Podkategoria: Usługi


« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · następna strona »

Na przewóz do pracy

Na przewóz do pracy »

W poszukiwaniu pracy, ludzie często decydują się na pracę za granicą. W takim wypadku warto skorzystać z naszych usług. Beata Bus świadczy transport do Niemiec, w ekspresowym tempie, komfortowych warunkach i co ważniejsze, za niską cenę. Posiadamy liczne busy do Niemiec, dzięki czemu łatwo dostosujecie termin, ale także będziecie mieli szansę wybrać najlepsze dla was połączenie. Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z naszych usług tak, jak setki radosnych klientów, których już mieliśmy okazję obsłużyć.

Zadzwoń, zapytaj, zamów;
+ 48 606 222 563

szczegóły wpisu »

Sigmapartner.pl - usługi księgowe

Sigmapartner.pl - usługi księgowe »

Rozpoczynając jakąkolwiek działalność gospodarczą zależnie od wybranego sposobu opodatkowania jesteśmy zmuszeni do prowadzenia czegoś takiego jak podatkowa księga przychodów i rozchodów lub pełna księgowość. O ile w pierwszym wypadku możemy zacząć samodzielnie dokonywać wymaganych rozliczeń księgowych to już w drugim przykładzie rozsądniej byłoby wykorzystać usługi księgowe. Dzięki takiemu rozumowaniu unikniemy nieporozumień z Skarbem Państwa, które mogą okazać się bardzo nieprzyjemne. Zakładając, iż nasza działalność nie jest bardzo skomplikowana i nie mamy potrzeby zatrudniać na etacie księgowej a nawet nie mamy potrzeby osobistego kontaktu z biurem rachunkowym możemy sprawdzić rozwijającą się w ostatnich czasach księgowość online. Dzięki takiemu podejściu nie marnujemy czasu na kontakty z biurem księgowym a niezbędne formalności prowadzimy elektronicznie.

szczegóły wpisu »

Kominiarz Łomża

Kominiarz Łomża »

ZUK, kominiarz Augustów swoim odbiorcom proponuje usługi z zakresu czyszczenia kanałów kominowych, sprawdzenia stanu kanałów kominowych, dokonania inspekcji stanu technicznego kanałów, usuwania wad, jakie wynikną podczas jednostkowej inspekcji jak i montaż wkładów kominowych podlaskie. Kominiarz Bielsk Podlaski wszystkie wyżej wymienione usługi wykonuje właściwie i czasowo. Nasz zakład kominiarski ma konieczne kompetencje i profesjonalny sprzęt do wykonywania prac, a doświadczony kominiarz Łomża dokładnie je zrealizuje. Jeżeli masz kłopot z kominem koniecznie umów się z naszą spółką, jaką znajdziesz również pod adresem kominiarzbialystok. pl. Wiedz o tym, że komin musi być sprawny, aby nie doszło do jakieś tragedii.

szczegóły wpisu »

Drukarnia Białystok

Drukarnia Białystok »

By w pełni skorzystać z usług naszej drukarni, polecamy wprowadzić w wyszukiwarkę temat drukowanie Białystok. Ułatwia to szybsze przeszukanie bazy danych w szukaniu firmy Alfa Druk, która zajmuje się działalnością w Białymstoku. Powyższa firma alfadruk24. pl oferuje dobrej jakości usługi w dziedzinie grafiki w okazyjnych cenach. Usługi firmy ukazują się także po wprowadzeniu hasła projekty graficzne Białystok. Wyniki wyszukiwania wskazują na pełny asortyment projektów proponowanych przez naszą firmę. Prócz plakatów i prostych projektów graficznych, drukarnia Białystok proponuje państwu jednocześnie innego rodzaju usługi, spomiędzy których wyróżnić można np. drukowanie wizytówek, którą to usługę odnaleźć da się w folderze wizytówki Białystok.

szczegóły wpisu »

Księgowość online

Księgowość online »

Każda firma i organizacja, prowadzące działalność gospodarczą - niezależnie od skali tej działalności - mają obowiązek, które są następstwem zapisów następujących ustaw: Ustawy o podatku dochodowym, Ustawy o podatku od towarów i usług (podatek VAT) oraz Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych. Właściciel firmy nie musi szczegółowo znać przepisów wymienionych ustaw. W rzeczywistości poruszanie się po meandrach tych, zmieniających się aktów prawnych, to fachowa wiedza. Jednakże działalność zgodna z prawem jest obowiązkiem każdego. Nowoczesnym narzędziem, które umożliwia szybkie i terminowe rozliczanie z Urzędem Skarbowym i ZUS jest księgowość online. Przy pomocy komputera, tabletu lub smartfona szczegóły dotyczące faktur przychodowych i kosztowych są ewidencjonowane online. Na podstawie zarejestrowanych danych za pomocą kilku ruchów myszką można rozliczyć składki ZUS, skalkulować podatki, a także utworzyć wypełnione dokumenty podatkowe. To tylko niektóre atuty i możliwości, jakie daje biuro rachunkowe online. Tego rodzaju nowoczesne narzędzie jest rozwiązaniem, które umożliwia obniżenie kosztów stałych, związanych z prowadzeniem firmy. Prowadzona online księgowość dla małych firm jest nieskomplikowana, intuicyjna i może być realizowana w każdym miejscu, gdzie przedsiębiorca posiada dostęp do sieci Internet.

szczegóły wpisu »

Druk offsetowy mazowieckie

Druk offsetowy mazowieckie »

Zapraszamy miło do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Przeważający trzon naszej działalności to usługi poligraficzne. W tej dziedzinie działamy już od 1990 roku. Zdobyte przez ten okres doświadczenie pozwoliło nam osiągnąć wydajne metody pracy a także nabyć wiedzę niezbędną w tym biznesie. Wszelkie usługi wykonujemy precyzyjnie a także dokładnie. Druk przez nas wykonywany charakteryzuje się najlepszą jakością, zaś nasi doradcy udzielają trafnych porad na temat technik przez nas stosowanych. Oferujemy ponadto usługi takie jak bindowanie, perforację, krojenie do formatu ewentualnie pakowanie. Trudnimy się wszystkim, czym powinna parać się} rzetelna firma poligraficzna. Więcej kluczowych informacji na temat naszej pracy, wykorzystywanych przez nas metod oraz o nas samych uzyskają Państwo na naszej stronie internetowej.

szczegóły wpisu »

Naprawa felg Gdynia

Naprawa felg Gdynia »

Zapraszamy do naszego warsztatu wulkanizacyjnego znajdującego się przy ulicy Radomskiej 13 w Gdyni. Naszym klientom oferujemy profesjonalny serwis z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu.

Co oferujemy:

Piaskowanie i prostowanie felg
Malowanie proszkowe i spawanie felg
Wymianę opon nawet do 22"
Wymianę kół stalowych i aluminiowych
Komputerowe wyważanie kół i naprawę ogumienia
Sezonowe przechowywanie kół, opon i felg
Sprzedaż opon nowych
Serwis klimatyzacji (napełnianie, odgrzybianie ozonowe, test szczelności )

szczegóły wpisu »

Tłumaczenia

Tłumaczenia »

Tłumaczenia angielski polski na Loquax.pl Oprócz tego oczywiście więcej niż 150 innych języków tłumaczeń. Mając doświadczenie przy tłumaczeniu artykułów technicznych, medycznych czy nawet naukowych jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania. Pokaż nam tekst do przetłumaczenia my zwrócimy informacje o kosztach oraz czasie potrzebnym do realizacji zlecenia tłumaczeń specjalistycznych i technicznych zarówno dla firm i instytucji, jak i dla osób fizycznych . Zapraszamy do kontaktu na Tłumaczenia Loquax.pl

szczegóły wpisu »

Biuro Rachunkowe MAGFIN - kompleksowa obsługa księgowa Warszawa

Biuro Rachunkowe MAGFIN - kompleksowa obsługa księgowa Warszawa »

Jeśli szukasz biura rachunkowego, które w sposób profesjonalny i odpowiedzialny będzie dla Ciebie świadczyć usługi rachunkowe to dobrze trafiłeś. Biuro Rachunkowe MAGFIN to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Prowadzenie ksiąg rachunkowych odbywa się według stosownych uprawnień, tzn. posiadamy licencję Ministerstwa Finansów. Usługi księgowe świadczone przez nasze biuro rachunkowe MAGFIN skierowane są dla małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw. Dzięki nam niestraszne będą Państwu urzędy skarbowe, a zmieniające się wciąż przepisy podatkowe będą łatwiejsze. Zadowolenie naszych Klientów oraz wieloletnia z nimi współpraca jest nasza najlepszą rekomendacją. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Na podstawie otrzymanych dokumentów źródłowych od Klienta za poprzednie okresy sprawozdawcze (miesiące, kwartały, lata) dokonujemy ponownego ich księgowania w oparciu o obowiązujące w tych okresach przepisy prawa podatkowego i bilansowego, sporządzania deklaracji podatkowych, sporządzania sprawozdań finansowych oraz rozliczeń rocznych w przypadku osób fizycznych. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami.

szczegóły wpisu »

Korekta książek

Korekta książek »

Profesjonalne usługi korekty i redakcji książek oferowane przez doktora nauk humanistycznych. Proponuję korektę przed składem i po złamaniu tekstu. Oferta kierowana jest do wydawnictw, firm korektorskich i autorów książek. Odpowiednie przeredagowanie tekstu sprawi, że Państwa tekst będzie się łatwiej czytał i będzie lepiej przyjęty przez czytelników. Zapraszam do zapoznania się z cennikiem korekty i redakcji książek.

szczegóły wpisu »

Pomiary instalacji elektrycznych

Pomiary instalacji elektrycznych »

W propozycji naszego przedsiębiorstwa odszukać można profesjonalne usługi związane z pomiarami natężenia światła, pomiarami instalacji elektrycznej czy instalacji odgromowych. Jeśli którykolwiek z wymienionych pomiarów jest dla Ciebie atrakcyjny, jak najprędzej się z nami skontaktuj, a możliwie najszybciej weźmiemy się za realizację Twojego zlecenia. Wykonujemy nasze usługi na terenie całej polski i proponujemy bardzo konkurencyjne warunki współpracy. By dowiedzieć się nieco więcej na temat uruchomionej przez nas oferty, odwiedź prowadzoną przez nas firmową stronę internetową. Jeżeli nie uda Ci się tam odnaleźć odpowiedzi na swe zapytania, prześlij nam swoje zapytanie albo skontaktuj się z nami bezpośrednio. Nie będziesz rozczarowany jakością wykonanych usług.

szczegóły wpisu »

Ślub poza urzędem

Ślub poza urzędem »

Nie podoba Ci się trywialna formuła ożenku i przyjęcia weselnego? Chcesz czegoś oryginalnego, co zadziwi dodatkowo wszystkich gości weselnych? Rozwiązaniem takich problemów jest ślub w plenerze. Wesele na podlasiu to doskonały wybór dla par szanujących piękno natury i czyste otoczenie przyrodnicze. Jedna z najważniejszych decyzji w życiu potrzebuje świetnej oprawy, a ślub poza urzędem będzie barwną okolicznością podnoszącą wielkość takiego wydarzenia. Zaproszeni goście z pewnością również z zaciekawieniem uznają fakt, iż wesele w plenerze będzie nadzwyczajną atrakcją przyjęcia. Ostatnim niebezpieczeństwem takiego pomysłu może stanowić pogoda, jednakże przyznanie organizacji przedsięwzięcia fachowcom sprawi, iż i taki kłopot da się pokonać bez ważniejszych komplikacji.

szczegóły wpisu »

Elektryk Wrocław

Elektryk Wrocław »

Elektryk.at.Wroclaw.pl - Firma Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Wrocław prowadzi instalacje elektryczne oraz pomiary elektryczne. 25 lat doświadczenia z zakresu instalatorstwa elektrycznego. Wykonujemy pomiary elektryczne oraz instalacje sieci elektroteletechnicznych. Doskonale rozumiemy potrzeby klienta oraz dbamy o jakość wykonywania naszej pracy. Instalacje są wykonywane jak na najwyższym poziomie oraz estetyce. Dbamy o wysoką jakość naszych usług. Szybki termin realizacji prac i solidne wykonanie.Posiadamy duże doświadczenie w instalacjach elektrycznych w domkach jedno i wielorodzinnych, w halach przemysłowych i średnich oraz dużych firmach.

szczegóły wpisu »

Biuro detektywistyczne Szczecin

Biuro detektywistyczne Szczecin »

Witamy wszystkich bardzo serdecznie w przestrzeni naszej firmowej witryny internetowej. Sytuacja, iż się tutaj pofatygowaliście pokazuje dobitnie, że poszukuje detektywistycznego wsparcia. Jeżeli o tym mowa, trafiliście idealnie, ponieważ w owej branży działamy bardzo prężnie od bardzo dawna. Rozwiązaliśmy już całe mnóstwo zleceń i udzieliliśmy pomocy różnym i licznym osobom. Chcielibyśmy namówić do zbadania składników naszej oferty. Wpisując detektyw Szczecin w Google, odszukacie nas bez kłopotu.
KAMELEON Sp. z o.o.
ul. Pl. Orła Białego 1/14
71-300 Szczecin
tel. 91 836 19 17
fax. 91 836 19 18
tel. kom. 514 878 997

szczegóły wpisu »

Big bag

Big bag »

Firma Bratpol działa na rynku już od roku 1983, firma działa zarówno na rynku krajowym jak i amerykańskim. Bratpol jest wiodącym polskim importerem materiałów do pakowania a także worków wykorzystywanych w rolnictwie. W asortymencie firmy znaleźć możemy np.: worki polipropylenowe, jutowe, Big-Bag, raszlowe, ekologiczne itd. Zamówiony towar dostarczany jest darmowo maksymalnie w przeciągu 14 dni, dotyczy to również dostaw w krajach europejskich. Wszystkie proponowane przez Bratpol artykuły posiadają oczywiście stosowne atesty.

szczegóły wpisu »

Miami apartamenty

Miami apartamenty »

Sprzedaż domów i mieszkań w Miami na Florydzie po drugiej stronie oceanu. Tutaj działa agencja nieruchomości IBERMAXX wyspecjalizowana w sprzedaży domów i mieszkań w Miami i okolicach. Zobaczysz co teraz warto kupić w Miami i w co warto zainwestować. Agencja IBERMAXX pomoże ci w każdym etapie zakupu domu na Florydzie. Założymy dla Ciebie konto w amerykańskim banku, pomożemy zdobyć odpowiedni kredyt hipoteczny i zajmiemy się wynajmem Twojej nieruchomości na wakacje.

szczegóły wpisu »

Skup pojazdów

Skup pojazdów »

Od bardzo wielu lat nasza przedsiębiorstwo para się skupem pojazdów, demontażem a oprócz tego ich złomowaniem. Nasze doświadczenie zdobywamy od bardzo wielu lat i również jest to gwarancją najlepszej klasy realizowanych przez nas usług. Na dodatek dzięki temu, że rozbieramy samochody jesteśmy w stanie sprzedawać części samochodowe pochodzące ze zdemontowanych przez nas aut. Za sprawą bardzo bogatej ofercie naszych części jesteśmy pewni, że każdy znajdzie u nas to co go interesuje. Wszystkie realizowane przez nas usługi są w sumie legalne i dlatego też nasza stacja jest doskonałym wyborem firmy współpracującej. Namawiamy miło do współpracy z nami każdego kto chce nabyć używane części samochodowe czy też zarzucić swojego starego samochodu. Zapewniamy profesjonalizm a oprócz tego wysoką jakość usług. Zachęcamy miło.

szczegóły wpisu »

Fotograf Lublin

Fotograf Lublin »

Moją pasją i sposobem uszczęśliwiania ludzi są zdjęcia ślubne. Posiadam najwyższej jakości sprzęt do wykonywania fotografii z Waszego ślubu. Moje portfolio podzielone jest na kategorie takie jak: przygotowania, ceremonia ślubna, wesele, plener. Fotografia ślubna w Lublinie stoi na najwyższym poziomie. Dlatego staram się wykonywać zdjęcia najwyższej jakości. Fotograf Lublin Krzysztof Mazurkiewicz

szczegóły wpisu »

Przeprowadzki Katowice

Przeprowadzki Katowice »

Jeszcze nie umilkły echa świątecznych kolęd a już następny szczyt transportowy nadciąga, wielkanoc bo o niej mowa to wzmożony popyt na usługi transportowe i przeprowadzki. Trans-Taxi z Katowic już jest przygotowana na tą okoliczność, ta na wskroś nowoczesna firma od wielu lat obecna w branży przygotowała wiele promocji na swoje usługi. Trzeba nadmienić ze trudnimy się również przewozem pojedynczych mebli i większych przedmiotów z którymi państwo sobie nie radzi a większość firm transportowych nie chce się podjąć transportu na niewielką odległość.

szczegóły wpisu »

Balkony drewniane GUMI

Balkony drewniane GUMI »

Masz jednorodzinny dom czy mieszkanie z dużym tarasem i z tego względu ciekawią Cię firmy, które pomogą Ci zatroszczyć się o jego eleganckie wykończenie? Poniższa firma jest wyspecjalizowana w realizowaniu drewnianych tarasów, toteż istnieje niemałe prawdopodobieństwo tego, iż utworzona przez nią oferta przypadnie Ci do gustu. Aby to zweryfikować, koniecznie zdecyduj się na przeanalizowanie detali oferty opublikowanych na tej stronie firmowej. Zamieszczono tam nie tylko tekst, ale też wiele fotografii jak i kalkulator, który pozwoli Ci na obliczenie kosztów, z którymi będziesz się musiał zmierzyć. Przetestuj jego funkcjonowanie, a w razie zainteresowania ofertą, skontaktuj się z przedsiębiorstwem telefonicznie bądź mailowo. Możemy zapewnić, że warunki współpracy oraz jej rezultaty nie będą stanowiły powodu zawodu.

szczegóły wpisu »

Wesele Łódź

Wesele Łódź »

Większość osób zapewne już wie, ile czasu i poświęcenia potrzeba do przygotowania ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego. Jak nie ze swojego doświadczenia, to doświadczeń innych, bliskich osób, które ten etap w życiu mają już za sobą. Teraz nie musisz się już zamartwiać tymi wszystkimi szczegółami, bo masz nas!

Portal zrobmywesele.pl oferuje kompleksowe doradztwo i pomoc w zakresie organizacji ślubów i wesel, jubileuszy i rocznic, a także innych imprez, w ramach prowadzonych usług.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszej firmy, na której znajdziesz szereg porad dotyczących przygotowań do uroczystości jak i organizacji samej imprezy, którą na długo zapamiętasz Ty i Twoi goście. Ponadto na stronie umieściliśmy kalkulator ślubny, dzięki któremu możesz rozplanować swoje wszystkie wydatki i wycenić każdą usługę.

Zapraszamy.

szczegóły wpisu »

Naturalna skrobia modyfikowana

Naturalna skrobia modyfikowana »

Przeszło 13 lat dostarczania różnego gatunku skrobi to idealne świadectwo jakości robionych przez nas usług. Nasza oferta jest bardzo bogata oraz obejmuje takie artykuły jak skrobia modyfikowana, ziemniaczana, śruta pszenna, lepiszcze i również bez liku innych artykułów. Kolejnym świadectwem jakości naszych produktów jest fakt, że współpracuje z nami dużo różnych przedsiębiorstw z wielu branż, natomiast głównymi odbiorcami naszych artykułów są przedsiębiorstwa z branży spożywczej i również chemicznej, a także producenci pasz. Za sprawą naszemu doświadczeniu i wiedzy jaką dysponujemy gwarantujemy, że każdy będzie całkowicie kontent z naszych usług oraz artykułów. Każdego zainteresowanego naszymi produktami zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży. Bezsprzecznie jesteśmy w stanie ulżyć nawet najbardziej wymagających klientów.

szczegóły wpisu »

Zakład pogrzebowy

Zakład pogrzebowy »

Wybór zakładu pogrzebowego to chyba jedna z najgorszych decyzji jaką człowiek musi podjąć. Plusem osoby umarłej jest to, że to nie ona musi przez to wszystko przechodzić. Jej jest obojętne jaki zakład pogrzebowy
będzie wybrany. Tak naprawdę niewiadomo czy jest jej to do czegokolwiek potrzebne, ale taka jest nasza tradycja i taka jest wiara katolicka. Trzeba grzebać ludzi w honorowy sposób tak żeby nie zbezcześcić zwłok. Jeśli ktoś chciałby pochować kogoś z rodziny albo znajomego w ogródku to nie ma takiej możliwości. Mógłby iść za to nawet do więzienia. Ludzie starsi często przygotowują się nieco wcześniej na odejście z tego świata. Załatwiają wszystkie formalności i czekają na godzinę śmierci swojej. Dawniej był nawet taki zwyczaj, że kupowana była wcześniej trumna, ale na szczęście do dnia dzisiejszego pozostało tylko robienie sobie za życia nagrobka. Jest wszystko przygotowane, a jedynie co trzeba zrobić na nagrobku to wpisać datę śmierci. Jedni uważają to za przesadę, ale inni mówią, że przynajmniej później rodzina nie ma żadnego problemu żeby zrobić pogrzeb, bo praktycznie wszystko jest gotowe. Trzeba jedynie zamówić mszę i opłacić wszystkich, którzy przyłożą rękę do pochówku osoby zmarłej.

szczegóły wpisu »

Warszawski tłumacz

Warszawski tłumacz »

Tłumaczka przysięgła języka angielskiego z praktyką od wielu lat świadczy tłumaczenia profesjonalne przysięgłe oraz nieuwierzytelnione polsko-angielskie jak również angielsko-polskie. Dzięki nabytemu doświadczeniu oraz dogłębnej znajomości branży tłumacz jest w stanie oferować usługi na najwyższym poziomie. Od początku priorytet to jakość oferowanych tłumaczeń, terminowość oraz zadowolenie zamawiających, z tego powodu zapewniona jest terminowość, wyjątkowa staranność oraz poprawność merytoryczna, leksykalna i gramatyczna wykonywanych tłumaczeń. Spora część klientów pochodzi z różnych nawet bardzo dalekich miescowości. Wysoka jakość oferty przekłada się na stałą współpracę z wieloma instytucjami państwowymi, zagranicznymi i krajowymi firmami z różnych sektorów, kancelariami prawnymi oraz osobami indywidualnymi. Tłumacz przysięgły angielskiego Warszawa Działalność w branży tłumaczeń pozwoliła także na nawiązanie współpracy z innymi doświadczonymi i wykwalifikowani tłumaczami, stąd oferta nie jest ograniczona tylko do języka angielskiego, lecz obejmuje także tłumaczenia w innych językach.

szczegóły wpisu »

Centrum Kurierskie

Centrum Kurierskie »

W dzisiejszych czasach usługi kurierskie znacznie ułatwiają życie nam Tobie. Dzięki takiej opcji można w dość szybki sposób nadać własną przesyłkę, z gwarancją szybkiego dostarczenia. Centrum kurierskie to sklep internetowy obsługujący przesyłki kurierskie. Zarówno od ludzi fizycznych, jak również od nabywców biznesowych. Platforma ma opcję zamów kuriera, ale także kilka więcej udogodnień takich jak powiadomienia esemes, e-mail, sposobność śledzenia przesyłki, czy konto finansowe. W dodatku nie ma konieczności logowania się, aby nadać indywidualne przesyłki krajowe, wystarczy złożyć zamówienie jednorazowo. Natomiast warto założyć indywidualne konto w Centrum Kurierskim, aby skorzystać z wielu udogodnień, jakie oferuje platforma.

szczegóły wpisu »

Usługi - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: