Podkategoria: Kursy i szkolenia


« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »

Kursy języka norweskiego on-line

Kursy języka norweskiego on-line »

E-norsk to nowoczesna szkoła językowa nastawiona na współpracę z osobami chcącymi wreszcie porządnie nauczyć się języka norweskiego, a do tego dowiedzieć się czegoś o literaturze i kulturze Skandynawii. W szkole uczą praktycy, osoby które nie tylko mają świetne przygotowanie merytoryczne, ale także na co dzień obcują z kulturą skandynawską. Takie połączenie jest najlepsze i przynosi najlepsze rezultaty.

szczegóły wpisu »

Aff

Aff »

Witryna internetowa klubu spadochronowego, w skład którego wchodzą doświadczeni skoczkowie z uprawnieniami instruktorów lotu ze spadochronem. Na stronie można przeczytać o prowadzonych przez szkołę szkoleniach AFF, które umożliwiają odbycie samodzielnego lotu ze spadochronem z wysokości 4000 metrów. Witryna stanowi tylko podstawowe źródło informacji o spadochroniarstwie i prowadzonych przez nas kursach, dlatego też jeśli pojawią się dodatkowe pytania to zapraszamy do działu kontakt, w którym znajduje się numer telefonu.

szczegóły wpisu »

Szkoła nauki jazdy Łódź

Szkoła nauki jazdy Łódź »

Doskonała szkoła nauki jazdy w rejonie Widzewa w Łodzi poleca na kursy nauki prawa jazdy. proponujemy niskie ceny i bardzo dobrą jakość nauki, dzięki najlepszym nauczycielom prawa jazdy szkolonym w WORD. mieścimy się się w Łodzi na Widzewie w dogodnej lokalizacji. Posiadamy możliwość dostępu do kilku placyków do nauki jazdy. Posiadamy klawiaturę egzaminacyjną identyczną jak na egzaminie teoretycznym, istnieje możliwość testowania się bez dopłaty. gdy nie wiesz jak zdać egzamin to przyjdź do nas nauczymy Cie jeździć szybko i bezpiecznie. Zapewniamy profesjonalną wiedzę która starcza do tego by zdać egzamin. Proponujemy program reaktywacja, który polega na douczaniu kierowców, którzy boją się jeździć, lub jeździli mało. Materiały książkowe i płytę cd z testami dostaniesz za darmo. Kursy już od 1200zł, mamy kilka ofert szkoleniowych z inną liczbą zajęć jazdy.

szczegóły wpisu »

Centrum doradztwa i szkoleń BHP Adamus

Centrum doradztwa i szkoleń BHP Adamus »

Centrum Doradztwa i Szkoleń BHP ADAMUS :: usługi, szkolenia, doradztwo i obsługa BHP ::
Jesteśmy firmą zajmującą się obsługą i doradztwem w zakresie BHP, a także szkoleniami z PPoż, Pierwszej pomocy, SEP, suwnic. W zależności od rodzaju szkolenia, działamy na terenie całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów i szkoleń specjalistycznych.

szczegóły wpisu »

Nauka jazdy w Bydgoszczy

Nauka jazdy w Bydgoszczy »

Gdy nie chcesz, aby nauka jazdy Bydgoszcz wiązała się z nerwami czy kłopotami, wybierz prezentowaną szkołę. Tutaj nauczymy cię wszystkiego, co pozwoli ci zaliczyć egzamin. Mamy identyczne samochody jak WORD, doświadczonych nauczycieli jazdy i pomoce szkoleniowe. Pamiętaj, że u nas posiadasz pewność najlepszej ceny. Oferujemy możliwość rozbicia opłat na kilka części. Szkoła jazdy Bydgoszcz zapewnia także niezbędne opinie medyczne. Dbamy o wysoki poziom kształcenia oraz dobry odsetek zaliczenia egzaminu państwowego.

szczegóły wpisu »

Język migowy, kurs języka migowego, Rybnik

Język migowy, kurs języka migowego, Rybnik »

Organizujemy kursy języka migowego w takich miastach jak: Rybnik, Racibórz, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Gliwice. Uczestnicy kursu otrzymują certyfikat potwierdzający znajomość języka migowego oraz CERTYFIKAT z wpisaną oceną końcową, potwierdzający uzyskane kwalifikacje komunikacyjne, na ukończonym poziomie. Zakończenie stopnia elementarnego z wynikiem co najmniej dobrym, uprawnia do uczestniczenia w kursie doskonalącym, a następnie zaawansowanym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

szczegóły wpisu »

Tłumaczenia Sosnowiec - Profes

Tłumaczenia Sosnowiec - Profes »

Na naszej stronie internetowej odnajdą Państwo kompleksowe usługi edukacyjne skierowane do firm i osób prywatnych. Nasze produkty usługowe nie ograniczają się wyłącznie do jednej grupy docelowej. Z naszych propozycji szkoleniowych mogą skorzystać wszyscy ci, którym zależy na rozwoju i poszerzaniu kompetencji zawodowych dzięki szkoleniom, jakie możemy nazwać w skrócie szkolenia Katowice. Realizujemy również tłumaczenia. Najpopularniejsze są te, dla jakich jako opis pasuje hasło tłumaczenia angielski Śląsk. Teksty tłumaczone są z najwyższą starannością o poprawność oraz optymalne struktury leksykalno-gramatyczne. Tłumaczymy nie tylko zwykłe teksty użytkowe, ale również specjalistyczne teksty medyczne, techniczne i całe treści dla stron www naszych kontrahentów. Obecnie reklamujemy się w internecie i wielu innych mediach. Nasze usługi mają możliwość Państwo wyszukać wpisując w wyszukiwarce np. tłumaczenia Sosnowiec. Zachęcamy oczywiście również do odwiedzenia naszej strony pod adresem www.profes.edu.pl.

szczegóły wpisu »

Kurs asertywności

Kurs asertywności »

Czy odczuwasz, że w niektórych sytuacjach nie jesteś do końca sobą, ponieważ nie dasz rady powiedzieć komuś 'nie', gdy rozmówca czegoś od ciebie wymaga czy też wywiera na ciebie presję? Jeśli w głębi duszy czujesz, że nie masz ochoty czegoś uczynić, ale i tak, pomimo woli się zgadzasz na każdą propozycję, w takim razie bez chwili wahania zajdź na niniejszą witrynę i zapisz się na kurs asertywności i skutecznego prowadzenia dialogu. Po nim już nigdy nie będziesz podatny na sugestie i zręcznie wybrniesz z sytuacji, w jakiej czułbyś się manipulowany.

szczegóły wpisu »

Spotkania Autorskie - Bralczyk, Bakuła, Izdebski, Ogórek

Spotkania Autorskie - Bralczyk, Bakuła, Izdebski, Ogórek »

Olsztyńska firma EMI-PRO jest żywiołowo działającym od wielu lat producentem programów radiowych, proponuje Państwu cykl spotkań autorskich z wybitnymi i znanymi osobistościami ze świata kultury, nauki i sztuki.

Spotkania autorskie to projekt warsztatów i wykładów prowadzonych przez takich ekspertów jak Michał Ogórek, profesor Bralczyk, Hanna Bakuła oraz profesor Zbigniew Izdebski.

Tematyka wykładów i warsztatów jest różnorodna i bardzo zajmująca. Spotkania autorskie to szansa przebywania z wybitnymi reprezentantami polskiej kultury.

szczegóły wpisu »

Szkolenia BHP - Warszawa, firma bhp

Szkolenia BHP - Warszawa, firma bhp »

Należy podkreślić, iż za stan bhp w zakładzie pracy odpowiada pracodawca. Ciągłe zmiany w przepisach powodują znaczne utrudnienia w zapewnieniu bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie pracy.
Nasza działalność polega na sprawowaniu opieki bhp i ppoż nad firmami, jako zewnętrzna służba bhp.
Zapewniamy w ramach powyższej opieki: nadzór i doradztwo, szkolenia bhp i ppoż, sporządzanie dokumentacji powypadkowej, ocen ryzyka zawodowego oraz instrukcji bhp.

szczegóły wpisu »

Szkolenia bhp i kursy bhp Ekol-Bhp

Szkolenia bhp i kursy bhp Ekol-Bhp »

EKOL-BHP to ważna na rynku naszym firma usługowo konsultacyjna specjalizująca się w szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, szkoleniach pierwszej pomocy oraz całościowej obsłudze jednostek z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Szkolenia prowadzone są zarówno metodą standardową jak i w formie e-learning. Szkolenia kończą się egzaminem sprawdzającym na podstawie którego wydajemy zaświadczenia zgodne z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. Do przekazania wiedzy wykorzystujemy prezentacje multimedialne ułatwiające zapamiętywanie i przyswajanie nowych informacji.Szkolenia prowadzimy zarówno u zleceniodawców jak i w siedzibie naszej firmy. Dysponujemy bazą dydaktyczną w siedzibie naszej firmy.
W celu uzupełnienia oferty oferuje też wykonanie oceny ryzyka zawodowego, dochodzenia powypadkowe, wprowadzanie systemu HACCP oraz konsulting z zakresu bhp, ppoż i ochrony środowiska. Z kolei w naszym sklepie internetowym sprzedajemy odzież roboczą oraz akcesoria BHP. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń i usług.

szczegóły wpisu »

Szkolenia

Szkolenia »

Jeśli szukacie profesjonalnej firmy z kompleksową ofertą na projekty unijne, szkolenia, doradztwo i zarządzanie projektami to serdecznie zachęcamy do zapozniania się z bogatym wachlarzem usług Centrum Wsparcia Biznesowego MDS. Zapraszamy na organizowane przez nas profesjonalne szkolenia otwarte, uczestnictwo w których wpłynie na rozwój wiedzy i umiejętności Waszego zespołu oraz całej firmy od najniższego szczebla, poprzez handlowców, pracowników biurowych na zarządzie skończywszy.

szczegóły wpisu »

Szkolenia lotnicze

Szkolenia lotnicze »

Organizowane przez Bartolini Air szkolenia lotnicze cieszą się niezwykłą popularnością wśród przyszłych pilotów z Łodzi oraz całego kraju. Nasze szkolenia lotnicze prowadzone są przez wysokiej klasy instruktorów (wśród nich wykładowcy Politechniki Łódzkiej, wiodący eksperci lotnictwa a także czynni piloci linii lotniczych). Nasza szkoła lotnicza posiada certyfikację FTO wydaną zgodnie z przepisami europejskimi przez ULC (Urząd Lotnictwa Cywilnego). Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie uzyskają Państwo dodatkowe informacje dotyczące szkoleń lotniczych w Bartolini Air.

szczegóły wpisu »

Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia »

Target Project specjalizuje się w organizowaniu kursów z zakresu informatyki, obejmujące szkolenia komputerowe oraz programowania. Polecamy Państwu szczególnie takie pozycje jak kurs Excel, kurs grafiki komputerowej, kurs Joomla, kurs Adobe Photoshop, kurs 3DS Max i wiele innych równie ciekawych zajęć. Nasze szkolenia prowadzone są w oparciu o autorskie programy. Zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy szkoleniowej Target Project.

szczegóły wpisu »

Biotechnologia - wiadomości

Biotechnologia - wiadomości »

Na naszej stronie publikowane są najbardziej przydatne i starannie wybrane informacje dotyczące biotechnologii.
Biotechnologia polega na zastosowaniu różnych technik laboratoryjnych wykorzystywanych podobnie w innych naukach o biologii (w obszarach: biologia molekularna, mikrobiologia, biochemia) i metod z odrębnych domen wiedzy. Firmy o specjalności biotechnologicznej ze względu na tworzenie nowych rozwiązań w tej dziedzinie poza finansowym sukcesem oddziaływały również dodatnio na sposób wyleczenia wielu schorzeń zagrażających życiu ludzi.

szczegóły wpisu »

Noclegi Wisłą

Noclegi Wisłą »

NibyNic to komfortowe pokoje, ale także Bar Pietrówka, znajdujący się na terenie naszego pensjonatu, w którym polecamy kuchnię domową i regionalną. Miłośników włoskiej kuchni zadowoli na pewno oferta Pizzerii Amadeo, w której można zjeść ponad 30 rodzajów pizzy, sphagetii, lasagne, risotto, tortellini oraz różnego rodzaju sałatki. W nibyNic istnieje także możliwośc wykupienia obfitych i smacznych śniadań.

szczegóły wpisu »

Zarządzanie produkcją

Zarządzanie produkcją »

Best Solutions to firma szkoleniowa z siedzibą w mieście Bydgoszcz oraz podstawowym terenem działalności w Poznaniu. Ich specjalnością jest prowadzenie szkoleń oraz kursów z zakresu zarządzania produkcją, biznesu, usprawniania sprzedaży a także coachingu. Z bogatą propozycją instytucji szkoleniowej Best Solution mają Państwo szansę zapoznać się na stronie skutecznewarsztaty. Zapraszam serdecznie.

szczegóły wpisu »

Szybkie czytanie i szybkie uczenie

Szybkie czytanie i szybkie uczenie »

Czy zdajesz sobie sprawę z tego że już wkrórce możesz czytać szybciej - zdecydowanie szybciej? Zastanawiasz się pewnie po co? To zależy kim jesteś! Jeśli jesteś uczniem lub studentem kurs szybkiego czytania przyśpieszy proces uczenia się. Dzięki czemu będziesz wstanie szybciej czytać i więcej zrozumieć. Jeśli jesteś pracownikiem porozmawiaj z szefem a wkrótce się przekona jak szybkie czytanie wpłynie na kondycję firmy. Podsumowując szybkie czytanie to szybkie uczenie i wydajniejsza praca!

szczegóły wpisu »

Szkolenia Szczecin

Szkolenia Szczecin »

Nasza firma została stworzona dla Ciebie byś mógł się podszkolić w zakresie biznesowym m.in marketing czy zarządzanie. Przeprowadzamy szkolenia dla firm jak i pracowników.Mamy świetnych trenerów, którzy starają się w jak najlepszy sposób przygotować Cię.Istniejmy na rynku od kilkunastu ładnych lat co wyraźnie pokazuje nasz doświadczenie, które może potwierdzić wielu zadowolonych klientów.Jeśli jesteś zainteresowany to koniecznie odwiedź naszą stronę i przejrzyj interesujące dla Ciebie oferty. Jeśli masz jakieś zapytania odnośnie nas masz możliwość skontaktowania się z nami.Sprawdź sam !

szczegóły wpisu »

Kurs rysunku

Kurs rysunku »

Roczny kurs rysunku i malarstwa przeznaczony jest dla osób zdających egzamin wstępny na Wydział Architektury. Program obejmuje wszystkie zagadnienia rysunkowe i projektowe spotykane na egzaminach wstępnych przez ostatnie 20 lat. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapisy na aktualnie trwający cykl nauki.

szczegóły wpisu »

Kurs tipsy Poznań

Kurs tipsy Poznań »

Skoro marzysz o odbyciu doskonałych kursów i szkoleń kosmetycznych przyjedź do Poznania. Tu nie długo będzie miał miejsce kurs masażu. Możesz nauczyć się wówczas jak przygotować profesjonalny masaż. Proponujemy także kurs stylizacji paznokci a także szkolenie dotyczące robienia makijażu. W wyżej wspomnianej szkole wizażu nasze makijażystki naucza cię jak przygotować makijaż permanentny. Szkoła wizażu Poznań jest jedną z najznakomitszych w kraju placówek zajmujących się wizażem a także kosmetyką. Zapraszamy Cię na stronę.

szczegóły wpisu »

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token: