Strony związane z hasłem 'mieszkania na sprzedaż':


Biuro do wynajęcia Gdynia

Biuro do wynajęcia Gdynia »

Pośrednictwo nieruchomości zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Jeśli w Twoim kręgu zainteresowań są: mieszkania na sprzedaż lub też biuro do wynajęcia na obszarze miast Gdynia, Gdańsk prawidłowo trafiłeś. Tylko u nas dowolna osoba może podjąć decyzję - czy działa na własną rękę za pośrednictwem platformy internetowej, czy dodatkowo opiera się także doświadczeniem poszczególnych członków naszego zespołu specjalistów, oferującego usługi konsultingu, pośrednictwa oraz zarządzania nieruchomościami. Zapraszamy na stronę do zapoznania się z ofertą.

szczegóły wpisu »

Mieszkania sprzedaz Warszawa

Mieszkania sprzedaz Warszawa »

Nowoczesne nieruchomości zlokalizowane w dzielnicy Mokotów. Wieżowce są otoczone ogromnymi ogrodami zaprojektowanymi w stylu daleko wschodnim. Do ogrodu dostęp posiadają tylko mieszkańcy osiedla. W ten sposób mogą znaleźć upragnioną chwilę spokoju. Teren mieszkalny znajduje się na 6000 metrów kwadratowych. Budynki znajdują się w harmonijnej całości z dbałością o najistotniejsze szczegóły. Modernistyczne rozwiązania techniczne oraz bardzo dobra izolacja termiczna zapewniają wysoką jakość budynku. Połączenie stali nierdzewnej wewnątrz budynku sprawia, że całość wygląda przyjaźnie w połączeniu z przyrodą.

szczegóły wpisu »

Biuro nieruchomości Słubice

Biuro nieruchomości Słubice »

Kiedy nabywamy mieszkanie od dewelopera, to zazwyczaj mamy duże oczekiwania co do wielkości pomieszczeń, powierzchni kuchni, a także lokalizacji budynku. Agencja Inwestycyjna zwraca na to uwagę i oferuje nowe lokale w Słubicach w centrum miasta. Nowe osiedle będzie monitorowane w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców. Na zamkniętym terenie zostanie zbudowanych siedem budynków mieszkalnych 3-piętrowych, mieszkania o powierzchni od 60 do 120 metrów kwadratowych, a dodatkowo lokale użytkowe. Budynki wielorodzinne będą nowoczesne, co uprawnia kupujących do skorzystania z dofinansowania do kredytu na kupno nieruchomości. Budynki wykonane z dobrej jakości materiałów budowlanych (silka, ocieplenie 20 cm, nowoczesny projekt). Szukaj nas po słowach: mieszkania na sprzedaż Słubice lub mieszkania Gorzów i działki Gorzów.

szczegóły wpisu »

Darmowe ogłoszenia Szczecin - sprawdź

Darmowe ogłoszenia Szczecin - sprawdź »

Strona Szczecin24h.pl trudni się publikowaniem darmowych ogłoszeń od osób indywidualnych oraz firm. Na naszej stronie internetowej każdy może umieścić własne ogłoszenie związane z poszukiwaniem pracy, sprzedaży telefonu, względnie wynajęcia mieszkania. Oferujemy pod tym kątem swobodę wyboru. Najwięcej miejsca na naszym serwisie zajmują oferty pracy, z tej przyczyny z naszą pomocą zdecydowanie łatwiej jest znaleźć zatrudnienie na terenie Szczecina i również okolicach. Za publikowanie ogłoszeń absolutnie nic nie trzeba płacić. Są one moderowane, zanim| zostaną dopuszczone do publikacji w serwisie, zatem warto zwrócić uwagę na ich treść, ażeby była ona zgodna z regulaminem serwisu. Publikowane przez naszą stronę darmowe ogłoszenia zapewniają duży oddźwięk, z tej przyczyny można być zupełnie pewnym tego, że będą one zauważone, jeżeli ktoś zdecyduje się na taki krok.

szczegóły wpisu »

WRE nieruchomości

WRE nieruchomości »

Oferta wrocławskiego biura nieruchomości WRE nieruchomości, specjalizującego się w pośrednictwie przy sprzedaży mieszkań znajdujących się na terenie Wrocławia oraz jego najbliższych okolic. Znajdziecie państwo tutaj mieszkania o bardzo różnych parametrach. Są tu lokale stosunkowo niewielkie o metrażu nie przekraczającym 50 metrów kwadratowych, ale i można znaleźć mieszkania znacznie większe, oferujące dużo większą przestrzeń mieszkalną dla potencjalnych nabywców.

W ofercie są apartamenty i mieszkania dla osób dysponujących bardzo zróżnicowanym budżetem. Mieszkania różnią się nie tylko wielkością ale również i ich lokalizacją oraz standardem wykończenia. Wszystko to wpływa oczywiście na cenę takiego lokalu. Agencja nieruchomości która doskonale zna tutejszy rynek będzie w stanie zaproponować wam najbardziej odpowiednie dla was oferty.

szczegóły wpisu »


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token: