Podkategoria: Usługi


« poprzednia strona · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · następna strona »

Na przewóz do pracy

Na przewóz do pracy »

W poszukiwaniu pracy, ludzie często decydują się na pracę za granicą. W takim wypadku warto skorzystać z naszych usług. Beata Bus świadczy transport do Niemiec, w ekspresowym tempie, komfortowych warunkach i co ważniejsze, za niską cenę. Posiadamy liczne busy do Niemiec, dzięki czemu łatwo dostosujecie termin, ale także będziecie mieli szansę wybrać najlepsze dla was połączenie. Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z naszych usług tak, jak setki radosnych klientów, których już mieliśmy okazję obsłużyć.

Zadzwoń, zapytaj, zamów;
+ 48 606 222 563

szczegóły wpisu »

Sigmapartner.pl - usługi księgowe

Sigmapartner.pl - usługi księgowe »

Rozpoczynając jakąkolwiek działalność gospodarczą zależnie od wybranego sposobu opodatkowania jesteśmy zmuszeni do prowadzenia czegoś takiego jak podatkowa księga przychodów i rozchodów lub pełna księgowość. O ile w pierwszym wypadku możemy zacząć samodzielnie dokonywać wymaganych rozliczeń księgowych to już w drugim przykładzie rozsądniej byłoby wykorzystać usługi księgowe. Dzięki takiemu rozumowaniu unikniemy nieporozumień z Skarbem Państwa, które mogą okazać się bardzo nieprzyjemne. Zakładając, iż nasza działalność nie jest bardzo skomplikowana i nie mamy potrzeby zatrudniać na etacie księgowej a nawet nie mamy potrzeby osobistego kontaktu z biurem rachunkowym możemy sprawdzić rozwijającą się w ostatnich czasach księgowość online. Dzięki takiemu podejściu nie marnujemy czasu na kontakty z biurem księgowym a niezbędne formalności prowadzimy elektronicznie.

szczegóły wpisu »

Kominiarz Łomża

Kominiarz Łomża »

ZUK, kominiarz Augustów swoim odbiorcom proponuje usługi z zakresu czyszczenia kanałów kominowych, sprawdzenia stanu kanałów kominowych, dokonania inspekcji stanu technicznego kanałów, usuwania wad, jakie wynikną podczas jednostkowej inspekcji jak i montaż wkładów kominowych podlaskie. Kominiarz Bielsk Podlaski wszystkie wyżej wymienione usługi wykonuje właściwie i czasowo. Nasz zakład kominiarski ma konieczne kompetencje i profesjonalny sprzęt do wykonywania prac, a doświadczony kominiarz Łomża dokładnie je zrealizuje. Jeżeli masz kłopot z kominem koniecznie umów się z naszą spółką, jaką znajdziesz również pod adresem kominiarzbialystok. pl. Wiedz o tym, że komin musi być sprawny, aby nie doszło do jakieś tragedii.

szczegóły wpisu »

Drukarnia Białystok

Drukarnia Białystok »

By w pełni skorzystać z usług naszej drukarni, polecamy wprowadzić w wyszukiwarkę temat drukowanie Białystok. Ułatwia to szybsze przeszukanie bazy danych w szukaniu firmy Alfa Druk, która zajmuje się działalnością w Białymstoku. Powyższa firma alfadruk24. pl oferuje dobrej jakości usługi w dziedzinie grafiki w okazyjnych cenach. Usługi firmy ukazują się także po wprowadzeniu hasła projekty graficzne Białystok. Wyniki wyszukiwania wskazują na pełny asortyment projektów proponowanych przez naszą firmę. Prócz plakatów i prostych projektów graficznych, drukarnia Białystok proponuje państwu jednocześnie innego rodzaju usługi, spomiędzy których wyróżnić można np. drukowanie wizytówek, którą to usługę odnaleźć da się w folderze wizytówki Białystok.

szczegóły wpisu »

Księgowość online

Księgowość online »

Każda firma i organizacja, prowadzące działalność gospodarczą - niezależnie od skali tej działalności - mają obowiązek, które są następstwem zapisów następujących ustaw: Ustawy o podatku dochodowym, Ustawy o podatku od towarów i usług (podatek VAT) oraz Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych. Właściciel firmy nie musi szczegółowo znać przepisów wymienionych ustaw. W rzeczywistości poruszanie się po meandrach tych, zmieniających się aktów prawnych, to fachowa wiedza. Jednakże działalność zgodna z prawem jest obowiązkiem każdego. Nowoczesnym narzędziem, które umożliwia szybkie i terminowe rozliczanie z Urzędem Skarbowym i ZUS jest księgowość online. Przy pomocy komputera, tabletu lub smartfona szczegóły dotyczące faktur przychodowych i kosztowych są ewidencjonowane online. Na podstawie zarejestrowanych danych za pomocą kilku ruchów myszką można rozliczyć składki ZUS, skalkulować podatki, a także utworzyć wypełnione dokumenty podatkowe. To tylko niektóre atuty i możliwości, jakie daje biuro rachunkowe online. Tego rodzaju nowoczesne narzędzie jest rozwiązaniem, które umożliwia obniżenie kosztów stałych, związanych z prowadzeniem firmy. Prowadzona online księgowość dla małych firm jest nieskomplikowana, intuicyjna i może być realizowana w każdym miejscu, gdzie przedsiębiorca posiada dostęp do sieci Internet.

szczegóły wpisu »

Mycie kurników

Mycie kurników »

Jesteśmy wyjątkowym zakładem zajmującym się usługami DDD: dezynsekcją, deratyzacją oraz dezynfekcji. Na rynku {jesteśmyistniejemy od 1998 roku. Przez te wszystkie lata współpracowaliśmy nawet z bardzo wymagającymi klientami. Nieustannie staramy się zwiększać posiadaną przez nas wiedzę a także inwestować w nowoczesne rozwiązania dotyczące naszej działalności. Korzystając z naszych usług można być pewnym wysokiej jakości każdej zrobionej przez nas usługi. Lokal naszej firmy znajduje się w Inowrocławiu. Dzięki rzetelnej wiedzy, sprzętowi z górnej półki oraz doświadczeniu potrafimy pozbyć się każdego problemu związanego z DDD. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Jest to ani chybi wyróżniający wybór dla każdego kto oczekuje dobrej jakości usług i chce się pozbyć problemu razu jednego na amen.

szczegóły wpisu »

Libet kostka brukowa szeroki wybór

Libet kostka brukowa szeroki wybór »

Nasza firma posiada bardzo duże doświadczenie w zakresie usług związanych z kostką brukową i nie tylko. Mamy możliwość pochwalić się faktem, że istniejemy na rynku od przeszło 30 lat. Nasze usługi łączą w sobie nowoczesność oraz tradycję. Nasza oferta obejmuje sprzedaż kostki brukowej, usługi ładowarkami, usługi dotyczące zakładania ogrodów a także bez liku innych usług. Tym co nas charakteryzuje jest zatrudnianie posiadających duże doświadczenie pracowników i również używanie doskonałej jakości materiałów. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się na podjęcie współpracy z naszą firmą będzie w pełni kontent. Zapewniamy atrakcyjne ceny, indywidualne postępowanie do każdego klienta lub umiejętność zrobienia każdego zleconego nam zadania. Współdziałanie z nami ani chybi będzie dla każdego zupełnie opłacalna. Powinno się polegać doświadczonej ekipie.

szczegóły wpisu »

Badania zbiorników lpg

Badania zbiorników lpg »

Poszukujesz firmy, która od licznych lat zajmuje się usługami związanymi ze zbiornikami LPG? O ile tak to jesteśmy pewni, że nasze usługi, które obejmują między innymi badania zbiornika LPG i będą dla każdego stały na najwyższym poziomie. Poza bardzo niemałą propozycją realizowanych przez nas usług jesteśmy w stanie zagwarantować wsparcie techniczne, doradcze i również inne usługi z tego zakresu. Poza badaniami zbiorników LPG zakres|obszar naszych usług to także rewizje wewnętrzne, pomiary skuteczności ochrony katodowej, badania armatury a oprócz tego co niemiara innych usług. Dzięki dysponowaniu przez nas doświadczeniem jesteśmy w stanie zawarować każdemu zadowolenie z naszych usług. Zapraszamy bardzo serdecznie do skorzystania z naszych usług każdego kto chce być wyposażonym sprawne

szczegóły wpisu »

Uniwersalne piece obrotowe

Uniwersalne piece obrotowe »

Mech-Masz istnieje na rynku od 26 lat a oprócz tego trudni się dostarczaniem profesjonalnych rozwiązań z zakresu cukiernictwa a także piekarstwa. Przez ten czas zdobyliśmy umiejętności co pozwala nam na rozwiązanie wszystkich problemów. Nasza oferta obejmuje maszyny cukiernicze, piece obrotowe bądź piece modułowe. Dysponujemy także zaawansowanym parkiem maszynowym, który daje nam możliwość na produkcję własnych rozwiązań. Stosujemy ledwie najnowocześniejszy narzędzia. Dodatkowym świadectwem jakości naszych usług jest majątek certyfikatu ISO 9001:2008. Fachowcy pracujący w naszej firmie rozumie się samo przez się zapewnią każdemu doradztwo w razie posiadania wszystek wątpliwości. Ciepło namawiamy do kontaktu jeśli tylko interesują Państwa nasze produkty. U nas każdy zawsze jest bardzo usatysfakcjonowany.

szczegóły wpisu »

Wyposażenie kawiarni Katowice

Wyposażenie kawiarni Katowice »

Jowix-Triomet to przedsiębiorstwo mająca uznanie na polskim rynku w branży wyposażenia budynków handlowych a także użyteczności publicznej. W ciągu wielu lat działalności, daliśmy radę poszerzyć naszą propozycję o nowe, godne uwagi usługi – cięcie laserem, spawanie, czy lakierowanie. Na nasz kolektyw pracowników składają się ludzie z ogromnym doświadczeniem i wiedzą, zdobytymi na przestrzeni pracy w branży. Główna funkcjonowanie firmy to usługi wyposażenia wnętrz handlowych, takich jak sklepy, restauracje, muzea, nawet lepiej stacje benzynowe. Posiadamy rozbudowany park mechaniczny, dzięki czemu sprostamy nawet najtrudniejszym zleceniom. Jakość naszych usług potwierdzić mogą nie tylko posiadane przez nas liczne certyfikaty, ale także nasi klienci pośród których jest obwód sklepów TESCO, czy sieć stacji paliw ORLEN. Więcej informacji dostępne jest na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa.

szczegóły wpisu »

Profesjonalne foliowanie Warszawa

Profesjonalne foliowanie Warszawa »

Potrzebujesz pracowników, który zajmują się pakowaniem i również konfekcjonowaniem? Jeżeli tak to „POL-ART” bez wątpienia będzie dla Ciebie idealnym wykonawcą. Specjalizujemy się w pakowaniu produktów do wysyłki tak, aby dotarły one na miejsce bez jakiegokolwiek problemu. Nie ma dla nas produktów, które są skomplikowane do zapakowania. Jesteśmy w stanie podołać pakowaniu dzieł sztuki ewentualnie produktów o bardzo niewymiarowych kształtach. Dzięki posiadanemu przez nas doświadczeniu jesteśmy w stanie podjąć się bardzo wielu innych usług. Jesteśmy przekonani, że dzięki bogatej propozycji usług każdy nasz klient będzie zupełnie usatysfakcjonowany. Należy pamiętać, że odpowiednie postawa do każdego klienta i również bardzo atrakcyjne ceny naszych usług. Każdy kto chce mieć odpowiednio wysłaną paczkę winien skorzystać z naszych usług.

szczegóły wpisu »

Chrzciny Toruń

Chrzciny Toruń »

Jeśli będziecie mieli przyjemność gościć w historycznym mieście Toruń, to namawiamy Was na żywność do naszej restauracji "Ciżemka". Zachęcamy Was na Stare Miasto, gdzie w starodawnej kamienicy przywita Was potulny pajacyk w prawdziwych ciżemkach. Nasz szef kuchni przyrządzi dla Was najlepsze dania kuchni europejskiej, które zaspokoją w najwyższym stopniu wymagające podniebienia. Możecie też nas odwiedzić oraz napić się jednego, szybkiego drinka, ale także możecie zagościć u nas na dłużej w interesującej Sali kominkowej. Na naszej stronie internetowej odnajdziecie również ciekawą ofertę na zorganizowanie w naszym lokalu obiadu weselnego, lub Pierwszej komunii Świętej. Skorzystajcie również z naszej oferty konferencyjnej w konkurencyjnych cenach. Toruńska Ciżemka zaprasza Was do odwiedzin.

szczegóły wpisu »

Kierownik projektu Warszawa

Kierownik projektu Warszawa »

Najważniejszym elementem działalności przedsiębiorstwa M.A.D. są usługi projektowo-budowlane. Dokładamy wszystkich starań, by zrealizować wszystkie oczekiwania inwestorów. Gwarantujemy dogodne sytuacja współpracy i korzystne ceny. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych a także doświadczonych architektów, konstruktorów a także innych specjalistów. Zapewniamy wyłącznie nowoczesne oraz przetestowane projekty budowlane z zakresu m.in. budynków jednorodzinnych i również wielorodzinnych, obiektów handlowych, obiektów usługowych, obiektów użyteczności publicznej. Kupisz u nas również typowe projekty budowlane. Zakupienie gotowego rozwiązania może wspomóc Ci w zaoszczędzeniu pieniędzy. Oferujemy również usługi Project Managera. Doświadczony kierownik projektu znacznie usprawnia a także ułatwia współpracę między inwestorem, a wykonawcami projektu.

szczegóły wpisu »

Airconstruction - blacharstwo Śląsk

Airconstruction - blacharstwo Śląsk »

Jeżeli z powodu gradobicia, aktu wandalizmu albo parkowania Twój samochód doznał uszkodzenia, którym jest wgniecenie, oferta przedsiębiorstwa, do którego należy ta internetowa witryna, niewątpliwie bardzo Cię zaintryguje. Poznaj jej detale i już dzisiaj tam zaglądnij. Zaprezentowano tu wszelkie informacje związane z propozycją podmiotu, fotografie prezentujące wyniki prac, jak również detale wiążące się ze stosowana technologią, która pozwala uniknąć lakierowania. By umówić się na naprawę w warsztacie, skontaktuj się z warsztatem jak najprędzej i dokonaj wyboru szczególnie dogodnego dla siebie terminu. Możesz być pewien, że nie będziesz rozczarowany jakością i szybkością realizacji ani tym bardziej utworzoną ofertą cenową. Zweryfikuj sam prawdziwość tych słów!

szczegóły wpisu »

Zwalczanie pluskiew

Zwalczanie pluskiew »

Nasz zakład deratyzacji i również dezynsekcji istnieje od 1988 roku. Wieloletnia aktywność i również używanie środków najlepszej klasy przyczyniło się do wypracowania skutecznych a także niezawodnych technologii stosowanych przez naszą firmę. Świadczymy usługi w zakresie deratyzacji, dezynsekcji, deodoryzacji oraz dezynfekcji. Oferujemy: eliminowanie szkodliwych owadów a oprócz tego szkodników, ograniczanie i kontrolowanie populacji gryzoni rodzaju: szczury, myszy, nornice, krety a także inne, odkażanie pomieszczeń, sprzętów i również miejsc zgonu, likwidację nieprzyjemnych a oprócz tego uciążliwych zapachów. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem najlepszej klasy i pełnym asortymentem środków chemicznych. Naszym klientom zapewniamy pełen znajomość rzeczy, terminowość i również dyskrecję. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy na naszej stronie internetowej.

szczegóły wpisu »

Garaże blaszane Kraków

Garaże blaszane Kraków »

Firma robi dobrej jakości garaże z blachy. Są one fachowo zrobione i nie budzi wątpliwości, że będą sprawdzać się przez długi czas. Garaż z blachy ma wiele zalet - przede wszystkim jest stosunkowo niedrogi, sprawdzi się w każdym miejscu, łatwy do transportu bądź przestawienia w inne miejsce. Zdecydowanie warto zainwestować w garaż z blachy, gdyż wygląda on estetycznie, dodatkowo łatwo go zdemontować w razie rezygnacji z tego typu garażu. Garaże tego rodzaju prawidłowo chronią samochód przed opadami atmosferycznymi. Jedną z najbardziej istotnych rzeczy jest to, że sprawdzają się one dla każdego samochodu a oprócz tego są powszechnie dostępne, a w głównej mierze są odpowiednie na każdą kieszeń. Nie ma wątpliwości, że ten garaż wygląda dobrze w każdej okolicy. Ma odpowiedni, srebrny kolor. Nie ma co się martwić o jego dostosowanie do okolicy.

szczegóły wpisu »

Naprawiamy tłumiki samochodowe

Naprawiamy tłumiki samochodowe »

Dobra oferta, to taka, która zachęca klientów profesjonalizmem oraz gwarancją solidnego wykonania prac. Taką właśnie ofertę stworzyliśmy dla posiadaczy samochodów, którzy mają problem z układem wydechowym. Spawamy, naprawiamy i wymieniamy tłumiki w każdym typie samochodu osobowego i ciężarowego. Staramy się być konkurencyjni cenowo na rynku trójmiejskim a na pewno jesteśmy najlepsi jakościowo i pod względem obsługi klienta. Pracujemy wyłącznie na najlepszych materiałach firm renomowanych. Nasze tłumiki są wytrzymałe, solidnie wykonane i spełniają wszelkie normy

szczegóły wpisu »

Agregaty talerzowe : www.expom.com.pl

Agregaty talerzowe : www.expom.com.pl »

Już dziś masz szansę wykorzystać propozycję, jaką mamy zaszczyt ci zaproponować . proponujemy nasze usługi, jakie bardzo uproszczą pracę każdemu rolnikowi. Do naszych usług należy pielęgnacja łąk, niezależnie od wielkości, jak również uprawa gleby na polach . Zajmujemy się także budową terenową, naszą profesją są wały rolnicze. Zachęcamy już teraz . Skontaktuj się z nami i otrzymaj dodatkowe informacje o naszych usługach. To co, proponujemy uraduje niejednego klienta. Oczekujemy ciebie. Wiemy, że nie będziesz żałować swojej decyzji o podjęciu współpracy z nasza firmą .

szczegóły wpisu »

Www.sieci-siatki.pl

Www.sieci-siatki.pl »

Producent siatek hodowlanych oraz budowlanych sieci-siatki zaprasza do zapoznania się z ofertą na produkty. Siatki oferowane przez firmę to domena solidności. Oferowane przez nas produkty znalazły zastosowanie w hodowli wolierów oraz innego ptactwa hodowlanego. Nasza oferta to również siatki budowlane. Zapraszamy do kontaktu.

szczegóły wpisu »

Nowoczesne przystanki autobusowe

Nowoczesne przystanki autobusowe »

O ile poszukujesz doświadczonego wykonawcy wiat autobusowych, przystankowych to bardzo dobrze trafiłeś. Nasza firma „Sopel” działa od wielu lat oraz dodatkowo trudni się nie tylko produkcją wiat, ale również ich montażem i dodatkowo dostawą. Mamy bardzo bogatą ofertę różnych modeli, w których prawie każdy ze stuprocentową pewnością znajdzie coś dla siebie. Każda z naszych wiat jest przygotowana w metodę solidny, miły dla oka, oraz posiada pełną dokumentację technologiczną. Dzięki spełnieniu tych wszystkich cech jesteśmy pewni, że nasze wiaty będą spokojnie mogły być używane przez długie lata. Gorąco namawiamy do zaznajomienia się z naszą propozycją.

szczegóły wpisu »

Precyzyjna obróbka cieplna

Precyzyjna obróbka cieplna »

Convi serwis to spółka zajmująca się obszarami takimi jak: BHP, serwis maszyn i ich części oraz usługami dodatkowymi i obróbką cieplną. Przetwarzanie cieplna jest u nas wykorzystywana do następujących procesów: podgrzewanie do spawania, odprężanie po spawaniu.W sektorze automatyki przemysłowej paramy się projektowaniem urządzeń, inwentaryzacją maszyn produkcyjnych, instalacjami elektrycznymi. Dodatkowo prowadzimy również pomiary elektryczne i również termowizyjne. Tworzymy konstrukcje stalowe wsporcze, podesty, podpory maszyn. Produkujemy także co niemiara części zamiennych maszyn, w tym np. Sprzęgła kabłąkowe, elementy instalacji wodnej a oprócz tego zespoły łożyskowe i również maszyny: podajniki, przenośniki, separatory a oprócz tego przesiewacze. Między usług BHP oferujemy urządzenia takie jak: wyłączniki, osłony maszyn, barierki i również drabiny.

szczegóły wpisu »

Skuteczny preparat na muchy dla koni

Skuteczny preparat na muchy dla koni »

Nasza spółka oferuje środki dla koni. Sprzedajemy artykuły Absorbine, w których od wielu lat zachowana jest tradycyjna, ziołowa receptura, chociaż przedsiębiorstwo stale udoskonala swoje wyroby dopasowując je do wymagań współczesnego rynku. W propozycji przedsiębiorstwa znaleźć można między innymi środki do pielęgnacji grzywy a oprócz tego ogona, tj.: szampon, odżywka, nawilżający żel ułatwiający rozczesywanie, środek wywabiający plamy i również podkreślający odcień sierści. Co więcej, dostępny jest preparat na muchy dla koni skonstruowany przez ekspertów. Jego skuteczność jest 100-procentowa, dlatego że zawiera w sobie pyretryny, permetryny i butotlenku piperonylu. W asortymencie sklepu znaleźć można także artykuły do pielęgnacji wyrobów skórzanych, takie jak: pasta do czyszczenia a oprócz tego pielęgnacji wyrobów ze skóry bądź preparat w sprayu, który posiada skład wzbogacony w glicerynę, za sprawą tego usuwa brud.

szczegóły wpisu »

Wysokiej jakości przesiewacz

Wysokiej jakości przesiewacz »

Początki przedsiębiorstwa OVIBRA sięgają 1886 roku, kiedy C. Loesch założył w Opolu odlewnię żeliwa a oprócz tego fabrykę maszyn. Do dziś korzystamy z zebranego doświadczenia pracowników firmy a oprócz tego jeszcze rozwijamy się, projektujemy i również produkujemy coraz nowsze a oprócz tego lepsze urządzenia wibracyjne. Jesteśmy członkiem amerykańskiej grupy producentów maszyn KMC Global, a w ramach polskiej grupy OVIBRA współpracujemy z HAPMAN Europe – firmą proponującą niezawodne systemy zarządzania materiałami sypkimi. W naszej ofercie znajdują się m.in. urządzenia, jak i świadczone przez nas usługi, których postać potwierdza posiadany przez nas certyfikat EN ISO 141211:2007 a także stosowane normy. W ofercie firmy znajdują się przenośniki, podajniki, przesiewacze, kruszarki młotkowe, kraty i stoły wibracyjne i również wiele innych artykułów. Po pełną propozycję zachęcamy na naszą stronę www.

szczegóły wpisu »

Profesjonalne usługi pogrzebowe Kraków

Profesjonalne usługi pogrzebowe Kraków »

Kiedy umiera najbliższa nam osoba jest to jeden z bolesnych okresów w życiu. Rozumiejąc ten ból nasz zakład oferuje Państwu pomoc w organizacji tej smutnej uroczystości jaką jest pochówek. Jesteśmy świadomi, jak trudna w tych chwilach dla pogrążonej w żałobie rodziny jest organizacja pochówku, stąd proponujemy kompleksowe usługi pogrzebowe. Jest to nasza specjalizacja, w której posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zajmiemy się nie tylko godnym pochówkiem bliskiej Państwu osoby, ale zadbamy także o odpowiedni ubiór dla zmarłego, szeroki wybór trumien, jak i załatwienie niezbędnych formalności w odpowiednich urzędach, takich jak ZUS czy Urząd Stanu Cywilnego. Organizacja pogrzebu obejmuje też udział osoby duchownej, i odpowiednią oprawę muzyczną ceremonii i również transport dla uczestników pogrzebu wynajętymi autokarami to znaczy busami.

szczegóły wpisu »

Tłumaczenia hiszpański Warszaw

Tłumaczenia hiszpański Warszaw »

Nasze biuro tłumaczeń, które znajduje się przy ulicy Polnej w Warszawie, oferuje profesjonalne tłumaczenia z języka hiszpańskiego w atrakcyjnej cenie. Wykonujemy translacje językowe w różnej formie i również o różnej tematyce. Zapewniamy zarówno tłumaczenia pism, jak i również tłumaczenia ustne. W swojej propozycji mamy tłumaczenia dokumentów sądowych i również pozasądowych, pism administracyjnych, dokumentacji medycznej, dokumentów urzędowych, takich jak dyplomy, świadectwa, suplementy do dyplomów. Nadrzędną zasadą naszego biura jest dyskrecja i również zachowanie tajemnicy zawodowej. Nasz tłumacz przysięgły dołoży wszystkich starań by tłumaczenia zostały zrealizowane z bardzo dużą starannością. Satysfakcja klienta jest naszym nadrzędnym celem. Namawiamy na naszą stronę internetową http://www.iberica.tl, na której znajduje się pełna propozycja naszego biura.

szczegóły wpisu »

Usługi - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: