Podkategoria: Finanse


« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Sigmapartner.pl - usługi księgowe

Sigmapartner.pl - usługi księgowe »

Rozpoczynając jakąkolwiek działalność gospodarczą zależnie od wybranego sposobu opodatkowania jesteśmy zmuszeni do prowadzenia czegoś takiego jak podatkowa księga przychodów i rozchodów lub pełna księgowość. O ile w pierwszym wypadku możemy zacząć samodzielnie dokonywać wymaganych rozliczeń księgowych to już w drugim przykładzie rozsądniej byłoby wykorzystać usługi księgowe. Dzięki takiemu rozumowaniu unikniemy nieporozumień z Skarbem Państwa, które mogą okazać się bardzo nieprzyjemne. Zakładając, iż nasza działalność nie jest bardzo skomplikowana i nie mamy potrzeby zatrudniać na etacie księgowej a nawet nie mamy potrzeby osobistego kontaktu z biurem rachunkowym możemy sprawdzić rozwijającą się w ostatnich czasach księgowość online. Dzięki takiemu podejściu nie marnujemy czasu na kontakty z biurem księgowym a niezbędne formalności prowadzimy elektronicznie.

szczegóły wpisu »

Księgowość online

Księgowość online »

Każda firma i organizacja, prowadzące działalność gospodarczą - niezależnie od skali tej działalności - mają obowiązek, które są następstwem zapisów następujących ustaw: Ustawy o podatku dochodowym, Ustawy o podatku od towarów i usług (podatek VAT) oraz Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych. Właściciel firmy nie musi szczegółowo znać przepisów wymienionych ustaw. W rzeczywistości poruszanie się po meandrach tych, zmieniających się aktów prawnych, to fachowa wiedza. Jednakże działalność zgodna z prawem jest obowiązkiem każdego. Nowoczesnym narzędziem, które umożliwia szybkie i terminowe rozliczanie z Urzędem Skarbowym i ZUS jest księgowość online. Przy pomocy komputera, tabletu lub smartfona szczegóły dotyczące faktur przychodowych i kosztowych są ewidencjonowane online. Na podstawie zarejestrowanych danych za pomocą kilku ruchów myszką można rozliczyć składki ZUS, skalkulować podatki, a także utworzyć wypełnione dokumenty podatkowe. To tylko niektóre atuty i możliwości, jakie daje biuro rachunkowe online. Tego rodzaju nowoczesne narzędzie jest rozwiązaniem, które umożliwia obniżenie kosztów stałych, związanych z prowadzeniem firmy. Prowadzona online księgowość dla małych firm jest nieskomplikowana, intuicyjna i może być realizowana w każdym miejscu, gdzie przedsiębiorca posiada dostęp do sieci Internet.

szczegóły wpisu »

Numizmatyka

Numizmatyka »

Numizmatyka jest dyscypliną zajmującą się analizowaniem monet, banknotów i innych znaków pieniężnych. Portal Numistat przedstawia bardzo dużą dawkę wiadomości w tym zakresie umożliwiając też swoim użytkownikom inwestowanie w monety. Zawiera takie użyteczności jak: katalog wraz z bazą cen, historycznymi zmianami kursów oraz codziennymi notowaniami każdej z monet. Udostępnia też możliwość zlecania kupna, sprzedaży i uzgadniania umów z pasjonatami z Polski i zagranicy gwarantując przy tym ich bezpieczeństwo i autentyczność. Ponadto posiada forum dyskusyjne, kurs inwestowania oraz inne pomoce dla zapaleńców i za żadne z nich nie pobiera opłat. Zapraszamy do portalu aukcyjnego Numistat - zainwestuj w monety!

szczegóły wpisu »

Zarządzanie Projektami

Zarządzanie Projektami »


UNIVERSE-IBS Sp. z o.o. to firma, która przyjęła innowacyjną na skalę kraju formułę działania. Przedsiębiorstwo przedstawia przedsięwzięcia finansowe zaspokajające w sposób innowacyjny oczekiwania najróżniejszych grup Klientów. Oferta jednostki IBS kierowana jest do osób, które dostrzegają szansę rynkową oraz mają związaną z tym koncepcję biznesu. Poszczególne jednostki biznesowe tworzone są przez zespół osób zainteresowanych realizacją określonego zadania. Dopiero na poziomie jednostek budowana jest oferta produktów i usług skierowanych do określonych segmentów rynku.

Przedsiębiorstwo UNVIERSE-IBS nastawione jest na kreowane innowacyjnych rozwiązań dla firm, samorządów, organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów skupiających swoje funkcje na rozwój. Firma Specjalizuje się w consultingu wdrożeniowym (głównie jest to Zarządzanie Projektami) oraz w szkoleniach. UNVIERSE-IBS Świadczy także usługi outsourcingowe dla przedsiębiorstw, przede wszystkim w obszarze controllingu operacyjnego projektów, ale także w zakresie działalności HR, oraz IT.

szczegóły wpisu »

PIT

PIT »

Rozliczenia podatkowe za 2010 rok sprawiają problemy wielu osobom. Przygotuj się na łatwe i bezstresowe wypełnianie PITów. Na stronie ściągniesz za darmo Program PIT 2010, za pomocą którego prawidłowo rozliczysz PITy za rok 2010. Poczytaj o możliwościach programu PIT, i pobierz już teraz. Posiadamy także aktualne druki deklaracji podatkowych 2010, abyś mógł wypełnić ręcznie. Zapomnij o nerwach i straconym czasie z Programem PIT 2010.

szczegóły wpisu »

Kredyty Wrocław

Kredyty Wrocław »

Posiadamy nieodzowne doświadczenie w sprzedaży usług finansowych, które uzyskaliśmy pracując dla gigantycznych grup finansowych i instytucji. W tej ofercie posiadamy pożyczki generalnie dla każdej osoby odnotowującej przychody. Nasza firma świadczy korzystne świadczenia finansowe. Obecnie omawiana działalność rozpowszechnia się na obszarze województwa dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego i opolskiego, jednakże aktywność zatrudnianych doradców pozwala nam obsługiwać interesantów na terytorium całej Polski. Inicjatywa kredytowa, którą przygotowaliśmy dla firmowych nowych klientów jest ofertą rozbudowaną, albowiem współpracujemy z wieloma bankami i instytucjami finansowymi. Nabyte doświadczenie oraz charyzmatyczne przedsięwzięcia, przekonały nas do otwarcia własnej spółki. Nader dużą wagę przywiązujemy do jakości obsługi interesanta, tak aby firmowe relacje z konsumentem były pozytywne, a korzyści z wzajemnej współpracy- obopólne. Farmerzy mają prawo skorzystać z pożyczek preferencyjnych. Proponujemy wyjątkową ofertę dla zróżnicowanych płaszczyzn zawodowych (min. pielęgniarki, restauracje, spółki akcyjne itp.).

szczegóły wpisu »

Numizmaty

Numizmaty »

Uważasz, że nasze monety polskie są wiele warte? Posiadasz już sporą ich ilość? W takim wypadku bezwzględnie odwiedź nasz serwis internetowy i zobacz wszystkie nasze monety i banknoty numizmatyczne. Tylko z nami masz szansę na kolekcjonowanie monet, które przerodzi się w prawdziwą pasję. Zobacz sam co dla ciebie mamy. Zajrzyj do nas jeszcze dziś, a na pewno nie pożałujesz. Tylko z nami kolekcjonowanie monet to prawdziwa przyjemność.

szczegóły wpisu »

Inwestowanie szkolenia

Inwestowanie szkolenia »

Mnóstwo mniej doświadczonych biznesmenów głowi się skąd zaczerpnąć fundusze niezbędne w początkowym etapie zakładania firmy. Są to szkolenia podczas których mogą poznać się ze specjalistami z branży inwestycji i poznać podejście inwestorów do projektu podczas oceniania pomysłów. Szkolenia przedsiębiorców są świetną okazją by poznać mechanizmy, jakie funkcjonują w biznesie. Rozmawiamy na spotkaniach także o inwestycjach na giełdzie, czym się kierować i o zagrożeniu wynikającym z ryzyka. Szkolenia dla przedsiębiorców stawiają sobie za cel zacieśnianie więzów pomiędzy inwestorami a właścicielami małych i średnich firm, zwiększające współpracę pomiędzy wymienionymi podmiotami.

szczegóły wpisu »

Pit program

Pit program »

Fundacja Dzieciom z Upośledzeniem Umysłowym "Agnieszka" posiada status prawny, dzięki któremu rozliczając się z fiskusem można przekazać jeden procent swojego podatku na rzecz dzieci niepełnosprawnych. Na stronie organizacji zamieszczony został darmowy program pit 2010 do rozliczania PITu. Program pit udostępnia także inne pit druki. Pit program posiada funkcję aktualizacji. Pit darmowy znajduje się na stronie www.fundacjaagnieszka.pl. Pomóż fundacji "Agnieszka" rozliczając swój podatek.

szczegóły wpisu »

Program PIT 2010

Program PIT 2010 »

Rozliczenia podatkowe nie jednemu Polakowi spędzają sen z powiek. Kłopoty z rozliczaniem Deklaracji PIT ma niemal każdy. Na naszej stronie udostępniamy bezpłatnie Program PIT 2010, dzięki niemu wyliczysz PITy za rok 2010 bez stresów. Intuicyjne środowisko, prostota obsługi to główne atuty tego programu PIT. Pobierz go bezpłatnie już teraz. Udostępniamy też formularze PIT 2010, w tym PIT38, PIT 37 i inne. Nie zmarnuj cennego czasu z roliczaniem PIT w 2010 roku, wykorzystaj Program PIT 2010!

szczegóły wpisu »

Jak inwestować w złoto

Jak inwestować w złoto »

Jeśli chcesz, to już dzisiaj możesz rozpocząć inwestowanie w złoto. Wykorzystaj zamieszczone na naszej stronie internetowej abc inwestowania w złoto i już dzisiaj odkładaj środki na swoją przyszłość. Już dzisiaj nie musisz pytać nikogo jak inwestować w złoto. Wystarczy, że zajrzysz do nas i na spokojnie przeglądniesz nasze artykuły. Złoto inwestycyjne to doskonały wybór. Serdecznie zapraszamy do Nas.

szczegóły wpisu »

Kredyty hipoteczne

Kredyty hipoteczne »

Opisywana tutaj strona www może być świetną propozycją dla każdego, kto chcę kupić mieszkanie albo dom i szuka źródła finansowania, dla każdego kogo interesują pożyczki czy kredyty mieszkaniowe lub kredyty z dopłatą w programie rodzina na swoim. Znajdziemy na niej przede wszystkim obszerny ranking kredytów hipotecznych, pożyczek hipotecznych czy wreszcie ranking kredytów z dopłatą rodzina na swoim, przy pomocy którego każdy z nas wybierze właśnie taką ofertę, jaka w stu procentach go zadowoli. Dodatkowo strona ma do zaoferowania pośrednictwo w kontakcie z bankami każdemu, kto tylko ma zamiar zaciągnąć dowolny z oferowanych hipotecznych produktów finansowych: kredyty czy pożyczki hipoteczne lub też kredyty z dopłatą rodzina na swoim, co każdemu z nas gwarantuje naprawdę ogromną wygodę. Jeśli w takim razie interesuje nas zaciągnięcie kredytu, to jak najbardziej powinniśmy skorzystać z wszystkich narzędzi, jakie możemy znaleźć na naszym serwisie internetowym, między innymi porównywarka czy kalkulator kredytów hipotecznych – bez wątpienia umożliwi nam to wybrać rzeczywiście idealny kredyt czy pożyczki hipoteczne, pozwoli oszczędzić czas i pieniądze.

szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe Warszawa

Biuro rachunkowe Warszawa »

Spółka ABES Audyt prowadzi kompleksową obsługę firm w zakresie rachunkowości oraz finansów. Firma obsługuje spółki cywilne, osoby fizyczne prowadzące własną działalność gospodarczą, spółdzielnie, firmy zagraniczne działające w Polsce itp. Biuro rachunkowe Warszawa świadczy usługi w zakresie doradztwa podatkowego, nadzorowania ksiąg podatkowych, przygotowywania badań i sprawozdań finansowych, wyceny wartości firmy i transakcji oraz innych. Oferta firmy obejmuje również kursy obligatoryjne dla biegłych rewidentów. Zainteresowanych zapraszamy na witrynę w celu zapoznania się z ofertą usługi księgowe Warszawa.

szczegóły wpisu »

Pity

Pity »

Pewnie i Ty, miałeś wielokrotnie problemy z wypełnianiem rozliczeń podatkowych za poprzedni rok. Chciałbyś dowiedzieć się jak umiejętnie wypełnić swoje rozliczenie? Zajrzyj koniecznie na stronę www.pit.gazeta.pl, gdzie dowiesz się jak to zrobić. Znajdują się na niej informacje o tym, jak wypełnić poszczególne pity, proste, intuicyjne programy pomocnicze, formularze PIT do wydrukowania oraz informacje dotyczące ulg i innych rzeczy, które warto wiedzieć przy wypełnianiu rozliczeń.

szczegóły wpisu »

Biometryczna kontrola czasu

Biometryczna kontrola czasu »

Zajmujemy się dostarczaniem nowoczesnych urządzeń przeznaczonych do Kontroli Czasu Pracy. Naszym Klientom dostarczamy specjalnie wyselekcjonowane i przetestowane przez inżynierów rozwiązania technologiczne w postaci:
- terminali z czytnikiem linii papilarnych;
- oprogramowań do wprowadzania danych o użytkownikach systemu, kreowania harmonogramu pracy oraz kalkulacji wyników;
- systemu ROI, pozwalającego na dokonanie analizy finansowej czasu pracy.

Ponadto w ofercie: obsługa Help-desk, Hotline, usługi serwisowe, outsourcingowe, szkolenia bezpośrednie bądź w formie e-learning, konsultacje prawne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

szczegóły wpisu »

Kredyty gotówkowe

Kredyty gotówkowe »

Masz problem z wybraniem odpowiedniego banku, który użyczy Ci dobrego i korzystnego kredytu gotówkowego ? Masz szczęście, że nas znalazłeś !Nasza stronka została stworzona dla Ciebie, byś mógł zobaczyć zestawienia najlepszych ofert kredytów gotówkowych w każdym banku.Dzięki naszej stronie masz możliwość porównania i przekalkulowania najlepszych ofert, byś mógł wybrać kredyt w miarę korzystny dla Ciebie.Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości koniecznie nas odwiedź a napewno pomożemy Ci . Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stronki !

szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe Warszawa

Biuro rachunkowe Warszawa »

ERachuba s.c. zajmuje się wszechstronnym doradztwem finansowym i gospodarczym firm. Biuro rachunkowe Warszawa posiada długoletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości oraz doświadczony i wykwalifikowany personel. W zakresie oferty biura prowadzone są takie usługi jak: pełna księgowość, prowadzenie rozliczeń podatkowych, tworzenie sprawozdań rocznych, doradztwo przy rozpoczynaniu własnej firmy i wiele innych. Na stronie internetowej zawarte zostały szczegółowe informacje tyczące się oferty biuro rachunkowe Warszawa.

szczegóły wpisu »

Księgowość Łódź

Księgowość Łódź »

Biuro podatkowe Łódź świadczy usługi w kwestii finansów i księgowości. Usługi firmy skierowane są w szczególności do klientów prowadzących własną działalność oraz spółek cywilnych, organizacji i fundacji. Propozycja dotyczy przede wszystkim całościowej księgowości, nadzorowania ksiąg handlowych, podatkowej księgi rozchodów oraz kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej. Biuro rachunkowe Łódź gwarantuje bardzo dobre warunki realizowania usług jak również promocyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą księgowość Łódź.

szczegóły wpisu »

Pożyczki

Pożyczki »

Wybierasz pożyczkę gotówkową? Bardzo dobrze trafiłeś. Prezentowany przez nasz portal ranking pożyczek gotówkowych pozwoli Ci zdecydować się na najlepszą pożyczkę dostosowaną do Twojego portfela. Na co przeznaczysz pieniądze jest nieważne, czy na prezenty świąteczne, komunie swojego dziecka czy na wymarzone kino domowe. Znajdź najtańszą pożyczkę i spłacaj jak najniższa ratę, żeby wzięte za dużo w twój portfel. W dzisiejszych czasach najlepszym sposobem rozwiązania problemu chwilowego braku pieniędzy są właśnie pożyczki gotówkowe w ofercie każdego banku w Polsce. Znalezienie najtańszej oferty pożyczkowej nie jest łatwym zadaniem. Skorzystaj z narzędzi na naszej stronie i znajdź najtańszą pożyczkę gotówkową na rynku.

szczegóły wpisu »

Pożyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna »

Strona internetowa spółki DCF Capital S.A. proponująca prywatne pożyczki jak również profesjonalne doradztwo finansowe. Propozycja zwrócona jest głównie do inwestorów prywatnych oraz przedsiębiorców. Usługi DCF Capital S.A. pozwalają klientom uwalnianie zasobu finansowego zainwestowanego w nieruchomościach co stanowi rzeczywistą alternatywę wobec kredytu bankowego. DCF Capital S.A. realizuje ponadto usługi konsultingu finansowego, zapewniając m.in. pomoc w uzyskaniu inwestorów bądź organizacji finansujących. Precyzyjne wiadomości tyczące się oferty pożyczka hipoteczna znajdują sie na stronie internetowej.

szczegóły wpisu »

Wybierz najlepsze oprocentowanie lokat 2014

Wybierz najlepsze oprocentowanie lokat 2014 »

Najlepsze lokaty 2014 to nowatorska strona finansowa, gdzie można przeanalizować rozliczne zestawienia i rankingi depozytów bankowych, oraz rady czym kierować się wybierając najlepsze lokaty bankowe. Na naszej stronie, o przewodniej problematyce finansowej, wyszperasz dodatkowo obowiązujący ranking lokat 2014, jaki tworzony jest na podstawie nie tylko oprocentowania. Komplet ukazanego materiału, dopełnia dział, przedstawiający e-lokaty, które konstytuują w dzisiejszych czasach doskonale kształtujący się styl, przede wszystkim wśród młodych Polaków. Jeżeli intryguje Cię taki sposób oszczędzania zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową, gdzie prezentuje się całkowity zakres wiadomości o aktualnie dostępnych na krajowym rynku lokatach terminowych. Dlatego że wiele ludzi ma w mieszkaniu sieć, dla nich stają się to najlepsze lokaty 2014. Powinniśmy pamiętać, że e-lokaty mają możliwość być zakładane w ogromnej ilości placówek bankowych, bowiem ogromna ilość banków ma we własnej ofercie taką usługę. Porównanie lokat tudzież dużo wskazówek na ten temat znajdziesz właśnie na naszej stronie najlepsze lokaty 2014. Zapraszamy do wpadania na stronę zaciekawionych bezpiecznymi inwestycjami, przy pomocy nowych strategii, dostępnych przez internet.

szczegóły wpisu »

Darmowy program do faktur

Darmowy program do faktur »

Internetowa aplikacja do wystawiania faktur i obiegu dokumentów. Program umożliwia wystawianie faktur kosztowych, kontrolę płatności oraz prowadzenie bazy danych klientów i produktów.

Aby korzystać z Webflow niezbędny jest dostęp do Internetu. Dzięki temu, dostęp do aplikacji jest możliwy z każdego miejsca na Ziemi.

szczegóły wpisu »

Finanse - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: