Strony związane z hasłem 'szlifowanie':


SZLIFOWANIE, RENOWACJA, GRANITU Głogów, Ostrów Wielkopolski

SZLIFOWANIE, RENOWACJA, GRANITU Głogów, Ostrów Wielkopolski »

Realizujemy usługi: związane z renowacją i szlifem powierzchni marmurowych, granitowych, lastrykowych oraz betonowych.

Wyrównywanie nierówności pomiędzy płytkami, równanie podłóg. Pokazy szlifu, możliwość osiągnięcia różnego poziomu wybłyszczenia w zależności od wymagań klienta.

Systemy krystalizacji oparte na proszkach polerskich oraz płynach krystalizujących.

Naszym atutem jest doświadczenie, wieloletnia praktyka, odbyte szkolenia, oraz bardzo rozbudowany park maszynowy do szlifu i polerowania wszelkiego rodzaju powierzchni kamiennych: lastryka, betonu, marmuru, granitu, trawertynu.

Korzyści jakie otrzymujemy po wykonanej renowacji posadzki:

* wyciągnięcie naturalnej głębi koloru
* większa odporność na zabrudzenia
* zwiększenie twardości posadzki
* uzyskanie doskonałej gładzi i lustrzanego połysku

Dla potrzeb klienta:

* Wykonujemy również prace w godzinach nocnych
* Na życzenie klienta możemy wykonać bezpłatną próbę pokazową.

Kontakt:
Firma Usługowa Błysk
tel: 515 903 076
www.marmur.co

szczegóły wpisu »

Stomatolog Poznań

Stomatolog Poznań »

Innowacyjny gabinet stomatologiczny w Poznaniu, zlokalizowany przy ulicy Polskiej, w którym oferujemy pacjentom szerokie spektrum usług i zabiegów z zakresu protetyki, stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji. Na witrynie www Stomatolog Poznań można zapoznać się z naszą ofertą a również przeczytać mnóstwo ciekawych artykułów z dziedziny stomatologii.
Lekarze stomatolodzy, przyjmujący u nas w gabinecie, wciąż doskonalą swoje kwalifikacje, szkoląc się na szkoleniach i sympozjach specjalistycznych. Nowatorskie sposoby i techniki terapeutyczne, które wykonujemy u nas w placówce, przeprowadzane są za każdym razem z zachowaniem wysokich standardów higieny. Wykorzystujemy wysokiej jakości przyrządy medyczne oraz materiały dentystyczne renomowanych producentów. Wyjątkową atencję skupiamy na profilaktyce zdrowia zębów u naszych najmłodszych pacjentów. Prościej jest zapobiegać niż później leczyć skutki zaniedbań, dlatego poza leczeniem kładziemy nacisk na szeroką oświatę i profilaktykę. Zapraszamy na wizyty adaptacyjne dla dzieci, w trakcie których najmłodsi pacjenci mogą zapoznać z gabinetem dentystycznym jak również poznać lekarza dentystę.
Wykorzystujemy nowoczesne sposoby odbudowy zębów i prac protetycznych. Kładziemy nacisk, aby udostępniać szerokie spektrum usług tak aby pacjent miał zawsze sposobność wyboru najlepszego rozwiązania, dopasowanego do jego wymagań. Przykładem są innowacyjne metody takie jak rekonstrukcje zębów za pomocą włókien szklanych. Charakteryzują się one małą inwazyjnością w porównaniu do najczęściej spotykanych rozwiązań takich jak mosty przy których konieczne jest szlifowanie sąsiednich zębów. Metoda ta jest często wybierana również z powodu na szybkość realizacji wszystko w trakcie jednej wizyty, jak i korzystną w zestawieniu z innymi technikami cenę. Wykonujemy także usługi z dziedziny stomatologii estetycznej takie jak licówki kompozytowe.

szczegóły wpisu »

Olejowoski do podłóg

Olejowoski do podłóg »

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. U nas zakupisz produkty do podłóg drewnianych. W swojej ofercie prezentujemy kilkanaście rodzaii podłóg drewnianych. Sprzedajemy również profesjonalne papiery ścierne do cykliniarek i szlifierek. Oferujemy kleje do podłóg drewnianych, lakiery do parkietów i desek, oleje i woski do podłóg. Jeśli jesteś również zainteresowany, byśmy wykonali dla Ciebie usługe parkieciarską to zapraszamy.
Oferujemy w sprzedaży:

- profesjonalne kleje do podłóg drewnianych
- parkietów, desek, mozaiki
- grunt pod klej do desek podłogowych
- lakiery ekologiczne do podłóg drewnianych
- oleje do podłóg drewnianych
- woski do mozaiki
- olejowoski naturalne do podłóg
- parkiety egzotyczne
- deski na legarach
- mozaiki parkietowe
- listwy do wykańczania podłogi
- cokoły z drewna
Oferujemy: OLI-KS, OLI-AQUA GEL, OLI-AQUA CARE, OLI-NATURA Projekt olej, OLI-NATURA Srodek czyszczący

szczegóły wpisu »

Cięcie strumieniem wody

Cięcie strumieniem wody »

BTH Import Stal - szeroka oferta materiałów ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych. Zakres usług naszej firmy obejmuje szlifowanie rur i profili, foliowanie blach oraz wycinanie laserowe i gięcie blach. Szeroki asortyment składowanych materiałów. Od kilku lat systematycznie powiększamy asortyment składowanych materiałów oraz zakres usług w celu zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających Klientów.

szczegóły wpisu »

Wosk do parkietu

Wosk do parkietu »

Sklep z chemią do parkietów zaprasza. U nas zakupisz produkty do podłóg drewnianych. Możemy zaoferować Ci kompleksową dostawę chemii, podłóg drewnianych, i wszystko co z nimi związane. Dla parkieciarzy oferujemy również papiery ścierne. U nas kupisz Kleje do montażu parkietu, lakiery, oleje, woski, olejowoski. Oferujemy również usługi parkieciarskie. Nie tylko sprzedajemy profesjonalne produkty chemiczne, ale również wykonujemy usługi parkieciarskie.
Znajdziesz u nas w sklepie internetowym:

- parkiet jesion
- deski parkietowe dębowe
- kleje do parkietów i desek
- grunt pod klej do desek podłogowych
- oleje i woski do podłóg
- lakiery ekologiczne do podłóg drewnianych
- naturalne woski do podłóg
- olejowoski do podłóg drewnianych
- drewniane mozaiki
- listwy jesionowe
- cokoły z drewna
- olejowanie podłóg
- woskowanie parkietówusługi montażu podłóg drewnianych
Oferujemy: OLI-AQUA STANDARD, OLI-Fugenkittlösung, OLI-AQUA CARE, OLI-NATURA Olej jachtowy i do drewna teak, OLI-NATURA Olej do Pielęgnacji,
odwiedź nas:
www.sklep.uminski.pl

szczegóły wpisu »

Adrianna Ziembińska - Fotograf Kielce

Adrianna Ziembińska - Fotograf Kielce »

Fotografuję hobbistycznie co pozwala mi na kształtowanie i szlifowanie moich umiejętności. Realizuję swoje usługi na obszarze Kielc i sąsiedztwa. Fotografia portretowa to moja specjalność, oferuję profesjonalne sesje modelingowe. Oprócz tego, wykonuję również sesje ślubne. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego fotografa lub pragniesz upamiętnić szczególne wydarzenie w twoim życiu przedstawiając je z całkiem innej perspektywy, skontaktuj się ze mną.

szczegóły wpisu »

IBF Sławomir Dymowski

IBF Sławomir Dymowski »

Domeną firmy IBF Sławomir Dymowski jest wykonywanie pokryć galwanicznych, antykorozyjnych, a więc galwanizacja - między innymi cynkowanie, cynkowanie ogniowe, niklowanie, chromowanie, czernienie, anodowanie aluminium, anodowanie duraluminium, kadmowanie, cynowanie, srebrzenie, miedziowanie. Dostępne są powłoki techniczne i dekoracyjne, matowe i błyszczące. Jako nieliczni w kraju oferujemy powłokę niklu twardego zwanego niklem chemicznym. Poboczną ofertę stanowi polerowanie pod chrom. Oferujemy również usuwanie starych powłok galwanicznych. Wykonujemy spawanie metodami TIG i MIG - aluminium i stopów aluminium, duraluminium, magnezu, żeliwa, niklu, tytanu, stopów tytanu, miedzi, stali nierdzewnej, stali szlachetnej, stali nierdzewnej, stali węglowej, stali wysokostopowej, stali narzędziowej, stali niskostopowej, stali chromowo-molibdenowej. Produkujemy duże wyroby metalowe: ramy, prowadnice, elementy naczep tirów. Posiadamy laser przemysłowy do cięcia blach i wykonujemy cięcie laserem arkuszy aluminium oraz stali. Toczenie, frezowanie szlifowanie cnc oraz klasyczne (na tradycyjnych tokarkach) nie stanowi żadnego problemu. Posiadamy również rozmaite maszyny do obróbki skrawaniem i szlifowania. Lakierujemy powierzone detale metodą proszkową oraz klasycznie - typowe lakierowanie mokre. Dodatkowo oferujemy usługi budowlane - roboty ziemne koparkami, montaż wewnętrznych instalacji hydraulicznych (CO, zimna woda, ciepła woda), solarnych i pomp ciepła, sieci wodociągowych, kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz usługi remontowo-budowlane. Sprzedajemy stolarkę budowlaną AL i PCV. Produkujemy elementy z laminatu, carbonu, kevlaru, formy do lamintów i carbonu, części tuningowe do samochodów, motocykli, jachtów i łodzi. Wszystkie usługi można realizować wysyłkowo. Możemy zorganizować transport paletowy. Nasze siedziby znajdują się na terenie województwa mazowieckiego - Warszawa i lubelskiego - Biała Podlaska. Jednak działamy na terenie całej Polski i Europy.

szczegóły wpisu »

GEMET - Toczenie i Frezowanie CNC, Obróbka metali Warszawa

GEMET - Toczenie i Frezowanie CNC, Obróbka metali Warszawa »

Firma GEMET powstała w 1979 roku jako specjalistyczna narzędziownia wykonująca formy wtryskowe i wykrojnikiŚwiadczymy usługi z zakresu obróbki skrawaniem i elektroerozyjnej, szlifowania na płasko i okrągło. Budujemy wykrojniki, tłoczniki, formy wtryskowe i rozruchowe. W ofercie naszej firmy znajda Państwo także usługi spawania konstrukcji, budowy linii produkcyjnych, modelowania CAD czy programowania. Wykonujemy dowolne części i podzespoły maszyn wg dokumentacji. Przyjmujemy zamówienia na produkcję jednostkową, krótko i średnio seryjną detali z metali, tworzyw sztucznych i wielu innych materiałów.frezowanie numeryczne CNC 3 i 5 axistoczenie CNC (max Ø = 600 L=1200)szlifowanie na okrągło (max Ø = 300 L=900)szlifowanie płaszczyzn (max 950x450)wytaczanie (max 2200x1200x1000)wiercenie na wiertarce współrzędnościowejcięcie elektroerozyjne WEDMdrążenie wgłębne EDMspawanie MIG / MAG / TIGusługi ślusarskie i montażpolerowanie i docieraniepiaskowanie, malowanie i lakierowanieformy wtryskowe zimno i gorąco kanałoweformy rozdmuchoweformy do gumywykrojniki jedno i wielobiegowetłoczniki jedno i wielosekcyjne, postępowe do pracy automatycznejprzyrządy specjalne do wykonywania konkretnych operacji zautomatyzowanychlinie produkcyjneIII Wtryskownia Realizujemy produkcję detali z tworzyw sztucznych z wykorzystaniem form wykonanych przez nas lub powierzonych. Jesteśmy w stanie w pełni zorganizować cały proces, począwszy od projektu formy, jej wykonania, po produkcję na wtryskarkach. Bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość i terminowe wykonanie.IV Biuro konstrukcyjno-technologiczne Otaczamy naszych klientów kompleksową opieką od etapu konsultacji po realizację projektów związanych z wdrażaniem i rozwojem nowych produktów. Projektujemy design detali z tworzyw sztucznych oraz służymy pomocą podczas doboru komponentów i optymalizacji procesów produkcji.

szczegóły wpisu »

Obróbka skrawaniem

Obróbka skrawaniem »

O ile interesują Państwa fachowe usługi tokarskie i również fachowe frezowanie, to jak najszybciej odwiedźcie naszą stronę internetową obrobka-skrawaniem-mikromat.pl i ściśle zapoznajcie się z ofertą naszych usług. Możemy poszczycić się ogromnym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami w całym kraju. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu a oprócz tego korzystamy z najlepszego sprzętu. W naszej bogatej propozycji usługowej znajdą Państwo między innymi: - realizację usług na tokarkach - frezowanie - wiercenie, szlifowanie - gięcie prętów - walcowania gwintów - spawania, zgrzewania a także lutowanie Cały czas staramy się rozwijać a oprócz tego poszerzać naszą propozycję, aby móc zaspokoić coraz to większe wymagania naszych klientów. Dołączcie jeszcze dziś do grona naszych ukontentowanch klientów i przekonajcie się sami, że to właśnie nasza firma oferuje najlepsze ceny.

szczegóły wpisu »


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: