Strony związane z hasłem 'przyczepa':


Rabell Logistics transport - spedycja - logistyka

Rabell Logistics transport - spedycja - logistyka »

Jesteśmy firmą transportowo spedycyjną realizującą transporty krajowe i międzynarodowe w krajach Unii Europejskiej. Przewozimy ładunki od 100kg, palety, ładunki gabarytowe i dłużycowe oraz transporty całopojazdowe 24t. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie exportów i importów. Posiadamy własne auta, ale korzystamy również ze zweryfikowanych przewoźników.Specjalizujemy się w transportach na terenie Unii Europejskiej oraz krajów skandynawskich. Nasza profesjonalna kadra szybko i skutecznie doradzi Państwu w zakresie możliwych rozwiązań transportowych.

szczegóły wpisu »

Pojemne przyczepki do roweru

Pojemne przyczepki do roweru »

Jak bardzo mogą być pojemne przyczepki do roweru? Na stronie firmy Extrawheel możemy zapoznać się z bardzo nowatorskim i nadal nieco niszowym podejściem do turystyki rowerowej. Dodatkowo, w oparciu o ten sam patent, który ma umożliwić skuteczniejsze, przyjemniejsze i łatwiejsze poruszanie się na jednośladzie, firma oferuje nowoczesną reklamę mobilną, cechującą się wysoką skutecznością i bardzo niskimi nakładami finansowymi, niezbędnymi do jej realizacji. Ta, tania reklama ma coraz więcej zwolenników na świecie zainteresowanych świetnym pomysłem, jakim jest reklama za rowerem.
To, co zwraca uwagę po wejściu na stronę, to pojemne przyczepki do roweru są bardzo nowoczesne. Już na pierwszy rzut oka widać wyraźnie, że proponowana przez firmę lekka przyczepka jednokołowa to rzecz bardzo oryginalna, mogąca zupełnie zmienić podejście do podróżowania rowerem. I tak też jest w rzeczywistości. Stylowa przyczepka, bo tak też należy określić jej wygląd, może z początku wydawać się konstrukcją mocno niestandardową, ale już po kilku metrach jazdy przekonamy się, że wygoda wynikająca z wyposażenia w nią roweru jest bardzo odczuwalna. Jej największą zaletą jest odpowiednie rozłożenie ciężaru naszego ładunku, dzięki czemu praktycznie nie odczuwamy dodatkowych kilogramów. Warto także zwrócić uwagę nie tylko na ogromne zwiększenie przestrzeni bagażowej, ale też na wysoką łatwość prowadzenia jednośladów, wyposażonych w takie lekkie konstrukcje. Patent Extrawheel jest nadal czymś niszowym, a uniwersalna przyczepa jednokołowa jest urządzeniem, które rzadko można spotkać na naszych drogach. Warto jednak zainteresować się tematem, gdyż rozwiązanie to naprawdę potrafi uprzyjemnić dłuższe rowerowe wyprawy.

szczegóły wpisu »

Reklama mobilna, lawety reklamowe

Reklama mobilna, lawety reklamowe »

Oferujemy Państwu przeprowadzenie kampanii reklamowych opartych o przyczepy reklamowe. Duża i dwustronna powierzchnia ekspozycji plakatów a także wyposażenie przyczep w głośniki, pozwala dotrzeć do odbiorców zarówno wizualnie, jak i dźwiękowo, co wzmacnia efekt reklamowy.

Przygotowujemy kampanie od początku do końca, w czym zawierają się: planowanie, projekty i druk plakatów oraz logistyka przejazdów samochodów z przyczepami lub ich stacjonarnego rozstawienia w punktach, które charakteryzują się znacznym natężeniem ruchu. W ten sposób, nie muszą się Państwo o nic martwić, wystarczy się z nami skontaktować.

szczegóły wpisu »

Burty do przyczep

Burty do przyczep »

Burty do przyczep – Producent – Transport na terenie całego kraju

Zychar http://zychar.pl Producent burt do przyczep D35 D47 D50 D55 Brandys BSS HL HW IFA AUTOSAN, akcesoria rolnicze.
Niskie ceny, wysoka jakość, szybka realizacja zamówień.
Solidne burty do przyczep w przystępnej cenie. Wykonujemy burty na wymiar do przyczep, rozrzutników, aut ciężarowych, innych pojazdów. Wszystkie nasze burty wykonane są z blachy 2mm (3mm na życzenie).

Produkujemy burty i nadstawki do polskich i zagranicznych przyczep wypełnione blachą 2mm tłoczoną w głęboki trapez. Standardowa wysokość 50cm (możliwość wykonania dowolnej wysokości). Burty są szczelnie spawane. Odtłuszczone i malowane przemysłową farbą podkładową, przygotowane do położenia farby nawierzchniowej. Możliwość umiejscowienia wysypu w dowolnej burcie w przyczepie.

Istnieje możliwość zamówienia burt wraz z zestawem do dolnego otwierania. Posiadamy w ofercie zamknięcia, zawiasy, bolce, sworznie, wysokiej jakości odkuwki w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprzedajemy również samą blachę trapezową o długości do 300cm. Blachę na podłogę dociętą na wymiar.

Nie wymagamy zaliczek płatność przy odbiorze lub faktura terminowa.
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania
ZAMÓWIENIA PRZYJMUJEMY TELEFONICZNIE
Tel. 785 833 753
Tel. 668 040 316
e-mail: zychar1@o2.pl
Produkcja Biłgoraj woj, Lubelskie
Szybki Transport na terenie całego kraju.
Możliwy odbiór osobisty

szczegóły wpisu »

Producent Grillo wędzarni

Producent Grillo wędzarni »

Firma Route66 to polski wytwórca grillów i również wędzarni. Firma posiada bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie, albowiem pierwsza grillowędzarnia powstała w 2006 roku. 10 lat doświadczenia zobowiązuje. Od tego czasu cały czas poprawiamy nasze artykuły, pracujemy nad licznymi udogodnieniami oraz dokładamy wszelkich starań, tak aby spełniały one rosnące wymagania Klientów. Naszą ofertę artykułów stanowią sprecyzowane rozwiązania, to znaczy produkujemy oraz sprzedajemy grille które nadają się do przyrządzania ryb, serów, mięs, kiełbasek oraz innych wyrobów. Naszą kadrę fachowców tworzą wykwalifikowani pracownicy, dla których fach jest również pasją. Wysokiej klasy urządzenia, bo wyłącznie takie sprzedajemy, wpisują się znakomicie w potrzeby naszych Klientów. Wierzymy, że nasza propozycja spełni Państwa wymagania.

szczegóły wpisu »


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token: