Strony związane z hasłem 'firma szkoleniowa':


Księgowa Mariola Amer

Księgowa Mariola Amer »

Podstawowym celem biura, które prowadzi księgowa Gdańsk jest fachowa, a zarazem kompleksowa obsługa przedsiębiorstw w taki sposób, ażeby kontakt z rozmaitymi urzędami ograniczał się jedynie do przygotowania dokumentów. Wiedzę z zakresu księgowości potrafimy poprzeć nie tylko wiedzą książkową i podwyższaniem kwalifikacji zawodowych, lecz także latami praktyki i pokaźnym doświadczeniem w usługach księgowych. Księgowa Gdańsk współpracuje też z kancelarią radcy prawnego, gabinetem medycyny pracy, a także z firmą szkoleniową BHP. Ponadto księgowa Gdańsk ma uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych zgodnie z faktycznymi przepisami. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferowanych usług.

szczegóły wpisu »

Zarządzanie produkcją

Zarządzanie produkcją »

Best Solutions to firma szkoleniowa z siedzibą w mieście Bydgoszcz oraz podstawowym terenem działalności w Poznaniu. Ich specjalnością jest prowadzenie szkoleń oraz kursów z zakresu zarządzania produkcją, biznesu, usprawniania sprzedaży a także coachingu. Z bogatą propozycją instytucji szkoleniowej Best Solution mają Państwo szansę zapoznać się na stronie skutecznewarsztaty. Zapraszam serdecznie.

szczegóły wpisu »

Leaderheart Publishing - firma szkoleniowa

Leaderheart Publishing - firma szkoleniowa »

Leaderheart Publishing to firma założona przez Tomasza Trzcińskiego. Firma specjalizuje się w następujących obszarach: szkolenia komunikacji wewnętrznej, szkolenia przywództwa, szkolenia sprzedażowe, szkolenia zarządzania opartego na wartościach. Wydajemy też książki na temat przywództwa (jesteśmy wydawcą tytułu: "Przywództwo transformacyjne i charyzmatyczne Wizja, partnerstwo, pokora, miłość do ludzi" Tomasza Trzcińskiego) oraz na temat psychologii sprzedaży. Wspieramy też instytucje typu non-profit. Wydaliśmy książki:
"Nowoczesne metody zarządzania i przywództwa w organizacjach typu non-profit", "Planowanie i zarządzanie strategiczne w NGO: Od teorii do praktyki".

szczegóły wpisu »


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja: