Strony związane z hasłem 'rolnictwo':


Mazury

Mazury »

Setki aktualnych ogłoszeń w kategoriach: nieruchomości, turystyka, rolnictwo, praca, motoryzacja, komputery i inne. Sposobność wyszukiwania i dopisywania własnych ofert oraz ich wyróżniania za niewielką opłatą. Serwis Ogłoszenia Mazurskie cieszy się ogromną popularnością wśród internautów z region Warmia, Mazury, Suwalszczyzna, jednakże i nie tylko. Gwarantuje błyskawiczne dotarcie do kolosalnej grupy docelowej- mieszkańców miast Olsztyn, Giżycko, Elbląg, Suwałki, Ogłoszenia Ketrzyn, Bartoszyce, Mrągowo, Ogłoszenia Ełk, Augustów, Węgorzewo, Gołdap, Iława, Ostróda i wielu pozostałych- stanowiąc tym samym wyjątkowo atrakcyjną platformę reklamową. Serwis posiada zarazem Mazurski Katalog Firm, wyszukiwarkę, interaktywną mapę, prognozę pogody oraz forum Mazury - gdzie każdy może za darmo dodać komentarz, założyć nowy wątek, zabrać głos w toczącej się dyspucie.

szczegóły wpisu »

Maszyny rolnicze

Maszyny rolnicze »

Internet to główne źródło komunikacji i informacji. Z rozwiązania tego korzystają również rolnicy, szukając w sieci istotne informacje i ogłoszenia rolnicze. Ogólnie wiadomo, że praca na roli wymaga ciągłej modernizacji, modyfikowania rozwiązań zakresie rozporządzanych maszyn, traktory, kombajny, zakupu nawozów, specyfików ochrony roślin itd. Korzystając z ofert zlokalizowanych w internecie potencjalny farmer może zaoszczędzić czas i pieniądze, dlatego też alternatywa cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Przydatne w poszukiwaniu wielu różnych środków oraz usług rolniczych są strony internetowe kierowane właśnie do rolników. Rozwiązanie to pozwala w prosty oraz nieskomplikowany sposób wyszukanie wszystkich poszukiwanych wiadomości. Uświadomić sobie trzeba, że tego typu witryny internetowe to bardzo praktyczne oraz wygodne rozwiązanie, umożliwiające osobie zainteresowanej porównanie różnorakich ofert, a tym samym wytypowanie najbardziej optymalnego wyjscia.

szczegóły wpisu »

Aurepio Sp. z o.o.

Aurepio Sp. z o.o. »

AurePio jest importerem soli potasowych z byłych republik radzieckich oraz z Rosji. Zajmuje się również dystrybucją nawozów azotowych, fosforowych i wieloskładnikowych. Firma obsługuje polski przemysł chemiczny oraz rolnictwo dostarczając hurtowo towary transportem morskim, kolejowym i samochodowym. Głównymi klientami spółki są krajowe zakłady produkujące nawozy, hurtownie artykułów rolnych i mieszalnie nawozów. Mocznik sprzedaż Od początku istnienia firma prowadzi na szeroką skalę działalność dobroczynną wspierając m.in. hospicja, fundacje, szpitale, domy dziecka i pozarządowe organizacje charytatywne. Firma reprezentuje sektor rolniczo-chemiczny specjalizując się w chemii przemysłowej. Trzon oferty stanowi chlorek potasu, saletra amonowa, sól drogowa, mocznik, fosforan amonu oraz inne popularne nawozy. Firma posiada bardzo duże doświadczenie działając w branży od 1993 roku.

szczegóły wpisu »

Burty do przyczep

Burty do przyczep »

Burty do przyczep – Producent – Transport na terenie całego kraju

Zychar http://zychar.pl Producent burt do przyczep D35 D47 D50 D55 Brandys BSS HL HW IFA AUTOSAN, akcesoria rolnicze.
Niskie ceny, wysoka jakość, szybka realizacja zamówień.
Solidne burty do przyczep w przystępnej cenie. Wykonujemy burty na wymiar do przyczep, rozrzutników, aut ciężarowych, innych pojazdów. Wszystkie nasze burty wykonane są z blachy 2mm (3mm na życzenie).

Produkujemy burty i nadstawki do polskich i zagranicznych przyczep wypełnione blachą 2mm tłoczoną w głęboki trapez. Standardowa wysokość 50cm (możliwość wykonania dowolnej wysokości). Burty są szczelnie spawane. Odtłuszczone i malowane przemysłową farbą podkładową, przygotowane do położenia farby nawierzchniowej. Możliwość umiejscowienia wysypu w dowolnej burcie w przyczepie.

Istnieje możliwość zamówienia burt wraz z zestawem do dolnego otwierania. Posiadamy w ofercie zamknięcia, zawiasy, bolce, sworznie, wysokiej jakości odkuwki w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprzedajemy również samą blachę trapezową o długości do 300cm. Blachę na podłogę dociętą na wymiar.

Nie wymagamy zaliczek płatność przy odbiorze lub faktura terminowa.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania
ZAMÓWIENIA PRZYJMUJEMY TELEFONICZNIE
Tel. 785 833 753
Tel. 668 040 316
e-mail: zychar1@o2.pl
Produkcja Biłgoraj woj, Lubelskie
Szybki Transport na terenie całego kraju.
Możliwy odbiór osobisty

szczegóły wpisu »


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token: