Podkategoria: Gabinety


« poprzednia strona · 3

Depilacja laserowa Toruń

Depilacja laserowa Toruń »

Codzienna konieczność pozbywania się włosków jest faktycznie denerwująca. Ponieważ poświęcasz temu dużo czasu i również często Twoja skóra pozostaje podrażniona i przesuszona po takim zabiegu. A do tego także dochodzi ciągły kłopot z wyborem dobrej golarki, czy wosku. A nie są to jednak rzeczy które mało kosztują i korzystanie z nich jest ciężkie. Zresztą takie pozbywanie się włosków jest bardzo nietrwałe. Ale kłopotu usuwania owłosienia można się pozbyć zupełnie. Sposobem na to jest depilacja.
Depilacja laserowa to niezawodna metoda na wyeliminowanie uciążliwych włosów i to na dobre. Dzięki takiemu zabiegowi eliminowana jest nie tylko widoczna część włoska, ale również cebulki włosów. To powoduje, że włosek nie pojawia się, gdyż zostaje na stałe usunięty. Ten sposób jest dobry dla ludzi którzy posiadają kłopoty z hormonami, lub również marzą, aby czuć się komfortowo. Zabieg ułatwi życie jeszcze tym, dla których kłopotliwe owłosienie jest przyczyną frustracji.
Taki sposób jest całkowicie bezpieczny, nie ma niebezpieczeństwa, że skóra będzie uszkodzona. Eliminowanie włosów jest bezproblemowe i nie pozostawia widocznych śladów. Wyniki są dostrzegalne zaraz po 1 zabiegu. Wystarczą już 3 zabiegi, aby na zawsze usunąć niechciane owłosienie. Aby zabieg zakończył się pomyślnie, musi realizować go wyłącznie fachowiec, który posługuje się odpowiednim i nowym przyrządem. W Toruniu taki zabieg wykonuje gabinet Vectus.

szczegóły wpisu »

Ośrodki rehabilitacyjne

Ośrodki rehabilitacyjne »

Neuro-reha - ośrodki rehabilitacyjne. Prowadzimy specjalistyczną terapię neurologiczną i funkcjonalną u dzieci i dorosłych z takimi schorzeniami jak: udar mózgu, uraz czaszko-mózgowy, uraz rdzenia kręgowego, mózgowe porażenie dziecięce (MPDZ), skoliozy, wady postawy, przepuklina oponowo -rdzeniowa, kręcz szyi, zaburzenia ośrodkowej koordynacji nerwowej (ZOKN), dysplazja. Po kilkunastu latach praktyki w roku 2006 połączyliśmy nasze siły i rozpoczęliśmy budowę profesjonalnego zespołu terapeutycznego. Po 4 latach działania w zespole na terenie województwa opolskiego jesteśmy przygotowani do rozszerzenia naszej oferty kierując ją do Pacjentów wraz z opiekunami z terenu całej Polski. Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na turnusy rehabilitacyjne w naszym ośrodku. Ośrodki rehabilitacyjne to doskonały pomysł dla dzieci potrzebujących pomocy od specjalistów z najwyższej rangi . Tylko w opolu cudowne Ośrodki rehabilitacyjne . Zapraszamy

szczegóły wpisu »

Opinie o lekarzach

Opinie o lekarzach »

Nasze zdrowie powinno być dla nas kwestią priorytetową. Nie wolno bagatelizować sygnałów, które wysyła nam nasze ciało, kiedy dzieje się z nim coś niedobrego. Dlatego także, jeżeli zauważysz jakiekolwiek podejrzane znaki, czy dolegliwości, koniecznie skonsultuj je z lekarzem. Dzięki naszej stronie szybciutko i sprawnie sprawdzisz wybranego doktora specjalistę i umówisz się na wizytę. W naszej bazie znajdują się lekarze niemal wszystkich specjalności, dlatego bez względu na problem, z którym się zmagasz, z pewnością znajdziesz u nas niezbędną pomoc w zakresie wybrania najlepszego specjalisty.

szczegóły wpisu »

Chirurdzy

Chirurdzy »

Jest to portal medyczny pozwalający na zamieszczenie informacji o placówkach zdrowia takich jak: szpitale, gabinety lekarskie, kliniki medyczne a także uczelnie medyczne, apteki a nawet salony optyczne czy Spa. witryna dostępna jest w kilku wersjach językowych. Z jednej strony witryna pozwala na zareklamowanie swoich usług, z drugiej strony serwis wyposażony jest w wyszukiwarkę, pomocną w odnalezieniu konkretnego specjalisty w danym regionie Polski. W serwisieogłoszenia o swoich usługach mogą zamieszczać lekarze chirurdzy, urolodzy, neurolodzy, ginekolodzy, lekarze okuliści, stomatolodzy, pediatrzy, dietetycy, laryngolodzy, seksuolodzy i masażyści.
Dostępny jest także dział "Warto wiedzieć", w którym zamieszczone są ciekawe artykuły dotyczące naszego zdrowia ale nie tylko.

szczegóły wpisu »

Leczenie tlenem

Leczenie tlenem »

Tlenoterapia staje się coraz bardziej popularna w kraju. Warto wspomnieć, że w państwach za naszą zachodnią granicą i na całym globie jest znana oraz wykorzystywana od kilkudziesięciu lat. Komora Gamowa została stworzona dla jednostek wojskowych, celem przygotowania żołnierzy z jednostek wysokościowych: piechoty wysokogórskiej lub spadochroniarzy. Na szczęście zyskała funkcję również w medycynie. Wyższe ciśnienie wspomaga leczenie wielu schorzeń oraz chorób, takich jak: leczenie stwardnienia rozsianego czy wspomaganie odchudzania. W komorze Gamowa poddani jesteśmy wpływowi wysokiemu ciśnieniu oraz inhalacji większą ilością tlenu niż w standardowych warunkach, co wpływa bardzo zdrowotnie na nasz organizm w wielu aspektach. Celem odszukania naszego gabinetu, trzeba wpisać w wyszukiwarkę internetową poniższe zwroty: leczenie migreny, autyzm leczenie lub komora hiperbaryczna cena.

szczegóły wpisu »

Zespół cieśni nadgarstka - Badanie EMG

Zespół cieśni nadgarstka - Badanie EMG »

Wejście na str. internetową lekarza specjalisty K. Toruńskiej. Dr Toruńska ma gabinet neurologiczny z pracownią emg w Warszawie w dzielnicy Służewiec. Diagnozowanie neurofizjologiczne wykonywane są na niezawodnym sprzęcie w Warszawie. Dr K. Toruńska prowadziła pierwszą w Polsce poradnię Tetany w szpitalu MSW Warszawa. Leczenie anomalii i dolegliwości neurologicznych min.: choroba Parkinsona; padaczka; utrata przytomności ; zaburzenia transmisji n-m ; polineuropatie; dyskopatie; choroba alzheimera; skurcze; stwardnienie rozsiane; stroke ; tetany; bóle napięciowe; choroba z Lyme. Test emg jest badaniem funkcjonowania mięśni i nerwów, określające skalę i gabaryt degeneracji nerwów lub mięśni. Badanie emg : aparaty, urządzenia elektromiograficzne ( z 2015 r. ), Skandynawskiej firmy Alpine polecany przez nowoczesne światowe szpitale; oględziny włókien nerwowych bez nakłuć ; prawie 13876 przeprowadzonych badań emg ; ponad 13 aplikacja w wykonywaniu analiz emg; indywidualna taksacja rozpoznania neurofizjologicznego; wyniki emg tuż po zrobieniu badania; opcja wizyty neurologicznej rezultatu badania neurofizjologicznego. Zaburzenia do testów elektromiograficznych, min.: choroba mięśni, spazmofilia,wzrost napięcia mięśniowego, choroba z Lime choroba złącza nerwowo – mięśniowego, cieśni nadgarstków, polineuropatia cukrzycowa, stwardnienie zanikowe boczne, rwa kulszowa, SM.

szczegóły wpisu »

Gimnastyka buzi i języka

Gimnastyka buzi i języka »

Mowa jest niezmiernie znaczącą formą aktywności człowieka. Dzięki mowie komunikujemy się z innymi ludźmi, mowa kształtuje także nasze usposobienie (psychikę). Przeto tak znaczące jest, ażeby wszelkie wady wymowy poprawiać jak najwcześniej. Na nieszczęście wydaje się, że wady wymowy a również niedbałość języka pojawiają się dzisiaj coraz to częściej. Stąd też zaistniał pomysł stworzenia internetowej bazy logopedycznej, gdzie będzie można odnaleźć wszystkie istotne sprawy związane z wadami wymowy. Portal jest podzielony na działy, w których odszukać można informacji i ćwiczeń. Najlepsze jest to, iż można zawsze i o każdej porze mieć dostęp do tej multimedialnej platformy, która pomaga w identyfikowaniu i leczeniu problemów logopedycznych. Ta dostępność jest bez wątpienia plusem powstałej platformy. Znajduje się tutaj także olbrzymia baza wielorakich ćwiczeń.

szczegóły wpisu »

Autyzm dziecięcy

Autyzm dziecięcy »

Autyzm dziecięcy to bardzo poważne zaburzenie rozwojowe, które wpływa na dalsze życie naszej małej pociechy. Autyzm polega na kłopocie z funkcjonowaniem mózgu dziecka. Do najistotniejszych utrudnień związanych z Autyzmem zaliczamy problemy z komunikacją naszych uczyć i związkami społecznymi. {Bardzo trudno|Bardzo ciężko|Ciężko|Trudno) oszacować częstotliwość występowania tego zaburzenia u naszych pociech. Zależy ono w głównej mierze od wieku dzieci czy położenia geograficznego. Musimy pamiętać, że Zespół Kannera jest leczony w sposób behawioralny i farmakologiczny, ale nie jest uleczalny. Ponieważ na autyzm wpływają cechy, które są zdeterminowane na wczesnym etapie wzrostu naszej pociechy. Przyczyn autyzmu jest wiele. O to niektóre z nich: urazy okołoporodowe, uszkodzenia centralnego układu nerwowego, toksoplazmoza lub alergie. Tym razem do skutków autyzmu zaliczymy np.: echolalia, zaburzenia mowy, rutyna, brak twórczości, czy izolacja. Autyzm jest bardzo poważnym schorzeniem, które, nie leczone i badane bardzo poważnie utrudni życie naszemu dziecku. Dlatego też musimy stosunkowo szybko skontaktować się z odpowiednim lekarzem. Aby tego dokonać należy wpisać w przeglądarkę internetową wymienione sformułowania: autyzm badania, autyzm diagnoza, leczenie autyzmu, autyzm dieta, objawy autyzmu lub autyzm dziecięcy.

szczegóły wpisu »

Gabinet urologiczny i USG.

Gabinet urologiczny i USG. »

Gabinet urologiczny i USG. Proktolog Warszawa. Diagnostyka chorób proktologicznych takich jak ropień odbytu, wyciek z odbytu, ból odbytu. Konsultacje i leczenie w pełnym zakresie, badanie ultrasonograficzne w urologii i proktologii, badanie USG ropni i przetok odbytu, zwieraczy odbytu. Diagnostyka chorób proktologicznych obejmuje badanie podmiotowe tj. przeprowadzenie wywiadu, przedmiotowe - oglądanie okolicy odbytu i badanie palcem przez odbytnicę oraz badania dodatkowe, wśród których istotne miejsce zajmuje przezodbytnicze badanie USG. Jest ono badaniem obrazowym o największym zastosowaniu praktycznym w diagnostyce chorób odbytu.

szczegóły wpisu »

Laboratoryjne badania USG

Laboratoryjne badania USG »

Chirurgia naczyniowa z Łodzi przedstawia swoje usługi medyczne.
Neuromedica prowadzi badania EMG i EEG.
EEG Biofeedback to innowacyjna metoda opracowania celnego i bezpiecznego sposobu uregulowania normalnej funkcjonalności pracy bioelektrycznej mózgu stosując się do wzoru opublikowanego przez fachowych naukowców.
Gabinety lekarskie oraz laboratorium są bogato wyposażone w sprzęt medyczny, aby pacjent po konsultacjach i badaniach dostał rzetelną diagnozę.
Odział kardiologii ma możliwość zlecenia badania USG Doppler, które to polega na monitorowaniu pracy serca przez 24 godziny, przy normalnych, codziennych czynnościach pacjenta.
Zachowanie odpowiedniej diety, uprawianie sportu oraz przestrzeganie higieny osobistej wspomagają utrzymanie zdrowia na długie lata a przy urazach czy chorobach organizm jest już odpowiednio wzmocniony.
Lekarze z Łodzi świadczą kompleksowe badania laboratoryjne, diagnostykę lekarską, opiekę neurologiczną a także usługi medyczne związane z chirurgią naczyniową.
Ośrodek opieki zdrowotnej jest na bieżąco z innowacyjnymi metodami leczenia a terapia biofeedback jest tego najlepszym przykładem.
Prywatna placówka zdrowia ma w swoich szeregach lekarzy specjalistów jak neurolog dziecięcy, ortopeda, fizjoterapeuta czy psychiatra a nawet technik medyczny.
Badania EEG są przeprowadzane na miejscu w ośrodku medycznym zlokalizowanym w mieście Łódź.
W celu zapisania się na badania czy konsultację lekarską prosi się o kontakt telefoniczny dzień przed planowaną wizytą w poradni zdrowia.

szczegóły wpisu »

Neurologopeda młodzież

Neurologopeda młodzież »

Elektrostymulacja podniebienia to sprawdzona metoda pomocy dla najmłodszych. Wszelkie zabiegi przeprowadzane są bezboleśnie a także bardzo skutecznie, za sprawą czego dziecko czuje się w pełni komfortowo. Neurologopeda posiada niemałe doświadczenie w wykonywanych obowiązkach, w następstwie tego pożądane byłoby zdecydować się na jego fachowe usługi. Propozycja lecznicza dedykowana jest przede wszystkim do wszystkich osób, które posiadają zaburzenia logopedyczne, przeważnie skierowana jest do dzieci. Ewelina Elwertowska efektywnie zajmie się zdiagnozowaniem problemu, a odtąd jego wyeliminowaniem. W ten sposób można pozbyć się wszelkich problemów z mową, bądź zająć się korekcją mowy nosowej, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Wszelkie usługi medyczne dostępne są dla zainteresowanych osób w bardzo atrakcyjnych cenach rynkowych.

szczegóły wpisu »

Psycholog Anna Zawiślak

Psycholog Anna Zawiślak »

Anna Zawiślak, doświadczony psycholog o dobrze rozwiniętych zdolnościach interpersonalnych, pomaga pacjentom w Grodzisku oraz na Ursynowie. Jest absolwentką psychologii, seksuologii klinicznej i prawa dowodowego. Swoją praktykę zdobyła pracując w Poradni Kliniki Psychiatrycznej w Warszawie oraz w Fundacji Anny Dymnej ”Mimo Wszystko” w Radwanowicach, a także w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Jako lekarz, nieustanie, podnosi swoje kompetencję, uczestnicząc w szkoleniach na temat ”Terapia dzieci z zaburzeniami lękowymi” oraz „Seksuologia – zaburzenia seksualne problemem interdyscyplinarnym w medycynie”. Jako psycholog, zajmuje się między innymi: problemami nerwicowymi, uzależnieniami od alkoholu, narkotyków i seksu, problemami ze snem. Specjalizacja seksuologiczna, uprawnia do pomocy w przypadku następujących problemów: obniżony popęd seksualny, dyspareunia, parafilii, transwestytyzmem o typie podwójnej roli oraz fetyszystycznym. Doktor Anna Zawiślak, głównie, czerpie inspiracje z nurtu poznawczo-behawioralnego. Pracuje pod stałą opieką superwizyjną. W celu nawiązania kontaktu proszę o wpisanie w google następujące frazy: seksuolog ursynów, psycholog warszawa ursynów, seksuolog grodzisk lub psycholog grodzisk mazowiecki. Aby umówić się na rozmowę.

szczegóły wpisu »

Redukcja biustu

Redukcja biustu »

Strona internetowa to miejsce,w którym osoby zainteresowane zmianami wyglądu piersi mogą poznać wiele ciekawych wiadomości relewantnych dla nich samych oraz dla ich ciała. Zmiany wyglądu to nie tylko fizyczna odmiana ciała pacjentek ale także prawdopodobna zmiana osobowości. Kobiety w klinikach obecnie mogą poddać się różnorodnym zabiegom związanym z wyglądem ich imponujących kształtów. Już nie tylko powiększanie piersi, ale także redukcja rozmiaru, lifting albo korekcje są równie popularne. Polska jest miejscem gdzie funkcjonuje coraz więcej atrakcyjnych, prywatnych gabinetów, w których kobiety mogą odmienić kształt swych piersi – bez brzydkich blizn oraz skutków ubocznych. Strona www Operacje piersi prowadzona jest przez byłe pacjentki, które o piersiach wiedzą wszystko.

szczegóły wpisu »

Depilacja Lublin

Depilacja Lublin »

Innowacyjny gabinet lekarski w Lublinie ma radość zaprosić wszystkie kobiety, które chcą skorygować własną urodę. Nasz gabinet korzysta z renomowanego sprzętu europejskiej jakości producentów. Dlatego jeśli jesteś mieszkanką aglomeracje Kalisz i masz ochotę na trochę relaksu to trzeba sprawdzić naszą propozycję, która obejmuje mikro dermabrazję, botox i wiele innych zabiegów, które poprawią twój wygląd i samopoczucie. Nasz gabinet medyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa, gdzie można dotrzeć komunikacją miejską. W pobliżu pokaźny i darmowy parking. Zapraszamy.

szczegóły wpisu »

Cytologia cienkowarstwowa http://www.szpitalspecjalista.pl

Cytologia cienkowarstwowa http://www.szpitalspecjalista.pl »

Namawiamy do zapoznania się z ofertą naszej Kliniki, proponujemy rząd specjalistycznych usług świadczonych przez doświadczoną kadrę lekarzy. Ofertę naszych usług stanowią miedzy innymi: kruszenie kamieni nerkowych, leczenie problemy nietrzymania moczu, diagnostyka nowotworowa, cytologia, itp. W skład naszej kliniki wchodzi szereg poradni, a w tym : urologiczna, ginekologiczna, proktologiczna, {dermatologiczna|chirurgiczna|. Działamy na specjalistycznym sprzęcie, który umożliwia precyzyjne wykonywanie świadczonych przez nas usług. Namawiamy do zapoznania się z naszym cennikiem, oferujemy przystępne ceny przy zachowaniu doskonałej klasy usług. Zapewniamy profesjonalne postępowanie do każdego pacjenta - sprawdź! Więcej szczegółów na naszej stronie www.

szczegóły wpisu »

Zajęcia grupowe Szczytno,

Zajęcia grupowe Szczytno, »

Interesuje Ciebie masaż klasyczny zdrowotny a może relaksacyjny? Zapewniamy fachowe usługi, zagwarantowane przez wiedzę, doświadczenie, pogłębianie kompetencji przez kursy i wieloletnią pracę. O ile tak – perfekcyjnie trafiłeś! Naszym celem jest sprostanie potrzebom naszych Klientów, dlatego oferta została przygotowana zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem rynku. Wykonane przez nas masaże to niezapomniane doznania, które stają się swoistym dopieszczeniem Klienta. Sztuka pielęgnacji ciała jest nam doskonale znana i również przy zastosowaniu odpowiednich technik jesteśmy w stanie podołać Państwa oczekiwaniom. Gwarantujemy rozluźnienie a także odprężenie nie tylko dla ciała lecz również wyciszenie umysłu. Namawiamy ciepło do postawienia na nasze usługi – naprawdę warto! Więcej szczegółowych informacji oraz cennik usług na naszej stronie www.

szczegóły wpisu »

Gabinety - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token: