Podkategoria: Pomoc i ochrona zdrowia


Detoks Alkoholowy w Poznaniu

Detoks Alkoholowy w Poznaniu »

Strona Alkoholoodtrucie, Detoks Poznań ma na celu niesienie pomocy osobom, które mają problem z alkoholem. Potrzebujący pomocy mają możliwość zgłoszenia się na kurację u specjalisty bądź oczekiwać dojazdu do własnego mieszkania w Poznaniu i jego okolicach. Alkoholoodtrucie jest procesem pozwalającym wznowić organizmowi prawidłowe działanie jak i powrót do okresu trzeźwości. Klienci mogą liczyć na fachowość, doświadczenie oraz całkowitą dyskrecję ze strony lekarzy medycyny.

szczegóły wpisu »

Prywatny Dom Opieki Społecznej w Kielcach

Prywatny Dom Opieki Społecznej w Kielcach »

DPS Aktywni Zawsze w Kielcach mieści się przy ul. Peryferyjnej 15, obok kampusu Wyższej Szkoły Handlowej im. Bolesława Markowskiego. Do dyspozycji pensjonariuszy są pokoje w pełni umeblowane jak i częściowo wyposażone pokoje jedno-, dwu-, trzyosobowe oraz pokoje dwuosobowe, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (w tym również dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich). Dom spokojnej starości ma ofertę kompleksową: proponujemy dodatkowe zajęcia, wykłady, wycieczki jak również opiekę medyczną i rehabilitację.

szczegóły wpisu »

Witamy na stronie Emilki!

Witamy na stronie Emilki! »

Strona poświęcona pomocy i zbiórce pieniędzy na operację i leczenie Emilki Cabaj, cierpiącej na wrodzoną wadę serca: mnogie ubytki przegrody międzykomorowej wraz z niedomykalnością zastawki trójdzielnej. Aby ratować Jej życie konieczna jest skomplikowana operacja serca w Klinice Kardiochirurgii Dziecięcej w Monachium. Koszt operacji to około 30 000 euro. Niestety nie jesteśmy w stanie sami sfinansować operacji Emilki. Dlatego zwracamy się do wszystkich Ludzi dobrej woli i wielkiego serca z prośbą o wsparcie w ratowaniu naszej córeczki. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc, liczy się każda wpłacona kwota.

szczegóły wpisu »

Sala weselna Włocławek

Sala weselna Włocławek »

Bezsprzecznie do lepiej znanych uzdrowisk na terenie woj. kujawsko-pomorskiego należy Uzdrowisko Wieniec-Zdrój. Zapierające dech w piersiach tereny oraz dogodna lokalizacja czynią, że jest to idealne miejsce dla kuracjuszy. W otoczeniu przyrody łatwo jest o odpoczynek, wyciszenie się i również wydajny powrót do zdrowia. Pracują tutaj wykwalifikowani fachowcy. Personel medyczny posiada rozległe doświadczenie w leczeniu chorób różnego typu, od nadciśnienia, kardiologicznych, reumatologicznych itd. Posiadamy również doświadczenie w zwalczaniu otyłości. 70 różnorodnych zabiegów leczniczych przeprowadzanych w miłej oraz przyjaznej atmosferze skróci czas rekonwalescencji. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z bieżącą ofertą naszego uzdrowiska. Aktualny cennik został zawarty na naszej stronie internetowej.

szczegóły wpisu »

Opieka nad osobami starszymi

Opieka nad osobami starszymi »

Klub Seniora Ostoja to miejsce spotkań starszych członków Waszej rodziny, którzy chcą aktywnie spędzać czas, którymi z różnych przyczyn nie możecie się zająć. Do dyspozycji mamy specjalnie przygotowany lokal na parterze uroczego domku z ogrodkiem.

Jakie są korzyści dla rodziny?

- poczucie pewności i bezpieczeństwa, że starsza osoba znajduje się pod dobrą opieką, w czasie, gdy nie możecie zająć się swoim bliskim,
- stały kontakt i wiedzę na temat aktualnego samopoczucia rodzica/ dziadka,
- Państwa komfort spowodowany świadomością, że bliska osoba optymalnie wykorzystuje wolny czas

szczegóły wpisu »

Http://sklepcentrumozimek.pl - borelioza

Http://sklepcentrumozimek.pl - borelioza »

Pompka ssąca do kleszczy to chyba najlepszy dostępny na rynku artykuł, za sprawą któremu w szybki oraz co najważniejsze skuteczny sposób usuniemy kleszcza w warunkach domowych, czy też natychmiast po jego ukąszeniu, w lesie, górach, na spacerze. Aspivenin to pompka, która umożliwia usuwanie nieproszonego robactwa z naszej skóry, całkowicie wyciągnie jad a także wszelkie toksyny, jakie zostały nam wpuszczone. Kleszcze to nie jedyne niebezpieczne owady z którymi przychodzi nam się stykać. Są pośród nich także pszczoły, gzy, szerszenie, mrówki, meszki, pająki rodzime a oprócz tego najpopularniejsze komary. Pompka ssąca świetnie poradzi sobie także z ich jadem. Jest w stanie zapobiec nawet niezwykle groźnym w skutki ukąszenia żmii, tarantuli, czy skorpiona. Powinno się fundnąć sobie w ten tyci sprzęt, który choć mieści się w kieszeni, może ocalić zdrowie, a nawet życie komuś z naszych bliskich.

szczegóły wpisu »

Pomoc i ochrona zdrowia - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token: