dywanów Łagiewniki »

Ubrudzenia dywanów zdarzają się bardzo łatwo co rodzi dyskomfort w naszych oczach. Samodzielne próby umycia mogą przynieść przeciwny rezultat do zaplanowanego, toteż poprawniej natychmiast wybrać się do właściwej firmy, jaka będzie wiedziała jak wyglądać ma profesjonalne czyszczenie wykładzin most Grunwaldzki. Jesteśmy krakowską firmą z zasobnym doświadczeniem funkcjonującą prężnie od 2005 roku, dlatego wybranie nas będzie właściwym wyborem, ponieważ to my wiemy jak poradzić sobie z najcięższymi zabrudzeniami.

szczegóły wpisu »

Sprzedaż kruszywa wrocław

Sprzedaż kruszywa wrocław »

Oferujemy transport oraz sprzedaż piasku Wrocław i okolice w atrakcyjnych cenach. Spośród materiałów sypkich które kupujemy w piaskowni i kopalniach w ofercie posiadamy : piasek płukany, piasek kopany, żwiry o frakcji do 32mm oraz kruszywa granitowe i mieszane oraz tłuczeń drogowy. Oferujemy również wywóz śmieci oraz wywóz gruzu (pojemniki 7m3 oraz 5m3) w polaczeniu z usługą transportu piasku lub kruszyw.
Usługi wynajem kontenerów wrocław oferujemy zarówno firmom jak i osobom prywatnym.
Zapraszamy na nasza stronę gdzie znajda Państwo wszystkie informacje www.skiptrans.pl

szczegóły wpisu »

Przekładnie kierownicze (maglownice) Mielec

Przekładnie kierownicze (maglownice) Mielec »

Regeneracja przekładni kierowniczych - Dla bezpieczeństwa i komfortu.

Kiedy kilkanaście lat temu nawet w samochodach klasy mini coraz częściej producenci stosowali przekladnie kierownicze ze wspomaganiem, manewrowanie samochodem po wąskich uliczkach czy na parkingu nie wiązało się z używaniem dużej siły. To co kiedyś było wyposażeniem opcjonalnym, stało się standardem. Jednak postęp w motoryzacji związany jest nie tylko z lepszym wyposażeniem, ale także z większą awaryjnością i wyższą ceną części zamiennych, takich jak chociażby stosowane dziś powszechnie maglownice. Na szczęście uszkodzone przekładnie kierownicze można regenerować z zastrzeżeniem korzystania z usług doświadczonego warsztatu dysponującego zapleczem i stosującego części zamienne sprawdzonych producentów. Maglownice i inne części układu kierowniczego sporadycznie ulegają nagłym awariom. Dlatego kiedy pojawią się niepokojące stuki spod przedniej maski, warto udać się do specjalisty w celu weryfikacji. Może to być stacja diagnostyczna lub specjalistyczny zakład zajmujący się regeneracją przekładni kierowniczych. Wystarczy wymienić końcówki, by przekładnie kierownicze pracowały sprawnie i bez hałasu. Do wielu popularnych samochodów można kupić markowe zamienniki, zaś właściciele mniej typowych aut mogą zgłosić się do warsztatu, gdzie można zregenerować końcówkę, jednocześnie weryfikując stan pozostałych elementów układu kierowniczego. Bez względu na rodzaj (czy brak wspomagania) fachowo przeprowadzona regeneracja układu kierowniczego jest gwarancją bezpieczeństwa i komfortu przy znacznie niższych kosztach, niż w przypadku wymiany na fabrycznie nowe części renomowanych producentów. Warto także pamiętać, że w czasach dostępu do produktów z całego świata, często o wątpliwej jakości, regeneracja jest lepszym rozwiązaniem niż zakup tanich zamienników. Pozorne oszczędności nie są wskazane, zwłaszcza kiedy dotyczą podzespołu odpowiedzialnego za bezpieczeństwo.

szczegóły wpisu »

Usługi - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: