Podkategoria: Budownictwo


« poprzednia strona · 3

Nagrobki - Kamieniarstwo

Nagrobki - Kamieniarstwo »

Każdy, kto nabywał kiedykolwiek pomnik dla swoich krewnych, gruntownie wie, iż nie jest to zupełnie taka prosta sprawa jakby mogło się komukolwiek wydawać.Natychmiastowo rozpoczynają się ambarasy, albowiem wiadomo, iż przeciętny inwestor nie zna się na w wyższym stopniu obeznanych kwestiach w tych sprawach.Całą sprawę jak wiemy, należałoby zacząć od szczegółowego ustalenia szerokości placu określonego pod konstrukcję grobu.Na przekór temu co zawsze sądzą sobie kupujący, w żadnym wypadku nie jest tak, że starczy stwierdzić kamieniarzowi, że dysponuje się sztampowy mogiłę podwójny, ponieważ bliżej się przyglądając sprawie, zdradza się w pewnym momencie, iż przenigdy nie ma standardów w wielkościach terenów przeznaczonych pod zabudowę grobu.Nagrobki pojedyncze, jak wiemy z naszego dotychczasowego doświadczenia, występują w Polsce w rozmiarach minimalnych 65 x 180 cm, wszak perfekcyjny aspekt takiego nagrobka to wielkości nie przekraczające rozmiaru 135 x 270 cm.Okazuje się, że zaznaczenie dokładnych wymiarów grobu było banalną materią spośród wszelkich zadań z którymi mamy do czynienia przy nabyciu grobowca pojedynczego czy nagrobka podwójnego, skoro następnym etapem przewidywania tego skomplikowanego postępowania jest określenie rodzaju granitu z jakiego pomnik pozostanie zbudowany.

szczegóły wpisu »

Dachy, pokrycia dachowe

Dachy, pokrycia dachowe »

Krak-Zinc. Dachy i pokrycia dachowe. Dystrybutor cynkowych wyrobów walcowanych firmy VM ZINC. W ofercie blacha cynkowa i blacha miedziana w postaci arkuszy, zwojów. Ponadto oferujemy akcesoria wykończeniowe oraz kompletny system odprowadzenia wód deszczowych z blachy cynkowo-tytanowej.

Ponadto świadczymy usługi w zakresie pomocy na etapie projektowania, wyceny pokryć dachowych, doradztwa technicznego w trakcie realizacji oraz szkolenia dla firm wykonawczych.

szczegóły wpisu »

Fontanny ogrodowe - fontanny-sklep.pl

Fontanny ogrodowe - fontanny-sklep.pl »

Fontanny sklep to największy w Polsce sklep z fontannami. Oferujemy również fontanny ogrodowe, kulowe i rzeźbione. Dodatkowo w naszym asortymencie znajdą Państwo donice, kolumny, rzeźby oraz wiele innych dekoracji ogrodowych. Największy wybór tylko u nas w najniższej na rynku cenie. Sprawdź sam i odwiedź naszą stronę już teraz.

szczegóły wpisu »

Tanie oprawy oświetleniowe

Tanie oprawy oświetleniowe »

Firma Elmonter para się wytwórstwem konstrukcji stalowych, z wyszczególnieniem branży oświetleniowej, energetycznej i konstrukcji specjalnych. Na stronie elmonter.pl odkryć można pełną ofertę firmy, w wachlarz której wchodzą usługi tj. projektowanie konstrukcji stalowych, oświetlenia, fundamentów i ochrony odgromowej SKO. Firma ma rozległe doświadczenie w produkcji konstrukcji masztów, opraw i wież oświetleniowych czy latarni. Elmonter z powodzeniem działa na rynku już od 20 lat, zdobywając wielu ukontentowanych klientów. Wykorzystuje innowacyjne technologie produkcji, w związku z tym jest w stanie dostarczyć towary najlepszej jakości. Elmonter zatrudnia ponad 100 najwyższej jakości pracowników, którzy dzięki umiejętnościom i również doświadczeniu spełnią oczekiwania nawet w najwyższym stopniu wymagających odbiorców.

szczegóły wpisu »

Oswietlenie-ogrodowe.pl - lampy ogrodowe kule

Oswietlenie-ogrodowe.pl - lampy ogrodowe kule »

Oświetlenie ogrodowe to nasz nieoceniony asystent przy podświetleniu ogrodu podczas wakacyjnego biesiadowania. Słupek ogrodowy doskonale sprawdzi się jako przewodnik po nim, ukazując ścieżkę do wyjścia lub altanki. Wypatrując prawidłowego oświetlenia należałoby zwrócić uwagę na surowiec z jakiego zostało skonstruowane. Metalowa lampa ogrodowa będzie wyjątkowo odporna na trudne warunki atmosferyczne jak i na rzucenia piłką przez grające w ogrodzie dzieci. Lampy ogrodowe kule znakomicie wkomponują się w prawie każdy wygląd ogrodu, przynosząc nam pewność że byle zawierucha im nie zagrozi. Niezawodne oraz mocne światło w ogrodzie gwarantuje nam bezpieczne oraz długoterminowe używanie, zarówno opraw jak i parku po zachodzie słońca.

szczegóły wpisu »

E-hak24.pl

E-hak24.pl »

Jeśli szukasz urządzeń spełniających Twoje potrzeby transportowe oraz produkcyjne, odwiedź stronę internetową Ehak24.pl – Platformę Sprzedażową, oferującą wiele niezbędnych rozwiązań dla przemysłu. To idealny dostawca dla właścicieli warsztatów, magazynów oraz osób odpowiedzialnych za transport ładunków na terenie firmy. Znajdziesz tam wciągniki, wózki widłowe, trawersy, haki, zawiesia i wózki magazynowe, a także sprzęt zabezpieczający podczas prac na wysokości, chemię gospodarczą oraz wiele innych. Asortyment jest wysokiej jakości oraz pochodzi od znanych wytwórców.

szczegóły wpisu »

Budownictwo - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token: