Podkategoria: Prawo


Sigmapartner.pl - usługi księgowe

Sigmapartner.pl - usługi księgowe »

Rozpoczynając jakąkolwiek działalność gospodarczą zależnie od wybranego sposobu opodatkowania jesteśmy zmuszeni do prowadzenia czegoś takiego jak podatkowa księga przychodów i rozchodów lub pełna księgowość. O ile w pierwszym wypadku możemy zacząć samodzielnie dokonywać wymaganych rozliczeń księgowych to już w drugim przykładzie rozsądniej byłoby wykorzystać usługi księgowe. Dzięki takiemu rozumowaniu unikniemy nieporozumień z Skarbem Państwa, które mogą okazać się bardzo nieprzyjemne. Zakładając, iż nasza działalność nie jest bardzo skomplikowana i nie mamy potrzeby zatrudniać na etacie księgowej a nawet nie mamy potrzeby osobistego kontaktu z biurem rachunkowym możemy sprawdzić rozwijającą się w ostatnich czasach księgowość online. Dzięki takiemu podejściu nie marnujemy czasu na kontakty z biurem księgowym a niezbędne formalności prowadzimy elektronicznie.

szczegóły wpisu »

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI »

Od 2004 roku zajmujemy się działaniami windykacyjnymi na terenie całego kraju. Naszym atutem jest praktyczna wiedza o rynku wierzytelności w Polsce, ale także wiedza z różnych dziedzin nauki: analiza transakcyjna, psychologia sieci, perswazja, NLP, informatyka, psychologia, prawo cywilne, karne i skarbowe, której to elementy wykorzystujemy w codziennej pracy.
Warto również wspomnieć, iż jesteśmy twórcami własnych narzędzi odzyskiwania długów tj: giełda wierzytelności, wywiadownia gospodarcza (współpraca z BIG Infomonitor), które to umożliwiają nam, efektywnie wyróżnić się w skuteczności rozwiązywania postępowań już na etapie pozasądowym (wskaźnik skuteczności wynosi 78,32 %)

szczegóły wpisu »

Pozwolenie zintegrowane

Pozwolenie zintegrowane »

Stacja demontażu jeśli zajmuje się przetwarzaniu więcej niż 10 Mg pojazdów dziennie powinna uzyskać pozwolenie zintegrowane. Jak sama nazwa wskazuje jest to kompleksowe, zintegrowane pozwolenie obejmujące swym zakresem wszystkie komponenty środowiska - klimat akustyczny, stan powietrza atmosferycznego, gospodarkę odpadami czy gospodarkę wodno-ściekową. Nie wystarcza wtedy już dla niego uzyskać pozwolenie sektorowe - np. pozwolenie na wytwarzanie odpadów, pozwolenie wodnoprawne czy pozwolenie na emisję. Dla takich przedsięwzięć już podczas prac projektowych należy przeanalizować potencjalne oddziaływanie na środowisko i w celu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach złożyć do gminy raport oddziaływania na środowisko czy też specjalną kartę (karta przedsięwzięcia).

szczegóły wpisu »

Kancelaria Notarialna Wrocław

Kancelaria Notarialna Wrocław »

Sprzedaż albo zakup nieruchomości, spisanie testamentu lub przekazanie darowizny to jedne z wielu czynności, które za każdym razem wymagają potwierdzenia notarialnego. Ponieważ często wiąże się to z dużymi operacjami finansowymi i wymaga często dogłębnego sprawdzenia, warto skorzystać przy tej okazji z profesjonalnej i zaufanej Kancelarii Notarialnej. Kancelaria Notarialna Anny Sobków-Kielar Notariusz Wrocław działa na dolnośląskim rynku od bardzo wielu lat i może poszczycić się szerokim gronem zadowolonych klientów. Zapraszamy na stronę Kancelarii Notarialnej Anny Sobków-Kielar Notariusz Wrocław w celu nawiązania współpracy.

szczegóły wpisu »

Obsługa prawna

Obsługa prawna »

W oparciu o wieloletnie doświadczenie prawnie.pl świadczy kompleksowe usługi prawne dla Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Najważniejszym celem portalu jest satysfakcja Klienta poprzez profesjonalne oraz skuteczne doradztwo. Każda sprawa analizowana jest indywidualnie, prowadzona z pełnym zaangażowaniem, wszystkie porady prawne są jasne i zrozumiałe. Interesuje Cię doradztwo w zakresie odszkodowania, nie wiesz czy umowa ustna daje możliwość ubiegania się o odszkodowanie, napisz do nas i zapytaj fachowca w tej dziedzinie. Zapraszamy!

szczegóły wpisu »

Kancelaria Radców Prawnych Silesia Katowice

Kancelaria Radców Prawnych Silesia Katowice »

Serdecznie chcemy zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą współpracy w zakresie świadczenia obsługi prawnej osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz jednostek samorządu terytorialnego.
Kancelaria prowadzi obsługę prawną podmiotów gospodarczych – w szczególności spółek prawa handlowego, a także osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, oraz podmiotów indywidualnych nieprowadzących działalności gospodarczej. Świadczymy zarówno usługi w zakresie stałego doradztwa prawnego dla podmiotów gospodarczych, jak i usługi ad hoc związane z konkretnymi sprawami wymagającymi pomocy prawnej.
Radcowie prawni tworzący Kancelarię, świadczą pomoc prawną w ramach indywidualnych praktyk od 2005 r. Radca prawny Magdalena Stachura zajmuje się prawem spółek handlowych, prawem gospodarczym, pomocą publiczną, prawem europejskim, prawem samorządowym. Radca prawny Sebastian Uchnast zajmuje się prawem ubezpieczeniowym gospodarczym, prawem pracy, prawem spadkowym oraz prawem rzeczowym, ustalaniem i regulowaniem stanu prawnego nieruchomości. Kancelaria świadczy kompleksowe usługi dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.

szczegóły wpisu »

Kancelaria prawnicza

Kancelaria prawnicza »

Jesteśmy kancelarią radców prawnych i adwokatów, działającą od 1999 roku. Specjalizujemy się w prawie energetycznym, prawie gospodarczym oraz procesach sądowych. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa handlowego, prawa rynku kapitałowego i prywatyzacji, prawa obrotu nieruchomościami oraz obsługi inwestycji, prawa pracy, prawa własności intelektualnej oraz postępowania egzekucyjnego i zabezpieczającego.

szczegóły wpisu »

Adwokaci

Adwokaci »

Strona internetowa Kancelarii adwokackiej Bielański i Wspólnicy, zapewniająca wszechstronne usługi z zakresu prawa. Propozycja skierowana jest w szczególności do klientów prowadzących własną firmę. Kancelaria adwokacka gwarantuje stałą obsługę prawną przedsiębiorstw z zakresu prawa spółek, prawa autorskiego, prawa turystycznego i innych. Bielański i Wspólnicy obsługują także klientów obcojęzycznych, adwokacki Kraków komunikują się w języku angielskim, niemieckim oraz portugalskim. Zapewniamy indywidualne i rzetelne podejście do każdej z powierzonych spraw. Szczegółowe wiadomości dotyczące propozycji adwokat Kraków dostępne są na witrynie internetowej.

szczegóły wpisu »

Kancelaria notarialna notariusz Pauliny Linniczenko

Kancelaria notarialna notariusz Pauliny Linniczenko »

Pracujący w Szczecinie (Szczecin centrum, blisko CH Kaskada) notariusz Paulina Linniczenko świadczy wszelkie usługi notarialne przewidziane w ustawie prawo o notariacie. W jej kompetencji znajduje się m.in. sporządzanie wszelkiego rodzaju umów, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, testamentów, a także sporządzanie protestów weksli i czeków oraz przechowywanie dokumentów, pieniędzy i danych na czytnikach elektronicznych.

szczegóły wpisu »

Odszkodowania Łódź i Zgierz

Odszkodowania Łódź i Zgierz »

Usługi kancelarii świadczone są zarówno na rzecz osób indywidualnych jak i dla podmiotów gospodarczych. Kancelaria zapewnia szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie m.in. prawa karnego, karno-skarbowego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych obejmującą m.in. porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami ścigania oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw odszkodowawczych.

szczegóły wpisu »

Doświadczona kancelaria Zabierzów

Doświadczona kancelaria Zabierzów »

Zapraszam do kancelarii radcy prawnego, która znajduje się w Bolechowicach w pobliżu Krakowa. Niech Was nie zwiedzie usytuowanie mojego biura. Dzięki środkom komunikacji możecie niezwykle szybko znaleźć się u mnie i skorzystać z moich porad prawnych. Mieszkańcy Krakowa oraz dalszych miejscowości zapraszam Was do skorzystania z moich porad. Doradzam w kwestii prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego oraz prawa własności intelektualnej. Znam się na prawie administracyjnym i również na prawie bankowym. Pomogę Wam sporządzić odpowiednie pisma prawnicze, które będziecie musieli przełożyć w odpowiednich urzędach. Z profesjonalizmem zajmę się reprezentacją Was i Waszych firm przed organami państwowymi. kskancelaria.pl - to moja strona internetowa na którą już teraz Was zapraszam abyście mogli zapoznać się stricte z moją ofertą.

szczegóły wpisu »

Porady prawne Bydgoszcz - sprawdź

Porady prawne Bydgoszcz - sprawdź »

Jeżeli szukają państwo fachowego doradztwa prawnego w mieście, jakim jest Bydgoszcz, ciepło zachęcamy na stronę naszej kancelarii, żeby zaznajomić się ze szczegółami świadczonej pomocy. Realizujemy obsługę prawną dla każdego, kto jej potrzebuje. Udzielane przez nas porady prawne pomogą Państwu przebyć pomyślnie przez trudne okresy w życiu, takie jak rozwód czy kłopoty podatkowe w firmie. Nasz radca prawny kompleksowo skupi się na konkretnej sprawie każdego klienta, w następstwie tego nie muszą się Państwo obawiać o swoje interesy. Jesteśmy na bieżąco w każdym z aspektów prawa oraz dbamy o ciągłe doszkalanie się. Naszym atutem jest również doświadczenie. Namawiamy do poznania pracowników naszej kancelarii, bezpośrednio na stronie www, którą tworzymy dla naszych klientów a także ich zadowolenia z obsługi.

szczegóły wpisu »

Adwokat w Łodzi - sprawy karne

Adwokat w Łodzi - sprawy karne »

Adwokat Piotr Sęk specjalizuje się w szeroko rozumianych sprawach karnych i karno-skarbowych. Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu prawa karnego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie nie tylko przed sądami z województwa łódzkiego ale z całego Kraju. Nasz zespół doradzi państwu w sposób kompleksowy. Nasze Kancelarie mieszczą się w Łodzi oraz Zgierzu. Osoby zainteresowane podjęciem współpracy zapraszamy do kontaktu.

szczegóły wpisu »

Www.winamclaims.co.uk Odszkodowanie za wypadek w UK Winam Claims

Www.winamclaims.co.uk Odszkodowanie za wypadek w UK Winam Claims »

Jesteśmy firmą świadczącą usługi najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na uzyskiwanie wysokich odszkodowań powypadkowych na terenie Wielkiej Brytanii.. Z naszej oferty mogą skorzystać kierowcy samochodów, pasażerowie, piesi, motocykliści czy rowerzyści mieszkający w Wielkiej Brytanii. Nasze biuro oferuje całodobowy kontakt z osobą prowadząca sprawę.
Nasze bogate doświadczenie pozwoliło oprzeć się na skutecznym modelu uzyskiwania wysokiego odszkodowania za wypadek drogowy i wypadek w pracy w UK.
Nasi eksperci pomogą Ci nie tylko w uzyskaniu odszkodowania za zniszczony pojazd, ale również w uzyskaniu odszkodowania za ból pleców i karku, który wystąpił po wypadku w UK.
Winam Claims pomoże Ci znaleźć idealne rozwiązanie dla Twojej sytuacji. Działamy na zasadzie NO WIN NO FEE, co oznacza że nie poniesiesz żadnych kosztów w przypadku przegranej sprawy.

szczegóły wpisu »

Prawo - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: