Podkategoria: Doradztwo finansowe


Rozliczanie podatków w Bielsku

Rozliczanie podatków w Bielsku »

Chcesz być pewny, że Twoja księgowość jest w dobrych rękach? Zapraszamy zatem do naszego biura rachunkowego Ewi-Dor, które od lat współpracuje z wieloma firmami z terenu Podbeskidzia. Wybierz nasze usługi, a dzięki temu będziesz spał spokojnie i będziesz mógł zająć się swoją działalnością, bez obaw, że dopadnie Cię fiskus. Prowadzimy księgi rachunkowe w Bielsku, na najwyższym poziomie.

szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry

Biuro rachunkowe Tarnowskie Góry »

Ogół spraw związanych z obsługą księgowo-podatkową przedsiębiorstwa wymaga nie tylko aktualnej wiedzy na temat aktów podatkowych, ale także umiejętności ich interpretacji w danej sytuacji faktycznej i praktycznego wykorzystania w działalności firmy. Ze względu na rosnące koszty pracowników etatowych coraz większej ilości niedużych firm opłaca się outsource’ować tego rodzaju usługi do biur podatkowych. Taki outsourcing daje także korzyści w postaci zmniejszenia kosztów pozapracowniczych: licencji programów rachunkowych, wyposażenia stanowisk pracy. Dla prowadzącego działalność gospodarczą nie bez znaczenia w tym przypadku jest również to, że ceduje w ten sposób ciężar odpowiedzialności za prawidłowość operacji księgowych na podmiot trzeci. Usługę całościowej obsługi rachunkowej dla przedsiębiorstw świadczy biuro usług finansowych PROFIT zlokalizowane w Bytomiu przy ulicy Witczaka 9.

szczegóły wpisu »

Porównywarka kantorów wymiany walut – Quantor

Porównywarka kantorów wymiany walut – Quantor »

Portal internetowy Quantor to kompleksowa porównywarka punktów wymiany walut. Quantor dostarcza zestawienie kursów kilkunastu walut w punktach wymiany wielu polskich miejscowości. Portal agreguje dane z kilkuset najbardziej popualrnych kantorów. Wyjazd służbowy za granicę? Posiadasz kredyt we Frankach? Chcesz rozsądnie nabyć pieniądze? Trafiłeś we właściwe miejsce. Błyskawicznie sprawdzisz tu najlepszy kantor w swojej miejscowości. Jeśli chciałbyś z zyskiem sprzedać posiadane pieniądze porównywarka Quantor znajdzie dla Ciebie optymalny kurs. Chcesz jak najtaniej kupić obcą walutę? Porównywarka podpowie najtańszy kantor w twojej miejscowości. Kilkanaście walut, również egzotycznych jak Korona duńska czy Hrywna ukraińska. Zobacz najtańszy kurs Euro, Dolara, Franka szwajcarskiego czy Korony czeskiej w wybranym przez siebie miejscu. Zobacz najlepsze kantory w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie i Opolu. Serwis sprawdzi za Ciebie kursy walut i pomoże odnaleźć idealną ofertę. Znajdź najkorzystniejszy kantor, zaoszczędź i zyskaj na sprzedaży pieniędzy. Sprawdź aktualne kursy i nie daj się wysokim spredom. Porównanie cen kupna i sprzedaży walut. Kursy hurtowe i detaliczne. Częste aktualizacje bieżących kursów walut. Korzystaj z serwisu Quantor i wymieniaj waluty z głową.

szczegóły wpisu »

Rejestr dłużników - Erif.pl

Rejestr dłużników - Erif.pl »

Chcesz w sposób bezpieczny i sprawny zabezpieczyć swoje transakcje finansowe? Sprawdź swoich potencjalnych kontrahentów. Z Pomocą Erif BIG, jesteś w stanie zweryfikować czy Twój potencjalnych kontrahent lub wspólnik nie widnieje na liście dłużników i czy terminowo wywiązuje się ze swoich zobowiązań finansowych.

szczegóły wpisu »

Biuro Rachunkowe Łódź

Biuro Rachunkowe Łódź »

Biuro rachunkowe stworzone do twoich potrzeb. E saldo wybiórczość naszej oferty usługowej w zakresie finansów jest obszerna. Praktyka pokazuje ze w tej tematyce należy być na bieżąco,aby realizacja usług była zgodna z obowiązującymi prawami finansowymi. Fachowcy z naszej firmy doskonale radzą sobie w dziedzinie rachunkowości i prowadzenia finansów przykładowego przedsiębiorstwa usługowo handlowego. Służymy doradztwem w powyżej wymienionej tematyce jak i bogatą ofertą usług stanowiących gwarancję powodzenia. Polecamy i zapraszamy do współpracy.

szczegóły wpisu »

Szkolenia bhp

Szkolenia bhp »

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Jesteś właścicielem niewielkiego bądź średniego przedsiębiorstwa? W twojej firmie pracują dziesiątki, setki lub tysiące osób? A może działasz w strukturach międzynarodowej firmy? Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej firmy. Za pośrednictwem strony internetowej www.naszej firmy dostaniesz informacje o rodzaju działalności jaką prowadzimy. Realizujemy usługi w zakresie księgowości, administracji kadrowej i również płacowej, human resources, BHP, czasu pracy oraz kwestii zatrudniania obcokrajowców. Bierzemy odpowiedzialność za agregat procesów, jakie zostają nam powierzone. Nowym klientom oferujemy atrakcyjne stawki, stałych nagradzamy za wierność naszej marce. Dbamy o przepych przedsiębiorców w zakresie administracji. Prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny czy też mailowy. Zapraszamy do współpracy!

szczegóły wpisu »

Profesjonalne biuro księgowe Warszawa

Profesjonalne biuro księgowe Warszawa »

Obowiązkiem każdej firmy jest regularne płacenie podatków i również prowadzenie prawidłowej polityki kadrowej firmy. Wszelkie błędy mogą prowadzić do problemów z US a także sporych kar finansowych, dlatego wskazane jest skorzystanie z pomocy, którą proponuje nasze biuro księgowe. Jesteśmy na rynku już od 1993 roku, a podstawowym rejonem naszego działania jest Warszawa oraz jej okolice. Przez te lata doceniło nas wielu właścicieli firm, którzy wiedzą, że dobre biuro księgowe pomoże im w każdej sytuacji. Zajmujemy się lecz również prowadzeniem całej powierzonej przez klientów dokumentacji podatkowej, ale a także wysokiej jakości doradztwem. Pomożemy zdecydować się na na sprawdzoną formę opodatkowania, ułatwimy wyprowadzenie zaległości a oprócz tego przygotujemy dla Państwa wszelkie opinie czy sprawozdania dla GUS albo banków.

szczegóły wpisu »

Wycena nieruchomości Łódź

Wycena nieruchomości Łódź »

Rzeczoznawca majątkowy Piotr Fidala (Centralny Rejestr Rzeczoznawców Majątkowych - uprawnienia nr 6351) świadczy usługi z zakresu określania wartości:- wycena nieruchomości, a także- wycena maszyn i urządzeń trwale związanych z nieruchomością. Rzeczoznawca majątkowy świadczy ponadto usługi obejmujące również opracowania i ekspertyzy:- doradztwo w zakresie rynku nieruchomości;- analiza efektywności inwestowania w nieruchomości;- skutki finansowe uchwalania lub zmiany planu miejscowego;- oznaczenie przedmiotu odrębnej własności lokali;- bankowo-hipoteczna wartość nieruchomości;- wartość nieruchomości na potrzeby indywidualnego inwestora;- wycena nieruchomości zaliczanych do inwestycji w rozumieniu przepisów o rachunkowości;- wycena nieruchomości jako środków trwałych jednostek w rozumieniu ustawy o rachunkowości.

szczegóły wpisu »

Doradztwo finansowe - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: