Podkategoria: Finanse


« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Sigmapartner.pl - usługi księgowe

Sigmapartner.pl - usługi księgowe »

Rozpoczynając jakąkolwiek działalność gospodarczą zależnie od wybranego sposobu opodatkowania jesteśmy zmuszeni do prowadzenia czegoś takiego jak podatkowa księga przychodów i rozchodów lub pełna księgowość. O ile w pierwszym wypadku możemy zacząć samodzielnie dokonywać wymaganych rozliczeń księgowych to już w drugim przykładzie rozsądniej byłoby wykorzystać usługi księgowe. Dzięki takiemu rozumowaniu unikniemy nieporozumień z Skarbem Państwa, które mogą okazać się bardzo nieprzyjemne. Zakładając, iż nasza działalność nie jest bardzo skomplikowana i nie mamy potrzeby zatrudniać na etacie księgowej a nawet nie mamy potrzeby osobistego kontaktu z biurem rachunkowym możemy sprawdzić rozwijającą się w ostatnich czasach księgowość online. Dzięki takiemu podejściu nie marnujemy czasu na kontakty z biurem księgowym a niezbędne formalności prowadzimy elektronicznie.

szczegóły wpisu »

Księgowość online

Księgowość online »

Każda firma i organizacja, prowadzące działalność gospodarczą - niezależnie od skali tej działalności - mają obowiązek, które są następstwem zapisów następujących ustaw: Ustawy o podatku dochodowym, Ustawy o podatku od towarów i usług (podatek VAT) oraz Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych. Właściciel firmy nie musi szczegółowo znać przepisów wymienionych ustaw. W rzeczywistości poruszanie się po meandrach tych, zmieniających się aktów prawnych, to fachowa wiedza. Jednakże działalność zgodna z prawem jest obowiązkiem każdego. Nowoczesnym narzędziem, które umożliwia szybkie i terminowe rozliczanie z Urzędem Skarbowym i ZUS jest księgowość online. Przy pomocy komputera, tabletu lub smartfona szczegóły dotyczące faktur przychodowych i kosztowych są ewidencjonowane online. Na podstawie zarejestrowanych danych za pomocą kilku ruchów myszką można rozliczyć składki ZUS, skalkulować podatki, a także utworzyć wypełnione dokumenty podatkowe. To tylko niektóre atuty i możliwości, jakie daje biuro rachunkowe online. Tego rodzaju nowoczesne narzędzie jest rozwiązaniem, które umożliwia obniżenie kosztów stałych, związanych z prowadzeniem firmy. Prowadzona online księgowość dla małych firm jest nieskomplikowana, intuicyjna i może być realizowana w każdym miejscu, gdzie przedsiębiorca posiada dostęp do sieci Internet.

szczegóły wpisu »

Kredyty

Kredyty »

Na stronie dostępne opisy banków udzielających chwilówek i kredytów gotówkowych bez poręczycieli również opisy niezwykle popularnych w ostatnim czasie kredytów krótkoterminowych innymi słowy pożyczek na chwilę.Potrzebujesz kredytu lub pożyczki?Brakuje ci pieniędzy na ferie czy też inną okoliczność? Zapoznaj się z naszym spisem pozabankowych instytucji który wspomoże ci dokonać doboru trafnej jednostki finansowej.Na stronie dostępne zarówno poglądy wysłane przez webmasterów o tych instytucjach.

szczegóły wpisu »

Blog finansowy

Blog finansowy »

Serdecznie zapraszam na blog finansowy finanse W skrócie .pl, zawierający bardzo aktualne i ciekawe wiadomości ze świata finansów i sektora bankowego. Zamieszczane na blogu wpisy są zawsze napisane konkretnie i skrótowo, zredagowane w oparciu o suche fakty, a więc bez tzw. „lania wody” i zbędnych komentarzy. Blog redaguje niezależny doradca kredytowy, doradca finansowy z wieloletnim doświadczeniem. Ideą, która przyświecała autorowi bloga było informowanie Czytelników bloga o najistotniejszych wydarzeniach i wiadomościach z rynku finansowego. Finanse to prawdziwa pasja autora, stąd chęć dzielenia się tą pasją z innymi Internautami. Na blogu finansewskrocie.pl codziennie można znaleźć wartościowe informacje dotyczące kredytów hipotecznych, pożyczek hipotecznych z dowolnym celem finansowania, kredytów gotówkowych, kredytach i finansowaniu działalności firm oraz różnego rodzaju ubezpieczeniach i inwestycjach. Każdy kto chce być na bieżąco z informacjami z rynku powinien czasem odwiedzać ten blog i prześledzić znajdujące się na nim wpisy. Warto być na bieżąco i wiedzieć co dzieje się dokoła nas, ponieważ finanse to segment, który dotyczy w jakimś stopniu każdego. Zachęcamy do odwiedzania serwisu i żywego komentowania. Finanse W skrócie to wyjątkowy zbiór konkretnych i rzetelnie przedstawionych wiadomości finansowych.

szczegóły wpisu »

Szkoła Finansów - Podstawowa wiedza o finansach - Dla każdego!

Szkoła Finansów - Podstawowa wiedza o finansach - Dla każdego! »

Szkola Finansów to strona poświęcona w całości finansom osobistym, usługom bankowym (takim jak lokaty, konta oszczędnościowe, konta ROR, pożyczki i kredyty). W odróżnieniu od konkurencyjnych stron Szkoła Finansów pisana jest językiem prostym i zrozumiałym nawet dla początkujących.

Na stronie znajduje się między innymi dokładny opis (z przykładami) liczenia zysku z lokat i kont oszczędnościowych. Znajdziecie tu informacje o podatku od zysków kapitałowych (zwanym podatkiem Belki - od nazwiska ministra finansów Marka Belki, który go wprowadził) - sposób jego liczenia oraz metody na jego ominięcie.

Osoby zaczynające swoją przygodę z Giełdą Papierów Wartościowych znajdą tu opisy podstawowych instrumentów, opisy i rodzaje zleceń (również te obronne) oraz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania np: "Ile trzeba mieć, żeby zacząć grać na giełdzie".

szczegóły wpisu »

Najlepsze oprocentowanie lokat

Najlepsze oprocentowanie lokat »

Inwestowanie w lokaty bankowe jest w dalszym ciągu niezwykle atrakcyjne, a praktycznie wszystkie banki oferują ogromne możliwości przebierania. W obecnych czasach niesamowicie popularne okazały się e-lokaty, jakie dla mnóstwa ludzi będą wygodniejsze niż lokaty standardowe. Wykorzystując jedynie komputer można otworzyć faktycznie super lokaty 2014 bez wychodzenia z domu a oprocentowanie lokat tego rodzaju często jest wyższe niżeli tradycyjne. Nader przydatna może okazać się w tym przypadku prezentowana nowa strona, najlepsze lokaty 2014, gdzie szczegółowo prezentuje się wszytko co konieczne wiedzieć o aktualnie proponowanych na polskim rynku lokatach terminowych. Komplet ukazanego materiału, dopełnia dział, prezentujący e-lokaty, które ustanawiają obecnie coraz popularniejszy sposób inwestowania, w szczególności wśród młodych Polaków. O ile jesteś jednostką zorientowaną na wszelkie nowinki a także ciekawi Cię taka strategia inwestowania wstąp obowiązkowo na opisywaną stronę internetową, gdzie omawia się wszytko co niezbędne wiedzieć o obecnie dostępnych na polskim rynku lokatach bankowych. Zapraszamy do zaglądania na stronę zainteresowanych pewnym inwestowaniem w lokaty terminowe 2014, przy pomocy nowych strategii.

szczegóły wpisu »

Najbardziej opłacalne e-lokaty 2014

Najbardziej opłacalne e-lokaty 2014 »

Lokowanie oszczędności w lokaty bankowe jest nieustannie bardzo modne, a wszystkie banki proponują wielorakie sposobności wyboru. W ostatnich latach niesamowicie znane okazały się e-lokaty, jakie dla mnóstwa ludzi będą wygodniejsze niż lokaty tradycyjne. Wykorzystując jedynie komputer możemy uruchomić faktycznie opłacalne lokaty 2014 bez wychodzenia z domu a oprocentowanie lokaty takiej często bywa większe niż zakładane tradycyjnie. O ile interesuje Cię taka metoda inwestowania zapraszamy serdecznie na prezentowaną stronę najlepsze e-lokaty, gdzie prezentuje się cały zakres wiadomości o obecnie proponowanych na finansowym rynku lokatach bankowych, jakie można zakładać przy pomocy internetu. Odszukasz tutaj różnorodne podsumowania i komparacje depozytów bankowych, oraz sugestie w jaki sposób wyszukać najlepsze lokaty 2014. Zapraszamy na stronę osób, interesujących się pewnym inwestowaniem, posiadanych pieniędzy w bankowe lokaty. Starano się żeby prezentowana strona najlepsze e-lokaty, zawierała stale bieżące wiadomości o dostępnych w bankach lokatach terminowych. Umieszczone są tutaj także liczne rady jak założyć najlepsze lokaty 2014, metodą łatwą i szybką bez wychodzenia z domu.

szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe Warszawa Białołęka Targówek Marki

Biuro rachunkowe Warszawa Białołęka Targówek Marki »

Profesjonalne usługi księgowe i podatkowe dla Twojego przedsiębiorstwa

czy szukasz kompleksowej obsługi podatkowo-rachunkowej?
czy liczysz na miłą i owocną współpracę?
być może nie chcesz wychodzić z domu/biura?
czy oczekujesz profesjonalnych usług w korzystnej cenie?

Rekomendowane biuro rachunkowe w Warszawie PROFINIKS zlokalizowane na Białołęce:
- pomoże w założeniu firmy,
- kompleksowo poprowadzi księgi rachunkowe lub podatkową księgę przychodów i rozchodów,
- rozliczy podatek dochodowy PIT, CIT i VAT,
- poprowadzenie sprawy pracownicze, obejmujące płace pracowników i zleceniobiorców oraz rozliczenia z ZUS.

Możemy dojechać do Państwa do biura. Ponato, pomożemy w założeniu firmy bez dodatkowej opłaty.

Zachęcamy do współpracy.

szczegóły wpisu »

Kalkulator kredytowy

Kalkulator kredytowy »

Porównanie kredytów gotówkowych, samochodowych, hipotecznych i mieszkaniowych – www.finansofera.pl . Za pomocą tej strony internetowej w kilka sekund można porównać oferty, wszystkich banków dostępnych na rynku. Poza aktualnym rankingiem, istnieje także możliwość zapoznania się z, opinią specjalistów z dziedziny finansów oraz zdaniem użytkowników serwisu.

szczegóły wpisu »

Startup

Startup »

Przy tworzeniu firmy często zachodzi potrzeba pozyskania znacznych środków na rozwój. Trinity AdVENTURE we współpracy z ekspertami z wielu dziedzin, między innymi finansów, technologii i inwestycji, stara się zadbać o sfinalizowanie pomysłów klienta, jak również pomoc na dalszych etapach rozwoju pomysłu. Trinity AdVENTURE, zajmująca się inwestycjami takich jak Venture Capital, z pewnością pomoże Ci dotrzeć do celu. Wspólnie z naszymi analitykami i ekspertami dodamy do Twojego projektu swoje doświadczenie i kompetencje, które pozwolą mu osiągnąć zyski.

szczegóły wpisu »

Windykacja należności

Windykacja należności »

Euler Hermes - międzynarodowa grupa finansowo-ubezpieczeniowa prowadzi swoją działalność na terenie całej Polski, świadcząc wszechstronne usługi na rynku ubezpieczeń należności. Grupa Euler Hermes oferuje gruntowną obsługę firm, wykonując usługi w skład której wchodzi: windykacja wierzytelności, ubezpieczenia ryzyka sprzeniewierzenia, windykacja należności, monitoring należności, analiza branżowa itp. Euler Hermes jako jedna z niewielu na rynku umożliwia kierowanie ryzykiem finansowym przez internet. Wszelkie dokładne informacje tyczące się oferty umieszczone są na stronie internetowej.

szczegóły wpisu »

Najlepsze inwestycje 2014.

Najlepsze inwestycje 2014. »

Zachęcamy do prześledzenia strony internetowej: lokaty 2014. Inwestowanie w lokaty kapitałowe ma nie jest tożsame z osiąganiem pieniędzy. Biorąc pod uwagę regulacje sektorów pieniężnych oraz zobowiązania lokującego fundusze, nie należy spodziewać się dużych należności z tytułu wyliczonych odsetek. Lokaty bankowe mają za swój nadrzędny zamysł obraną inflację, a raczej przeciwdziałanie rezultatom jej działania. Oprocentowanie lokat bankowych utrzymuje się na poziomie pokrewnym do inflacji, w takim razie pożytek bywa niewielki. Jednak, bez inwestowania nawet na nieznaczny procent odroczone oszczędności utracą na wartości. Dlatego też pożądane byłoby zaciekawić się przedstawianym zestawieniem - ranking lokat 2014, co pomoże Ci wyselekcjonować najlepsze lokaty. Jeżeli zakres bankowości i kapitałów stanowi sferę Twoich zainteresowań nasza witryna będzie najodpowiedniejszym miejscem dla Ciebie.

szczegóły wpisu »

Biegli rewidenci

Biegli rewidenci »

W ramach oferowanej przez nas organizacji rachunkowości w firmię Rekord-Wespra zapewniamy takie usługi jak m.in. analiza funkcjonowania systemu księgowości i kontroli wewnętrznej, doradztwo w zakresie organizacji systemu księgowości i kontroli wewnętrznej, wdrażanie systemu księgowości i systemu kontroli wewnętrznej, opracowanie polityki rachunkowości, instrukcji inwentaryzacyjnych, instrukcji obiegu i kontroli dokumentów, a także pełen zakres usług jakie zapewniają członkowie naszego zespołu biegli rewidenci.

szczegóły wpisu »

Doradca finansowy

Doradca finansowy »

Jeżeli potrzebujesz porady z dziedziny ogólnie rozumianej dziedizny finansów, to koniecznie wejdź na tą witrynę www. Znajdziesz tam wiele informacji o bankach w Polsce i ich usługach. Dowiesz się wiele na temat brania pożyczek, zakładania lokat oraz o ofertach emerytalnych. Od teraz będziesz samodzielnie umiał zatroszczyć się o swoje fundusze. Naszą stronkę tworzą specjaliści z dziedziny finansów, w związku z czym artykuły są rzetelne i podają tylko zweryfikowane informacje. Z pewnością nie zawiedziesz się na naszych poradach, będą ci one pomocne w codziennych sytuacjach.

szczegóły wpisu »

International Financial Group Katowice

International Financial Group Katowice »

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są podejmowane decyzje jeśli chodzi o fundusze i finanse. FUNDUSZ&PERSPEKTYWA to program oszczędnościowy, który czerpie inspiracje z doświadczeń Austriackiego Inwestora w połączeniu ze wzorową znajomością lokalnego rynku. Już teraz niniejszą propozycję polecamy także Państwu! Wiemy, że są takie osoby, które dysponują gotówką ale nie mają czasu zadysponować ich w sposób dogodny.Jeśli już dziś chcesz zadbać o swoją finansową przyszłość, współpraca z Nami jest idealnym wyborem. Współpraca z Nami nie jest żadnym ryzykiem! W zakładce "Produkty" na Naszej stronie internetowej, bez problemu odnajdą Państwo świadczone przez nas usługi finansowe. Dostępność i korzyści z Naszej oferty wręcz nakłania do skorzystania z Niej. Od początku istnienia firmy, aż do dziś współpracuje z Nami wielu, w pełni usatysfakcjonowanych rodaków. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji. Decyzja dotycząca współpracy należy tylko do Państwa, prosimy dobrze to przemyśleć.Mamy szczególnie ciekawą ofertę, przez co wierzymy w skorzystanie z niej. Tworzymy zorientowany zespół w pełni wyszkolonych fachowców i profesjonalistów.

szczegóły wpisu »

Pożyczki dla zadłużonych

Pożyczki dla zadłużonych »

W nowoczesnym świecie mało kto jest w stanie na godziwym standardzie żyć nie mając dostępu do szybkiego kredytu w banku. Niestety według badań statystycznych jest wielka grupa dorosłych naszych rodaków, która z różnych przyczyn wyłączona jest z sytemu bankowego. Jeżeli, więc przynależysz do owej wspólnoty nieszczęśników, natychmiast musisz pożyczyć gotówkę ale nie udało Ci się uzyskać jakiegokolwiek kredytu w banku, musisz zerknąć obowiązkowo na naszą stronę internetową. Przedstawiamy w tym miejscu różnorodne kategorie pożyczek oferowanych przez instytucje pozabankowe, w tym także pożyczki gotówkowe dla zadłużonych. W wielu wypadkach całe sprawy formalne można zrealizować bardzo szybko, przez internet lub telefon a oprocentowanie oraz marże pożyczki w rzeczywistości nie są tak gigantyczne jak to się w wielu przypadkach przedstawia. Instytucje, które oferują pożyczki pozabankowe funkcjonują legalnie i zgodnie z przepisami na polskim rynku finansowym, i nie powinno się się ich bać. Kluczową rzeczą jest wyłowienie akuratnej pożyczki, która dostosowana będzie do indywidualnych wymogów a także jak najbardziej możliwości spłacania. Za pomocą naszej strony, istnieje komfortową sposobność wysłania wniosku ewentualnie pytań bezpośrednio do instytucji pożyczającej. Jeśli nawet nie zdecydujemy się wykorzystać oferty pożyczki, nie zaszkodzi znać warunki i mieć świadomość istnienia prezentowanej sposobności.

szczegóły wpisu »

Finansowe doradztwo

Finansowe doradztwo »

W sektorze finansowym mam kilkuletnią wiedzę praktyczną i dzięki temu wiem jak funkcjonuje ?od kuchni? system bankowy. Współpracowałam z wieloma instytucjami finansowymi na stanowisku Doradcy, Menadżera Zespołu, Dyrektora Oddziału, dzięki czemu mam doświadczenie w pracy z rozległą ofertą produktów, a oprócz tego ich dostawcami takimi jak firmy ubezpieczeniowe, leasingowe, banki.Aktualnie współpracuję z jedną z największych firm doradztwa finansowego w Polsce ? Doradcy 24 S.A. Oprócz rzeszy wykwalifikowanych doradców, oferują pełną gamę produktów finansowych dostępnych na rynku. Dzięki temu współpraca ze mną stwarza sposobność wszechstronnej porady w każdej z dziedzin bankowości.

szczegóły wpisu »

Giełda długów – lista dłużników

Giełda długów – lista dłużników »

Giełda długów jest to miejsce wystawienia wierzytelności na sprzedaż . Jest to miejsce które niepozwana dłużnikowi naciągać dalej innych klientów i zdecydowanie ogranicza jego funkcjonowanie w życiu gospodarczym. Każdy osoba która ma zamiar nieregulowania swojego zobowiązania musi liczyć się z konsekwencjami pojawienia się na takim miejscu. W dobie Internetu każdy kontrahent weryfikuje swojego Klienta chociażby na podstawie podstawowych informacji zaciągniętych z Internetu. Wpisując w Google słowa klucze np. nazwę firmy, adres lub imię i nazwisko - ukażą się szczegółowe informacje dotyczące niespłaconego długu. Niniejsza giełda należy do firmy windykacyjnej Mediare.

szczegóły wpisu »

PIT 37

PIT 37 »

Prezentujemy serwis udostępnia do pobrania Program PITy 2010, dzięki któremu błyskawicznie wypełnicie PITy 2010. Program jest udostępniany za darmo, oznacza to, że bez niepotrzebnych kosztów wypełnisz PITy 2010. Program PITy rozlicza formularze PIT 37, PIT 36 oraz resztę najpopularniejszych formularzy, wybierzesz więc odpowiednią deklarację dla siebie. Użyj Programu PITy 2010 jak najszybciej, wypełnij PITy 2010 szybko i bez straty czasu.

szczegóły wpisu »

Plany oszczędnościowe

Plany oszczędnościowe »

Na omawianej stronie znajdują się artykuły dotyczące finansów. Zasadniczym przedmiotem rozważań są sprawy związane z planowaniem różnorodnego rodzaju inwestycji. Plany oszczędnościowe to jeden z wątków, na których koncentrują swoją uwagę autorzy polecanych tekstów. Serwis stanowi wartościowe źródło wiedzy na temat różnych rodzajów kredytów. Szczegółowej analizie poddane zostały kwestie związane z niebezpieczeństwem towarzyszącym zaciąganiu kredytów mieszkaniowych. Mamy nadzieję, że przedstawione treści będą pomocne w życiu codziennym.

szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe Warszawa

Biuro rachunkowe Warszawa »

Jeśli prowadzisz prywatny biznes, naturalnie bardzo dobrze wiesz, że z księgowością należy przez cały czas być na bieżąco. Niestety, nie zawsze jest w firmie czas na księgowość, nie zawsze są też pieniądze na zatrudnienie księgowej. Zresztą w przypadku małych i średnich firm nie jest to dobre rozwiązanie - jest zbyt kosztowne.
Lepiej zrobić użytek z zewnętrznej firmy świadczącej usługi księgowe, dając za przykład świetna oferta dostępna jest na eurotax.com.pl (choćby jeśli prowadzisz własny zakład pracy, naturalnie wybitnie dobrze wiesz, że z księgowością trzeba bez ustanku być na bieżąco. Z przykrością stwierdzam, nie zawsze jest w firmie czas na rachunkowość, nie zawsze są też finanse na stanowisko księgowej. Notabene w przypadku małych i średnich firm nie jest to porządne rozwiązanie - jest nazbyt drogie.
Lepiej skorzystać z zewnętrznej firmy świadczącej usługi księgowe, m.in. dobra oferta dostępna jest na eurotax.com.pl (np. księgowość spółki komandytowej).

szczegóły wpisu »

Najkorzystniejsze lokaty 2014 – lokaty internetowe lub lokaty bankowe.

Najkorzystniejsze lokaty 2014 – lokaty internetowe lub lokaty bankowe. »

Serdecznie zapraszamy na stronę, która podejmuje tematykę dotyczącą obszaru płatniczego. Przedsiębiorstwa pozabankowe na przeróżne sposoby namawiają nas do korzystania z ich ofert i proponują np. najlepsze lokaty 2014, wielce oprocentowane lokaty internetowe, pożyczki od ręki, e-lokaty. Przystępny ranking lokat 2014 wspomoże w wyborze najlepszej oferty. Pomnijmy, że te jednostki nie są objęte prawem bankowym, więc zanim skorzystamy z ich ofert winniśmy samodzielnie sprawdzić ich miarodajność. Listę jednostek prowadzących należytą z ustawą działalność wyszukamy na witrynie internetowej Komisji Nadzoru Finansowego. Przed skorzystaniem z takiej propozycji sprawdźmy wnikliwie podpisywaną umowę plus definitywną kwotę, którą przyjdzie nam spłacić. Rozmaity obszar zagadnień bankowych, który proponujemy na naszym portalu, zaspokoi nawet w największym stopniu wymagającego człowieka.

szczegóły wpisu »

Finanse - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: