Podkategoria: Finanse


1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Sigmapartner.pl - usługi księgowe

Sigmapartner.pl - usługi księgowe »

Rozpoczynając jakąkolwiek działalność gospodarczą zależnie od wybranego sposobu opodatkowania jesteśmy zmuszeni do prowadzenia czegoś takiego jak podatkowa księga przychodów i rozchodów lub pełna księgowość. O ile w pierwszym wypadku możemy zacząć samodzielnie dokonywać wymaganych rozliczeń księgowych to już w drugim przykładzie rozsądniej byłoby wykorzystać usługi księgowe. Dzięki takiemu rozumowaniu unikniemy nieporozumień z Skarbem Państwa, które mogą okazać się bardzo nieprzyjemne. Zakładając, iż nasza działalność nie jest bardzo skomplikowana i nie mamy potrzeby zatrudniać na etacie księgowej a nawet nie mamy potrzeby osobistego kontaktu z biurem rachunkowym możemy sprawdzić rozwijającą się w ostatnich czasach księgowość online. Dzięki takiemu podejściu nie marnujemy czasu na kontakty z biurem księgowym a niezbędne formalności prowadzimy elektronicznie.

szczegóły wpisu »

Księgowość online

Księgowość online »

Każda firma i organizacja, prowadzące działalność gospodarczą - niezależnie od skali tej działalności - mają obowiązek, które są następstwem zapisów następujących ustaw: Ustawy o podatku dochodowym, Ustawy o podatku od towarów i usług (podatek VAT) oraz Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych. Właściciel firmy nie musi szczegółowo znać przepisów wymienionych ustaw. W rzeczywistości poruszanie się po meandrach tych, zmieniających się aktów prawnych, to fachowa wiedza. Jednakże działalność zgodna z prawem jest obowiązkiem każdego. Nowoczesnym narzędziem, które umożliwia szybkie i terminowe rozliczanie z Urzędem Skarbowym i ZUS jest księgowość online. Przy pomocy komputera, tabletu lub smartfona szczegóły dotyczące faktur przychodowych i kosztowych są ewidencjonowane online. Na podstawie zarejestrowanych danych za pomocą kilku ruchów myszką można rozliczyć składki ZUS, skalkulować podatki, a także utworzyć wypełnione dokumenty podatkowe. To tylko niektóre atuty i możliwości, jakie daje biuro rachunkowe online. Tego rodzaju nowoczesne narzędzie jest rozwiązaniem, które umożliwia obniżenie kosztów stałych, związanych z prowadzeniem firmy. Prowadzona online księgowość dla małych firm jest nieskomplikowana, intuicyjna i może być realizowana w każdym miejscu, gdzie przedsiębiorca posiada dostęp do sieci Internet.

szczegóły wpisu »

Wymiana walut Bydgoszcz

Wymiana walut Bydgoszcz »

Serdecznie zapraszamy sprawdzenia oferty naszego kantoru wymiany walut "Money" Kantor Bydgoszcz. Wieloletnie istnienie kantoru
potwierdza naszą wiarygodność, prężne działanie, elastyczność i umiejętność dostosowania się do potrzeb rynku. Kantor Money oferuje
m.in. możliwość negocjacji cen walut, atrakcyjne kursy wymiany waluty, znacznie lepsze niż w bankach i innych kantorach w mieście. W
kantorze możliwa jest wymiana wszystkich najpopularniejszych walut w Polsce jak Euro, Dolar, Funt brytyjski, Hrywnia ukrainska, Korona
dunska, Kuna chorwacka, Dolar kanadyjski, Frank szwajcarski, Korona szwedzka, Korony czeskie, Korony norweskie, etc. Jestesmy do
Państwa dyspozycji: 7 dni w tygodniu w godzinach Pon-Piątek od 9-18,sobota od 9 do 15 i niedzielew godzinach 10-15.
Na Bydgoskim rynku walutowym od 1999 roku.

U nas kupisz Euro, a ponadto USD, CHF, CAD, AUD po czołowych cenach w Bydgoszczy.
Dzięki Nam masz 100% pewności, że kupisz lub sprzedaż waluty po najkorzystniejszym kursie w mieście.

szczegóły wpisu »

Pity 2010 program

Pity 2010 program »

Podatnicy.com to strona na której znajdują się niezbędne narzędzia do wypełniania deklaracji PIT. Bez sensu, żebyś tracił czas nad ręcznym wypełnianiem Deklaracji podatkowych. Pobierz Program PIT na naszej witrynie. Dzięki systemowi PIT wypełnisz PITy bez zbędnych nerwów. Jeżeli jednak wciąż wolisz rozliczyć deklaracje podatkowe ręcznie - nie ma sprawy. Wybierz odpowiednie wzory deklaracji PIT u nas. Wszystko dostaniesz bezpłatnie. Zapraszamy na stronę Podatnicy.

szczegóły wpisu »

Dokumentacja cen transferowych

Dokumentacja cen transferowych »

Grupa MAC powstała w latach 90-tych jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie ze strony biznesu na usługi w obszarze audytu, doradztwa i szkoleń z dziedziny rachunkowości i controllingu. Jest zwieńczeniem mojej dotychczasowej pracy łączącej badania naukowe i doświadczenia praktyczne w zakresie rachunkowości.

Udało mi się skupić wokół siebie grono osób posiadających gruntowną wiedzę z zakresu rachunkowości, biegłych rewidentów, doświadczonych wykładowców Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, autorów wielu podręczników oraz artykułów poświęconych rachunkowości. Decyzje strategiczne dla Państwa firm będą przygotowywane przez ekspertów controllingu i rachunkowości zarządczej, doradców w procesie legislacyjnym prawa bilansowego, twórców Krajowych Standardów rachunkowości.

Stanowimy zespół, który wychodzi poza powszechnie przyjęte schematy. Gwarantujemy, iż świadczone przez nas usługi zostaną poparte naszą ekspercką wiedzą i doświadczeniem. Zapraszam do skorzystania z oferty Grupy Mac.

Nasza oferta obejmuje: badanie planu przekształcenia, wycena spółek, badanie sprawozdań finansowych

szczegóły wpisu »

NewConnect

NewConnect »

Nasza firma jest zespołem profesjonalistów, oferujących usługi doradcze dla, zarówno małych, jak i wielkich firm. Wiedza, zdobyta na przestrzeni czasu pozwala nam wspierać działalności osiągnięciu celu, rozwijaniu struktury i pozyskiwaniu źródeł finansowych. Trzon naszej oferty stanowią wyceny spółek a także fuzje i przejęcia. Oprócz wymienionych specjalizujemy się w pozyskiwaniu kapitału dla firm a także w profesjonalnym doradztwie giełdowym i strategicznym przy prowadzeniu firmy. Jeżeli jesteś zainteresowany, polecamy naszą oficjalną witrynę, by zapoznać się z informacjami o firmie oraz rozwiniętą ofertą dla firm i spółek.

szczegóły wpisu »

PIT 2011 / PITy 2012 - Dla kogo pit36 ?

PIT 2011 / PITy 2012 - Dla kogo pit36 ? »

Zbliża się koniec roku, a razem z nim czas rozliczania pit36 2011/2012.Pit36 jest formularz podatników, którzy w roku podatkowym sami musieli obliczać zaliczki na podatek. Ponadto nawet jeśli zaliczki na podatek odprowadzał płatnik, druk pit36 obowiązuje tych, którzy są obowiązani doliczyć do swoich zarobków dochody małoletnich dzieci lub obniżają dochód o straty z lat ubiegłych ze źródeł wykazywanych w PIT36 lub PIT-37. Rozliczanie pitów staje się mniej skomplikowane, gdy posłużymy się programem, który powstał ze współpracy fachowców z dziedziny księgowości. Takim programem jest PIT Format. Program Pit Format ułatwi wykazać odliczenia i ulgi w pit 2011, sporządzić rozliczenie z dzieckiem oraz pozostałe rozliczenia roczne pity2011 / pity 2012. Pamiętaj zrobić odpis 1% na OPP.Prawdziwym hitem ostatnio jest pit rozliczenie za pomocą drogi elektronicznej.Pit rozliczenie poprzez internet stało się przyjazne kiedy ustalono, że nie jest już konieczny kwalifikowany, drogi podpis elektroniczny na dokumencie przesyłanym tą drogą. Po raz pierwszy takie pit rozliczenie można było wysłać za rok 2009. Ilość osób korzystających z sieci internet przy wysyłaniu rocznych zeznań wzrasta. Program PIT Format wychodzi naprzeciw nowym czasom i ułatwia pit rozliczenie z możliwością złożenia deklaracji przez internet.Jak rozliczyć pit roczny, pit 36, pit 37 i inne pity roczne 2011 / 2012 bez udziału specjalnego programu księgowo - podatkowego?Ależ oczywiście, że można rozliczyć pit bez takiego oprogramowania księgowo-podatkowego. Tylko po co, w jakim celu trudzić się samodzielnie? Skoro taka pomoc jest – korzystajmy. Rozliczyć pit z PIT Format 2011-2012 można bez znajomości kwestii podatkowych. Co więcej, można z nim rozliczyć pit ofiarowując 1 procent podatku na konto Organizacji Pożytku Publicznego. Umożliwia on nie tylko przekazanie owego 1% na OPP, ale też promuje daną organizację oraz jej partnerów.

szczegóły wpisu »

Odszkodowanie Poznań

Odszkodowanie Poznań »

Kancelaria oferuje pomoc, polegającą na reprezentowaniu osób poszkodowanych w zakresie dochodzenia świadczeń pieniężnych od wszelkich podmiotów i organów odpowiedzialnych i zobowiązanych do naprawienia szkody.

Nasze czynności obejmują wszystkie etapy postępowania od pomocy w przygotowaniu właściwej dokumentacji, poprzez zgłoszenie szkody do właściwego adresata roszczeń i nadzorowanie poprawności przebiegu jej likwidacji, aż po wypłatę pokrzywdzonemu satysfakcjonujących świadczeń na drodze polubownej, bądź sądowej.

Pomagamy w dochodzeniu odszkodowań :
- poszkodowanym podczas pracy w gospodarstwie rolnym;
- poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych;
- w razie wystąpienia szkody w plonach;
- osobom, które poniosły szkodę w wyniku błędu w sztuce lekarskiej;
- od zakładów ubezpieczeń, gdy odmawiają wypłaty lub zaniżają wysokość odszkodowania;
- w przypadku propozycji wypłaty z polisy posagowej rażąco niskiego świadczenia;
- z polisy na życie;
- w razie zniszczenia lub uszkodzenia mienia, np.: kradzieży majątku, spalenia lub zalania mieszkania;
- z wypadków losowych, takich jak: poślizgnięcia i potknięcia w miejscach publicznych wskutek np. śliskiej nawierzchni;
- z tytułu szkód powstałych w przewożonych ładunkach;
- w razie wystąpienia wypadku w pracy z winy lub zaniedbania pracodawcy;
- od organizatorów wycieczek i biur podróży w przypadkach, w których standard świadczenia usługi był inny aniżeli wskazany w umowie.
-z tytułu przebiegu linii przesyłowych.

Wpisując w wyszukiwarkę hasło kancelaria Poznań, adwokat Poznań lub windykacja Poznań strona kancelarii z pewnością pojawi się wysoko w wynikach wyszukiwania. W celu uzyskania wyceny zlecenia zachęcamy do skontaktowania się z prawnikiem kancelarii pod numerem telefonu 61 624 39 20 lub mailowo pod adresem: kancelaria@ceranek.pl.

szczegóły wpisu »

Szkolenia handlowe

Szkolenia handlowe »

Poznanie oraz istnienie w specjalizacji sprzedażowej, dzisiaj już nie do końca wystarczą. Teraz niezmiernie kluczowa jest charyzma, asertywność oraz wiedza na temat technik, które częstokroć ułatwiają rozmowę i kooperację z tzw. trudnym partnerem. Szkolenia sprzedażowe zaplanowane przez wrocławską firmę to zabezpieczenie wydobycia paru, nadzwyczaj wartościowych właściwości w profesji sprzedawcy. Szkolenia handlowe przedkładane przez nas, opierają się na branży B2B oraz B2C. Dzięki nam nauczysz się, jak wciąż energiczniej nabywać potencjalnych klientów. Niezmiernie dużą uwagę przywiązujemy do tematu kompetencji twardych, obecnie tak niezwykle pożądanych w obrębie handlu. Szkolenia sprzedażowe Wrocław to wyjątkowe metody i silna pomoc dla Twojej działaności.

szczegóły wpisu »

Biuro Rachunkowe Kaweccy Będzin

Biuro Rachunkowe Kaweccy Będzin »

Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę posiadającą wiedzę i doświadczenie.

Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe. Działamy w oparciu o bogate doświadczenie profesjonalnie dobranej kadry od lat pracującej w księgowości. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Prowadzimy kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, podatkowej księdze przychodów i rozchodów, pełnej księgowości, a także świadczymy szereg usług dodatkowych. Pomagamy osobom, które stawiają pierwsze kroki decydując się na założenie swojej własnej działalności gospodarczej. Posiadamy Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Świadczymy usługi z zakresu:

podatkowej księgi przychodów i rozchodów
ksiąg rachunkowych
ryczałtu ewidencjonowanego
rejestru zakupu i sprzedaży VAT
ewidencji środków trwałych i wyposażenia
deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT
sprawozdań finansowych
dokumentacji i rozliczeń z ZUS
obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac
reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa
wyprowadzania zaległości podatkowych
sprawozdań statystycznych do GUS
rocznych zeznań podatkowych
pomocy przy rozpoczęciu działalności
innych usług według potrzeb i życzenia klienta.

Oferujemy również pomoc osobom pracującym za granicą odzyskać zapłacony za granicą podatek.

Zajmujemy się także pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz wykonujemy Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty Energetyczne budynków i lokali.

www.kaweccygroup.pl

Kaweccy s.c.
ul. Podwale 2
42-500 Będzin
woj. śląskie
tel. 509 050 305, 505 100 668
tel/fax: 32 761 98 97

szczegóły wpisu »

Prywatne Ubezpieczenia zdrowotne

Prywatne Ubezpieczenia zdrowotne »

Porównywarka ubezpieczeniowa umieszczona na naszej stronie pozwala naszym klientom porównać oferty Towarzystw Ubezpieczeniowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura, strony internetowej lub prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania, pomożemy wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenie. Polecamy ubezpieczenia: komunikacyjne, mieszkaniowe, podróżne, NNW, AC, OC, fundusze emerytalne, a także ubezpieczenia dla małych i średnich firm. Wszystkie ubezpieczenia dostosowane są do potrzeb naszych klientów. Oddziały naszego biura znajdują się w całym kraju i służą Państwu fachową pomocą w wyborze ubezpieczenia. Porównanie ofert ubezpieczenia i zapoznanie się z nimi nie zobowiązuje do ich zakupu.

szczegóły wpisu »

MBank mobile

MBank mobile »

Telefonia komórkowa mBank mobile to oferta usług telekomunikacyjnych oferowanych przez jeden w banków internetowych, a więc mBank. Zaczął on działalność już z 2000 roku i jest pododdziałem BRE Banku. Aby dowiedzieć się gdzie znajduje się bank wystarczy wybrać mBank adres, gdzie znajdują się dane adresowe poszczególnych oddziałów. Początkowo bank oferował proste usługi niemniej jednak z czasem jego propozycja zaczęła obejmować coraz to nowsze produkty. Przykładem jest eMakler mBank, gdzie posiadamy możliwość kupowania i sprzedawania akcji na giełdzie papierów wartościowych. Bank z każdym dniem się rozwija, pojawia się coraz więcej form zarządzania pieniędzmi między innymi nowe wpłatomaty mBank, które umożliwiają zasilenie konta bankowego, a także nowe formy kontaktu z bankiem, przykładowo chat, mbank infolinia, czy centrum smsowe.

szczegóły wpisu »

Pit 2010

Pit 2010 »

Pierwsze Deklaracje PIT 2010 lada dzień powinny wpłynąć do Urzędów Skarbowych. Czy Ty rozliczyłeś swoje deklaracje podatkowe? Jeżeli nie, wejdź stronę Podatnik.org, tutaj ściągniesz Program PIT 2010, obsługujący wypełnienie deklaracji PIT bez opłat i z łatwością. Zalety Programu PIT to intuicyjny wygląd, niezawodność i dostępność. Nie marnuj wolnego weekendu na rozliczaniu formularzy podatkowych. Po prostu się - wybierz Program PIT 2010. Możesz je pobrać w serwisie Podatnik.

szczegóły wpisu »

PIT 2010 Program

PIT 2010 Program »

Jesteśmy stroną o deklaracjach PIT, która udostępnia Państwu oprogramowanie PIT 2011, programowi za pomocą którego bez problemów rozliczycie PITy 2011 Program jest darmowy, oznacza to, że bez niepotrzebnych wydatków rozliczycie PITy za rok 2011. Program PIT oblicza deklaracje PIT 37, PIT 38 jak również resztę popularnych formularzy, odnajdziesz więc prawidłową deklarację PIT dla siebie. Wybierz nową wersję Programu PIT już teraz, rozlicz PITy za rok 2011 szybko i bez nerwów.

szczegóły wpisu »

Giełda Papierów Wartościowych

Giełda Papierów Wartościowych »

To oferta dla ludzi, które pragną inwestować. Lokuj i twórz własne środki finansowe. Dobrze dopasowana strategia inwestycyjna, zapewni Ci zyski. Warto zainwestować w progresywne produkty finansowe, tym bardziej, że branża TFI stale się rozwija. Umieszczanie kapitału w fundusze, w obligacje a także w papiery wartościowe – wszystko to gwarantuje ogromny przychód. Faktycznie warto! Dodatkowo instytucje finansowe oferują profesjonalne doradzanie. Dzięki temu ma się zapewnienie że pieniądz będzie inwestowany w profesjonalny sposób.

szczegóły wpisu »

PITy - Program PIT, formularze PIT 2010

PITy - Program PIT, formularze PIT 2010 »

Rozliczenia PIT za 2010 rok sprawiają problemy wielu ludziom. Przygotuj się na szybkie i bezstresowe rozliczenia PIT. Na naszej stronie pobierzesz za darmo Program PITy, za pomocą którego skutecznie wypełnisz PITy w 2010 roku. Poczytaj o możliwościach programu PIT, i pobierz już teraz. Posiadamy także oficjalne formularze deklaracji podatkowych 2010, jeżeli chcesz je rozliczyć ręcznie. Wypełnij PITy szybko z Programem PIT 2010.

szczegóły wpisu »

Inwestowanie w monety

Inwestowanie w monety »

Jeśli również dla ciebie numizmatyka jest wielką pasją i wszędzie widzisz złote monety, to koniecznie musisz odwiedzić nasz sklep z monetami. Tylko u nas znajdziesz najlepsze numizmaty z całego świata. Po co przepłacać skoro nasze ceny monet są najlepsze na rynku. Inwestowanie w monety to najlepszy sposób na oszczędzanie. Uierz, że sklep z numizmatami może być dla ciebie bardzo pomocny. Odwiedź naszą stronę już dzisiaj i nie zwlekaj.

szczegóły wpisu »

Program PIT 2010

Program PIT 2010 »

Rozliczenia podatkowe nie jednemu Polakowi spędzają sen z powiek. Kłopoty z wypełnianiem PITów ma niemal każdy. Na naszej stronie do pobrania za darmo Program PITy, za pomocą którego rozliczysz PITy za rok 2010 bez straty czasu. Intuicyjne środowisko, prosta obsługa to wielkie atuty tego programu do PITów. Ściągnij go darmowo już teraz. Udostępniamy także druki PIT 2010, w tym PIT 36, PIT 37 i inne. Nie trudź się z deklaracjami PIT w 2010 roku, wykorzystaj Program PIT 2010!

szczegóły wpisu »

Pity 2010

Pity 2010 »

PIT Pro to portal tematyczny, skupiający się na tematyce podatków.Jeśli chcesz obliczyć PITy szybko i bez zbędnych emocji, pobierz bezpośrednio na naszym serwisie Program PIT 2010. Oprogramowanie dzięki prostemu panelu użytkownika zadowoli każdego podatnika. Dostępny jest do ściągnięcia bez opłat, nie zwlekaj, skorzystaj i wylicz podatek PIT 2010 nie marnując czasu i pieniędzy. Jeżeli chcesz rozliczyć deklaracje PIT za 2010 rok samodzielnie, na stronie PIT Pro znajdziesz również oficjalne formularze PIT 37, PIT 38 do wypełnienia. Zapraszamy na PIT Pro!

szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe Olsztyn

Biuro rachunkowe Olsztyn »

Poszukujesz znanego biura rachunkowego w Olsztynie, które zrealizuje dla Twojej korporacji kompleksową obsługę podatkowo księgową i płacową? W takiej syt. nasze biuro rachunkowe Olsztyn jest dla Twojej firmy idealnym partnerem. Na rynku oferujemy usługi już od ponad 2 lat, dlatego też jesteśmy w stanie zaoferować wysoką jakość proponowanych usług, atrakcyjne ceny oraz sprawdzone rozwiązania.

szczegóły wpisu »

Podatek

Podatek »

Rachunkowosc-podatki.com.pl to serwis zawierający aktualne informacje dotyczące obecnych kwestii podatkowych. Ulgi podatkowe, zwolnienie z podatku, jego zwrot - tymi zagadnieniami między innymi się zajmujemy. Polecamy również dział z przydatnymi pojęciami z dziedziny rachunkowości oraz podatków, których znajomość może się okazać bardzo pomocna - przykładami może być tutaj taksa notarialna oraz stopa procentowa. W serwisie poruszane są zagadnienia oraz doniesienia informacyjne o zmianach stawek podatkowych oraz odprowadzania podatków. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu oraz zachęcamy do komentowania informacji przez nas umieszczanych.

szczegóły wpisu »

Sprzedaż sztabek złota

Sprzedaż sztabek złota »

Handel online w dzisiejszych czasach jest bardzo popularną formą zakupów. Za pomocą internetu możemy spokojnie w domu robić zakupy jak i sprzedawać. Prezentowany sklep kursyzlota.pl wyszedł z wygodą do ludzi i postanowił zaoferować swoim klientom sprzedaż złotych monet oraz sztabek złota. Każdy wie że złoto jest cenne i warto w nie zainwestować dlatego zapraszamy na daną stronę aby zapoznać się ze szczegółami.

szczegóły wpisu »

Finanse - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: