Podkategoria: Usługi


« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · następna strona »

Na przewóz do pracy

Na przewóz do pracy »

W poszukiwaniu pracy, ludzie często decydują się na pracę za granicą. W takim wypadku warto skorzystać z naszych usług. Beata Bus świadczy transport do Niemiec, w ekspresowym tempie, komfortowych warunkach i co ważniejsze, za niską cenę. Posiadamy liczne busy do Niemiec, dzięki czemu łatwo dostosujecie termin, ale także będziecie mieli szansę wybrać najlepsze dla was połączenie. Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z naszych usług tak, jak setki radosnych klientów, których już mieliśmy okazję obsłużyć.

Zadzwoń, zapytaj, zamów;
+ 48 606 222 563

szczegóły wpisu »

Sigmapartner.pl - usługi księgowe

Sigmapartner.pl - usługi księgowe »

Rozpoczynając jakąkolwiek działalność gospodarczą zależnie od wybranego sposobu opodatkowania jesteśmy zmuszeni do prowadzenia czegoś takiego jak podatkowa księga przychodów i rozchodów lub pełna księgowość. O ile w pierwszym wypadku możemy zacząć samodzielnie dokonywać wymaganych rozliczeń księgowych to już w drugim przykładzie rozsądniej byłoby wykorzystać usługi księgowe. Dzięki takiemu rozumowaniu unikniemy nieporozumień z Skarbem Państwa, które mogą okazać się bardzo nieprzyjemne. Zakładając, iż nasza działalność nie jest bardzo skomplikowana i nie mamy potrzeby zatrudniać na etacie księgowej a nawet nie mamy potrzeby osobistego kontaktu z biurem rachunkowym możemy sprawdzić rozwijającą się w ostatnich czasach księgowość online. Dzięki takiemu podejściu nie marnujemy czasu na kontakty z biurem księgowym a niezbędne formalności prowadzimy elektronicznie.

szczegóły wpisu »

Kominiarz Łomża

Kominiarz Łomża »

ZUK, kominiarz Augustów swoim odbiorcom proponuje usługi z zakresu czyszczenia kanałów kominowych, sprawdzenia stanu kanałów kominowych, dokonania inspekcji stanu technicznego kanałów, usuwania wad, jakie wynikną podczas jednostkowej inspekcji jak i montaż wkładów kominowych podlaskie. Kominiarz Bielsk Podlaski wszystkie wyżej wymienione usługi wykonuje właściwie i czasowo. Nasz zakład kominiarski ma konieczne kompetencje i profesjonalny sprzęt do wykonywania prac, a doświadczony kominiarz Łomża dokładnie je zrealizuje. Jeżeli masz kłopot z kominem koniecznie umów się z naszą spółką, jaką znajdziesz również pod adresem kominiarzbialystok. pl. Wiedz o tym, że komin musi być sprawny, aby nie doszło do jakieś tragedii.

szczegóły wpisu »

Drukarnia Białystok

Drukarnia Białystok »

By w pełni skorzystać z usług naszej drukarni, polecamy wprowadzić w wyszukiwarkę temat drukowanie Białystok. Ułatwia to szybsze przeszukanie bazy danych w szukaniu firmy Alfa Druk, która zajmuje się działalnością w Białymstoku. Powyższa firma alfadruk24. pl oferuje dobrej jakości usługi w dziedzinie grafiki w okazyjnych cenach. Usługi firmy ukazują się także po wprowadzeniu hasła projekty graficzne Białystok. Wyniki wyszukiwania wskazują na pełny asortyment projektów proponowanych przez naszą firmę. Prócz plakatów i prostych projektów graficznych, drukarnia Białystok proponuje państwu jednocześnie innego rodzaju usługi, spomiędzy których wyróżnić można np. drukowanie wizytówek, którą to usługę odnaleźć da się w folderze wizytówki Białystok.

szczegóły wpisu »

Księgowość online

Księgowość online »

Każda firma i organizacja, prowadzące działalność gospodarczą - niezależnie od skali tej działalności - mają obowiązek, które są następstwem zapisów następujących ustaw: Ustawy o podatku dochodowym, Ustawy o podatku od towarów i usług (podatek VAT) oraz Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych. Właściciel firmy nie musi szczegółowo znać przepisów wymienionych ustaw. W rzeczywistości poruszanie się po meandrach tych, zmieniających się aktów prawnych, to fachowa wiedza. Jednakże działalność zgodna z prawem jest obowiązkiem każdego. Nowoczesnym narzędziem, które umożliwia szybkie i terminowe rozliczanie z Urzędem Skarbowym i ZUS jest księgowość online. Przy pomocy komputera, tabletu lub smartfona szczegóły dotyczące faktur przychodowych i kosztowych są ewidencjonowane online. Na podstawie zarejestrowanych danych za pomocą kilku ruchów myszką można rozliczyć składki ZUS, skalkulować podatki, a także utworzyć wypełnione dokumenty podatkowe. To tylko niektóre atuty i możliwości, jakie daje biuro rachunkowe online. Tego rodzaju nowoczesne narzędzie jest rozwiązaniem, które umożliwia obniżenie kosztów stałych, związanych z prowadzeniem firmy. Prowadzona online księgowość dla małych firm jest nieskomplikowana, intuicyjna i może być realizowana w każdym miejscu, gdzie przedsiębiorca posiada dostęp do sieci Internet.

szczegóły wpisu »

Taxi vip Wrocław

Taxi vip Wrocław »

Szanowni Państwo . Taxi vip Wrocław - to firma profesjonalnie zajmująca się przewozem osób w kraju i za granicą. Posiadamy duże doświadczenie w branży ale przede wszystkim to co robimy, robimy z pasją przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi Klienta .Biznes taxi skierowana jest do firm oraz klientów indywidualnych. Odległość dla VIP transport nie stanowi problemu, dlatego komfortowo i bezpiecznie dowieziemy Państwa we wskazane miejsce w kraju i na terenie UE. AUTO-VIP to Transfery lotniskowe i usługi transportowe dla firm . Zapraszamy serdecznie Państwa na naszą stronę internetową oraz również do skorzystania z naszych firm.

szczegóły wpisu »

DDD w Warszawie

DDD w Warszawie »

Szerszenie są bardzo niebezpiecznymi owadami. Zatem, wówczas, gdy zbudują gniazdo, warto je zneutralizować. Nie warto jednak wykonywać tego typu prac na własną rękę, ponieważ może mieć to bardzo poważne skutki. To sprawia, że nasza firma oferuje usuwanie gniazda szerszeni Warszawa. Tego rodzaju usługi świadczymy na najlepszym poziomie, dając gwarancję na bezpieczeństwo. Nie niszczymy gniazda, ale transportujemy je w neutralne miejsce. Na naszą ofertę składają się również usługi z zakresu DDD. Mamy do zaproponowania kompleksową ofertę, zatem jeżeli w kręgu Twoich zainteresowań znajduje się deratyzacja Warszawa może spełnić Twoje potrzeby. Proces deratyzacji realizujemy w sposób profesjonalny, stosując sprawdzone sposoby. Tym samym oferowane przez nas usługi zapewniają doskonalsze efekty aniżeli własnoręczna deratyzacja. Gorąco zachęcamy na stronę w Internecie, by zapoznać się ze szczegółami.

szczegóły wpisu »

Zajęcia grupowe dla dzieci Ursynów

Zajęcia grupowe dla dzieci Ursynów »

Jesteśmy prywatnym gabinetem psychologiczno - pedagogicznym oferującym kompleksową pomoc dla dzieci, młodzieży oraz ich rodzin.
Zajmujemy się diagnozą i terapią integracji sensorycznej i diagnozą i terapią logopedyczną. Prowadzimy również konsutacje psychologiczne jak i zajęcia wspomagające rozwój dziecka.

szczegóły wpisu »

Gięcie na prasach krawędziowych

Gięcie na prasach krawędziowych »

KOTT Sp. z o. o. to wrocławska firma z długim, czterdziestosiedmioletnim doświadczeniem w branży. Nasza spółka od początków swojej działalności specjalizuje się w tłocznictwie a także plastycznej obróbce blach. Oferujemy w tym także usługi cięcia laserowego i również obróbki laserowej blach, gięcia na prasach krawędziowych, tłocznictwa blach, a oprócz tego obróbki plastycznej blach na wysokiej jakości, nowoczesnych wykrawarkach. Posiadamy park maszynowy urozmaicony w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i profesjonalne urządzenia, dzięki czemu możemy się podjąć zarówno standardowych, jak a oprócz tego w najwyższym stopniu wymagających zleceń, a świadczone przez Nas usługi są dobrej jakości. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych przez Naszą firmę usług i również namawiamy do nawiązania współpracy. Gwarantujemy pełne zadowolenie!

szczegóły wpisu »

Obróbka plastyczna blach

Obróbka plastyczna blach »

Jesteśmy polską firmą, która działa na rynku od 1986 roku. Jest to bardzo dużo lat doświadczenia, które procentuje oraz pozwala nam na wykonanie nawet bardzo skomplikowanych zadań. Obszar usług jakie robimy obejmuje usługi ślusarskie, czyszczenie metali, zabezpieczenie antykorozyjne względnie lakierowanie przemysłowe. Dysponujemy komorą śrutowniczą, która umożliwia nam wykonywanie kompleksowych usług z zakresu metalizacji natryskowych. Najważniejszą zaletą naszej firmy jest dostatek doświadczonej ręce do pracy specjalistów. Miło zachęcamy do zapoznania się z propozycją naszych usług. Niezależnie jakie rozkaz nam zlecisz z pewnością będziesz bardzo rad. Dzięki naszemu doświadczeniu nasze usługi zawsze stoją na najwyższym poziomie. Jesteśmy pewni, że każdy będzie rad z naszych usług.

szczegóły wpisu »

Opaski zaciskowe

Opaski zaciskowe »

Meritum jest to prężnie funkcjonująca firma zajmująca się importem produktów elektrotechnicznych takich jak: opaski zaciskowe, taśmy samoprzylepne, dławiki gumowe, puszki hermetyczne natynkowe, rurki termokurczliwe i niemało innych. Naszą główną gałęzią działalności jest dostarczanie firm przemysłowych, a oprócz tego hurtowni i również producentów w towary najwyższej jakości. W trosce o pełne zadowolenie i satysfakcję naszych klientów, zarówno dotychczasowych jak a oprócz tego przyszłych, wypracowaliśmy System rozwiązań logistycznych, zapewniających terminowość dostaw, oraz najwyższy rząd jakości oferowanych usług. U nas każdy klient będzie traktowany indywidualnie i również nadzwyczaj. Staramy się dostosowywać propozycję na miarę potrzeb nabywcy. Zachęcamy do naszego sklepu internetowego, gwarantujemy wygodę a także błyskawiczną dostawę!

szczegóły wpisu »

Naprawa samochodów

Naprawa samochodów »

Awaria samochodowa to usterka trudna do naprawy. Konieczna jest interwencja fachowca. Jeżeli masz problem za swoim samochodem, to zapraszamy do odwiedzenia naszego warsztatu samochodowego w Gdańsk Osowa. Gwarantujemy niskie ceny oraz dobrą jakość świadczonych usług. Nasi pracownicy posiadają spore doświadczenie oraz dużą wiedzę, którą poszerzają na częstych szkoleniach. Zależy nam na dobru każdego klienta. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą za pośrednictwem strony internetowej. Gdańsk Osowa!

szczegóły wpisu »

Księgowa Tarnowskie Góry

Księgowa Tarnowskie Góry »

TAXUS to doświadczone biuro rachunkowe z bardzo dużym doświadczeniem, które od wielu lat oferuje swoje kompleksowe usługi w bardzo dobrej cenie. Specjalizujemy się głównie w prowadzeniu ksiąg handlowych, prowadzeniu rejestrów podatku VAT i również w prowadzeniu profesjonalnych ewidencji kadrowo-płacowych. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do dużych firm korporacyjnych, jak i również także do niewielkich, lokalnych przedsiębiorstw, którzy potrzebują fachowej pomocy. Dla nas rachunkowość to lecz i codzienna praca, ale głównie wielka pasja, którą ciągle staramy się podzielić z naszymi klientami. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami w dziedzinie BHP, za sprawą czego jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych zleceń. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta a także bardzo konkurencyjne ceny.

szczegóły wpisu »

Naturtech.eu - domy drewniane

Naturtech.eu - domy drewniane »

Marzą Państwo o drewnianym domu stworzonym w perfekcyjny sposób? Naturtech to firma, która od blisko 25 lat zajmuje się budową domów drewnianych. W naszej firmie pracują profesjonaliści, dla których domy z bala są pasją. Poświęcają każdą wolną chwilę na zdobywanie wiedzy, która pozwala na budowę budynków przy wykorzystaniu najnowszych technologii. W naszej firmie mogą Państwo skorzystać z niezbędnego wsparcia, które jest przydatne w trakcie podejmowania decyzji o konstrukcji budynku. Nasze drewniane domy tworzone są z najwyższą precyzją. Staramy się, aby były szczelne i nie przysparzały właścicielowi nawet najmniejszych problemów. Z pomocą naszych fachowców zostało stworzonych już blisko sto domów, które niesamowicie wyglądają w różnych regonach Polski. Warto nadmienić, że domy z drewna wcale nie muszą znajdować się w otoczeniu natury. Sądzimy, że domy drewniane mazowieckie także znakomicie będą wyglądały w przestrzeni miejskiej. Z naszymi realizacjami mogą Państwo zapoznać się na stronie naturtech.eu.

szczegóły wpisu »

Escape game Kraków

Escape game Kraków »

Obecnie dużo bardziej bardziej popularne są rozrywki w postaci escape game. Nasza firma również dostarcza w tej formie rozrywkę dla osób chcących się pobawić bez udziału komputera. Z naszych usług da się skorzystać w tego rodzaju miejscowościach jak Kraków oraz Katowice. Na ucieczkę z przygotowanych przez naszą firmę pokojów każdy z uczestników ma 60 minut. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z uczestników zabawy był w 100%. Możemy zagwarantować dostęp do tego rodzaju pokojów jak nuklearna pułapka, planeta małp, skarb inków, tajemnicza komnata a także wiele więcej. Ceny dostępu do oferowanych przez nas pokojów są bardzo niskie i dostosowane do rynku. Dodatkowo, aby każdy z naszych klientów był bardzo zadowolony oferujemy wiele ofert specjalnych przeznaczonych na urodziny, wieczór kawalerski a także imprezy integracyjne. Z nami każdy ciekawie spędzi czas.

szczegóły wpisu »

Fotograf Lublin

Fotograf Lublin »

Nazywam się Wojtek Witek, specjalizuje się w ślubnej fotografii artystycznej. Ciągle wymyślam jak najbardziej oryginalne sesje ślubne, ale jestem otwarty na Wasze propozycje i pomysły. Fakt że jestem fotografem z Lublina sprawia, że doskonale znam okolice, a tym samy niezliczoną ilość miejsc odpowiednich na zdjęcia ślubne. Zgodnie z Państwa życzeniem wykonam reportaż z przygotowań aż do końca oczepin. Zapraszam do zapoznania się z moją fotografią ślubną w Lublinie.

szczegóły wpisu »

Litery przestrzenne Słupsk - www.elsi.pl

Litery przestrzenne Słupsk - www.elsi.pl »

Nasza przedsiębiorstwo działa na rynku słupskim od 1991 roku. Specjalizujemy się w wytwarzaniu takich artykułów jak banery, tapety, pieczątki, kasetony, litery przestrzenne, pylony oraz tablice informacyjne. Posiadamy bardzo duże doświadczanie co pozwala nam realizować nawet w największym stopniu skompilowane zalecenia. Dbałość o precyzję przez te wszystkie lata sprawiała, że zaufało nam wielu ukontentowanych klientów. Do wytwórstwa wykorzystujemy tylko innowacyjne technologie. Posiadamy nowoczesny przybory, taki jak laser co2 i światłowodowy. Dzięki nim cięcie a oprócz tego grawerowanie jest szybkie a oprócz tego precyzyjne. Parę lat temu do swojej oferty wprowadziliśmy druk wielkoformatowy, który rekomendowany jest szkołom, szpitalom czy przedszkolom. Proponujemy bardzo {atrakcyjne ceny. Miło zachęcamy o zapoznania się z naszą ofertą.

szczegóły wpisu »

Tradycyjny wd40

Tradycyjny wd40 »

Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją bardzo zaawansowanych preparatów mających zastosowanie w warsztatach samochodowych a także nie tylko. Mamy w propozycji kleje cyjanoakrylowe, anaerobowe, multispray oraz bez liku innych towarów. Gwarantujemy, że każdy kto będzie chciał skorzystać z naszej oferty rozumie się samo przez się otrzyma produkty na najwyższej jakości. Współpracujemy z wieloma firmami, które zajmują się dystrybucją naszych towarów. Produkty dostarczane przez naszą firmę są najwyższej jakości a oprócz tego zawsze zadowalają naszych klientów. Dodatkową zaletą naszej firmy są bardzo atrakcyjne ceny. Zapewnia to pełne zadowolenie z artykułów dostarczanych przez naszą firmę. Dzięki połączeniu jakości naszych usług a oprócz tego atrakcyjnych cen każde dokonane przez nas zakupy na pewno będą zupełnie zadowalające. Zachęcamy bardzo serdecznie do zapoznania się z produktami naszej firmy.

szczegóły wpisu »

Wujek Marek - Postaw na najlepszą firmę

Wujek Marek - Postaw na najlepszą firmę »

Jeżeli poszukujesz dla siebie bezkonkurencyjnej firmy z branży wyprowadzek to doskonale trafiłeś. Oferuję Ci firmę Wujek Marek, która jest bezsprzecznie liderem w zakresie wszystkich przeprowadzek. Skutecznie wykona powierzone zlecenia i zabezpieczy każdy przetransportowany przedmiot. Jest wyposarzona również w odpowiednią flotę, dzięki, której gabaryty jakichkolwiek rzeczy nie stanowią dla niej zbędnych problemów. Jest to firma bez jakichkolwiek ograniczeń.

szczegóły wpisu »

Pokaz barmański

Pokaz barmański »

Profesjonalny pokaz barmański to fantastyczne i unikalne widowisko, które robi wrażenie na zebranych. Przy jego pomocy można idealnie urozmaicić każdą, wręcz najbardziej nudną imprezę oraz wywołać entuzjazm gości. Przed wszystkim pokazy barmańskie są bardzo efektownym show, którego przebieg i wykonanie zależy przede wszystkim od fantazji jak i wyobraźni prowadzących. Zdarza się w ogromnej liczbie przypadków, iż pokaz barmański urozmaicony jest między innymi szczegółami pirotechnicznymi w postaci palących się butelek. Nawet jedna osoba ma żadnych wątpliwości, iż tego typu formy rozrywki kształtują klimat i charakter zabawy, zapadając w pamięć, na długie miesiące jak nie lata. Podbijają serca gości własną oryginalnością i kunsztem stworzenia. Na naszym krajowym rynku możemy znaleźć całkiem dość dużo firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek), które zajmują się organizowaniem pokazów barmańskich. Zanim jednakże zdecydujemy się na współpracę, sprawdź jej działalności. ę, iż nie ma co podejmować zbyt pochopnych wyborów przy wyborze doświadczonych profesjonalistów, gdyż nie przyniesie to ze sobą wręcz najmniejszych dochody. Z ręką na sercu można polecić rzeszowską firmę prowadzoną przez Mariusza Grzesika. W chwili obecnej oferują Oni pokaz barmański, flair, kursy barmańskie i wiele innych. Pokaz barmański nie jest zbyt popularny w Polsce, dlatego wzbudzają nie lada sensację. Jeżeli więc zamierzamy urządzić zabawę z impetem, to musisz wziąć pod uwagę przeróżne sposoby na urozmaicenie imprezy. W tym przekazy barmańskie prowadzone przez ekipę Mariusza Grzesika. Nasza dewiza to: "Im bardziej oryginalnie tym lepiej".

szczegóły wpisu »

Namioty plenerowe z wyposażeniem

Namioty plenerowe z wyposażeniem »

Myślisz nad organizacją większego przyjęcia rodzinnegoj a nie masz miejsca? A być może chcesz urządzić imprezę integracyjną dla swoich pracowników? Rozwiązaniem mogą wyrazić się namioty plenerowe - za sprawą którym zorganizujesz w łatwy a oprócz tego niewyszukany maniera przestrzeń. Może wszelako poszukujesz miejsca na magazyn interim? Namioty halowe to idealne wybieg dla Ciebie. Nasza firma zajmuje się posesja, produkcją a oprócz tego naprawą namiotów. Ponadto na życzenie Klienta jesteśmy w stanie na domiar tego doposażyć w dodatkowe udogodnienia. Więcej informacji uzyskują Państwo na naszej stronie internetowej ewentualnie po skontaktowaniu się z nami.

szczegóły wpisu »

Odwodnienia liniowe

Odwodnienia liniowe »

Zakład Prefabrykacji Betonu - Przedsiębiorstwo ZPB to przedsiębiorstwo, które, proponuje ogromny wachlarz wyrobów betonowych. 20 lat doświadczenia pozwala nam gwarantować najwyższą klasę usług. Posiadamy innowacyjny park maszynowy, przez cały czas się doskonalimy za sprawą czego jesteśmy w stanie spełnić wymagania Klientów. Automatyzacja procesów gwarantuje, że nasze wyroby są powtarzalne, trwałe, odporne na zniszczenia. Nie oznacza to aczkolwiek że osiadamy na laurach, bez owijania w bawełnę naprzeciw - dążymy do perfekcji. Sprzedajemy kostkę brukową, wyroby do ogrodu, materiały budowlane. Zróżnicowanie naszych usług obejmuje remonty dróg, chodników, ścieżek, a oprócz tego tym podobne. Świadczymy również usługi ładowarką, minikoparką a także koparką. Więcej szczegółów na temat naszej propozycji uzyskają Państwo na stronie www. zapraszamy do dołączenia do grona ukontentowanych z naszej pracy Klientów.

szczegóły wpisu »

Profesjonalne wagi sklepowe Gdańsk

Profesjonalne wagi sklepowe Gdańsk »

Od sporej liczby lat zajmujemy się urządzeniami fiskalnymi. Jako firma „Kompar” na rynku działamy od 2004 roku, za to nasi kadra dysponują znacznie większym doświadczeniem. Każdemu gwarantujemy bardzo szeroki wybór artykułów pochodzących od wielu wytwórców. W ofercie mamy towary takich marek jak postnet, elzab, emar a oprócz tego co niemiara innych. Jesteśmy w stanie dostarczyć nie tylko urządzenia fiskalne, ale także wagi elektroniczne, magazynowe i sporo innych. Na domiar tego w zakres działania naszych usług wchodzi serwis klimatyzacji, alarmów a także innych instalacji. Jesteśmy pewni, że każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług będzie mógł znajdować upodobanie wysokiej jakości urządzeniami fiskalnymi. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny co sprawia, że nie wskazane jest przepłacać. Zaufaj naszej doświadczonej firmie.

szczegóły wpisu »

Najlepsza hurtowania odzieży używanej

Najlepsza hurtowania odzieży używanej »

Jesteśmy hurtownią odzieży niesortowanej przybywającej z Anglii, Irlandii i również Szkocji. Posiadamy bardzo sporo kontaktów, które pozwalają nam na świadczenie usług na bardzo wysokim poziomie. Odzież sprzedawana w naszej sprzedaży jest bardzo doskonałej klasy a także pochodzi ze zbiórek Door to Door ewentualnie Cash 4 Cloths. Jest to gwarancja jej bardzo doskonałej klasy. Dzięki wielu kontaktom biznesowym jesteśmy w stanie zapewnić regularne dostawy odzieży. Zaletą naszej firmy jest zjawisko, że oferujemy darmową wysyłkę na obszarze kraju, a w przypadku większych zakupów także w bezpośrednio z zza granicy. Zapewniamy dostarczanie odzieży niesortowanej, nie wybieramy żadnych artykułów. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy i również bardzo niewielkie ceny. Współpraca z nami bez wątpliwości dla każdego będzie bardzo opłacalna.

szczegóły wpisu »

Profesjonalne podnośniki nożycowe

Profesjonalne podnośniki nożycowe »

Przedsiębiorstwo DELTA istnieje na rynku już od 33 lat a także mamy możliwość się pochwalić, że w tym czasie zdążyliśmy zyskać pozycję czołowego producenta urządzeń do zaplecza motoryzacji w naszym kraju. Maszyny wykonane według naszych projektów i również naszej produkcji znajdują implementacja w różnego rodzaju sektorach gospodarczych, oprócz tego znane są z najlepszej klasy, co wiąże się z niezawodnością. Nasze artykuły eksportujemy do sporej liczby państw w UE i poza nią. Nasze rozwiązania są stosowane przez wojska NATO. W oferowanym przez nas szerokim asortymencie towarowym odkryć można podnośniki warsztatowe o udźwigu od 10 do 150 ton, elektryczne klucze do kół, drążki holownicze, podnośniki mobilne (również nożycowe i również płytowe) i różnego rodzaju urządzenia do obsługi ogumienia jak rozwieracze pneumatyczne, rozwieracze do pompowania kół a także transportery kół.

szczegóły wpisu »

Usługi - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: