Podkategoria: Salon sprzedaży


Segway mobilna reklama

Segway mobilna reklama »

Segway czyli inaczej nazywany pojazdem elektrycznym przemieszczającym się na dwóch kółkach. Jest coraz częściej wykorzystywany przez firmy jako narzędzie codziennej pracy pomagając w łatwy i szybki sposób przemieszczać się z jednego miejsca na drugie. Jego największym atutem jest to, że jest to dwukołowy pojazd elektryczny przez co jest ekologiczny i może się poruszać po ulicach gdzie jest zakazany ruch pojazdów jak i np. po parkach narodowych. Przez to, że jest on zasilany z akumulatorów jest pojazdem elektrycznym i wszędzie można nim wjechać. Poruszamy się nim poprzez wychylenie ciała w wybranym kierunku, podczas większego wychylenia do przodu pojazd przyspiesza nawet do prędkości 30km/h. Jeżeli chcemy wyhamować musimy się wychylić do tyłu lub też wyprostować swoją pozycję. Segway jako pojazd elektryczny jest ekologiczny i nie emituje dwutlenku węgla. Tani w eksploatacji, niezawodny i wytrzymały. Chociaż Segway został zaprojektowany z myślą o osobach sprawnych fizycznie to znajduje coraz większa rzeszę fanów wśród ludzi którzy mają problemy z poruszaniem się, np. cierpiących na artretyzm czy z ubytkami kończyn. Niektóre modele można wyposażyć w siedzisko.

szczegóły wpisu »

Exmot i samochody

Exmot i samochody »

Firma Exmot to gwarancja solidnych zakupów IVECO Kujawsko Pomorskie w uczciwych cenach. Zatrudniamy najlepszych ludzi, którzy dobiorą dla Was najlepszą ofertę na samochody dostawcze Kujawsko Pomorskie, odpowiedzą na wszystkie pytania. Swoim klientom zapewniamy również autoryzowany serwis, części zamienne oraz naprawy powypadkowe.

szczegóły wpisu »

Skóry meblowe

Skóry meblowe »

Nasza hurtownia skór działa na niesłychanie dużą skalę, a ze swoimi artykułami docieramy do niesłychanie ogromnej ilości klientów. W ofercie firmy posiadamy przeróżne skóry meblowe, dostępna jest też jakościowa oraz trwała i odporna skóra samochodowa. Do wyboru mają Państwo rozliczne typy i niemało rodzajów skór, w takim razie bezsprzecznie każdy odszuka w naszej ofercie coś dla siebie. Toteż nie zwlekaj i już dzisiaj zwróć się do naszej hurtowni, gdzie odnajdziesz bogatą i niezmiernie intrygującą ofertę. Zapraszamy bardzo serdecznie do skorzystania z oferty naszej firmy. Wiemy jak ważne jest to dla was i dlatego też stawiamy na najwyższą jakość obsługi i najwyższą jakość towaru. Każdy będzie zadowolony z naszych towarów.

szczegóły wpisu »

Lingerie, Nightwear, Shapewear, Hosiery - Underwear Fashion shop

Lingerie, Nightwear, Shapewear, Hosiery - Underwear Fashion shop »


Witamy na stronie UnderwearFashion.co.uk, dystrybutora najlepszego lingerie na rynku. Tutaj znajdziesz coś wyjątkowego dla Niej. Doskonała jakość produktów jedynie wytypowani producenci. W ofercie nightwear, shapewear, sportwear wyroby pończosznicze hosiery, erotic lingerie. Wszystko to w rozmiarach standardowych jak również Plus size. Promocje, sale, rabaty. Zapewniamy szybkie i wygodne zamawianie, oferujemy profesjonalną pomoc w wyborze lingerie. Serdecznie zapraszamy do zakupów na UnderwearFashion.co.uk

szczegóły wpisu »

Salon sprzedaży - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: