Podkategoria: Doradztwo


« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »

Sigmapartner.pl - usługi księgowe

Sigmapartner.pl - usługi księgowe »

Rozpoczynając jakąkolwiek działalność gospodarczą zależnie od wybranego sposobu opodatkowania jesteśmy zmuszeni do prowadzenia czegoś takiego jak podatkowa księga przychodów i rozchodów lub pełna księgowość. O ile w pierwszym wypadku możemy zacząć samodzielnie dokonywać wymaganych rozliczeń księgowych to już w drugim przykładzie rozsądniej byłoby wykorzystać usługi księgowe. Dzięki takiemu rozumowaniu unikniemy nieporozumień z Skarbem Państwa, które mogą okazać się bardzo nieprzyjemne. Zakładając, iż nasza działalność nie jest bardzo skomplikowana i nie mamy potrzeby zatrudniać na etacie księgowej a nawet nie mamy potrzeby osobistego kontaktu z biurem rachunkowym możemy sprawdzić rozwijającą się w ostatnich czasach księgowość online. Dzięki takiemu podejściu nie marnujemy czasu na kontakty z biurem księgowym a niezbędne formalności prowadzimy elektronicznie.

szczegóły wpisu »

Księgowość online

Księgowość online »

Każda firma i organizacja, prowadzące działalność gospodarczą - niezależnie od skali tej działalności - mają obowiązek, które są następstwem zapisów następujących ustaw: Ustawy o podatku dochodowym, Ustawy o podatku od towarów i usług (podatek VAT) oraz Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych. Właściciel firmy nie musi szczegółowo znać przepisów wymienionych ustaw. W rzeczywistości poruszanie się po meandrach tych, zmieniających się aktów prawnych, to fachowa wiedza. Jednakże działalność zgodna z prawem jest obowiązkiem każdego. Nowoczesnym narzędziem, które umożliwia szybkie i terminowe rozliczanie z Urzędem Skarbowym i ZUS jest księgowość online. Przy pomocy komputera, tabletu lub smartfona szczegóły dotyczące faktur przychodowych i kosztowych są ewidencjonowane online. Na podstawie zarejestrowanych danych za pomocą kilku ruchów myszką można rozliczyć składki ZUS, skalkulować podatki, a także utworzyć wypełnione dokumenty podatkowe. To tylko niektóre atuty i możliwości, jakie daje biuro rachunkowe online. Tego rodzaju nowoczesne narzędzie jest rozwiązaniem, które umożliwia obniżenie kosztów stałych, związanych z prowadzeniem firmy. Prowadzona online księgowość dla małych firm jest nieskomplikowana, intuicyjna i może być realizowana w każdym miejscu, gdzie przedsiębiorca posiada dostęp do sieci Internet.

szczegóły wpisu »

Möbel Paluch: eksport mebli do Niemiec, Austrii i UE

Möbel Paluch: eksport mebli do Niemiec, Austrii i UE »

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową w zakresie eksportu mebli. Hotele, dystrybutorzy czy też klienci indywidualni - wszyscy odbiorcy mają sposobność zakupu produktów z asortymentu. Eksport mebli wspomagamy usługami takimi jak doradztwo i pomoc w sprzedaży zagranicznej. Baza eksporterów mebli jest jedną z części strony. Zapraszamy producentów do współpracy a najpierw do odwiedzenia naszej strony.

szczegóły wpisu »

Doradca finansowy

Doradca finansowy »

Firma z sporym doświadczeniem na rynku ubezpieczeń proponuje bardzo korzystne ubezpieczenia, aczkolwiek prawie każde dobrane jest osobiście do wymagań klienta. Polipolis działa na terenie miasta Wrocław i cechuje się swoją determinacją w pracy i zdobywaniu rynku ubezpieczeniowego. Przyjdź do korporacji albo umów się na dowolny termin z naszym pracownikiem i zdobądź dodatkowe oszczędności.

szczegóły wpisu »

Doradztwo prawne Kraków

Doradztwo prawne Kraków »

Kancelaria oferuje usługi kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych w pełnym zakresie ich działalności. Wspólnie z klientem wybieramy dogodną formę współpracy polegającą na stałej obsłudze lub doraźnych poradach prawnych. Zgodnie z życzeniem klienta obsługa prawna może być świadczona w siedzibie klienta. Dewizą Kancelarii jest świadczenie usług prawnych w pełnej współpracy i stałym kontakcie z klientem w celu uzyskania optymalnego rozwiązania danej sprawy i zapewnienia najwyższej jakości usług.

szczegóły wpisu »

Wiza do Indii

Wiza do Indii »

Najważniejsza działalność firmy to pomoc wizowa. W dalszym ciągu jest sporo państw do jakich nie będziemy mogli udać się bez konieczności posiadania wizy. Nasza firm oferuje usługi, dzięki którym świat będzie stał przed nami praktycznie otworem. Możemy mieć 100% pewność, iż wszelakie formalności zostaną załatwione w profesjonalny sposób. Oddajemy w Państwa ręce przydatną wyszukiwarkę, którą znaleźć można na firmowej witrynie niezwykle dokładnie pokaże nam wszystkie koszty, warunki oraz formalności jakie powinniśmy spełnić, aby bez utrudnień wyjechać do interesującego nas kraju. Nasza firma zajmuje się także doradztwem konsularnym i wszelaką oprawą logistyczną wyjazdu. Pewne jest to, że wiza do Indii czy Chin zostanie wysłana do Państwa, możliwie jak najszybciej.

szczegóły wpisu »

Odszkodowanie Londyn

Odszkodowanie Londyn »

Firma Quick Claim LTD funkcjonuje na rynku uzyskiwania odszkodowań z tytułu wypadku w pracy, samochodowego czy innego nieszczęśliwego zdarzenia. Dlaczego warto wykorzystywać usługi doradców firmy Quick Claim LTD? Ponieważ doradztwo świadczone przez radców prawnych pracowników firmy zwiększa szanse na uzyskanie możliwie najwyższego odszkodowania. Firma zajmuje się swoją działalnością na terenie Anglii i Walii w okręgu Londyn, Birmingham, Sheffield, Bradford i Liverpool. Na stronie www.e-wypadki.com znajdują się informacje o tym jak postępować zaraz po wypadku tak aby móc starać się o jego wypłatę. Warto się zapoznać z tymi informacjami jeszcze przed wypadkiem, po to by orientować się w swoich prawach i w razie nieszczęścia wiedzieć jak się zachować. Dodatkowo na stronie firma umieściła dokładne dane kontaktowe oraz zakres wykonywanych usług.

szczegóły wpisu »

Doradztwo kapitałowe

Doradztwo kapitałowe »

Chciałbyś powiększyć swoją firmę, choćby i o zagranicę? A może preferowałbyś zacząć coś całkowicie innego, podjąć wyzwanie poprowadzenia własnej działalności gdziekolwiek na Ziemi? My Ci w tym pomożemy! Oferujemy poradę w wyszukaniu dobrego regionu na realizację największych nawet planów – może marzy Ci się własny hotel w Polsce albo Stanach Zjednoczonych? Pub na Florydzie? Żaden problem – dodatkowo pomożemy Ci znaleźć kapitał oraz sprzedaży dotychczasowej działalności. Pozwól sobie na rozwinięcie skrzydeł, zaufaj naszym usługom!

szczegóły wpisu »

Porady prawne

Porady prawne »

Nasza strona to wizytówka kancelarii adwokackiej. Jeśli nie potrafisz znaleźć niedrogiej a jednocześnie fachowej porady prawnej to nasz konsultant bez wątpienia Ci pomoże. Uzyskasz tu potrzebne wskazówki i pomoc prawniczą, dzięki takim usługom rozstrzygniesz na swoją korzyść nawet najbardziej skomplikowane sprawy w sądzie. Porady prawne, które wykonujemy mają dość niewielką cenę dlatego powinieneś skorzystać naszych usług. Po więcej informacji zapraszam Was na witrynę internetową naszej agencji doradczej.

szczegóły wpisu »

Trudny wybór: dom w mieście czy pod miastem?

Trudny wybór: dom w mieście czy pod miastem? »

Jest to spokojne osiedle pod Łodzią, z dala od ruchliwych ulic, przy jednoczesnej bardzo dobrej komunikacji podmiejskiej, aby nawet osoby nieposiadające własnego samochodu, nie miały problemów z dojazdem i mogły cieszyć się pełnią możliwości, jakie daje zamieszkanie na luksusowym osiedlu. Prywatność 2 pokoje na 5 osobową rodzinę, to za mało, prawda? W domu każdy może mieć własny pokój i swój kąt, w którym może się w razie potrzeby ukryć. Nie musisz słuchać muzyki od sąsiadów zza ściany, czy wysłuchiwać ich rozmów o 2 w nocy. Odrobina prywatności należy się każdemu! Przed zakupem domu, warto się zastanowić, czy kupić nowy dom od developera, czy skorzystać z możliwości rynku wtórnego, gdzie oferowane są domy używane. Oprócz ceny, należy wziąć pod uwagę szereg innych czynników, które będą miały znaczący wpływ na późniejszy komfort mieszkania. Własny dom to przede wszystkim doskonała inwestycja. Z biegiem czasu taki budynek może nabrać na wartości. Dlatego jednym ze sposobów oszczędzania i inwestowania pieniędzy są inwestycje w nieruchomości. To stabilny sposób na ulokowanie oszczędności. Mieszkanie w mieście ma tę zaletę, że wszędzie jest blisko. Bez problemów można wyskoczyć na szybkie zakupy do pobliskiego hipermarketu albo wieczorami pójść ze znajomymi na piwo i nie martwić się konieczność organizacji transportu. Co lepsze? Oczywiście na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Osoby, które preferują mniejsze powierzchnie i fakt, że zajmowanie się mieszkaniem nie jest czasochłonne, zapewne będą wolały właśnie tę opcję.

szczegóły wpisu »

Www.costainvest.com - mieszkania w Hiszpanii

Www.costainvest.com - mieszkania w Hiszpanii »

Poszukujesz domu lub mieszkania w Hiszpanii? Zapraszamy na witrynę sprzedawcy nieruchomości Costa Invest – u nas zapoznasz się z najnowszymi ogłoszeniami sprzedaży lub wynajmu nieruchomości w Hiszpanii. Jeśli chodzi o zakup nieruchomości Hiszpania, to tej kraj obecnie jest państwem europejskim, w którym najbardziej opłaca się robi się tego typu inwestycje – nieruchomości są w zasadzie niedrogie, a przy tym ich cena z czasem będzie wzrastać. W naszej ofercie odnajdziesz zarówno luksusowe nieruchomości w Hiszpanii jak i klasyczne mieszkania zlokalizowane w większych miastach. Z naszą pomocą zdecydujesz się na dopasowaną dla siebie nieruchomość i załatwisz wszystkie formalności związane z zakupem lub wynajmem. Mieszkania w Hiszpanii nie mają przed nami tajemnic, mamy możliwość zatem bycia pośrednikiem pomiędzy Tobą a właścicielem interesującej Cię nieruchomości i wynegocjować dla Ciebie najbardziej korzystne warunki zakupu. Dzięki nam w krótkim czasie będziesz mógł cieszyć się własnym komfortowym i przestronnym mieszkaniem lub nowoczesnym domem z wielkim ogrodem w tej pięknej części świata!

szczegóły wpisu »

Adwokat Warszawa

Adwokat Warszawa »

Chciałbyś mieć dobrego adwokata w stolicy? No to sprawdź tego znakomitego adwokata: Marta Duda. Jest wspaniałym adwokatem jeśli chodzi o prawo cywilne (między innymi prawo spadkowe, obrót nieruchomościami), prawo rodzinne (dając za przykład postępowania w sprawach o rozwód), prawo karne (przykładowo postępowania karne),prawo pracy (postępowania dotyczące stosunku pracy) czy też prawo administracyjne (przykładowo reprezentacja przed organami publicznymi w sprawach dotyczących prawa farmaceutycznego).
Polecam także porady online. Wystarczy tylko zwrócić uwagę na stronę www warszawskiadwokat.com.pl - adwokat warszawa.

szczegóły wpisu »

SZKODOWY.PL - ODSZKODOWANIA PO WYPADKU - POMOC POSZKODOWANYM

SZKODOWY.PL - ODSZKODOWANIA PO WYPADKU - POMOC POSZKODOWANYM »Jesteśmy zespołem doradców do spraw odszkodowań, który współpracuje z firmą Europejskie Centrum Odszkodowań SA.

Powierzając nam swoją sprawę uzyskują Państwo:

Wysokie odszkodowanie - dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy (prowadziliśmy już ponad 40 tysięcy spraw o odszkodowanie)
Profesjonalną i rzetelną obsługę - jako nieliczni w branży zatrudniamy lekarzy biegłych sadowych i posiadamy własna kancelarię prawną specjalizującą się w szkodach osobowych. W centrali firmy zatrudniamy kilkudziesięciu wykwalifikowanych likwidatorów szkód.
Bezpieczeństwo obsługi - jako jedyni na rynku zostaliśmy nagrodzeni certyfikatem "Przedsiębiorstwo Fair Play" w 2006 i 2007 oraz certyfikatem "Solidna Firma" 2007, 2008 i 2010
Kompleksowość obsługi - prowadzimy sprawę od chwili wypadku aż do odzyskania najwyższego odszkodowania (włącznie z sądem)
Oszczędność czasu - pomagamy w kompletowaniu niezbędnych dokumentów bez potrzeby angażowania klienta

Nasi klienci nie ponoszą żadnych kosztów w trakcie prowadzenia sprawy, zapewniamy bezpłatne konsultacje.

szczegóły wpisu »

Pośrednictwo Pracy

Pośrednictwo Pracy »

Grafton.pl to platforma dla ludzi, których interesuje rynek pracy. Absolwenci, poszukujący pracy, pracownicy, a także firmy-pracodawcy znajdą tam przydatne informacje, które wesprą ich rozwój zawodowy. Absolwenci i osoby poszukujące pracy dowiedzą się jak bezproblemowo zmierzyć się z procesem rekrutacji, a także wyszukają aktualne oferty pracy. Pracownicy sprawdzą poziom swoich kompetencji i poszerzą wiedze o rynku pracy. Pracodawcy z kolei dowiedzą się, jak znaleźć odpowiednią osobę na dane stanowisko, a także otrzymają wsparcie w procesie rekrutacji od specjalistów Grafton Recruitment.

szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe Grodzisk Mazowiecki

Biuro rachunkowe Grodzisk Mazowiecki »

Nie trudno na początku istnienia firmy można ulec chęciom aby samodzielnie stawiać swoje pierwsze kroki w dziedzinie: księgowość.
Ludzie zaczynają wtedy poznawać informacje co można, a czego nie można wrzucić w koszty prowadzenia przedsiębiorstwa. Sytuacja wygląda o wiele trudniej w przypadku gdy zaczynasz: rekrutować ludzi (zwłaszcza na umowę zlecenie), prowadzisz biznes podlegający regulacji z jeszcze innymi obwarowaniami lub zaczynasz kooperować z innymi z zagranicy.
W ostatnich latach szybkość zmieniania się litery prawa zaskakuję. Może okazać się, że sposób w jaki odliczałeś dany wydatek już nie jest możliwy lub jest wręcz karalny, za który możesz ponieść ogromną karę. Sytuacja wygląda również nieciekawie w przypadku tego, w którym wydatku można odzyskać VAT, a w którym nie. Czasami jest to tylko częściowe odliczenie jak np. w sytuacji samochodów niefirmowych.
Wiedza chociażby w stopniu minimalnym głównych metod księgowości jest opłacalne - wiesz wówczas, że nikt z Twoich współpracowników Ciebie nie okłamie, czujesz się pewniejszy rozmawiając w komórkach administracji czy z innymi kolegami z Twojej gałęzi biznesu. Gdy Twój biznes rozrasta się - warto wtedy aby zajęło się tym profesjonalne biuro rachunkowe Milanówek, które zatrudnia tylko speców z doświadczeniem jak i znajomościami w branży. Taki sztab specjalistów na pewno Tobie ułatwią prowadzenie ksiąg obrachunkowych co w długim terminie przełoży się na spokój umysłu, większą ilość czasu na zajęcie się swoim core business'em, na którym opierasz swój dochód.

szczegóły wpisu »

Pozwolenie zintegrowane

Pozwolenie zintegrowane »

Stacja demontażu jeśli zajmuje się przetwarzaniu więcej niż 10 Mg pojazdów dziennie powinna uzyskać pozwolenie zintegrowane. Jak sama nazwa wskazuje jest to kompleksowe, zintegrowane pozwolenie obejmujące swym zakresem wszystkie komponenty środowiska - klimat akustyczny, stan powietrza atmosferycznego, gospodarkę odpadami czy gospodarkę wodno-ściekową. Nie wystarcza wtedy już dla niego uzyskać pozwolenie sektorowe - np. pozwolenie na wytwarzanie odpadów, pozwolenie wodnoprawne czy pozwolenie na emisję. Dla takich przedsięwzięć już podczas prac projektowych należy przeanalizować potencjalne oddziaływanie na środowisko i w celu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach złożyć do gminy raport oddziaływania na środowisko czy też specjalną kartę (karta przedsięwzięcia).

szczegóły wpisu »

Zarządzanie zadaniami

Zarządzanie zadaniami »

Posiadając swoją działalność gospodarczą kluczowym elementem jest zarządzanie zasobami ludzkimi. Prawda jest taka, że nie ważne czym - zarządzanie - jest podstawą poprawnej działalności. Jednak który środek do celu będzie najlepszy? My wiemy - z asystą zbliża się nasz system – mTask. Umożliwiamy poprawną wspólną pracę w obszarze biznesu. Zaufaj naszemu systemowi – zapraszamy!

szczegóły wpisu »

Ubezpieczenia ranking

Ubezpieczenia ranking »

Witamy serdecznie na naszej witrynie internetowej Ubezpieczenia – Informacje. Pokazujemy tu dane na tematy różnorodnych ubezpieczeń (Komunikacyjnych, chorobowych, Nieszczęśliwych wypadków, na życie i inne.) Towarzystwa Ubezpieczeń posiadają korzystne pakiety ubezpieczeń, dzięki czemu można dobrać korzystniejszą ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Na stronie możesz pozostawić komentarz lub zadać pytanie i postaramy się odpowiedzieć lub wyjaśnimy sprawę.

szczegóły wpisu »

Komornik Świeczkowski Rumia i Wejherowo - wniosek egzekucyjny i akty prawne

Komornik Świeczkowski Rumia i Wejherowo - wniosek egzekucyjny i akty prawne »

Komornik Sądowy dr Jarosław Świeczkowski stawia na skuteczne i profesjonalne prowadzenie postępowań. Kancelarię tworzą młodzi i ambitni ludzie. Główny obszar działania komornik Rumia i Wejherowo. Prowadzimy takie działania jak wniosek egzekucyjny - wszelkie działania umożliwiające ściągnięcie od dłużnika zasądzonych należności. Komornik Świeczkowski gwarantuje wysoki poziom skuteczności. Każdy wniosek egzekucyjny jest starannie przygotowany dzięki czemu wszelkie działania realizujemy w bardzo krótkim czasie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą Kancelarią.

szczegóły wpisu »

Księgowa Mariola Amer

Księgowa Mariola Amer »

Podstawowym celem biura, które prowadzi księgowa Gdańsk jest fachowa, a zarazem kompleksowa obsługa przedsiębiorstw w taki sposób, ażeby kontakt z rozmaitymi urzędami ograniczał się jedynie do przygotowania dokumentów. Wiedzę z zakresu księgowości potrafimy poprzeć nie tylko wiedzą książkową i podwyższaniem kwalifikacji zawodowych, lecz także latami praktyki i pokaźnym doświadczeniem w usługach księgowych. Księgowa Gdańsk współpracuje też z kancelarią radcy prawnego, gabinetem medycyny pracy, a także z firmą szkoleniową BHP. Ponadto księgowa Gdańsk ma uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych zgodnie z faktycznymi przepisami. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferowanych usług.

szczegóły wpisu »

Wybierz najlepsze lokaty

Wybierz najlepsze lokaty »

Wybierz najlepsze lokaty bankowe, to hasło pojawia się na wielu serwisach internetowych i przewodnikach dla inwestorów. Niemniej jednak łatwo powiedzieć trudniej zdziałać. Jeżeli więc intryguje Cię opisana tematyka, zapraszamy gorąco do odwiedzenia naszej strony. Na stronie wybierz najlepsze lokaty wyszukasz analizy i informacje, umożliwiające inwestowanie w najlepsze lokaty bankowe, jakie obecnie są oferowane.

szczegóły wpisu »

Opieka Niemcy

Opieka Niemcy »

Wystarczy spełnić dwa warunki, aby móc otrzymać wysokopłatną pracę w opiece nad osobami starszymi w Niemczech. Jednym z nich jest znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym, a drugim – posiadanie doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub chorymi.
Agencje, takie jak Hilfeneo z Gliwic, oferują kobietom od 800 do 1300 euro miesięcznie (praca w Niemczech), bogate pakiety lojalnościowe oraz pełen pakiet socjalny. Pozwala to kobietom na wysokie oszczędności oraz bezpieczeństwo podczas wyjazdów do Niemiec. Rodziny podopiecznych zapewniają kobietom bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie dzięki czemu opiekunki nie muszą wydawać nic na własne utrzymanie.
- Wyjechałam do Niemiec, aby spłacić długi zaciągnięte w bankach. Dzięki pracy z Hilfeneo (opieka Niemcy) udało mi się zarobić też na niemałe oszczędności – pisze pani Danuta.

szczegóły wpisu »

Doradztwo - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: