Strony związane z hasłem 'Formy wtryskowe':


GEMET - Toczenie i Frezowanie CNC, Obróbka metali Warszawa

GEMET - Toczenie i Frezowanie CNC, Obróbka metali Warszawa »

Firma GEMET powstała w 1979 roku jako specjalistyczna narzędziownia wykonująca formy wtryskowe i wykrojnikiŚwiadczymy usługi z zakresu obróbki skrawaniem i elektroerozyjnej, szlifowania na płasko i okrągło. Budujemy wykrojniki, tłoczniki, formy wtryskowe i rozruchowe. W ofercie naszej firmy znajda Państwo także usługi spawania konstrukcji, budowy linii produkcyjnych, modelowania CAD czy programowania. Wykonujemy dowolne części i podzespoły maszyn wg dokumentacji. Przyjmujemy zamówienia na produkcję jednostkową, krótko i średnio seryjną detali z metali, tworzyw sztucznych i wielu innych materiałów.frezowanie numeryczne CNC 3 i 5 axistoczenie CNC (max Ø = 600 L=1200)szlifowanie na okrągło (max Ø = 300 L=900)szlifowanie płaszczyzn (max 950x450)wytaczanie (max 2200x1200x1000)wiercenie na wiertarce współrzędnościowejcięcie elektroerozyjne WEDMdrążenie wgłębne EDMspawanie MIG / MAG / TIGusługi ślusarskie i montażpolerowanie i docieraniepiaskowanie, malowanie i lakierowanieformy wtryskowe zimno i gorąco kanałoweformy rozdmuchoweformy do gumywykrojniki jedno i wielobiegowetłoczniki jedno i wielosekcyjne, postępowe do pracy automatycznejprzyrządy specjalne do wykonywania konkretnych operacji zautomatyzowanychlinie produkcyjneIII Wtryskownia Realizujemy produkcję detali z tworzyw sztucznych z wykorzystaniem form wykonanych przez nas lub powierzonych. Jesteśmy w stanie w pełni zorganizować cały proces, począwszy od projektu formy, jej wykonania, po produkcję na wtryskarkach. Bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość i terminowe wykonanie.IV Biuro konstrukcyjno-technologiczne Otaczamy naszych klientów kompleksową opieką od etapu konsultacji po realizację projektów związanych z wdrażaniem i rozwojem nowych produktów. Projektujemy design detali z tworzyw sztucznych oraz służymy pomocą podczas doboru komponentów i optymalizacji procesów produkcji.

szczegóły wpisu »

Precyzyjne formy wtryskowe, narzędzia specjalne

Precyzyjne formy wtryskowe, narzędzia specjalne »

O ile poszukujesz zakładu, który trudni się produkcją różnego rodzaju narzędzi to bardzo dobrze trafiłeś. Nasza spółka jako samodzielny zakład działa od omal 2 dekad. Świadczy to o klasie naszych towarów. Przez te wszystkie lata opracowaliśmy w rzeczywistości bardzo dużo różnego stylu sprzętu takich jak tłoczniki, wykrojniki, formy do odlewnictwa a także wiele innych różnego rodzaju narzędzi. Nasza narzędziownia oprócz wykonywaniem różnego typu narzędzi trudni się także wytwarzaniem obróbki cieplnej a także cieplno-chemicznej. Dzięki posiadaniu urządzeń najwyższej jakości mamy możliwość przygotować bardzo różnorodne narzędzia. Używając naszych rozwiązań każdy ma możliwość zamówić u nas z dokładnością takie narzędzia jakie będą spełniały jego oczekiwania. Bardzo gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną propozycją.

szczegóły wpisu »

Wtryski, Przetwórstwo tworzyw sztucznych

Wtryski, Przetwórstwo tworzyw sztucznych »

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa. Realizujemy usługi związane z przetwórstwem i produkcją. Prowadzimy własne przetwórstwo tworzyw sztucznych. Działamy na maszynach, które posiadają formy wtryskowe. Nasze wtryski to najlepszej klasy sprzęt obróbczy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego zakładu. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszej działalności. Zaufaj nam. Czekamy na twoje zlecenia oraz zamówienia. Gwarantujemy najlepszą i najwyższą jakość świadczonych usług.

szczegóły wpisu »


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: