Strony związane z hasłem 'myjki':


Myjnie parowe

Myjnie parowe »

Zastanawiasz się nad kupnem myjek parowych? Zajrzyj koniecznie na stronę multi-matic.pl. Znajdziesz tam propozycję firmy, zajmującej się handlem tego rodzaju produktami. Możesz tu dokonać wyboru czegoś z profesjonalnych myjek bądź tych do wykorzystania w domu. Jeśli zarządzasz hotelem to tu odnajdziesz dobry sprzęt, dzięki czemu twoi pracownicy z łatwością utrzymają w nim porządek. Pani domu też ma możliwość kupić sobie taki sprzęt, który pomoże w sprzątaniu domu. Wszystko w zależności od twoich wymagań. Jeśli masz zamiar założyć myjnię ręczną to na tej stronie znajdziesz potrzebny sprzęt. Na stronie tej zapoznasz się z najważniejszymi informacjami o firmie. Zamieszczono tam dokładny opis ich działalności. Jeśli zdecydujesz się na zakup danej myjki, to znajdziesz tam dane kontaktowe. Oferta tej firmy jest bardzo interesująca.

szczegóły wpisu »

Myjka parowa

Myjka parowa »

Myjnia parowa to prawdziwy hit w ostatnim czasie. Jeśli jeszcze tego nie wiemy, należy zajrzeć na omawianą witrynę, bo w tym miejscu te fantastyczne urządzenia jak myjki parowe mamy możliwość kupić. Zajrzenie na portal do niczego nas nie obliguje, a za to poznamy wiele interesujących rzeczy. Przede wszystkim tego czym ogólnie są myjnie czyszczące parą, czym są wytwornice pary, w jakiego rodzaju myjkę opłaca się zainwestować, jak wiele daje użytkowanie takiej myjki. Strona jest prosta w obsłudze oraz niesamowicie klarowna więc natychmiast odszukamy to co jest nam potrzebne. Zaglądnijmy do zakładki Promocje, aby poznać aktualne promocje myjni. Jeśli mamy chociaż drobne pytania przejdźmy do zakładki Kontakt, żeby zdobyć dane kontaktowe oraz wykonać telefon albo wysłać maila.

szczegóły wpisu »

Dysze wysokociśnieniowe - Wemaa.pl

Dysze wysokociśnieniowe - Wemaa.pl »

Wemaa jest to producent myjek wysokociśnieniowych. Jeśli i Tobie potrzebne jest czyszczenie hydrodynamiczne, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Firma Wemaa oprócz myjek 2500 bar, produkuje również agregaty, przemysłowe urządzenia czyszczące, pompy ciśnieniowe, wysokociśnieniowe i przemysłowe oraz różne akcesoria UHP. Produkty z oferty są nowoczesne i bezawaryjne, objęte gwarancją producenta dlatego też zaufało nam bardzo duże grono klientów. Zachęcamy do skorzystania z Naszych usług - www.wemaa.pl

szczegóły wpisu »

Myjki ciśnieniowe - http://www.miwa.net.pl/

Myjki ciśnieniowe - http://www.miwa.net.pl/ »

Miwa to wyjątkowa przedsiębiorstwo, której oferta obejmuje dostarczanie urządzeń czyszczących, zmywarek do posadzek i również środków, które stosowane są do utrzymania czystości. Na rynku jesteśmy od 2002 roku oraz przez ten czas bardzo poszerzyliśmy obszar naszej oferty. Trudnimy się importem i sprzedażą urządzeń z tego zakresu. Poza samą sprzedażą tego rodzaju urządzeń oferujemy naszym klientom wsparcie techniczne, handlowe a także logistyczne. Daje to pewność, że każdy kto zdecyduje się na zakupy w naszej firmie otrzyma lecz również wysokiej jakości urządzenia, ale także pełne wsparcie. Z tej przyczyny zaufanie do naszej firmy z całą pewnością każdemu się opłaci. Zapewniamy także bardzo atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zamówień. Jesteśmy przekonani, że pożądane byłoby zawierzyć naszej firmie. Ciepło namawiamy do składania zamówień w naszej firmie.

szczegóły wpisu »


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: