Podkategoria: Doradztwo


« poprzednia strona · 4

Sigmapartner.pl - usługi księgowe

Sigmapartner.pl - usługi księgowe »

Rozpoczynając jakąkolwiek działalność gospodarczą zależnie od wybranego sposobu opodatkowania jesteśmy zmuszeni do prowadzenia czegoś takiego jak podatkowa księga przychodów i rozchodów lub pełna księgowość. O ile w pierwszym wypadku możemy zacząć samodzielnie dokonywać wymaganych rozliczeń księgowych to już w drugim przykładzie rozsądniej byłoby wykorzystać usługi księgowe. Dzięki takiemu rozumowaniu unikniemy nieporozumień z Skarbem Państwa, które mogą okazać się bardzo nieprzyjemne. Zakładając, iż nasza działalność nie jest bardzo skomplikowana i nie mamy potrzeby zatrudniać na etacie księgowej a nawet nie mamy potrzeby osobistego kontaktu z biurem rachunkowym możemy sprawdzić rozwijającą się w ostatnich czasach księgowość online. Dzięki takiemu podejściu nie marnujemy czasu na kontakty z biurem księgowym a niezbędne formalności prowadzimy elektronicznie.

szczegóły wpisu »

Księgowość online

Księgowość online »

Każda firma i organizacja, prowadzące działalność gospodarczą - niezależnie od skali tej działalności - mają obowiązek, które są następstwem zapisów następujących ustaw: Ustawy o podatku dochodowym, Ustawy o podatku od towarów i usług (podatek VAT) oraz Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych. Właściciel firmy nie musi szczegółowo znać przepisów wymienionych ustaw. W rzeczywistości poruszanie się po meandrach tych, zmieniających się aktów prawnych, to fachowa wiedza. Jednakże działalność zgodna z prawem jest obowiązkiem każdego. Nowoczesnym narzędziem, które umożliwia szybkie i terminowe rozliczanie z Urzędem Skarbowym i ZUS jest księgowość online. Przy pomocy komputera, tabletu lub smartfona szczegóły dotyczące faktur przychodowych i kosztowych są ewidencjonowane online. Na podstawie zarejestrowanych danych za pomocą kilku ruchów myszką można rozliczyć składki ZUS, skalkulować podatki, a także utworzyć wypełnione dokumenty podatkowe. To tylko niektóre atuty i możliwości, jakie daje biuro rachunkowe online. Tego rodzaju nowoczesne narzędzie jest rozwiązaniem, które umożliwia obniżenie kosztów stałych, związanych z prowadzeniem firmy. Prowadzona online księgowość dla małych firm jest nieskomplikowana, intuicyjna i może być realizowana w każdym miejscu, gdzie przedsiębiorca posiada dostęp do sieci Internet.

szczegóły wpisu »

Wirtualne Biuro Katowice

Wirtualne Biuro Katowice »

Wirtualne biuro to propozycja, którą sugerujemy jednostką, które pragną zredukować koszty lokalnego interesu. Z naszej sugestii korzystają różnorodne jednostki. Mówiąc krótko proponujemy wsparcia w prowadzeniu działalności jak przykładowo: rachunkowość bądź sekretariat. Poza tym otrzymują Państwo wspaniały adres do rejestracji biznesu w samym centrum Katowic.

szczegóły wpisu »

Audyty bezpieczeństwa Wrocław

Audyty bezpieczeństwa Wrocław »

Ile kosztuje zabezpieczenie danych? Dużo mniej, niż utrata danych wynikająca z awarii bądź ataku hackera. To znacznie mniej, niż utrata wizerunku firmy i konieczność odzyskania zaufania.

Firma securITy partners powstała, by zapewnić bezpieczeństwo i spokój Państwa firmie oraz jej klientom. Dzięki bogatej wiedzy w zakresie zabezpieczeń i ochrony danych oraz zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa system zabezpieczeń, dostosowany do indywidualnych potrzeb firmy.

Dzięki naszym usługom mają Państwo szanse zaistnieć na rynku jako stabilna i silna marka, dbająca nie tylko o swoje interesy, ale również o swoich klientów. Z securITy partners zyskują Państwo jednocześnie prestiż i pozycji rynkowej.

szczegóły wpisu »

Tajemniczy klient

Tajemniczy klient »

Nie wszyscy jeszcze słyszeli o roli jaką spełnia tajemniczy klient. Nie wielu również z pewnością o tym wie, że każdy z nas może nim zostać. Oczywiście wszystko zależy od rozmów kwalifikacyjnych, które odbywają się w czasie starań o nową pracę, jednak ta kwestia jest wszędzie taka sama i niezmienna. Wracając jednak do roli, a raczej zadań, które należą do takiego tajemniczego klienta to musimy zwrócić uwagę na samą jego nazwę. Tajemniczy co oznacza, że nikt nie powinien znać jego dokładnej tożsamości. Od osoby wykonującej ten zawód czy choćby kilka takich zleceń wymaga się aby nie rozpowiadał wszystkim, że właśnie taką specjalnością się on zajmuje. Klient ? Każdy z nas doskonale wie kim jest klient. Ktoś kto wyraża chęć zakupu konkretnego produktu czy też skorzystania z danych usług. Jednak w połączeniu tych dwóch słów sprawa ta nie jest już tak prosta. Otóż zadaniem tajemniczego klienta jest dokonanie osobistej oceny świadczonych usług. Czyli wszyscy sprzedawcy powinni się go strzec jeśli mają coś na swoim sumieniu. Z pewnością wielu ludziom podoba się takie zlecenie czy też nawet praca. Daje ona możliwość wyrażania własnej opinii, a co najważniejsze opinia ta jest ważna i uwzględniana.

szczegóły wpisu »

Darmowe wzory dokumentów do pobrania

Darmowe wzory dokumentów do pobrania »

Na stronie znajdą państwo darmowe gotowe do pobrania:, szablony dokumentów, formularzy wzory podań i wniosków a także procedury, instrukcje, druki szkoleniowe, listy audytowe oraz wiele innych form dokumentacji wykorzystywanej w szeroko pojętym systemie zarządzania firmą. Jak również przydatnych w życiu codziennym. Dokumenty są starannie skatalogowane, co ułatwia ich wyszukiwanie a baza danych często aktualizowana. Zapraszamy do skorzystania z serwisu

szczegóły wpisu »

Rzeczoznawca Majątkowy Luzino

Rzeczoznawca Majątkowy Luzino »

Zapraszam do współpracy w zakresie wyceny i doradztwa majątkowego: firmy, osoby fizyczne, banki oraz urzędy zlokalizowane w Luzinie i okolicach.Zachęcam do zapoznania się z oferowanymi przeze mnie usługami w zakładce Oferta a w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. W ramach prowadzonej przeze mnie działalności oferuję wycenę między innymi:

mieszkań i budynków mieszkalnych
działek budowlanych, komercyjnych, rolnych, leśnych i letniskowych
obiektów usługowych, handlowych i magazynowych
aktywów przedsiębiorstw

Wyceny sporządzam głównie dla celów:

sprawozdań finansowych
ustalenia ceny sprzedaży
zabezpieczenia wierzytelności kredytodawcy
obsługi postępowań upadłościowych oraz składników masy upadłościowej
podziału majątku
szacowania wartości nieruchomości i praw majatkowych dla potrzeb skarbowo - podatkowych
określenia wysokości opłaty za użytkowanie wieczyste

szczegóły wpisu »

Biuro Rachunkowe MAGFIN - kompleksowa obsługa księgowa Warszawa

Biuro Rachunkowe MAGFIN - kompleksowa obsługa księgowa Warszawa »

Jeśli szukasz biura rachunkowego, które w sposób profesjonalny i odpowiedzialny będzie dla Ciebie świadczyć usługi rachunkowe to dobrze trafiłeś. Biuro Rachunkowe MAGFIN to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Prowadzenie ksiąg rachunkowych odbywa się według stosownych uprawnień, tzn. posiadamy licencję Ministerstwa Finansów. Usługi księgowe świadczone przez nasze biuro rachunkowe MAGFIN skierowane są dla małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw. Dzięki nam niestraszne będą Państwu urzędy skarbowe, a zmieniające się wciąż przepisy podatkowe będą łatwiejsze. Zadowolenie naszych Klientów oraz wieloletnia z nimi współpraca jest nasza najlepszą rekomendacją. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Na podstawie otrzymanych dokumentów źródłowych od Klienta za poprzednie okresy sprawozdawcze (miesiące, kwartały, lata) dokonujemy ponownego ich księgowania w oparciu o obowiązujące w tych okresach przepisy prawa podatkowego i bilansowego, sporządzania deklaracji podatkowych, sporządzania sprawozdań finansowych oraz rozliczeń rocznych w przypadku osób fizycznych. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami.

szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe Warszawa

Biuro rachunkowe Warszawa »

Dostarczamy szereg usług wsparcia biura, począwszy od poszukiwania pracowników, poprzez tworzenie rozwiązań informatycznych, aż po działania wykonywane przez typowe biuro rachunkowe, takie jak: wyliczanie podatków, naliczanie pensji, czy prowadzenie ksiąg handlowych. W naszej pracy wykorzystujemy obecne rozwiązania w komunikacji, np. funkcjonując w tzw. chmurze. Jesteśmy przez to bardziej mobilni i szybciej reazlizujemy zlecenia. Głównym elementem oferty jest system obiegu faktur. Zaczynając od obróbki wpływających faktur na recepcji, poprzez ich merytoryczną akceptację, aż do płatności. Naturalnie na samym końcu jest księgowanie przez pracowników biura oraz archiwizacja przeprowadzana przez przeszkolony personel firmy docelowej. Oprogramowanie demonstracyjne systemu jest dostępne na życzenie u naszych przedstawicieli. Zapraszamy do współpracy.

szczegóły wpisu »

Kancelaria prawna Jureko-Śledzikowska i Manikowski

Kancelaria prawna Jureko-Śledzikowska i Manikowski »

Kancelaria radcy prawnego oraz adwokata udziela w szerokim zakresie pomoc prawną z różnych dziedzin prawa. Jako adwokat Poznań świadczymy między innymi pomoc w sprawach karnych. Od wielu lat działamy na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców.Rzetelnie i fachowo reprezentujemy naszych klientów w sprawach sądowych i egzekucyjnych. Nasza kancelaria prawna Poznań oferuje przedsiębiorcom usługi dopasowane do ich potrzeb. Zapewniamy przy tym możliwie najbardziej elastyczne formy wynagrodzenia.

szczegóły wpisu »

Doradca adr

Doradca adr »

Niezwykle trudno sobie wyobrazić przewóz towarów niebezpiecznych bez specjalnej kontroli oraz idealnego zabezpieczenia podczas podróży. Zwracając uwagę na to, że to jest ładunek, który w trakcie wypadku wywołuje wielkie zniszczenia, powinien być zabezpieczony w taki sposób, aby nawet w trakcie stłuczki zachował się w sposób kontrolowany i nie spowodował większych szkód.

szczegóły wpisu »

Porady prawne gliwice,

Porady prawne gliwice, »

Kancelaria Prawna Tomasza Siomkajło proponuje fachowe usługi w zakresie doradztwa prawnego. Dużo lat doświadczenia a także profesjonalizm sprawiają, że świadczone usługi są na najwyższym poziomie. Należy do nich wydawanie opinii, świadczenie porad prawnych i zastępstwo procesowe. Radca prawny współpracuje z innymi specjalistami, w tym notariuszami, doradcami podatkowymi i również tłumaczami przysięgłymi co pozwala mieć pewność, że sprawa klienta będzie objęta oczekiwaną troską, a obsługa prawna kompleksowa. z propozycji skorzystać mogą osoby prywatne, ale również podmioty prawne tj przedsiębiorstwa. Kancelaria proponuje przygotowywanie umów, działania windykacyjne, konsulting w sprawach cywilnych i również obronę i reprezentowanie klientów przed sądem. Kancelaria Tomasza Siomkajło to zabezpieczenie satysfakcjonującej oraz fachowej pomocy prawnej.

szczegóły wpisu »

Rzeczoznawca majątkowy łódź

Rzeczoznawca majątkowy łódź »

Deweloperzy i firmy w inny sposób związane z rynkiem nieruchomości powinny współpracować z kancelarią, która zna się na profesjonalnym doradztwie w zakresie inwestycji na rynku nieruchomości, potrafi sprawdzić stan prawny budynku i ma doświadczenie w zakresie tworzenia niezależnych ekspertyz. Właśnie taka jest kancelaria Value-Expert stworzona przez praktyków i ekspertów od rynku nieruchomości. Dzięki takiej pomocy każda inwestycja będzie jak najbardziej trafna i przyniesie najlepsze rezultaty.

szczegóły wpisu »

BestCV.eu - szablony cv, listów motywacyjnch i referencji

BestCV.eu - szablony cv, listów motywacyjnch i referencji »

BestCV.eu to serwis, który powstał aby ułatwić proces poszukiwania pracy. Osoby starające się o zatrudnienie mogą przebierać w bogatej ofercie szablonów cv. Dodatkowo zawsze dołączamy wzór listu motywacyjnego oraz najczęściej też referencji.

W dziale Blog dla wszystkich, którzy szukają zatrudnienia lub marzą o większych zarobkach znajdują się treści, które pomogą zrealizować te cele. Zapraszamy do zapoznania się z zagadnieniami jak napisać poprawne cv, jaki jest idealny list motywacyjny, jak rozpocząć i zakończyć list, trendy w pisaniu cv, publikujemy subiektywny ranking najlepszych w sieci szkoleń bezpłatnych. Sprawdź te i inne artykuły na BestCV.eu.

szczegóły wpisu »

Www.emprise.pl

Www.emprise.pl »

Jeżeli szukają państwo firmy, która odpowiednio zadba o doradztwo biznesowe Twojej firmy lub o sprawy księgowe to świetnie trafiłeś. Firma EMPRISE to rzetelność i transparentność działań. Gwarantujemy,że nasza wiedza i doświadczenie będzie Twoim sukcesem. Posiadamy bogate doświadczenie w doradztwie biznesowym, Zapraszamy do współpracy

szczegóły wpisu »

Biuro Rachunkowe Łódź

Biuro Rachunkowe Łódź »

Biuro rachunkowe stworzone do twoich potrzeb. E saldo wybiórczość naszej oferty usługowej w zakresie finansów jest obszerna. Praktyka pokazuje ze w tej tematyce należy być na bieżąco,aby realizacja usług była zgodna z obowiązującymi prawami finansowymi. Fachowcy z naszej firmy doskonale radzą sobie w dziedzinie rachunkowości i prowadzenia finansów przykładowego przedsiębiorstwa usługowo handlowego. Służymy doradztwem w powyżej wymienionej tematyce jak i bogatą ofertą usług stanowiących gwarancję powodzenia. Polecamy i zapraszamy do współpracy.

szczegóły wpisu »

Profesjonalna pomoc prawna Chojnice

Profesjonalna pomoc prawna Chojnice »

Doświadczona pomoc a także obsługa prawna w Chojnicach. Świadczymy usługi prawnicze dla przedsiębiorców, spółek i osób fizycznych prowadzących i również nie prowadzących działalności gospodarczej. Są to porady a oprócz tego kompleksowe czynności w zakresie prawa cywilnego, handlowego a także administracyjnego. Karolina Kotakowska-Cysewska specjalizuje się również w dziedzinie sporządzania pism procesowych, apelacji a oprócz tego innych wniosków prawniczych. Radca prawny działa również przy ośrodku pomocy społecznej, udzielając porad prawnych w ramach programu rządowego dla najuboższych. Pani radca prawny ma również szeroką znajomość prawa medycznego i również trudni się również odszkodowaniami. Główna siedziba biura znajduje się w mieście Chojnice. Szczegółowe informacje a oprócz tego kontakt bezpośredni, dostępne są na naszej stronie stronie.

szczegóły wpisu »

Doradztwo - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: