Podkategoria: Oprogramowanie


« poprzednia strona · 3

Aplikacja taxi na Android, Windows i iOS - iTaxi

Aplikacja taxi na Android, Windows i iOS - iTaxi »

Chciałeś kiedyś szybko i wygodnie zamówić taksówkę i nie miałeś numeru telefonu do korporacji w danym mieście? Szukałeś odpowiedniej marki i modelu, który odpowiadałby Twoim potrzebom? Jeżeli tak to aplikacja iTaxi jest stworzona dla Ciebie. Pozwala ona w kilkanaście sekund zamówić taksówki z miast w całej Polsce i dostosować to zamówienie do Twoich indywidualnych upodobań. Sprawdź stronę iTaxi.pl i dowiedz się szczegółów. Aplikacja dostępna jest na iOS, Androida i Windows Phone.

szczegóły wpisu »

Http://www.bawi.com.pl : sprzęt komputerowy Białystok

Http://www.bawi.com.pl : sprzęt komputerowy Białystok »

Nasza przedsiębiorstwo jest jednym z najbardziej znanych przedsiębiorstw z zakresu branży biurowo-serwisowej. Na rynku rozpoczęliśmy naszą działalność w 1991 roku. Ponad 25 lat naszego doświadczenia jest idealnym świadectwem naszych umiejętności. W dzisiejszych czasach nasze usługo możemy zaoferować zarówno dla urzędów jak i osób prywatnych. Nasza oferta jest bardzo bogata a oprócz tego obejmuje między innymi takie towary a oprócz tego usługi jak obwoluta dokumentów, organizacja a także archiwizacja, sprzedaż przyborów do pisania względnie różnego gatunku urządzenia biurowe. Najważniejszą rzeczą dla nas jest wysoka jakość usług i również produktów. To znaczy nasz priorytet a także gwarantujemy, że pod tym kątem zupełnie nikogo nie zawiedziemy. Z tej przyczyny współpraca z naszą firmą jest bardzo dla każdego zawsze bardzo udana. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją.

szczegóły wpisu »

Dobre programy

Dobre programy »

Do codziennych czynności przed komputerem każdy użytkownik potrzebuje odpowiedniego oprogramowania. Niestety korzystanie z komercyjnych programów może okazać się zbyt kosztowne. Dlatego powstała doskonała alternatywa w postaci programów freeware. Pozwalają one na dokonywanie czynności praktycznie we wszystkich dziedzinach pracy, czy rozrywki zupełnie bezpłatnie. Obróbka graficzne, edycja tekstu oraz odtwarzanie materiałów multimedialnych, to dla nich nie problem. Często aspirują do miana lidera w wielu kategoriach oprogramowania komputerowego. Darmowe programy antywirusowe, playery, czy akceleratory pobierania plików zdobyły już dużą sympatię użytkowników. Korzystanie z freeware staje się coraz modniejsze, co z pewnością cieszy wszystkich użytkowników PC-ta. W przyszłości mogą zawojować osiągnięciami w pozostałych dziedzinach, więc trzeba się z nimi zapoznać.

szczegóły wpisu »

Program do kosztorysowania

Program do kosztorysowania »

Oferujemy najpopularniejsze na polskim rynku programy kosztorysowe. Norma Pro to program kosztorysujący umożliwiający szybkie i łatwe tworzenie kosztorysu. Z tego rozwiązania codziennie korzysta 20 tysięcy użytkowników pracujących w branży budowlanej i pokrewnych. Dla kosztorysantów organizujemy specjalistyczne szkolenia, na których doskonalą swoje umiejętności w pracy z programem Norma PRO. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Bezpłatna infolinia handlowa: 0800 109 509.

szczegóły wpisu »

Profesjonalna obsługa informatyczna Bydgoszcz

Profesjonalna obsługa informatyczna Bydgoszcz »

Firma „SCS” powstała ponad 20 lat temu i przez ten czas wielce rozwijała swoje umiejętności oraz możliwości. W dzisiejszych czasach głównym zakresem naszej firmy jest współpraca z placówkami medycznymi w zakresie dostarczania im rozwiązań z dziedziny komputerów. Jesteśmy w stanie zaopatrzyć zarówno komputery jak a oprócz tego specjalistyczne oprogramowanie do zarządzania placówkami medycznymi. Od 1994 roku obsługujemy placówki medyczne kompleksowo, a to sprawia, że z naszej propozycji każdy| może być zupełnie rad. Dodatkowo dostarczamy program naszego autorstwa takie jak systemy kadrowo-płacowe, systemy finansowo-księgowe, programy do obsługi faktur a także sporo innych rozwiązań. Najważniejszą zaletą naszej firmy jest kompleksowa obsługa naszych klientów i dysponowanie bardzo szeroką wiedzą. Zapraszamy do sprawdzenia naszych rozwiązań.

szczegóły wpisu »

Faktura VAT

Faktura VAT »

Założenie własnego przedsiębiorstwa to obecnie jeden z najbardziej zyskownych biznesów na rynku. Jednak - co oczywiste - prywatna firma to nie same zyski, to też ciężkie obowiązki – na przykład fakturowanie. Na szczęście istnieje i-Faktura, portal, oferujący aplikacje zdecydowanie usprawniające księgowość – rozliczenia, faktury, wyliczanie przybliżonego dochodu. Wszystkie problematyczne zadania skumulowane w tym samym miejscu i rozwiązywalne przy pomocy kilku przycisków! W ten sposób, za pomocą serwisu i-Faktura każdy obowiązek zmienia się w nieskomplikowaną przyjemność.

szczegóły wpisu »

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token: