Podkategoria: Kursy i szkolenia


« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »

Szkoły jazdy Nowy Sącz

Szkoły jazdy Nowy Sącz »

Pozbawione stresu kursy prawa jazdy kategorii B zapewnia szkoła jazdy Olimpic. To firma z ugruntowanym doświadczeniem i fachową kadrą. Nauka jazdy obejmuje zajęcia praktyczne i teoretyczne na najwyższym poziomie. Ośrodek działa na terenie miasta Nowy Sącz. Jego oferta obejmuje ponadto jazdy doszkalające, materiały dla kursantów, pomoce dydaktyczne. Olimpic gwarantuje wysoki poziom usług. Dla poszukującego szkoły, w której w przyjaznej atmosferze nauczy się prowadzić samochód może skorzystać z oferty tej szkoły.

szczegóły wpisu »

HintMine - kursy tworzenia makr

HintMine - kursy tworzenia makr »

Funkcjonujemy w branży szkoleniowej od 7 lat, nasza specjalność to szkolenia VBA choć realizujemy również szkolenia z całej gamy innych programów, na przykład Microsoft Excel. Polecamy ten kurs słuchaczom którzy pracowali już z arkuszami kalkulacyjnymi i chcieliby rozbudować swoją wiedzę o dane związane z wydajną pracą za pomocą tego narzędzia. Na tych zajęciach słuchacze ćwiczą rozbudowane funkcje, używanie ciekawych trików a ponad to szukają rozwiązań dla praktycznych problemów korzystając z arkusza kalkulacyjnego.

szczegóły wpisu »

Cognity Szkolenia

Cognity Szkolenia »

Czego nauczysz się idąc na kurs Excel? Oczywiście w zależności od poziomu zaawansowania szkolenia możesz nabyć inne umiejętności.
Kurs Excel Podstawowy da pozwoli zapoznać się ze środowiskiem Excel, skrótami klawiaturowymi umożliwiającymi szybszą pracę w Excelu. Poznasz takie zagadnienia jak: formatowanie komórek, a także formatowanie warunkowe, które pokaże Ci jak szybko wydobyć dane, których potrzebujesz. Już na tym poziomie szkolenie Excel nauczy Cię podstawowych funkcji takich jak m.in. SUMA, MAX, ŚREDNIA, funkcja logiczna JEŻELI.
Kurs Excel na poziomie średniozaawansowanym nauczy bardziej zaawansowanych możliwości, np.: dowiesz się jak stosować obliczenia i funkcje na datach. Dowiesz się więcej na temat funkcji tekstowych. Poznasz także m.in. bardzo pomocne tabele przestawne, które mogą pomóc w zestawianiu różnych danych. Będziesz także bez problemu potrafił stworzyć ładny wykres.
Szkolenie Excel Zaawansowany z kolei, pogłębi zdobyte umiejętności z zakresu Excel. Będziesz znał m.in. zaawansowane opcje filtrowania i sortowania, a także Dodatek Solver oraz Narzędzie Szukaj Wyniku. Kurs Excel na tym poziomie przybliży Ci jak stosować różnorodne funkcje programu Excel jak m.in. funkcje daty i czasu – DZIŚ, DZIEŃ, MIESIĄC, DZIEŃ.TYG, WORKDAY. Poznasz takie funkcje na tekstach, jak- LEWY, PRAWY, FRAGMENT.TEKSTU, DŁ, LITERY.WIELKIE,USUŃ.ZBĘDNE.ODSTĘPY, Z.WIELKIEJ.LITERY.

szczegóły wpisu »

Język migowy, kurs języka migowego, Rybnik

Język migowy, kurs języka migowego, Rybnik »

Organizujemy kursy języka migowego w takich miastach jak: Rybnik, Racibórz, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Gliwice. Uczestnicy kursu otrzymują certyfikat potwierdzający znajomość języka migowego oraz CERTYFIKAT z wpisaną oceną końcową, potwierdzający uzyskane kwalifikacje komunikacyjne, na ukończonym poziomie. Zakończenie stopnia elementarnego z wynikiem co najmniej dobrym, uprawnia do uczestniczenia w kursie doskonalącym, a następnie zaawansowanym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

szczegóły wpisu »

Spotkania Autorskie - Bralczyk, Bakuła, Izdebski, Ogórek

Spotkania Autorskie - Bralczyk, Bakuła, Izdebski, Ogórek »

Olsztyńska firma EMI-PRO jest żywiołowo działającym od wielu lat producentem programów radiowych, proponuje Państwu cykl spotkań autorskich z wybitnymi i znanymi osobistościami ze świata kultury, nauki i sztuki.

Spotkania autorskie to projekt warsztatów i wykładów prowadzonych przez takich ekspertów jak Michał Ogórek, profesor Bralczyk, Hanna Bakuła oraz profesor Zbigniew Izdebski.

Tematyka wykładów i warsztatów jest różnorodna i bardzo zajmująca. Spotkania autorskie to szansa przebywania z wybitnymi reprezentantami polskiej kultury.

szczegóły wpisu »

Kurs asertywności

Kurs asertywności »

Czy odczuwasz, że w niektórych sytuacjach nie jesteś do końca sobą, ponieważ nie dasz rady powiedzieć komuś 'nie', gdy rozmówca czegoś od ciebie wymaga czy też wywiera na ciebie presję? Jeśli w głębi duszy czujesz, że nie masz ochoty czegoś uczynić, ale i tak, pomimo woli się zgadzasz na każdą propozycję, w takim razie bez chwili wahania zajdź na niniejszą witrynę i zapisz się na kurs asertywności i skutecznego prowadzenia dialogu. Po nim już nigdy nie będziesz podatny na sugestie i zręcznie wybrniesz z sytuacji, w jakiej czułbyś się manipulowany.

szczegóły wpisu »

Tłumaczenia Sosnowiec - Profes

Tłumaczenia Sosnowiec - Profes »

Na naszej stronie internetowej odnajdą Państwo kompleksowe usługi edukacyjne skierowane do firm i osób prywatnych. Nasze produkty usługowe nie ograniczają się wyłącznie do jednej grupy docelowej. Z naszych propozycji szkoleniowych mogą skorzystać wszyscy ci, którym zależy na rozwoju i poszerzaniu kompetencji zawodowych dzięki szkoleniom, jakie możemy nazwać w skrócie szkolenia Katowice. Realizujemy również tłumaczenia. Najpopularniejsze są te, dla jakich jako opis pasuje hasło tłumaczenia angielski Śląsk. Teksty tłumaczone są z najwyższą starannością o poprawność oraz optymalne struktury leksykalno-gramatyczne. Tłumaczymy nie tylko zwykłe teksty użytkowe, ale również specjalistyczne teksty medyczne, techniczne i całe treści dla stron www naszych kontrahentów. Obecnie reklamujemy się w internecie i wielu innych mediach. Nasze usługi mają możliwość Państwo wyszukać wpisując w wyszukiwarce np. tłumaczenia Sosnowiec. Zachęcamy oczywiście również do odwiedzenia naszej strony pod adresem www.profes.edu.pl.

szczegóły wpisu »

Szkolenia BHP - Warszawa, firma bhp

Szkolenia BHP - Warszawa, firma bhp »

Należy podkreślić, iż za stan bhp w zakładzie pracy odpowiada pracodawca. Ciągłe zmiany w przepisach powodują znaczne utrudnienia w zapewnieniu bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie pracy.
Nasza działalność polega na sprawowaniu opieki bhp i ppoż nad firmami, jako zewnętrzna służba bhp.
Zapewniamy w ramach powyższej opieki: nadzór i doradztwo, szkolenia bhp i ppoż, sporządzanie dokumentacji powypadkowej, ocen ryzyka zawodowego oraz instrukcji bhp.

szczegóły wpisu »

Szkolenia bhp i kursy bhp Ekol-Bhp

Szkolenia bhp i kursy bhp Ekol-Bhp »

EKOL-BHP to ważna na rynku naszym firma usługowo konsultacyjna specjalizująca się w szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, szkoleniach pierwszej pomocy oraz całościowej obsłudze jednostek z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Szkolenia prowadzone są zarówno metodą standardową jak i w formie e-learning. Szkolenia kończą się egzaminem sprawdzającym na podstawie którego wydajemy zaświadczenia zgodne z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. Do przekazania wiedzy wykorzystujemy prezentacje multimedialne ułatwiające zapamiętywanie i przyswajanie nowych informacji.Szkolenia prowadzimy zarówno u zleceniodawców jak i w siedzibie naszej firmy. Dysponujemy bazą dydaktyczną w siedzibie naszej firmy.
W celu uzupełnienia oferty oferuje też wykonanie oceny ryzyka zawodowego, dochodzenia powypadkowe, wprowadzanie systemu HACCP oraz konsulting z zakresu bhp, ppoż i ochrony środowiska. Z kolei w naszym sklepie internetowym sprzedajemy odzież roboczą oraz akcesoria BHP. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń i usług.

szczegóły wpisu »

Szkolenia

Szkolenia »

Jeśli szukacie profesjonalnej firmy z kompleksową ofertą na projekty unijne, szkolenia, doradztwo i zarządzanie projektami to serdecznie zachęcamy do zapozniania się z bogatym wachlarzem usług Centrum Wsparcia Biznesowego MDS. Zapraszamy na organizowane przez nas profesjonalne szkolenia otwarte, uczestnictwo w których wpłynie na rozwój wiedzy i umiejętności Waszego zespołu oraz całej firmy od najniższego szczebla, poprzez handlowców, pracowników biurowych na zarządzie skończywszy.

szczegóły wpisu »

Szkolenia lotnicze

Szkolenia lotnicze »

Organizowane przez Bartolini Air szkolenia lotnicze cieszą się niezwykłą popularnością wśród przyszłych pilotów z Łodzi oraz całego kraju. Nasze szkolenia lotnicze prowadzone są przez wysokiej klasy instruktorów (wśród nich wykładowcy Politechniki Łódzkiej, wiodący eksperci lotnictwa a także czynni piloci linii lotniczych). Nasza szkoła lotnicza posiada certyfikację FTO wydaną zgodnie z przepisami europejskimi przez ULC (Urząd Lotnictwa Cywilnego). Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie uzyskają Państwo dodatkowe informacje dotyczące szkoleń lotniczych w Bartolini Air.

szczegóły wpisu »

Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia »

Target Project specjalizuje się w organizowaniu kursów z zakresu informatyki, obejmujące szkolenia komputerowe oraz programowania. Polecamy Państwu szczególnie takie pozycje jak kurs Excel, kurs grafiki komputerowej, kurs Joomla, kurs Adobe Photoshop, kurs 3DS Max i wiele innych równie ciekawych zajęć. Nasze szkolenia prowadzone są w oparciu o autorskie programy. Zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy szkoleniowej Target Project.

szczegóły wpisu »

Biotechnologia - wiadomości

Biotechnologia - wiadomości »

Na naszej stronie publikowane są najbardziej przydatne i starannie wybrane informacje dotyczące biotechnologii.
Biotechnologia polega na zastosowaniu różnych technik laboratoryjnych wykorzystywanych podobnie w innych naukach o biologii (w obszarach: biologia molekularna, mikrobiologia, biochemia) i metod z odrębnych domen wiedzy. Firmy o specjalności biotechnologicznej ze względu na tworzenie nowych rozwiązań w tej dziedzinie poza finansowym sukcesem oddziaływały również dodatnio na sposób wyleczenia wielu schorzeń zagrażających życiu ludzi.

szczegóły wpisu »

Nauka jazdy w Bydgoszczy

Nauka jazdy w Bydgoszczy »

Gdy nie chcesz, aby nauka jazdy Bydgoszcz wiązała się z nerwami czy kłopotami, wybierz prezentowaną szkołę. Tutaj nauczymy cię wszystkiego, co pozwoli ci zaliczyć egzamin. Mamy identyczne samochody jak WORD, doświadczonych nauczycieli jazdy i pomoce szkoleniowe. Pamiętaj, że u nas posiadasz pewność najlepszej ceny. Oferujemy możliwość rozbicia opłat na kilka części. Szkoła jazdy Bydgoszcz zapewnia także niezbędne opinie medyczne. Dbamy o wysoki poziom kształcenia oraz dobry odsetek zaliczenia egzaminu państwowego.

szczegóły wpisu »

Noclegi Wisłą

Noclegi Wisłą »

NibyNic to komfortowe pokoje, ale także Bar Pietrówka, znajdujący się na terenie naszego pensjonatu, w którym polecamy kuchnię domową i regionalną. Miłośników włoskiej kuchni zadowoli na pewno oferta Pizzerii Amadeo, w której można zjeść ponad 30 rodzajów pizzy, sphagetii, lasagne, risotto, tortellini oraz różnego rodzaju sałatki. W nibyNic istnieje także możliwośc wykupienia obfitych i smacznych śniadań.

szczegóły wpisu »

Szybkie czytanie i szybkie uczenie

Szybkie czytanie i szybkie uczenie »

Czy zdajesz sobie sprawę z tego że już wkrórce możesz czytać szybciej - zdecydowanie szybciej? Zastanawiasz się pewnie po co? To zależy kim jesteś! Jeśli jesteś uczniem lub studentem kurs szybkiego czytania przyśpieszy proces uczenia się. Dzięki czemu będziesz wstanie szybciej czytać i więcej zrozumieć. Jeśli jesteś pracownikiem porozmawiaj z szefem a wkrótce się przekona jak szybkie czytanie wpłynie na kondycję firmy. Podsumowując szybkie czytanie to szybkie uczenie i wydajniejsza praca!

szczegóły wpisu »

Zarządzanie produkcją

Zarządzanie produkcją »

Best Solutions to firma szkoleniowa z siedzibą w mieście Bydgoszcz oraz podstawowym terenem działalności w Poznaniu. Ich specjalnością jest prowadzenie szkoleń oraz kursów z zakresu zarządzania produkcją, biznesu, usprawniania sprzedaży a także coachingu. Z bogatą propozycją instytucji szkoleniowej Best Solution mają Państwo szansę zapoznać się na stronie skutecznewarsztaty. Zapraszam serdecznie.

szczegóły wpisu »

Kurs rysunku

Kurs rysunku »

Roczny kurs rysunku i malarstwa przeznaczony jest dla osób zdających egzamin wstępny na Wydział Architektury. Program obejmuje wszystkie zagadnienia rysunkowe i projektowe spotykane na egzaminach wstępnych przez ostatnie 20 lat. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapisy na aktualnie trwający cykl nauki.

szczegóły wpisu »

Szkolenia Szczecin

Szkolenia Szczecin »

Nasza firma została stworzona dla Ciebie byś mógł się podszkolić w zakresie biznesowym m.in marketing czy zarządzanie. Przeprowadzamy szkolenia dla firm jak i pracowników.Mamy świetnych trenerów, którzy starają się w jak najlepszy sposób przygotować Cię.Istniejmy na rynku od kilkunastu ładnych lat co wyraźnie pokazuje nasz doświadczenie, które może potwierdzić wielu zadowolonych klientów.Jeśli jesteś zainteresowany to koniecznie odwiedź naszą stronę i przejrzyj interesujące dla Ciebie oferty. Jeśli masz jakieś zapytania odnośnie nas masz możliwość skontaktowania się z nami.Sprawdź sam !

szczegóły wpisu »

Kurs tipsy Poznań

Kurs tipsy Poznań »

Skoro marzysz o odbyciu doskonałych kursów i szkoleń kosmetycznych przyjedź do Poznania. Tu nie długo będzie miał miejsce kurs masażu. Możesz nauczyć się wówczas jak przygotować profesjonalny masaż. Proponujemy także kurs stylizacji paznokci a także szkolenie dotyczące robienia makijażu. W wyżej wspomnianej szkole wizażu nasze makijażystki naucza cię jak przygotować makijaż permanentny. Szkoła wizażu Poznań jest jedną z najznakomitszych w kraju placówek zajmujących się wizażem a także kosmetyką. Zapraszamy Cię na stronę.

szczegóły wpisu »

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token: