Podkategoria: Fundusze


Fundusze inwestycyjne

Fundusze inwestycyjne »

Strategia funduszy oparta jest na strategicznej (zależnej od fazy cyklu koniunkturalnego) oraz taktycznej zależnej od krótkoterminowego poziomu ryzyka alokacji aktywów w pięć podstawowych klas akcje polskie i zagraniczne, obligacje, waluty, instrumenty pochodne na towary i surowce, nieruchomości. Aby dowiedzieć się jak inwestować w fundusze należy skontaktować się z pracownikiem TFI celem umówienia spotkania. Fundusz inwestycyjny Agio Mulistrategia może zajmować zarówno długie, jak i krótkie pozycje w instrumentach pochodnych. Fundusz inwestycyjny jest osobą prawną lokującą zebrane od Uczestników zasoby finansowe w papiery wartościowe, instrumenty finansowe i inne prawa majątkowe, we wspólnym interesie Uczestników funduszu. Fundusz może być założony jedynie przez towarzystwo, po uzyskaniu zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego. Idealną propozycją dla klientów instytucjonalnych jest subfundusz AGIO Kapitał. Pozwala on na lokowanie nadwyżek finansowych. Agiofunds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. proponuje innowacyjny parasolowy fundusz inwestycyjny AGIO Specjalistyczny Fundusz Inwestycyjny Otwarty z wydzielonymi dwoma subfunduszami - Agio Multistrategia i Agio Kapitał. Celem inwestycyjnym funduszy Agiofunds jest wypracowanie zysku absolutnego tzw. strategia total return. AGIO Multistrategia to fundusz inwestycyjny dla zamożnego Klienta spodziewającego się iż uzyska ponadprzeciętny zysk absolutny w horyzoncie inwestycyjnym powyżej jednego roku.

szczegóły wpisu »

Dotacje unijne Wroclaw

Dotacje unijne Wroclaw »

Nasza firma to Twój partner w pozyskiwaniu dotacji unijnych. Współpracując z TFE S.A., możesz być pewien, że w Twój pomysł zaangażujemy się całym sercem oraz zaoferujemy wsparcie na każdym etapie pozyskiwania dotacji unijnej. Wybór naszej firmy, to nie tylko dotacje, ale również kompleksowa obsługa, pomagamy naszym klientom w każdej sytuacji. Uwierz w swój sukces z TFE S.A. i skorzystaj z naszych usług. Pozyskaj fundusze unijne i wykreuj firmę ze swoich snów.

szczegóły wpisu »

Najlepsze fundusze inwestycyjne

Najlepsze fundusze inwestycyjne »

Stabilne fundusze inwestycyjne Novo to specjalna oferta finansowa przygotowana przez Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Opera TFI S.A. Serwis prezentuje szczegółowe informacje dotyczące funduszy Novo. Oferta inwestycyjna to: fundusze pieniężne, fundusz obligacji, fundusze mieszane i fundusz akcji. Fundusze obligacyjne dostępne są w dwóch opcjach: obligacje przedsiębiorstw i papiery dłużne. Do funduszy mieszanych należą następujące propozycje: fundusz aktywnej alokacji, fundusz stabilnego wzrostu oraz fundusz zrównoważony wzrost. Dzięki stronie w łatwy sposób i darmowo otworzysz rejestr i będziesz mógł wygodnie zarządzać swoimi zleceniami.

szczegóły wpisu »

Dotacje unijne Leszno fachowe porady

Dotacje unijne Leszno fachowe porady »

Interesują Państwa dotacje unijne? A przypadkiem szukają Państwo rzetelnej firmy w dziedzinie audytów energetycznych a oprócz tego remontowych? Serdecznie namawiamy na naszą stronę internetową: www.audyting-energetyczny.com! ET-EnergoAudyt działa na krajowym rynku od 2008 roku. Na przestrzeni tych kilku lat stricte poznaliśmy to zagadnienie. Biorąc pod uwagę z tym przeprowadzający audyt energetyczny zgodnie z wszelkimi normami - zarówno polskimi, jak a także unijnymi. Oferujemy także badania termowizyjne i projekty branży sanitarnej. Wedle uznania wystawiamy też świadectwa energetyczne. Do każdego zlecenia podchodzimy niezwykle indywidualnie. Mamy bowiem świadomość, że każdy budowla, każda działalność rządzi się odrobinę innymi prawami. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie Klientów i również gospodarność energetyczna. Za sprawą temu możemy sumiennie oraz z pasją podejść do każdej sprawy.

szczegóły wpisu »

Fundusze - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: