Kategoria: Biznes

Tutaj wstaw opis kategorii Biznes i ekonomia


Biznes - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:


Projektowanie PED 2014/68/UE

Projektowanie PED 2014/68/UE »

Witryna internetowa www. pvhe. pl to informacja o ofercie i portfolio grupy doświadczonych projektantów sprzętów ciśnieniowych, aparatów procesowych, zbiorników, parowników i chłodnic stosowanych w firmach działających w branży farmacautycznej, stoczniowej, offshore i petrochemicznej. Zespół PVHE oferuje klientom organizacyjnym reprezentującym ww. sektory gospodarcze profesjonalne usługi B2B w zakresie takim jak m. in. projektowanie PED 2014/68/UE czy planowanie aparatów procesowych. Biuro oferuje również profesjonalny consulting i fachowe doradztwo techniczne. Projekty specjalistów budujących grupę www. pvhe. pl takie jak urządzenia i zbiorniki ciśnieniowe są oparte o najnowocześniejsze technologie i wykonane z trwałych, odpornych na rdzę i kwasy tworzyw wysokiej jakości. Urządzenia i zbiorniki ciśnieniowe PVHE spełniają wymagania opisywane w normach ciśnieniowych takich jak ASME, EN 1344, PED 2014/68/UE, WUUDT, AD 2000 Merkblatt, API czy TEMA, co sprawia, że wdrażane są nawet w najbardziej zaawansowanych zakładach produkcyjnych.

szczegóły wpisu »

Pakowanie produktów spożywczych

Pakowanie produktów spożywczych »

Oferujemy Państwu pakowanie produktów spożywczych z uwzględnieniem wszelkich wymogów dyrektyw i ustaw związanych z przechowywaniem i sprzedażą żywności. Pakujemy artykuły spożywcze opakowania foliowe, plastikowe, szklane i papierowe w zależności od ich rodzaju i wymogów, tak aby nie straciły swoich właściwości. Żywność to wyjątkowo trudny rodzaj produktu, do którego przykładamy szczególną wagę, zawsze pakujemy wszystko w wysokiej jakości opakowania i traktujemy towar z wymogami narzuconymi przez prawo i sanepid. Zajmujemy się konfekcją od etapu porcjowania, przez pakowanie po etykietowanie i dystrybucję, również na szeroką skalę. Dzięki bogatej ofercie usług naszej firmy każdy, kto z nami współpracuje, może liczyć na doskonałą obsługę, profesjonalnie wykonane zadania i skupić się na rozwoju swojej firmy i produkcji. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajda Państwo bogatą ofertę naszej firmy, opis wszelkich oferowanych przez nas usług oraz referencje naszych klientów. Niekwestionowana zaletą naszych profesjonalnych usług jest konkurencyjna cena na rynku konfekcjonowania.

szczegóły wpisu »

Węgiel ekogroszek

Węgiel ekogroszek »

Internetowy skład węgla www. wegiel24. info pod właścicielstwem firmy Węglobud z Żor, specjalizującej się w składowaniu, selekcjonowaniu i workowaniu opału, zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości ekogroszku i węgla do pieców C. O. Na stronie internetowej śląskiego składu opału, oferowany jest zarówno węgiel ekogroszek workowany w wielu wariantach, jak i węgiel luzem typu miał, kostka czy orzech. W prostym w obsłudze e-sklepie www. wegiel24. info można dokonać jego zamówienia szybko i wygodnie przez Internet, z poziomu laptopa, smartfonu czy tabletu. Zamówione w witrynie Węglobud produkty dowożone są do klientów kurierem Poczty Polskiej (węgiel ekogroszek w workach – małe ilości) oraz autami dostawczymi należącymi do firmy. Klienci www. wegiel24. info zamawiający większe ilości opału (np. na cały sezon czy do dużych budynków), mogą dokonać wyboru ciężarówki, którą zostanie on dostarczony. Ponadto, zamawiający z miast takich jak Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Pszczyna, Pawłowice, Żory czy Rybnik i ich bliskich okolic są traktowani priorytetowo i mają zapewnione błyskawiczne dostawy w czasie poniżej doby.

szczegóły wpisu »

Szybki i tani przelew funtów na polskie konto?!

Szybki i tani przelew funtów na polskie konto?! »

Wszystkie transfery z Polski do UK realizujemy zawsze GRATIS!
Oferujemy przelew z UK do PL za 1£.
To najlepsza oferta przelewów pomiędzy Polską a Wielką Brytanią.
Przelewamy pieniądze od 2013 roku.
Brak ukrytych kosztów i bardzo atrakcyjny kurs funta oraz czas realizacji przelewu do 24 godzin.
Rejestracja bez dokumentów! Zapraszamy!

szczegóły wpisu »

Praca w Austrii

Praca w Austrii »

Polsko Austriacka firma Euro Group powstała na zapotrzebowanie pracowników głównie sezonowych na terenie Austrii. Mając wieloletnie doświadczenie potrafimy dla naszych firm w Austrii znaleźć odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, głównie z sektora budowlanego, zorganizować transport oraz powrót do kraju.
Działamy jako legalna agencja pracy na terenie woj. opolskiego.Szeroki wybór ofert pracy znajduje się na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy służą także pomocą w odzyskaniu należnego podatku oraz ubezpieczenia dzieci. Praca w Austrii z naszą firmą to pełen komfort oraz dobre wynagrodzenie.

Zapraszamy do naszych biur.

szczegóły wpisu »

Praca w Holandii -Level1

Praca w Holandii -Level1 »

Level One Holland Sp. z o. o to podmiot, z którym związani jesteśmy od 15 lat. Powstał on na fundamencie firmy Level One Sp. z o. o. To certyfikowana firma wysyłająca pracowników do pracy w Holandii.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zaufanie. Budowaliśmy je przez te wszystkie lata, okazując wzajemny szacunek i solidne podejście do swoich kandydatów. Nasz szereg wyszkolonych menadżerów przeprowadza klientów przez cały proces załatwiania pracy oraz monitoruje jej przebieg. Oferujemy stanowiska pracy dla osób wyspecjalizowanych w danym zawodzie, jak również dla każdego, kto nie ma kwalifikacji.

Praca w Holandii pozwoli zdobyć doświadczenie u umiejętności. Stanowiska, jakimi dysponujemy dla każdego to fabryki, ogrodnictwo, zakłady produkcyjne oraz magazyny logistyczne.

Dla specjalistów oferujemy miejsca pracy w Holandii na stanowisku stolarz
malarz
ślusarz
spawacz
murarz
lub monter konstrukcji budowlanych
Przeprowadzamy pełną weryfikację naszych kandydatów w tym również testy językowe. Wszystko po to, aby jak najlepiej dopasować stanowisko pracy do klienta.

Wszystkim pracownikom zapewniamy zakwaterowanie, jak również transport.

szczegóły wpisu »

Lut twardy | http://agam.pl

Lut twardy | http://agam.pl »

W bogatej propozycji znajduje się pasta uszczelniająca AGAM, produkowana z naturalnych produktów. Bardzo dobrze odnajduje się w łączeniu części gwintowych metalowych a także z plastiku. Najlepsza do używania w wielu instalacjach, jak też w instalacjach centralnego ogrzewania, gazowych, powietrznych a także wodnych. Posiada atesty, a oprócz tego szereg świetnych właściwości przemawiających za jej jakością a także skutecznością. Pośród artykułów do lutowania znajduje się wysokiej klasy pasta do lutowania. Pasta do lutowania miękkiego, wyprodukowana w oparciu drobnoziarnistego składnika pozyskiwanego ze spoiw a oprócz tego specjalnego materiału wiążącego. Treść cyny pozwala na niesamowicie dużą wydajność działania. Pasta nie wymaga wcześniejszego mieszania, bo produkt nie rozwarstwia się. Niezmienny produkt wysokiej jakości.

szczegóły wpisu »

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego, Warszawa

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego, Warszawa »

Agnieszka Kamola-Kwiatkowska - tłumacz przysięgły języka ukraińskiego.
Usługi w zakresie tłumaczeń przysięgłych i zwykłych z języka ukraińskiego na język polski i z języka polskiego na język ukraiński. Tłumaczenia pisemne i ustne, poświadczanie wykonanych tłumaczeń, tryb zwykły i przyspieszony.
Profesjonalnie, rzetelnie, z zachowaniem pełnej poufności, dwie dogodne lokalizacje w Warszawie (Ursynów, Wawer), atrakcyjne ceny, system rabatowy dla stałych klientów, przejrzyste warunki współpracy.
Lokalizacja: Polska - mazowieckie - Warszawa - Ursynów lub Żoliborz.
Do zapoznania się z ofertą zapraszam klientów indywidualnych, firmy, instytucje, agencje i biura tłumaczeń oraz innych zainteresowanych tłumaczeniami polsko-ukraińskimi, ukraińsko-polskimi.

szczegóły wpisu »

Nieruchomości Andaluzja

Nieruchomości Andaluzja »

Andaluzyjskie nieruchomości to dobra inwestycja gotówki za granicą i doskonały zwrot z takiej inwestycji pieniędzy. Polskie biuro nieruchomości w Andaluzji Home Marbella posiada w ofercie szereg nieruchomości którymi warto się zainteresować jeżeli myślisz o lokacie kapitału za granicą. Dobrze jest mieć rozbudowane portfolio inwestycyjne i czerpać zyski z różnych źródeł. A nasza agencja podpowie Ci jak się do tego zabrać.

szczegóły wpisu »

Notariusz NOTUS Katowice

Notariusz NOTUS Katowice »

Jesteśmy Kancelarią Notarialną w Katowicach oferujemy Państwu rzetelną pomoc w zakresie działań i czynności notarialnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz etyką notarialną. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w stosowaniu prawa, a także zawsze podchodzimy indywidualnie do Klienta.

NOTUS - Kancelaria - Biuro notarialne katowice

Notariusz jest – zgodnie z ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie – osobą zaufania publicznego i powoływany zostaje do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną. Czynności takie mają charakter dokumentu urzędowego.

Podczas dokonywania czynności notarialnych, notariusz zobowiązany jest do czuwania nad należytym zabezpieczeniem praw i słusznych interesów stron oraz innych osób, dla których dana czynność może powodować skutki prawne. Notariusz odmówi dokonania czynności notarialnej sprzecznej z prawem, obowiązkiem notariusza jest bowiem zapobiegania sporom sądowym.

Czynności notarialnych notariusz dokonuje w kancelarii notarialnej. Jeżeli jednak przemawia za tym charakter czynności bądź też występują szczególne okoliczności, możliwe jest dokonanie czynności notarialnych poza siedzibą kancelarii.

Kancelaria Notarialna w Katowicach dokonuje czynności notarialnych w języku polskim. Na żądanie strony, notariusz może dokonać dodatkowo tej czynności w języku obcym, jednakże w takim przypadku niezbędna jest obecność tłumacza przysięgłego.

szczegóły wpisu »

Biznes - nowa podkategoria:

Nazwa:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: