Kategoria: Biznes

Tutaj wstaw opis kategorii Biznes i ekonomia


Biznes - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:


Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego, Warszawa

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego, Warszawa »

Agnieszka Kamola-Kwiatkowska - tłumacz przysięgły języka ukraińskiego.
Usługi w zakresie tłumaczeń przysięgłych i zwykłych z języka ukraińskiego na język polski i z języka polskiego na język ukraiński. Tłumaczenia pisemne i ustne, poświadczanie wykonanych tłumaczeń, tryb zwykły i przyspieszony.
Profesjonalnie, rzetelnie, z zachowaniem pełnej poufności, dwie dogodne lokalizacje w Warszawie (Ursynów, Wawer), atrakcyjne ceny, system rabatowy dla stałych klientów, przejrzyste warunki współpracy.
Lokalizacja: Polska - mazowieckie - Warszawa - Ursynów lub Żoliborz.
Do zapoznania się z ofertą zapraszam klientów indywidualnych, firmy, instytucje, agencje i biura tłumaczeń oraz innych zainteresowanych tłumaczeniami polsko-ukraińskimi, ukraińsko-polskimi.

szczegóły wpisu »

Nieruchomości Andaluzja

Nieruchomości Andaluzja »

Andaluzyjskie nieruchomości to dobra inwestycja gotówki za granicą i doskonały zwrot z takiej inwestycji pieniędzy. Polskie biuro nieruchomości w Andaluzji Home Marbella posiada w ofercie szereg nieruchomości którymi warto się zainteresować jeżeli myślisz o lokacie kapitału za granicą. Dobrze jest mieć rozbudowane portfolio inwestycyjne i czerpać zyski z różnych źródeł. A nasza agencja podpowie Ci jak się do tego zabrać.

szczegóły wpisu »

Notariusz NOTUS Katowice

Notariusz NOTUS Katowice »

Jesteśmy Kancelarią Notarialną w Katowicach oferujemy Państwu rzetelną pomoc w zakresie działań i czynności notarialnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz etyką notarialną. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w stosowaniu prawa, a także zawsze podchodzimy indywidualnie do Klienta.

NOTUS - Kancelaria - Biuro notarialne katowice

Notariusz jest – zgodnie z ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie – osobą zaufania publicznego i powoływany zostaje do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną. Czynności takie mają charakter dokumentu urzędowego.

Podczas dokonywania czynności notarialnych, notariusz zobowiązany jest do czuwania nad należytym zabezpieczeniem praw i słusznych interesów stron oraz innych osób, dla których dana czynność może powodować skutki prawne. Notariusz odmówi dokonania czynności notarialnej sprzecznej z prawem, obowiązkiem notariusza jest bowiem zapobiegania sporom sądowym.

Czynności notarialnych notariusz dokonuje w kancelarii notarialnej. Jeżeli jednak przemawia za tym charakter czynności bądź też występują szczególne okoliczności, możliwe jest dokonanie czynności notarialnych poza siedzibą kancelarii.

Kancelaria Notarialna w Katowicach dokonuje czynności notarialnych w języku polskim. Na żądanie strony, notariusz może dokonać dodatkowo tej czynności w języku obcym, jednakże w takim przypadku niezbędna jest obecność tłumacza przysięgłego.

szczegóły wpisu »

LOGI-MAX! - rozwiązania magazynowe

LOGI-MAX! - rozwiązania magazynowe »

Logimax Polska jest firmą produkcyjno handlową w dziedzinie optymalizacji magazynu i logistyki.

Działamy na rynku od roku 2011. Zajmujemy się się projektowaniem, konstruowaniem, produkcją i montażem oferowanych elementów wyposażenia magazynu. Na początku działalności firmy zajmowaliśmy się głównie doradztwem w zakresie optymalizacji rozwiązań magazynowych. Teraz nasz zespół inżynierów jest w stanie zaprojektować niepowtarzalne rozwiązania a wyspecjalizowany park maszynoway pozwala na zbudowanie zaawansowanych rozwiązań magazynowych. Większość naszego asortymentu jest indywidualnie dobierana do wymagań klienta.

W branży logistycznej możemy zaoferować: regały wspornikowe, regały kasetowe, regały paletowe ciężkie, regały do kręgów stali, stojaki hutnicze, antresole, kosze transportowe, pojemniki transportowe, wózki i platformy magazynowe, wózki wąskokorytarzowe, optymalizacja magazynu, magazynowanie, montaż regałów, rozwiązania magazynowe.

szczegóły wpisu »

Tekstolit

Tekstolit »

Przedsiębiorstwo INBEHA to jeden z największych na rynku wytwórców płyt a także profili z tworzyw elektroizolacyjnych. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przygotować dowolne elementy konstrukcyjne, które w 100% zgodne są z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Nasze tworzywa elektroizolacyjne produkowane są z najlepszych jakościowo materiałów w dbałości nawet o najmniejsze detale, z tej racji będą Państwu służyć przez wiele długich lat użytkowania. Posiadamy liczne magazyny a oprócz tego dysponujemy własnym transportem, dlatego też mogą Państwo liczyć na błyskawiczną dostawę zamówionego towaru. Jedynie u nas mogą Państwo zamówić wysokiej klasy tekstolit, prepreg i również taśmy szklane. Na wszystkie proponowane przez nas tworzywa udzielamy profesjonalnej gwarancji, która ramię w ramię pozytywnych referencji naszych klientów jest najlepszym potwierdzeniem najwyższej jakości wykonania.

szczegóły wpisu »

Regeneracja turbin ciężarowe

Regeneracja turbin ciężarowe »

Firma istniejąca od lat 90-tych, a w 2000 roku weszła na rynek profesjonalnych usług motoryzacyjnych. Załoga wykwalifikowanych pracowników posiada długoletnie doświadczenie w regenerowaniu turbosprężarek. Jest tu sugerowana regenerowanie turbosprężarek do wielu typów pojazdów oraz maszyn budowlanych. Dostępne są nowe oraz zregenerowane, które zakłada gwarancja od roku do trzydziestu sześciu miesięcy. Zasoby turbosprężarek są bardzo duże, w przypadku braku jakiegoś typu regeneracja trwa dwadzieścia cztery godziny. Zawdzięczamy sposobność naprawiania wszystkich rodzajów, za sprawą tego, że firma bezustannie funkcjonuje na wysokim pułapie, stale rozwijając się. Turbosprężarki przechodzą tu testy na profesjonalnym analizatorze do ustawiania przepływu gazów spalinowych. Natychmiastowa a oprócz tego doświadczona obsługa wszystkich zainteresowanych jest tutaj gwarantowana, a osoby które się o tym przekonały wracają tu.

szczegóły wpisu »

Catering na przyjęcia Poznań

Catering na przyjęcia Poznań »

Biesiada to firma cateringowa, która zawsze zapewnia Wam najwyższą jakość obsługi. Jesteśmy w stanie obsłużyć lunche i również przerwy kawowe w każdej firmie, niezależnie od jej wielkości. Nawiasem mówiąc w naszej propozycji znajdziecie Candy Bar, spotkania świąteczne przy choince, catering na targi branżowe. Trudnimy się również obsługą imprez plenerowych, przy czym zawsze możecie liczyć na gorący a oprócz tego zimny bufet, który osobiście możecie wybrać z naszego bogatego menu. Zresztą obsługujemy bardzo uroczyste gale oraz bankiety. Oczywiście, nie zapewniamy Wam tylko jedzenia, ale także zajmujemy się przygotowaniem odpowiedniej ilości stołów, sztućców, a nawet więcej obrusów, żeby wszystko wyglądało na znakomicie zorganizowane. Miło zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, jeżeli macie do nas dodatkowe pytania.

szczegóły wpisu »

Klaskacze

Klaskacze »

W tej chwili od nie całkiem 3 dekad na rynku krajowym rozwija się działalność drukarni ES-GRAF. Chociaż drukarnia ta powstała jako nic innego, jak mała firma poligraficzna, obecnie oferta świadczonych przez tę drukarnię usług doniośle się rozrosła a także Zagwarantowała jej stałe zaciekawienie ze strony klientów. Drukarnia ES-GRAF działa ze swojej siedziby w Gdańsku, gdzie każdego dnia przyjmuje nowe zamówienia. Wśród świadczonych tam usług można wymienić oczywiście nakład cyfrowy}, ale również i również foliowanie albo zakup takich produktów jak pudełka kartonowe, kalendarze czy klaskacze. Jak więc widać, że każdy kupujący winien bez problemu wyszukać w ofercie ES-GRAF coś, co może go zainteresować. Wszystkie usługi są wykonywane w korzystnych cenach, a zlecenia migiem realizowane. Profesjonalizm i również doświadczenie sprawiają, że drukarnia ta jest godna uwagi.

szczegóły wpisu »

Pomorskie tartak - sprawdź

Pomorskie tartak - sprawdź »

Dziś drewno konstrukcyjne ma bardzo szerokie zastosowanie, z tej przyczyny warto odwiedzić naszą stronę internetową oraz sprawdzić co ma do zaproponowania jeden z największych tartaków w Polsce. Dla nas najważniejszym priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego też oferujemy najlepsze drewno konstrukcyjne, tarcicę i również więźby dachowe. Nasz tartak współpracuje tylko z renomowanymi producentami, dlatego też nasze produkty zaspokoją wymagania nawet najbardziej wybrednych osób. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo dokładnie zapoznać się z pełnym asortymentem i również obejrzeć niektóre z dotychczasowych realizacji. Profesjonalne dekarstwo a także ciesielstwo to lecz i nasza żmudna codzienna praca, lecz zwłaszcza wielka pasja, którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami.

szczegóły wpisu »

Praca w Niemczech

Praca w Niemczech »

Zapraszamy do nowego serwisu z bazą ogłoszeń pracy w Niemczech. Zawsze sprawdzone i aktualne oferty pracy w Niemczech. Praca na umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą, urlopy, pełny pakiet socjalny na terenie Niemiec. Praca za granicą we wszystkich krajach wspólnoty. Nie zwlekaj już dziś zapoznaj się z ofertą Agencji pracy oraz bezpośrednio z ogłoszeniodawcami c firm z innych krajów europejskich.

szczegóły wpisu »

Biznes - nowa podkategoria:

Nazwa:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: