Podkategoria: Prawo


Sigmapartner.pl - usługi księgowe

Sigmapartner.pl - usługi księgowe »

Rozpoczynając jakąkolwiek działalność gospodarczą zależnie od wybranego sposobu opodatkowania jesteśmy zmuszeni do prowadzenia czegoś takiego jak podatkowa księga przychodów i rozchodów lub pełna księgowość. O ile w pierwszym wypadku możemy zacząć samodzielnie dokonywać wymaganych rozliczeń księgowych to już w drugim przykładzie rozsądniej byłoby wykorzystać usługi księgowe. Dzięki takiemu rozumowaniu unikniemy nieporozumień z Skarbem Państwa, które mogą okazać się bardzo nieprzyjemne. Zakładając, iż nasza działalność nie jest bardzo skomplikowana i nie mamy potrzeby zatrudniać na etacie księgowej a nawet nie mamy potrzeby osobistego kontaktu z biurem rachunkowym możemy sprawdzić rozwijającą się w ostatnich czasach księgowość online. Dzięki takiemu podejściu nie marnujemy czasu na kontakty z biurem księgowym a niezbędne formalności prowadzimy elektronicznie.

szczegóły wpisu »

Odszkodowanie Poznań

Odszkodowanie Poznań »

Kancelaria oferuje pomoc, polegającą na reprezentowaniu osób poszkodowanych w zakresie dochodzenia świadczeń pieniężnych od wszelkich podmiotów i organów odpowiedzialnych i zobowiązanych do naprawienia szkody.

Nasze czynności obejmują wszystkie etapy postępowania od pomocy w przygotowaniu właściwej dokumentacji, poprzez zgłoszenie szkody do właściwego adresata roszczeń i nadzorowanie poprawności przebiegu jej likwidacji, aż po wypłatę pokrzywdzonemu satysfakcjonujących świadczeń na drodze polubownej, bądź sądowej.

Pomagamy w dochodzeniu odszkodowań :
- poszkodowanym podczas pracy w gospodarstwie rolnym;
- poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych;
- w razie wystąpienia szkody w plonach;
- osobom, które poniosły szkodę w wyniku błędu w sztuce lekarskiej;
- od zakładów ubezpieczeń, gdy odmawiają wypłaty lub zaniżają wysokość odszkodowania;
- w przypadku propozycji wypłaty z polisy posagowej rażąco niskiego świadczenia;
- z polisy na życie;
- w razie zniszczenia lub uszkodzenia mienia, np.: kradzieży majątku, spalenia lub zalania mieszkania;
- z wypadków losowych, takich jak: poślizgnięcia i potknięcia w miejscach publicznych wskutek np. śliskiej nawierzchni;
- z tytułu szkód powstałych w przewożonych ładunkach;
- w razie wystąpienia wypadku w pracy z winy lub zaniedbania pracodawcy;
- od organizatorów wycieczek i biur podróży w przypadkach, w których standard świadczenia usługi był inny aniżeli wskazany w umowie.
-z tytułu przebiegu linii przesyłowych.

Wpisując w wyszukiwarkę hasło kancelaria Poznań, adwokat Poznań lub windykacja Poznań strona kancelarii z pewnością pojawi się wysoko w wynikach wyszukiwania. W celu uzyskania wyceny zlecenia zachęcamy do skontaktowania się z prawnikiem kancelarii pod numerem telefonu 61 624 39 20 lub mailowo pod adresem: kancelaria@ceranek.pl.

szczegóły wpisu »

Kancelaria adwokacka Wrocław

Kancelaria adwokacka Wrocław »

Adwokat Wrocław to firma prawnicza zajmująca się świadczeniem pomocy prawnej podmiotom indywidualnym i gospodarczym. Fachowa i szybka obsługa, wysokie standardy merytoryczne i etyczne, uprzejmość, dyskrecja i pełne poszanowanie tajemnicy adwokackiej.
Adwokat Wrocław to Twój doradca, który podsunie Ci rozsądne rozwiązania. Sprawdź nas na stronie http://adwokat-wroclaw.biz.pl/ lub wpisując w wyszukiwarkę hasło porady prawne Wrocław. Zapraszamy do kontaktu.

szczegóły wpisu »

Prawnik Poznań

Prawnik Poznań »

Jeśli poszukujesz pomocy prawnej to powinieneś mieć na uwadze, że w wymagających sytuacjach tylko wytrawny prawnik będzie mógł udzielić Ci rzeczowej wskazówki. Nasza kancelaria frapuje się sytuacjami, które mogą przytrafić się każdemu. Posiadamy zatem bogate doświadczenie i wiemy w jaki sposób można rozwiązać konkretny problem. Poza tym biegle znamy przepisy rodzimego prawa i potrafimy je zastosować we stosowny sposób. Zaręczamy, że każdy kto się do nas zgłosi uzyska konkretną odpowiedź na swoje pytanie. Na naszej stronie znajdziecie szczegóły oferty oraz zakres naszej aktywności. Zapraszamy do wysyłania pytań i kontaktu!

szczegóły wpisu »

Radca prawny Kalisz

Radca prawny Kalisz »

Na rynku działamy już wiele lat. Oferujemy porady i opinie prawne. Ambitne działania, charakteryzują Naszą firmę. Czekamy na Państwa zapytania. Obecnie wystarczy do Nas już tylko zadzwonić! Na naszej stronie www, pełen opis naszej działalności. Gorąco wierzymy, iż Nasza oferta wzbudzi Państwa zaufanie. Na Naszej witrynie internetowej zapoznacie się Państwo ze specyfikacją usług. Pomożemy szybko i sprawnie załatwić rozwód kościelny. Obsługujemy prawnie także w języku angielskim. Sukces Państwa, to również Nasz sukces! Wierzymy w podjęcie owocnej współpracy. Ściśle współpracujemy z z zespołem radców prawnych i prawników. Ofertę swoją kierujemy głównie do kaliszan oraz mieszkańców okolic Kalisza. Gwarantujemy kompleksową pomoc, nawet w języku angielskim. Obsluga prawna, porady, obsluga zamówien publicznych, opinie prawne itp. Obsługa prawna z zakresu prawa karnego, ale także rodzinnego oraz cywilnego. Jesteśmy najlepsi w Naszej branży. Zakładanie własnej firmy krok po kroku - z nami to nic trudnego, doradzimy i pomożemy!W regionie uchodzimy za solidne przedsiębiorstwo. Gorąco zapraszamy do współpracy wszystkie osoby potrzebujące porad prawnych! Zaprezentujemy Państwa podczas najtrudniejszych rozpraw sądowych. Poprzez dane kontaktowe na naszej stronie www, prędko uzyskają Państwo na Nas namiary. Nasza oferta to bardzo dobry wybór. Posiadamy wysokie kwalifikacje zawodowe.

szczegóły wpisu »

Detektyw Warszawa - prawnik Warszawa Honester

Detektyw Warszawa - prawnik Warszawa Honester »

Gdy żona zdradza, mąż a kochankę, dłużnik nie oddaje tego co pożyczył, kontrahent nie wzbudza zaufania, konkurencja działa w sposób nieuczciwy, podejrzewasz, że jesteś podsłuchiwany, dłużnik ukrywa majątek ... itd - powinieneś skorzystać z usług detektywów Honester. Honester to profesjonalny detektyw Warszawa, biuro detektywistyczne przy ul. Żurawiej 43 - zapraszamy. Współpracują z nami prawnik Warszawa oraz wywiadownia gospodarcza - razem spełniamy oczekiwania Klientów.

szczegóły wpisu »

Kancelaria adwokacka Bydgoszcz

Kancelaria adwokacka Bydgoszcz »

Rozumiesz, że zagadnienia prawne są niezwykle zaawansowane i przeciętny obywatel nie musi rozumieć tych wszystkich szczegółów. Zajmuje się nimi adwokat Bydgoszcz, który ma wiedzę i doświadczenie niezbędne żeby reprezentować sprawy własnych klientów. To zadziwiające, że adwokat nie tylko powinien znać zapisy w kodeksach prawnych, ale powinien również potrafić je wykorzystać tak, aby sprawy jego klienta były górą. Zorientuj się gdzie w najbliższej miejscowości jest kancelaria adwokacka Bydgoszcz i udaj się tam żeby wynająć adwokata chętnego bronić cię w sądzie.Najczęstsze są rozprawy rozwodowe, w których wybór dobrego prawnika jest zasadniczy. Adwokat. musi być uzbrojony w jak najmocniej rozległą wiedzę o kliencie by mógł rozegrać sprawę po twojej myśli. Dlatego przypadkowa kancelaria Bydgoszcz zanim weźmie twoją kwestię, najpierw przeprowadzi kilka ważnych pogadanek o tobie oraz wszystkim, co może być ważne dla twojej sprawy. Prawo jest niezwykle trudną nauką toteż nie licz, że sam rozwiążesz swój problem, wyszkolony adwokat jest tobie potrzebny żeby właściwie cię pokierować.

szczegóły wpisu »

Adwokat węgłowski, adwokat szczecin, adwokat kamień pomorski

Adwokat węgłowski, adwokat szczecin, adwokat kamień pomorski »

Kancelaria Adwokacka adwokata Łukasza Węgłowskiego z siedzibą Szczecinie świadczy kompleksowe usługi na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorców i jednostek samorządu terytorialnego. Dzięki wieloletniej pracy i bogatemu doświadczeniu Kancelaria oferuje obsługę każdego klienta na najwyższym poziomie. Od początku działalności, zamiarem Kancelarii było zapewnienie klientom skutecznej pomocy prawnej w możliwie szerokim zakresie. Prawnicy Kancelarii posiadają, nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale i specjalistyczną wiedzę, pozwalające na kompleksowe wsparcie, zarówno bieżącej działalności naszych klientów, jak i reprezentowanie ich w postępowaniach sądowych i administracyjnych. Zakres działania Kancelarii obejmuje:- zastępstwo procesowe w sprawach karnych (a w szczególności sprawy narkotykowe, rozboje, wymuszenia rozbójnicze, jazda pod wpływem alkoholu, i inne),-zastępstwo procesowe w sprawach cywilnych, (a w szczególości w postępowaniach spadkowych, podział majątku, odszkodowania, naruszenie dóbr osobistych),- zastępstwo procesowe w sprawach rodzinnych (ustalenie kontaktów z małoletnimi, alimenty, rozwody),-sporządzanie umów (w tym czynności związane z ich realizacją),- windykacja należności (wezwania do zapłaty, zastępstwo w postępowaniach egzekucyjnych),- obsługa prawna jednostek samorządu terytorialnego,- kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych,- rejestracja spółek prawa handlowego,

szczegóły wpisu »

PRAWNIK URSUS - Adwokat i Radca Prawny Ursus

PRAWNIK URSUS - Adwokat i Radca Prawny Ursus »


Kancelaria Prawna Ursus
Adwokat Kamil Flatow
Radca Prawny Piotr Flatow
ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34
02-495 Warszawa
tel. 501-683-319
e-mail: kamilflatow@gmail.com
www.fhfkancelariaprawna.pl
www.adwokatfhfwarszawa.pl

Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Piotra Flatow i Adwokata Kamila Flatow w Ursusie świadczy profesjonalne usługi prawne dla klientów indywidualnych oraz dla podmiotów gospodarczych. Nasza Kancelaria Prawna w Ursusie prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego (postępowania przygotowawcze, sądowe, wykonawcze), rodzinnego (sprawy o rozwód, separacje, alimenty, kontakty), spadkowego, prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, prawa cywilnego (odszkodowania, pozwy o zapłatę, umowy, najem, dożywocie, darowizny, znoszenie współwłasności, działy spadku, podziały nieruchomości), administracyjnego, reprywatyzacyjnego, prawa handlowego oraz z innych dziedzin prawa. Nasza Kancelaria Prawna w Ursusie dąży do zapewnienia naszym Klientom możliwie kompleksowej obsługi prawnej na każdym etapie ich spraw. Nasza Kancelaria Prawna Ursus działa sprawnie i skutecznie, stojąc na stanowisku, że profesjonalne doradztwo prawne nie musi być drogie - nawet w Warszawie. Kancelaria Prawna Ursus Adwokata Kamila Flatow i Radcy Prawnego Piotra Flatow - ZAPRASZAMY!

szczegóły wpisu »

Adwokat Łódź

Adwokat Łódź »

Tutejsze prawo jest wyjątkowo skomplikowane i trzeba posiadać wiele wytrwałości żeby zrozumieć jego istotę. Niestety w codziennych sytuacjach nie mamy tak wiele czasu i musimy w mgnieniu oka poznać odpowiedzi na nurtujące nas pytania – w takim przypadku idealnym wyjściem jest skorzystanie z pomocy adwokata. Nasza kancelaria przygotowała dla Państwa wyjątkową ofertę, dzięki której będziemy w stanie rozwikłać większość waszych kłopotów. Jesteśmy obeznanymi i wyedukowanymi prawnikami, którzy gwarantują, że znajdą wyjście z każdej sytuacji. Jeżeli posiadacie Państwo jakakolwiek pytania to namawiamy do kontaktu. Więcej szczegółów odszukacie na naszej stronie!

szczegóły wpisu »

Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm »

Kancelaria prawna to firma zajmująca się prowadzeniem kwestii prawnych prowadzenia firmy. Nasza kancelaria dzięki świetnym ekspertom z dziedziny prawa jest w stanie pokierować obsługą prawną podmiotów gospodarczych. Umiejętność obcowania z ważnymi graczami na rynku z różnych branż (między innymi biopaliwowej czy medialnej) pozwala nam prowadzić złożoną i specjalistyczną obsługę prawną. Podczas współpracy z przedsiębiorstwem spisujemy umowy potrzebne naszym klientom, dokumenty fuzji i przejęć, giełdy papierów wartościowych, a także zajmujemy się doradztwem gospodarczym dla naszych klientów, wspierając ich decyzje. Zadbaj o poprawne działanie swojej firmy z naszą kancelarią.

szczegóły wpisu »

Adwokaci Gdańsk

Adwokaci Gdańsk »

Radca prawny Anna Kawczyńska proponuje usługi prawnicze oraz fachowe doradztwo prawne. Kancelaria prawna prowadzi obsługę osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Pomoc prawna dotyczy kwestii związanych z takim zagadnieniem jak: prawo rodzinne (alimenty, pochodzenie dziecka), prawo majątkowe (sprawy spadkowe, podziały majątków) oraz prawo gospodarcze (tworzenie projektów umów, statutów i innych aktów prawnych powiązanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa, obsługa walnych zgromadzeń itp). Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą adwokaci Gdańsk, gwarantujemy profesjonalizm realizowanych usług.

szczegóły wpisu »

Adwokat Katowice

Adwokat Katowice »

Kancelaria bezzaliczkowo prowadzi szereg postępowań sądowych zmierzających do wyegzekwowania wierzytelności. Pomoc prawna przy dochodzeniu roszczeń jest bezpłatna. Podobnie wszelkie sprawy dotyczące roszczeń odszkodowawczych przeciwko ubezpieczycielom prowadzone są bezzaliczkowo. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową tej kancelarii prawnej w Katowicach i prosimy o bezpośredni kontakt z Panią Adwokat Ewą Draga-Buchta.

szczegóły wpisu »

Kancelaria prawna

Kancelaria prawna »

Kancelaria adwokacka Jacka Kozłowskiego to kancelaria prawna zapewniająca kompleksową obsługę kontrahentów w w ramach prawa cywilnego, prowadzenia spółek, jak również dochodzenia odszkodowań i zadośćuczynień na terenie Polski i za granicą. Adwokat Jacek Kozłowski specjalizuje się w prowadzeniu spraw powiązanych z prawem karnym i cywilnym. Głównie zajmuje się powszechnymi zleceniami takimi jak rozwody, dziedziczenie, wspólnota majątkowa małżeńska, pobicie, kradzież czy wypadki komunikacyjne. Z wielką chęcią podejmuje się również rozwiązywania problemów mniej codziennychi bardzo cięzkich, stawiając sobie za cel sukces i pozytywne rozstrzygnięcie danego zlecenia na korzyść Klienta. Naszymi kontrahentami są zarówno osoby fizyczne jak i duże) i organizacje. Kancelaria adwokacka Kozłowski specjalizuje się także w pozwach zbiorowych. W ich zakresie proponujemy naszym kontrahentom bezpłatne, rzeczowe porady w siedzibie naszej spólki. Kancelaria prawna Kozłowski obiecuje Państwu profesjonalną pomoc w każdej sprawie. Zatrudnieni w niej profesjonaliści perfekcyjnie orientują się w środowisku prawniczym i posiadają ogromne kwalifikacje, które zdecydowanie podnoszą jakość usług Biura prawnego. To znakomity wybór, gdy chcą znaleźć Państwo korzystnych rozwiązań prawnych dla siebie i swoich bliskich.
Znakomite rozwiązania prawnicze i kompleksowa obsługa to właśnie Kancelaria Prawna Jacek Kozłowski. Doskonali prawnicy oferują Państwu wysokiej rangi poradnictwo prawne, a także reprezentację sądową przed wymiarem sprawiedliości w każdej instancji, jednostkami samorządowymi i urzędami, wszędzie tam gdzie na czele stoi litera prawa. Dbając o najmniejsze szczegóły i o zaufanie swoich Klientów są jedynymi specjalistami w swojej randze.
Kancelaria Adwokacka Jacek Kozłowski
ul. Królowej Jadwigi 24/4
87-100 Toruń
Tel.: 56 6556721

szczegóły wpisu »

Kancelaria prawnicza

Kancelaria prawnicza »

Kancelaria Prawna POLAK realizuje wszechstronne usługi prawne na terenie Warszawy i okolic jak również na obszarze innych części kraju. Kancelaria prawnicza obsługuje zarówno firmy jak również osoby fizyczne. Kancelaria prawna zajmuje się zagadnieniami z większości gałęzi prawa, specjalizując sie w obsłudze prawnej firm i nieruchomości. Oferta tyczy się przede wszystkim kwestii obejmujących: prawo spółek, prawo pracy, nieruchomości, prawo własności intelektualnej, upadłości itp. Zapewniamy efektywną i fachową obsługę każdej powierzonej sprawy. Zainteresowanych zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą kancelarie prawne.

szczegóły wpisu »

Kancelaria prawna w Warszawie

Kancelaria prawna w Warszawie »

Strona przedstawiająca usługi prawnicze grupy GJS. Wydaje się, że wiele jest podobnych ofert, jednak polecam przeczytać historię spraw i referencje, aby przekonać się że w tym wypadku mamy inną sytuację. Członkowie GJS to doświadczeni radcy prawni odnotowujący sporo sukcesów w swojej karierze. Dodatkowo posiadają oni rewelacyje referencje a usługi prawnicze będące w ich ofercie są na najwyższym poziomie.

szczegóły wpisu »

Komornik Wołomin

Komornik Wołomin »

Komornik przy sądzie rejonowym w Wołominie - strona oficjalna.
Na naszej oficjalnej stronie możesz pobrać wnioski do wszczęcia postępowania gzekucyjnego. Jeśli potrzebujesz porady, pomocy zgłoś się do naszej kancelarii w Wołominie.Wniosek o wszczęcie_postępowania KM (alimenty), Wniosek o wszczęcie postępowania KM do pobrania od razu. Obszar właściwości Sądu Rejonowego w Wołominie - czyli Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka, gminy: Poświętne, Strachówka, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Dąbrówka, Jadów, Klembów. Na podstawie wniosku wierzyciela, Komornik ma prawo wyszukać majątek dłużnika, nieznany wierzycielowi – na przykład stosując dane z bazy Cepik, daje to ogromne szanse na wyegzekwowanie należności. Uwzględniamy wnioski Elektronicznego Postępowania Upominawczego, skorzystaj ze strony internetowej komornik-wolomin.pl!

szczegóły wpisu »

Kancelaria notarialna Kraków

Kancelaria notarialna Kraków »

Kancelaria notarialna Drozd i Truszkiewicz to kancelaria w której bezproblemowo rozwiążemy niemal wszystkie czynności notarialne. Notariusz ten oferuje dla przykładu utworzenie poświadczeń, doręczanie oświadczeń, utworzenie protokołów (między innymi zgromadzeń wspólników, zebrań wspólnot mieszkaniowych). Wszystkie te czynności wykonujemy błyskawicznie a także w bardzo przyjaznej atmosferze w naszym biurze na ulicy rtm. Dunin-Wąsowicza 8/5, 30-112 Kraków 12 429 43 33 - 12 427 06 07 - 505 102 365 (Tel. kom.). Zapraszamy do skorzystania z czynności notarialnych w naszej kancelarii notarialnej!

szczegóły wpisu »

Adwokat Krzysztof Tumielewicz, Szczecin

Adwokat Krzysztof Tumielewicz, Szczecin »

Adwokat Krzysztof Tumielewicz reprezentuje Klientów na terenie Szczecina, Gorzowa Wielkopolskiego, Goleniowa oraz Pyrzyc. Sprawy z zakresu: prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa handlowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa budowlanego, prawa podatkowego oraz prawa wykroczeń.
Formy pomocy prawnej: występowanie przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, Sądem Najwyższym, trybunałami oraz organami administracji publicznej, stała obsługa prawna, udzielanie porad i konsultacji prawnych, sporządzanie opinii prawnych, opracowywanie i opiniowanie projektów umów, oraz innych czynności prawnych, sporządzanie pism procesowych, rejestrowanie spółek, udział w negocjacjach oraz mediacjach, pozasądowe rozwiązywanie sporów, w tym postępowanie przedsądowe, prowadzenie postępowań egzekucyjnych, dochodzenie roszczeń odszkodowawczych, w tym reprezentowanie klientów w postępowaniach likwidacyjnych prowadzonych przez zakłady ubezpieczeń.
Oferuję profesjonalną pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych.

szczegóły wpisu »

Odszkodowania

Odszkodowania »

Firma APU jest profesjonalnym biurem odzyskiwania odszkodowań. Pole naszego działania obejmuje pomoc ofiarom wypadków i pokrzywdzonym przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Na szybką i skuteczną pomoc poszkodowanym pozwala nam szeroki zakres wiedzy z dziedziny ubezpieczeń oraz stała współpraca z prawnikami, agencjami ubezpieczeniowymi i lekarzami różnych specjalności. Nasza firma zajmuje się ustalaniem okoliczności wypadku lub zdarzenia drogowego, opierając się na doświadczeniu specjalistów z dziedziny ruchu drogowego i techniki samochodowej. Oferujemy wysokie kwalifikacje, kompetencję i rzetelność.

szczegóły wpisu »

Darmowe porady prawne

Darmowe porady prawne »

Firma nasza zajmuje się doradztwem prawnym przez telefon. Na naszej stronie, znajdziesz również bezpłatne porady prawne w postaci zamieszczonych tam opinii prawnych z różnych dziedzin prawa. Korzystając z telefonicznej formy pomocy prawnej masz możliwość nie wychodząc z domu, uzyskać poradę prawną w nurtującej Cię sprawie. Telefoniczna forma porady prawne pozwoli Ci uzyskać natychmiastową pomoc prawną, natomiast wskazanie podstaw prawnych i orzecznictwa da Ci możliwość skutecznej obrony swoich praw. Jeśli zapomniałeś zadać jakiegoś pytania możesz ponownie zadzwonić, aby uzupełnić swoją wiedzę na poruszony temat. Natomiast zamieszczone na naszej stronie porady prawne za darmo, dadzą Ci możliwość, doraźnej oceny swojej sytuacji prawnej.

szczegóły wpisu »

Prawo - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: