Podkategoria: Poligrafia


Drukarnia Białystok

Drukarnia Białystok »

By w pełni skorzystać z usług naszej drukarni, polecamy wprowadzić w wyszukiwarkę temat drukowanie Białystok. Ułatwia to szybsze przeszukanie bazy danych w szukaniu firmy Alfa Druk, która zajmuje się działalnością w Białymstoku. Powyższa firma alfadruk24. pl oferuje dobrej jakości usługi w dziedzinie grafiki w okazyjnych cenach. Usługi firmy ukazują się także po wprowadzeniu hasła projekty graficzne Białystok. Wyniki wyszukiwania wskazują na pełny asortyment projektów proponowanych przez naszą firmę. Prócz plakatów i prostych projektów graficznych, drukarnia Białystok proponuje państwu jednocześnie innego rodzaju usługi, spomiędzy których wyróżnić można np. drukowanie wizytówek, którą to usługę odnaleźć da się w folderze wizytówki Białystok.

szczegóły wpisu »

Drukarnia, ulotki łódź

Drukarnia, ulotki łódź »

Łódź drukarnia PrintExPress to niepowtarzalna drukarnia w Łodzi, w której wykonasz swoje materiały reklamowe w atrakcyjnej cenie i w wysokiej jakości. specjalizacja nasza to szeroko pojęty druk offsetowy. Drukujemy na wydajnych, szybkich i wielokolorowych maszynach, które pozwalają nam na druk niskich i wysokich nakładów oraz druk w pełnej gamie kolorów z palety CMYK, licząc tylko jeden przejście przez maszynę, a nie jak w innych drukarniach za każdy użyty kolor. Jest to jeden z elementów, dzięki czemu drukarnia nasza jest jest w czołówce na łódzkim rynku branży poligraficznej pod względem bardzo niskich cen na druki reklamowe. Do druku korzystamy z dobrej jakości papier powlekany od sprawdzonych dostawców z Polski. Umożliwia nam to zachowanie niepowtarzalnej jakości oferowanych ulotek reklamowych oraz innych druków reklamowych. Porównując nasze druki z innymi drukarniami od razu wyczujesz różnicę w jakości, dodatkowo za atrakcyjniejszą cenę. W ofercie zawarty jest druk ulotek Łódź, kalendarze reklamowe, plakaty, notesy reklamowe, teczki ofertowe, tanie wizytówki, kalendarzyki kieszonkowe oraz inne druki reklamowe. Drukarnia Łódź, korzystając z długotrwałej współpracy z klientem wykonała specjalną, optymalnie skalkulowaną ofertę. Wiedząc, które produkty najczęściej są kupowane i w jakich ilościach, postanowiliśmy ujednolicić i podzielić je na odpowiednie przedziały. Pozwoliło nam to na optymalne przeliczenie ceny, tak aby warto było drukować zarówno nam jak i kupującym. Drukarnia Łódź kompletną ofertę druków wraz z cenami zamieściliśmy na stronie www naszej drukarni, tak aby nasi klienci nie czekali na wykonanie wyceny, tylko od razu widzieli jak przedstawiają się ceny w stosunku do nakładów. Warto niekiedy dopasować swoje zamówienie np.: druków reklamowych do już skalkulowanych ilości, zawartych na stronie firmowej drukarni Łódź, ponieważ często jest tak że wycena indywidualnej ilości jest mniej korzystna od tych już będących w ofercie.

szczegóły wpisu »

Drukarnia online - wydruki wielkoformatowe, druk banerów

Drukarnia online - wydruki wielkoformatowe, druk banerów »

Drukomat to drukarnia online sprofilowana w druku offsetowym i cyfrowym. Sugerowane przez Drukomat koszty druków są aż o 70% tańsze niż w tradycyjnych drukarniach. Drukarnia pracuje na maszynach formatu B1 i VLF oraz solventowych ploterach i z technologią UV.

Drukomat w produkcji używa dwie technologie: offsetową i cyfrową. W druku offsetowym pracuje na nowoczesnych i bardzo wydajnych arkuszowych maszynach offsetowych firmy Heidelberg. Maszyna Heidelberg XL 162-4+LX2 umożliwia druk plakatów w formacie 1190 x 1620 mm. Wspierana jest ona przez dwie pełnoformatowe maszyny drukujące. Maszyny te zapewniają w ciągu 24 godzin druk ulotek A6 w ilości równej aktualnej liczbie ludności w Polsce. Drukarnia offsetowa zapewnia min.:druk kalendarzy, druk notesów, druk papierów firmowych i druk teczek ofertowych, druk biletów, druk ulotek, druk katalogów, druk wizytówek. Park maszynowy drukarni offsetowej online uzupełnia wielorako zaopatrzona introligatornia, umożliwiająca wprawne wykończenie wydruków.

Na odcinku druku cyfrowego drukarnia internetowa bazuje na zapewniających szczególną jakość ploterach Durst, Mutoh i Roland, które gwarantują solwentowy druk banerów lub siatek o szerokości do 320 cm oraz inne wydruki wielkoformatowe. Plotery zezwalają także na druk na takich materiałach jak np.: szkło, plexi, płyta PVC. Użytkowany w tym celu ploter Durst jest w stanie zadrukować surowiec o szerokości 205 cm o prawie że dowolnej grubości.

Szczegółowa oferta druku ulotek, plakatów i kalendarzy zawiera min.: druk ulotek DL, druk ulotek A4, druk ulotek A6, druk ulotek A5 druk plakatów A2, druk plakatów A1, druk plakatów B1, druk plakatów B2, druk plakatów B0, druk plakatów A0, druk plakatów A3, kalendarzyki listkowe, kalendarze książkowe, kalendarze jednodzielne i trójdzielne, kalendarze biurkowe, kalendarze ścienne.

szczegóły wpisu »

Drukarnia Nowy Sącz

Drukarnia Nowy Sącz »

Prezntujemy drukarnię, której przyszłościowy sprzęt powoduje iż wydruki powstałe dzięki naszym urządzeniom są bardzo wysokiej klasy. Nasza praktyka zdobyta na przestrzeni kilku lat umożliwia na rzetelną obsługę, a ponadto wykonanie każdego zlecenia według życzenia nabywcy. Wyjątkowość naszych usług i przystępna cena druku spowodowały, że pozyskaliśmy już dosyć sporo stałych kontrahentów, które wciąż wzrasta. Zajmujemy się drukiem prostym, kolorowym, wielkoformatowym, wizytówek i kilka innych. Po szczegóły serdecznie zapraszam na stronę internetową WWW.

szczegóły wpisu »

Druk na folii

Druk na folii »

Jesteśmy drukarnią z Warszawy, która robi druk na folii, bloczki reklamowe, druk 3d oraz druk uv. Jesteśmy uznaną firmą na warszawskim rynku, działamy już kilka lat i wyróżnia nas dokładność i profesjonalizm. Druk na folii jest bardzo dokładny i bardzo dobrej jakości. Druk na folii wykorzystujemy również na naklejkach dla dzieci. Kolorowanki ekologiczne dla dzieci które produkujemy cieszą się dużą popularnością. Zapraszamy do Torro bo jest profesjonalnie i tanio.

szczegóły wpisu »

TANIE NADRUKI Agencja Reklamowa

TANIE NADRUKI Agencja Reklamowa »

TANIE NADRUKI Agencja Reklamowa tworzy przede wszystkim nadruki na odzieży, głównie na koszulkach, ubraniach sportowych i roboczych.
Robimy także reklamę zewnętrzną, np. szyldy, banery, kasetony itp.
Drukujemy też naklejki, roll-upy, fototapety.
Wykonujemy nadruki na długopisach, kubkach, parasolach i innych gadżetach.
Projektujemy i drukujemy wizytówki, ulotki, kalendarze itp.
Działamy kompleksowo od projektu do gotowego wyrobu, jak i wykonujemy projekty gotowe.
Nadruki wykonamy zarówno na odzieży powierzonej, jak i na kupionej u nas.
Wykonujemy nadruki już od 1 sztuki nakładu!

TANIE NADRUKI JUZ OD 1 SZTUKI !!!!!

TECHNIKI NADRUKU

PRZYKŁADY NADRUKÓW
TANIE NADRUKI Agencja Reklamowa
biuro@tanienadruki.pl
tel (22) 2432824 kom. 796 091551
ul. Konarskiego 7
01-355 Warszawa Bemowo

szczegóły wpisu »

Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe »

Reklamy świetlne to nowoczesna forma reklamowania danych usług konkretnej działalności gospodarczej. Taką usługę oferuje Państwu działająca prężnie od kilku lat na Krakowskim rynku agencja reklamowa Krakowskie Centrum Reklamy z siedzibą przy ul. Obrońców Modlina. Agencja reklamowa wyróżnia się wysoką jakością świadczonych usług oraz zadowoleniem ze strony klientów. Swoje usługi wykonuje z należytą dbałością i starannością. Reklamy świetlne to tylko jedna z form promocji jakie oferuje Krakowskie Centrum Reklamy. Podążając za współczesnymi wymogami konsumentów przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wachlarz oferty zawierającej różnorodne usługi reklamowe. Zajmujemy się m.in. obróbką graficzną stron internetowych, tworzeniem szablonów oraz systemów dla stron www, spawamy zarówno na terenie Krakowa jak i Wieliczki, zajmujemy się również spawaniem aluminium. Do naszych usług należą, także kasetony reklamowe oraz kasetony podświetlane, litery świetlne, różnorakie reklamy świetlne, stojaki na ulotki, szyldy reklamowe. Nasza agencja reklamowa zajmuje się, również wysokiej jakości drukowaniem cyfrowym, wśród krakowskich drukarni cyfrowych plasuje się w pierwszej dziesiątce najlepszych. Zapraszamy do szczegółowego poznania oferty na naszej stronie internetowej www.krakowskiereklamy.pl

szczegóły wpisu »

Wszywki, Metki, Etykiety - Abaart

Wszywki, Metki, Etykiety - Abaart »

ABAART W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY - Wszywki, Metki, Etykiety, Kalki, Ribbony,Drukarki, Etykiety termiczne, Etykiety termotransferowe, Kalki termotransferowe, Wszywka, Kalka, Ribbon, wszywki, przywieszki, metki, wszywki żakardowe, wszywki tkane, drukowane, satyna, termotransfer
Wszywki wykonujemy techniką bez matrycową


Oferujemy wszywki odzieżowe wszelkiego rodzaju


*
wszywki informacyjne,
*
wszywki pielęgnacyjne,
*
wszywki reklamowe,
*
wszywki rozmiarowe
*
wszywki wg. własnego projektu
www.abaart.pl

szczegóły wpisu »

Cedrowa Grupa - strony www | Świdnik | Lublin | Łęczna

Cedrowa Grupa - strony www | Świdnik | Lublin | Łęczna »

Nasza oferta obejmuje strony internetowe, e-sklepy i systemy CMS. Od projektu po wdrożenie. Dbamy nie tylko o wygląd, dlatego też oferujemy pozycjonowanie, indywidualne projekty graficzne oraz hosting serwisów www. Ponad to prowadzimy outsourcing systemów informatycznych oraz oferujemy druk cyfrowy do formatu A3 oraz offsetowy. Dzięki specjalistycznej kadrze posiadającej odpowiednią wiedzę i certyfikaty ze znajomości języka migowego, prowadzimy obsługę klientów niedosłyszących i niesłyszących. Zapraszamy!

szczegóły wpisu »

Zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne »

Strona internetowa www.nfoto.com.pl przedstawiająca usługi w zakresie zamówień poligraficznych i introligatorskich. Oferowane są między innymi zaproszenia, foto książki oraz zaproszenia ślubne. Dzięki programowi dostępnemu na stronie sam zaprojektujesz swoją foto książkę czy kalendarz. Jesteśmy wyposażeni w innowacyjne technologie druku cyfrowego zapewniając wysoką jakość usług. Na stronie internetowej zamieszczony został wykaz cen. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na stronę internetową, na której znajdują się wszystkie szczegółowe wiadomości.

szczegóły wpisu »

Pieczątki, wizytówki, drukarnia cyfrowa

Pieczątki, wizytówki, drukarnia cyfrowa »

Drukarnia cyfrowa ma, pieczątki oferta obejmuje całościowe rozwiązanie dla zakładów, urzędów i osób indywidualnych. W podaży nowoczesnego sklepu znajdują się różnego typu pieczątki od pospolitych modeli do pieczątek na specjalne zamówienie. Oferujemy wysokiej jakości pieczątki w Poznaniu w szerokiej gamie modeli od poręcznych pieczątek kieszonkowych do pieczątek wielkoformatowych. Proponujemy pieczątki okrągłe, kwadratowe, owalne i pieczątki szybkie wykonywane na miejscu w 5 minut. Projekty pieczątek opracowują doświadczeni graficy z kilkuletnimdoświadczeniem w poligrafi. Labarva drukuje wizytówki cyfrowo, specjalizacja to druk cyfrowy. Wizytówki wykonuje też metodą offsetową. Druk cyfrowy w naszej drukarni jest wykonywany w krótkich terminach.

szczegóły wpisu »

Druk Wrocław

Druk Wrocław »

Doświadczenie i kreatywność w podejściu do pracy pozwoliły nam na projektowanie i tworzenie profesjonalnych artykułów poligraficznych. Przygotowujemy i drukujemy wizytówki, ulotki, broszury, plakaty, materiały szkoleniowe, certyfikaty, dyplomy, itp. Wykonujemy także druki z przeznaczeniem na pieczątki firmowe, tablice i banery. Wszystko w zasięgu jednej ręki – dla Ciebie i Twojej firmy.

szczegóły wpisu »

Drukarnia cyfrowa Warszawa

Drukarnia cyfrowa Warszawa »

Stawiamy na profesjonalizm, kompleksowo obsługujemy firmy i instytucje oraz klienta indywidualnego w zakresie serwisu sprzętu biurowego oraz dostarczamy materiały eksploatacyjne do wszystkich modeli maszyn kopiujaco-drukujących. Zajmujemy się również drukarnią cyfrową i poligrafią. Sprzedajemy nowe i używane kserokopiarki, drukarki, telefaksy oraz materiały eksploatacyjne.

szczegóły wpisu »

Tanie zdjęcia

Tanie zdjęcia »


Nie trać czasu i pieniędzy na drogie fotolaby! Przedstawiamy Ci nową ofertę Centerlab.pl - najtańszego internetowego laboratorium w Polsce! Tylko u nas bez trudu wywołasz swoje zdjęcia przez internet, ożywisz swoje ściany pięknymi wydrukami wielkoformatowymi czy nacieszysz się tanimi odbitkami zdjęć przez internet.Nasza oferta obejmuje także wszelkiego rodzaju druk cyfrowy najwyższej jakości, tanie kalendarze ze zdjęciami twoich bliskich oraz foto prezenty i upominki ze zdjęciem! Od niedawna oferujemy także fotoksiążki czyli prawdziwe książki ze zdjęciami. Gorąco polecamy PRESTIGEBOOK: Fotoksiążka w twardej personalizowanej okładce - połączenie tradycji z nowatorskim podejściem fotoksiążek. Środek książki wydrukowany na papierze Kodaka na labie fotograficznym. Okładka twarda, personalizowana zaprojektowana przez klienta. Idealny produkt dla klientów, którzy doceniają zalety fotoksiążki, ale jednocześnienie chcą rezygnować z tradycyjnego druku na prawdziwym papierze fotograficznym. Wywoływanie zdjęć przez internet jeszcze nigdy nie było tak proste! Zajrzyj koniecznie!

szczegóły wpisu »

Pieczątki

Pieczątki »

Firma posiada bogate doświadczenie w branży stemplarskiej. Wykonuje pieczątki wszystkimi możliwymi technologiami, od najpopularniejszej technologii polimerowej do pre-inkowych poprzez laserowe, a także specjalistyczne pieczątki wielkoformatowe i wyciskowe stemple, które nie potrzebują tuszu do wykonania odbitki tylko wytłaczają całą treść na papierze. Oferujemy pieczątki do stemplowania wszystkich rodzajów powierzchni między innymi papier, szkło, materiał, plastik, metal i inne. Firma ma siedzibę w Poznaniu, ale zakres działalności to cała Unia Europejska. Na terenie Polski zamówienia realizowane są ekspresowo w ciągu 48godzin. Oprócz szybkich pieczątek mamy w naszym asortymencie popularne pieczątki w automatach obrotowych, czyli polimerowe, które wykonujemy na drugi dzień roboczy a także pieczątki na klockach. Wśród tradycyjnych pieczątek na szczególną uwagę zasługują pieczątki wielkoformatowe tzw. beztuszowe oraz wielkoformatowe na drewnianych kolebaczach. Te ostatnie można użyć jako pieczątkę exlibris lub pieczątkę do wykonania efektownych i oryginalnych gadżetów. Poza typowymi pieczątkami firmowymi i podpisowymi, polecamy Państwu pieczątki archiwizacyjne.

szczegóły wpisu »

Drukarnia

Drukarnia »

Jeśli chcesz wydrukować cokolwiek w wielu okazach to powinieneś skorzystać z oferty kompetentnej drukarni. Nasza firma istnieje na rynku od wielu lat – w tym czasie dowiedzieliśmy się jak tworzyć wydruki wysokiej jakości. Jeżeli chcesz otrzymać niespodziewany efekt to dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii będziemy w stanie wykonać dla Ciebie niezwykle barwne wydruki. Ponadto oferujemy całe mnóstwo innych usług, o których możesz przeczytać na naszej witrynie. Gdybyś miał jakieś pytania to prosimy o kontakt mailowy. Chcemy zaznaczyć, że uwierzyły nam wiodące przedsiębiorstwa z całego kraju!

szczegóły wpisu »

Www.StudioKalendarzy.pl | Notesy i kalendarze reklamowe - producent

Www.StudioKalendarzy.pl | Notesy i kalendarze reklamowe - producent »

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na oryginalne i użyteczne gadżety reklamowe. Na naszą ofertę składają się notesy i kalendarze reklamowe, które idealnie nadają się na firmową reklamówkę. Bardzo urozmaicony wybór przeróżnych form zdobienia i indywidualizacji kalendarzy i notesów z naszej oferty, powoduje, że każdy z gadżetów, które opuszczają naszą pracownię jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.
Spośród kalendarzy reklamowych szczególnie polecamy Państwu zainteresowanie się naszą ofertą na kalendarze książkowe i trójdzielne. Ze wszystkich kalendarzy będących w naszej ofercie, to właśnie te dwa rodzaje cieszą się największą popularnością.
Kalendarze książkowe (pełna oferta znajduje się na tej stronie) dają Zamawiającemu bardzo duże możliwości sprawienia żeby wyglądały one niezmiernie interesująco i atrakcyjnie. Skorzystanie z naszych usług będących uzupełnieniem oferty na kalendarze książkowe jak: tłoczenie logo na okładce
stworzenie indywidualnych stron z reklamą firmy
ozdobne metalowe naklejki umieszczane na okładce
sprawia, że zamawiane u nas kalendarze stają się jednymi z najbardziej wartościowych gadżetów jakie kiedykolwiek miała Twoja firma.
Kolejnym niezmiernie popularnym rodzajem kalendarzy są nasze kalendarze trójdzielne. Kalendarze trójdzielne, które wchodzą w skład naszej oferty, to wyjątkowe kalendarze reklamowe, które powstają jedynie wedle indywidualnych projektów graficznych. Wszystkie szczegóły dotyczące tych kalendarzy opisuje ten artykuł.
Innym, bardzo istotnym gadżetem oferowanym prze StudioKalendarzy.pl są notesy reklamowe. notesy dostępne są u nas w wielu opcjach, z których każdy wybierze coś dla siebie. Większa część naszej oferty na notesy reklamowe dotyczy notesów powstających na specjalne zamówienie, wedle autorskich projektów tworzonych na zamówienie Klienta. Zapraszamy do zerknięcia na naszą ofertę notesów tu: www.studiokalendarzy.pl/notesy-reklamowe.
Zapraszamy do współpracy!

szczegóły wpisu »

Drukarnia Warszawa

Drukarnia Warszawa »

Oferujemy dla Państwa najwyższej jakości usługi w zakresie: druk offsetowy, druk cyfrowy, numerowanie, personalizacja, samokopia, zdrapki, zadruk i powielanie płyt CD oraz kaset magnetofonowych. Jeśli szukasz dobrej drukarni cyfrowej w Warszawie to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Doświadczenie, atrakcyjne ceny oraz profesjonalizm to nasze atuty.

szczegóły wpisu »

Kalendarz, druki

Kalendarz, druki »

Prowadzisz firmę i chciałbyś zlecić wydruk kalendarzy ze swoim logo, abyś mógł wręczyć go swoim klientom? Tylko jak się za to zabrać i komu zlecić przygotowanie i wydruk? W naszym portalu znajdziesz rozwiązanie. Odwiedź naszą stronę i sprawdź, która drukarnia oferuję druki w najlepszej jakości po najkorzystniejszych cenach. Nie musisz już robić konkursu ofert, na stronie kupdruk.pl znajdziesz wszystko w jednym miejscu.

szczegóły wpisu »

Atacama - upominki biznesowe z nadrukiem warszawa

Atacama - upominki biznesowe z nadrukiem warszawa »

Biznesowe upominki reklamowe. Warszawska agencja reklamowa specjalizująca się w oryginalnych upominkach reklamowych i biznesowych z logo. Specjalizujemy się w : dystrybucji gadżetów, tekstyliach i koszulkach z nadrukiem. Znakowanie wykonujemy na miejscu. Szeroka oferta upominków biznesowych z Twoim logo. Wieloletnie doświadczenie na rynku. Upominki biznesowe dla Twojej firmy. Produkty reklamowe dla Ciebie

szczegóły wpisu »

Wizytówki

Wizytówki »

Strona drukarni internetowej świadcząca usługi w kwestii druku artykułów reklamowych w zakresie niskich i średnich nakładów. Drukarnia proponuje takie produkty jak: wizytówki, broszury, teczki cyfrowe, druk arkuszowy, wydruki na płótnie, karty restauracyjne, druki personalizowane bilety, dyplomy jak także usługi drukowania zdjęć. Drukarnia wykorzystuje innowacyjne metody druku, co pozwala realizować zlecenia w przeciągu 24 godzin. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją. Zapewniamy najwyższy poziom usług.

szczegóły wpisu »

Poligrafia - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: