Podkategoria: Medycyna


« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Pediatra do pomocy

Pediatra do pomocy »

Jeżeli cenicie sobie komfort wizyt domowych i potrzebujecie lekarza, który do Was
przyjedzie, to zapraszamy do nas. Nasz pediatra 24h Warszawa zawsze się u Was zjawi,
niezależnie od tego, czy są to nagłe przypadki, czy też nie. Możecie zapisywać się u
nas na zaplanowane wizyty, w celu kontroli po chorobie.

szczegóły wpisu »

Orto-Pes - protezy nogi

Orto-Pes - protezy nogi »

Orto-Pes to firma posiadająca własną pracownię protetyczno - ortopedyczną. Zakres naszej działalności obejmuje również wykonywanie diagnostyki wad stóp wraz z wykonywaniem indywidualnie dopasowanych wkładek. Prowadzimy także sklep ze sprzętem ortopedycznym.

Nasz doświadczony zespół fizjoterapeutów służy pomocą na każdym etapie czynności - od rozmowy z pacjentami, przez konsultacje psychologiczne, aż do doboru odpowiedniej protezy oraz wsparciu przy odpowiednim posługiwaniu się protezą.

Oferowany przez nas asortyment medyczny cechuje się bardzo wysoką jakością. Nasze produkty są bezpieczne dla zdrowia i charakteryzują się wysoką skutecznością.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej pracowni, która mieści się we Wrocławiu przy ulicy Grabiszyńskiej 241H. Więcej informacji o naszej ofercie znajdą Państwo na naszej stronie www, do której odwiedzenia również zapraszamy.

szczegóły wpisu »

Oczyszczanie organizmu

Oczyszczanie organizmu »

Strona poświecona jest zagadnieniu oczyszczania organizmu z pasożytów, toksyn, złogów. Na stronie zawarte są informacje jak dokładnie oczyścić narządy, które odpowiedzialne są za usuwanie toksyn na zewnątrz: wątroba, nerki, jelita. Na stronie zawarte są również informacje dotyczące diety oczyszczające jak i skutecznych suplementów diety, które odpowiedzialne są za usuwanie pasożytów z organizmu: Paraprotex, Ac Zymes, Nopalin, ProbioBalance, Liver Aid, Polinesian Noni.

szczegóły wpisu »

Ginekolog Poznań

Ginekolog Poznań »

Strona internetowa gabinetu specjalistycznego ginekologii i onkologii w Poznaniu. Doktor medycyny Grzegorz Manyś. Zapoznaj się z zakresem usług naszego gabinetu ginekologicznego. Nowocześnie wyposażony gabinet, dowiedz się jak do nas trafić. Na naszej stronie możesz dokonać rejestracji internetowej do gabinetu ginekologicznego. Regularne badania ginekologiczne oraz możliwości współczesnej medycyny pomagają we wczesnym wykryciu i wyleczeniu nowotworów narządów rodnych.

szczegóły wpisu »

Psychoanaliza

Psychoanaliza »

W zwyczajnym egzystowaniu nie rozważamy, co jest ukrytą przyczyną ludzkich trudności – szukamy metody|, aby sobie z nimi poradzić. Wsparcie psychologiczne może być świetnym sposobem na to, aby nasza sytuacja uległa poprawie, lecz również na to, byśmy byli świadomi nas samych. Jeśli życzymy sobie odkryć, co to struktura osobowości, w jaki sposób funkcjonuje terapia psychoanalityczna oraz dla jakich osób jest przeznaczona – wiadomości poznamy na stronie. Dodatkowo możemy zapoznać się tu z biografią twórcy psychoanalizy, zasadami oraz wytycznymi badań psychologicznych, a także z licznymi nieszablonowymi artykułami, dotyczącymi umysłu człowieka.

szczegóły wpisu »

Kurs Reiki

Kurs Reiki »

Ciepło inwituję na stronę www.purespace.com.pl, strona ta porusza temat zabiegów Reiki. Na stronie odszukacie Państwo deskrypcję sposobu wykonywania Reiki, tego jak została upowszechniona jak też w jaki sposób narodziła się, a także na czym bazuje. Odnajdziecie teksty w jaki sposób naprawdę postrzegane jest Reiki jak tez na czym bazuje. Opisywana strona ma na celu polecanie warsztatów Reiki, przeprowadzanych poprzez doświadczoną adeptkę Reiki. Kurs Reiki jest prowadzony w trzech poziomach, można przebyć warsztaty weekendowe jak też przebiegające w 3 dni. Na przestrzeni pierwszej inicjacji na warsztatach Reiki układ energetyczny studenta jest przystosowywany do korzystania z energii Reiki. Student zaznajamia się z początkowymi ideami działania Reiki a także sposobami uzdrawiania. W trakcie drugiej inicjacji, jaka najczęściej ma miejsce po kilku miesiącach od inicjacji numer jeden, uczeń dostaje od mistrza 3 znaki jak i mantry, jakie powinny ukierunkować energię jak też nastawiać energii tej wpływ. Kolejna i ostatnia inicjacja to inicjacja mistrzowska, podczas której uczeń poznaje dodatkowe ikony, poszerzające jego zdolności w odbiorze i przenoszeniu energii. Jeszcze raz ciepło zapraszam na opisywaną stronę.

szczegóły wpisu »

Choroby cywilzacyjne

Choroby cywilzacyjne »

Strona poświecona zagadnieniu chorób cywilizacyjnych. Zawiera informacje dotyczące wszystkich chorób, które w ostatnich czasach stały się dominujące wśród społeczeństwa. Alergia, grzybica, nadciśnienie, nowotwór, rak, anemia, białaczka, choroba Parkinsona, Alzheimera, grzybica, miażdżyca, marskość wątroby, osteoporoza, depresja, owsica, stwardnienie rozsiane, trądzik, zaparcia, migrena, kamienie nerkowe, hemoroidy, lamblioza, afty, menopauza, biegunka, cholesterol. Charakterystyka chorób jak i ich zapobieganie.

szczegóły wpisu »

Leczenie i objawy nerwicy

Leczenie i objawy nerwicy »

Wahania samopoczucia, poczucie odrzucenia, napady agresji, uczucie niepokoju, niezrozumiały lęk - to najczęstsze, ale nie jedyne oznaki nerwicy. Schorzenie dotyka osób w różnym wieku, lecz w ostatnim dziesięcioleciu niepokojąco zwiększa się odsetek zachorowalności wśród młodzieży. W tym przypadku dochodzi często do zbuntowania się, popadnięcia w depresję, zobojętnienia albo powtarzających się wahań samopoczucia. Ponieważ takie objawy wywołuje sporo innych chorób, niesłychanie isotne bywa bardzo szybkie rozpoznanie choroby. Na stronie prezentowane są teksty dotyczące nerwic - ich charakterystyki czy tego, kto może stanowić pomoc w walce z nerwicami.

szczegóły wpisu »

Jasnowidz, bioenergoterapeuta

Jasnowidz, bioenergoterapeuta »

Gdy już wszystkie konwencjonalne metody leczenia zawiodą częśc osób szuka pomocy gdzieś indziej. Bioenergoterapia oraz jasnowidz ze Szczecina. Od ponad dwudziestu lat posiada zdolność jasnowidzenia która pomogła wielu pacejntom z całego kraju. Leczy trudne choroby i wpływa na swoich pacjentów telepatycznie. W ofercie posiada też autorską książkę, która jest obecnie w sprzedaży. Poszukiwanie zaginionych osób oraz specjalistycznym leczeniem, która jest ostatnią deską ratunku dla osób, którym medycyna tradycyjna nie jest w stanie i pomóc.

szczegóły wpisu »

Stomatolog Opole

Stomatolog Opole »

Serwis dentysta Opole jest miejscem, w którym bez problemu znajdziesz jedne z najlepszych gabinetów stomatologicznych w Opolu i sprawdzisz komentarze na temat poszczególnych dentystów. Higiena jamy ustnej, dobór odpowiedniej szczoteczki oraz pasty do zębów oraz wybór gabinetu stomatologicznego to wbrew pozorom nader ważne zagadnienia, na które znajdziesz odpowiedzi w serwisie „Dentysta stomatolog Opole.Opole-dentysta.pl to serwis, w którym każdy mieszkaniec Opola oraz okolic odnajdzie interesujące porady z zakresu stomatologii oraz wiele ciekawych artykułów dotyczących tej właśnie sfery.

szczegóły wpisu »

Leczenie uzależnień alkoholowych

Leczenie uzależnień alkoholowych »

Alkoholizm to przewlekła choroba. Prywatna klinika uzależnień "Terapie Tu i Teraz" pomaga pokonać tę chorobę. Niesiemy pomoc w początkowym trudnym okresie utrzymania abstynencji, oferujemy terapię indywidualną, terapię grupową, grupy wsparcia, warsztaty terapeutyczne. Jeśli alkohol rujnuje Ci życie, nie umiesz sobie sam poradzić, nie znajdujesz drogi wyjścia, nie wahaj się skontaktować z naszą kliniką. Zapewniamy całkowitą anonimowość.

szczegóły wpisu »

Bioptron

Bioptron »

Strona internetowa dystrybutora aparatury medycznej BIOPTRON. Nowoczesna technologia terapii światłem BIOPTRON pozyskała ogromne przeznaczenie i pozytywną aprobatę w medycynie. Urządzenia BIOPTRON przystosowane są do obsługi we własnym domu jak również w klinikach, ośrodkach rehabilitacyjnych, ośrodkach sportowych. BIOPTRON to doskonała terapia dla osób z chorobami dermatologicznymi, bioptron pomocny jest również w leczeniu schorzeń przewlekłych, zmniejszaniu bólów pooperacyjnych czy depresji. Na witrynie zamieszczone zostały szczegółowe wiadomości tyczące się zastosowania lampy BIOPTRON. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

szczegóły wpisu »

Centrum medyczne

Centrum medyczne »

Ciepło zapraszamy Państwa do wejścia na witrynę Centrum Medycznego - Eskulap. Opisywane centrum Eskulap zostało założone w roku 1996. Opisywane centrum jest to posiadająca wiele specjalności lecznica, zlokalizowana w środku miasta Żary. Medyczne centrum ulokowane jest na parterze zabytkowej kamienicy na ulicy Moniuszki 2. Rozpoczęcie działalności medycznego centrum to parę gabinetów specjalistycznych, dzisiaj w Eskulapie przyjmuje pacjentów 15 gabinetów specjalistycznych jak i 3 dodatkowe umiejscowione są przy ulicy Skarbowej. W centrum medycznym swoją pracę wykonuje ponad siedemdziesięciu lekarzy specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Realizujemy rozmaite zabiegi medyczne jak np. laserowe usuwanie żylaków. Pracująca kadra to doktorzy z wieloletnim doświadczeniem posiadający często pozycję ordynatorów w różnorakich szpitalach państwowych. Centrum medyczne wyekwipowane jest w wysokiej jakości nowoczesny aparat rozpoznający choroby. W oprzyrządowaniu centrum medycznego są takie urządzenia jak przykładowo: ultrasonograf z opcją kolorowego Dopplera, Audiometria, Echo Serca. Przestawiane centrum medyczne jest w nieprzerwanej kooperacji z laboratorium medycznym robiącym pełny charakter badań. Realizowane przez nasze centrum testy to przykładowo: testy odczulania, krioterapia w ginekologii.

szczegóły wpisu »

Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental

Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental »

Bdetnal w Gliwicach to kadra fachowców, którzy zapewnią Państwu najlepszej
jakości, kompleksowe, usługi w dobrej atmosferze. Stosujemy nowoczesne
metody profilaktyki, diagnostyki i leczenia. Aby podnieść komfort
Bdental zaopatrzone jest w najnowocześniejsze aparaty pantomograficzne, RTG,
radiowizjografy, czy mikroskopy, co umożliwia wykonanie naszym Pacjentom pełnej
diagnostyki na miejscu. Oferta B-dental to: implanty, stomatologia estetyczna,
wybielanie zębów, periodontologia, nowoczesna protetyka, ortodoncja,
endodoncja mikroskopowa, rentgenodiagnostyka, leczenie bruksizmu,leczenie bólu
głowy, chirurgia stomatologiczna.
Likwidujemy ból i stres - to motto przyświecające naszej pracy. Zapraszamy do B-dental w Gliwicach.

szczegóły wpisu »

Ultrasonografia

Ultrasonografia »

Ultrasonografia to szybkie badanie dla osób zdrowych a także leczących się na szereg chorób. Na powyższej stronie posiadamy mnóstwo informacji o usg 3d. Pokazujemy szereg instrukcji dobranych do potrzeb różnych chorych. Nie zlekceważono również opisania materii badania usg tarczycy. Dodatkowo dokładnie opisano rodzaje usg. Nasz team kooperuje z licznymi osobami z dziedziny medycyny. Natomiast najczęstszym z badań usg jest usg jamy brzusznej. Rozmyślałeś nad tym, co oddziałuje na Twoje zdrowie? Pomijając wiek nie powinieneś zaniedbać tej wiedzy, jeśli chcesz upajać się całkowitym zdrowiem przez długi czas.

szczegóły wpisu »

Magazyn PEN

Magazyn PEN »

Magazyn PEN skierowany jest do osób chorych na cukrzycę i zmagających się z otyłością. Istnieje od roku 2005 i, na swoich łamach, pokazuje że z cukrzycą można żyć aktywnie, a zdrowy styl życia może być atrakcyjny.
W magazynie m.in. omówienie nowoczesnych metod leczenia cukrzycy, porady psychologiczne, informacje o organizacjach zajmujących się niesieniem pomocy osobom chorym, wywiady ze znanymi osobami.
Na stronie www jest archiwum magazynu PEN. Redakcja pisma zachęca do współtworzenia elektronicznego wydania magazynu i nadsyłania materiałów na interesujące tematy.

szczegóły wpisu »

Encyklopedia Chorób - przyczyny, objawy, przebieg, leczenie, zapobieganie, powikłania

Encyklopedia Chorób - przyczyny, objawy, przebieg, leczenie, zapobieganie, powikłania »

Encyklopedia chorób Health-Info.pl - Twoje źródło wiedzy o zdrowiu, chorobach i medycynie. Znajdziesz tu informacje takie jak: przyczyny, objawy, przebieg, leczenie, zapobieganie, a także fakty, ciekawostki i statystyki dotyczące chorób. Dowiesz się o powikłaniach, skutkach nieleczenia oraz profilaktyce. Przeczytasz poradniki i artykuły o zdrowym odżywianiu, odchudzaniu, witaminach, dietach, zwalczaniu nałogów, medycynie naturalnej, ziołach, aktywnym wypoczynku, suplementach i kosmetykach. Encyklopedia Health-Info.pl zawiera wyczerpujące opisy chorób: zakaźnych, nowotworowych, cywilizacyjnych, zawodowych, psychicznych, zapalnych, wenerycznych, reumatycznych i innych! Dowiedz się wszystkiego o chorobach: AIDS, Alergia, Anemia, Angina, Arytmia serca, Astma oskrzelowa, Astma pyłkowa, Bezsenność, Biegunka, Bladość, Borelioza, Brodawki weneryczne, Cholera, Choroba Alzheimera, Choroba lokomocyjna, Choroba refluksowa przełyku, Chrapanie, Cukrzyca, Czyrak ucha, Czyraki skórne, Depresja, Difteria, Dna moczanowa, Dychawica sercowa, Dżuma, Głuchota starcza, Gronkowiec złocisty, Grypa, Grzybica, Grzybica pochwy, Hematuria, Hemofilia, Hipochondria, HSV, Jaskra, Jęczmień, Kamica nerkowa, Kamica żółciowa, Katar sienny, Krwiak, Krwotok z nosa, Krzywica, Łupież, Łuszczyca, Łysienie, Nadciśnienie, Nadczynność tarczycy, Nerwobóle międzyżebrowe, Neuralgia trójdzielna, Niedoczynność tarczycy, Nowotwór kości, Nowotwór złośliwy trzustki, Odwodnienie, Opryszczka, Ostre zapalenie trzustki, Przerost prostaty, Przewlekłe zapalenie trzustki, Sepsa, Trądzik, Zespół suchego oka i wielu innych!

szczegóły wpisu »

Detoksykacja

Detoksykacja »

Plastry oczyszczające organizm z toksyn Netterumani, to często praktykowana w Japonii metoda niwelowanie szkodliwych substancji z ciała. Właśnie dzięki tym plastrom Japończycy mogą szczycić się największą długością życia porównując do innych narodowości. Nasza firma jest jedynym dystrybutorem tego produktu, gwarantujemy oryginalność zakupionego wyrobu i jego doskonałą skuteczność, dające znakomite skutki usunięcia toksyn z ciała. Dzięki zabiegowi poczujesz się uspokojony, zdrowszy, odczujesz dodatkową energię. wyłącznie w sklepie www.netterumani.pl dokonasz zakupu oryginalnych plastrów Netterumani!

szczegóły wpisu »

Lekarze Wrocław - wizyty domowe całodobowo

Lekarze Wrocław - wizyty domowe całodobowo »

Lekarze medycyny i wykwalifikowany personel pielęgniarski dokonują wizyt domowych w domu osób potrzebujących. W razie potrzeby badania EKG, cewnikowanie, pomiar poziomu glukozy, iniekcje podskórne i wlewy dożylne. Gdy zachodzi konieczność, lekarze wypisują zwolnienia i zaświadczenia medyczne.
Personel wykonuje również przerywanie ciągów alkoholowych i zajmuje się implantacją preparatu Esperal.
Usługi świadczone są całodobowo.
Istnieje również możliwość skorzystania z pomocy nefrologa, internisty lub pediatry w gabinecie przy ulicy Wschodniej 45 oraz internisty i nefrologa przy ulicy Olszewskiego 154 we Wrocławiu.

szczegóły wpisu »

Okulista z Poznania

Okulista z Poznania »

Jeżeli pokazują się u Ciebie nieprawidłowości ze wzrokiem, jeżeli masz najmniejszą wadę wzroku przyjdź do Naszej firmy. Świetny optyk w Poznaniu. Ogólnie dziedziną okulistyki trudnimy się od kilkunastu lat. Doświadczenie Nasze jest całkiem spore dzięki czemu ukształtowaliśmy sobie renomę oraz markę w mieście Poznań. Wszelkie dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.

szczegóły wpisu »

Stomatolog Ostrowiec

Stomatolog Ostrowiec »

Przyjdź do gabinetu stomatologii rodzinnej Belladonte w Ostrowcu. Niektórzy na słowo stomatolog reagują strachem . Czas z tym skończyć. W naszym gabinecie stomatologicznym spotkasz się z miłą załogą i nieuciążliwymi metodami leczenia jamy ustnej. Strach połączony z leczeniem uzębienia to już historia . My zatroszczymy się o Wasz estetyczny i zdrowy uśmiech łatwo i przyjaźnie . Gwarantujemy Ci rzetelnych stomatologów i niskie ceny zabiegów .
W naszych gabinetach stomatologicznych splatamy znakomitą jakość usług z przyjaznymi specjalistami w wielu specjalizacjach stomatologicznych . Na rozwój naszej renomy ma wpływ przede wszystkim rozległość usług. U nas możesz znaleźć niezbędną pomoc w sferze implantologii, stomatologii estetycznej, ortodoncji, endodoncji, protetyki, chirurgii, periodontologii, diagnostyki chorób, higienizacji i pedodoncji. Zajmiemy się uleczaniem dokuczających zębów,ulepszaniem ich wyglądu, leczeniem kanałowym, tworzeniem aparatów ortodontycznych, a także wybielaniem zębów. Na dodatek specjalizujemy się w usługach w zakresie innowacyjnych koron zębów i uzupełniania braków zębowych . Jesteśmy po prostu specjalistycznymi przyjaciółmi Twoich zębów.
Troska o jamę ustną i profilaktyka jamy ustnej to najlepszy prezent jaki jesteśmy w stanie sobie podarować . Zdrowy i piękny uśmiech to wizytówka każdego człowieka. Powinniśmy przywiązywać uwagę do stanu naszego uzębienia od najmłodszych lat i kształtować pozytywne nawyki . Lecz gdy ból zęba nie daje Ci spokoju, zgłoś się do nas. My zdiagnozujemy przyczyny problemów w jamie ustnej i uleczymy najtrudniejsze przypadki.
Gabinet stomatologiczny BellaDonte
ul.: Osiedle Słoneczne 10, budynek przychodni PULS, I pietro
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Rejestracja: 500 683 555

szczegóły wpisu »

Przyczyny-objawy-leczenie.pl

Przyczyny-objawy-leczenie.pl »

Rozstępy, wzdęcia, grzybica, bezsenność, depresja, to jedne z częstszych infekcji współczesności. Dlatego warto mieć świadomość jakie są przyczyny różnych indefkcji i dysfunkcji. przeoczenie tego może przyczynić się do poważnych powikłań i leczenia szpitalnego. Jeśli istota momentalnie pozna dysfunkcję może okazać się, że wystarczy np. zmiana diety czy trybu egzystencji oraz wspomaganie się tabletkami dostępnymi bez recepty. właściwa wiedza o sygnałach jakie daje nam organizm może pomóc nie tylko zwalczać choroby, ale i im zapobiegać.

Warto przeczytać:
1. http://przyczyny-objawy-leczenie.pl/cholesterol-dieta
2. http://przyczyny-objawy-leczenie.pl/nadmierna-potliwosc
3. http://przyczyny-objawy-leczenie.pl/grzybica-jamy-ustnej-kandydoza

szczegóły wpisu »

Medycyna - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token: