Podkategoria: Kursy i szkolenia


« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Wynajem sal Sala konferencyjna Sala szkoleniowa Sala komputerowa Wrocław

Wynajem sal Sala konferencyjna Sala szkoleniowa Sala komputerowa Wrocław »

Wynajem sal, sala konferencyjna, sala szkoleniowa sala komputerowa Wrocław. Sale mieszczą się na I piętrze w budynku C.H. Ferio Gaj przy ul. Świeradowskiej we Wrocławiu. Sale idealnie nadają się do zorganizowania szkoleń, konferencji, wykładów, prezentacji, rozmów kwalifikacyjnych i spotkań biznesowych.
Proponujemy Państwu nowoczesną, ergonomiczną i klimatyzowaną salę konferencyjną o powierzchni 25 m2, dla sześciu osób i trenera/szkoleniowca oraz nowoczesną, ergonomiczną, przestronną salę szkoleniowo - komputerową o powierzchni 75 m2

szczegóły wpisu »

Kursy szkolenia pierwszej pomocy

Kursy szkolenia pierwszej pomocy »

firma X-MED zajmuje się prowadzeniem szkoleń z zakresu pierwszej pomocy u osób dorosłych jak i u dzieci. Szkolenia adresowane są do pracowników firm i instytucji, osób indywidualnych chcących pogłębić swoja wiedzę z zagadnień ratownictwa medycznego i ratowania ludzkiego życia, oraz pracowników placówek dydaktycznych, nauczycieli opiekunów dziecięcych i rodziców.Szkolenie składa się z zajęć teoretycznych i praktycznych. Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat dokumentujący udział w zajęciach.

szczegóły wpisu »

Konferencje

Konferencje »

Potrzebujesz sali na konferencję w Gdyni, Zakopanem czy Krakowie ? Szukasz sali szkoleniowej, ów portal jest dla Ciebie. Wejdź, znajdź i przekonaj się, że portalowi Salekonferencyjne warto zaufać. Wygodne sale konferencyjne na Pomorzu, przekonaj się sam. Potrzebujesz auli na konferencję w Gdyni, Poznaniu czy Katowicach ? Najświeższe wiadomości z tematyki biznesu i sal konferencyjnych są na wyciągnięcie ręki na portalu Salekonferencyjne. Rzetelnie zaaranżowana konferencja powinna odbyć się w niebanalnym i zaufanym miejscu.

szczegóły wpisu »

Kursy masażu

Kursy masażu »

Ciepło zapraszamy Państwa na oficjalną stronę wyjątkowej Akademii Masażu, która została założona 7 lat temu. Nasza szkoła masażu została utworzona z pomysłów wiernych miłośników, nowatorów w dziedzinie masaży wschodnich w Polsce, mających w posiadaniu ponad 15-letnie doświadczenie. Specjalizujemy się w niepospolitych w Polsce szkoleniach masażu i kuracjach orientalnych wywodzących się z faktycznej Ajurwendy. Przedstawiane przez nas kursy masażu dostarczają okazję tym którzy skończyli kurs na znalezienie ciekawej pracy w ośrodkach i gabinetach masażu.

szczegóły wpisu »

Bliżej wiedzy

Bliżej wiedzy »

Bliżej wiedzy jest nowoczesnym ośrodkiem oferującym e-learning.
Nasze wieloletnie doświadczenie w e-learningu połączone wysokowykwalifikowaną kadrą przekładają się na sukces naszych kursantów.
Oferujemy następujące szkolenia:
-Szkolenie Wirtualny Tuning
-Szkolenia Asertywność
-Szkolenie Perswazja
-Szkolenie dla menadżerów sprzedaży
-Szkolenie zarządzanie czasem
-Szkolenie budowa wizerunku
-Szkolenie prezentacje handlowe
-Szkolenie komunikacja z trudnym klientem
-Szkolenia sprzedażowe
-Szkolenia dla sprzedawców
Misją portalu bliżej wiedzy jest także wspieranie urzędników administracji publicznej w osiąganiu niezbędnych kompetencji do pełnienia służby publicznej poprzez elearning.
Dajemy Państwu możliwość podnoszenia swoich kompetencji nie tylko w wybranym przez Państwa kursie, ale przede wszystkim w wybranym przez Państwa czasie . Wystarczy jedynie, że mają Państwo dostęp do internetu i posiadają konto w portalu blizejwiedzy.pl. Koszt jest niewielki, a korzyści jakie płyną ze współpracy z nami są ogromne. Nie muszą już Państwo wyjeżdżać, zaniedbywać swoich obowiązków, a w rezultacie nadrabiać zaległości spowodowanych wyjazdem na szkolenie.
Szkolenie zarządzanie czasem, szkolenie budowa wizerunku czy szkolenie prezentacje handlowe podniosą kompetencje pracowników na różnorodnych stanowiskach. Szkolenia asertywność, szkolenie perswazja, szkolenie komunikacja z trudnym klientem, szkolenia dla sprzedawców czy szkolenie dla menadżerów sprzedaży są przeznaczone dla wszystkich zajmujących się sprzedażą czy obsługą klienta.

Szkolenia elearningowe to także możliwość kontrolowania pracy swoich podwładnych w procesie nabywania nowychumiejętności. Jesteśmy także gotowi do współpracy w zakresie przygotowywania kursów pod zamówienie.
www.blizejwiedzy.pl/mod/resource/view.php?id=110
www.blizejwiedzy.pl/mod/resource/view.php?id=129
www.blizejwiedzy.pl/mod/resource/view.php?id=124

szczegóły wpisu »

Kurs języka angielskiego

Kurs języka angielskiego »

Po co wydawać pieniądze na kursy języka angielskiego w różnego rodzaju szkołach językowych skoro można uczyć się języka angielskiego za pomocą kursów języka angielskiego online. Na stronie Angielski24.com możesz uczyć się angielskiego za darmo i w dodatku nie wychodząc z domu. U nas znajdziesz wszelkie podstawowe wiadomości niezbędne do rozpoczęcia nauki. Posiadamy dwa kursy języka angielskiego. Jeden jest przeznaczony dla osób początkujących oraz dla dzieci. Zapraszamy do rozpoczęcia nauki języka angielskiego jeszcze dziś.

szczegóły wpisu »

Szkoła Jazdy - Prawo Jazdy - Tarnowskie Góry

Szkoła Jazdy - Prawo Jazdy - Tarnowskie Góry »

Szkoła Nauki Jazdy w centrum Tarnowskich Gór. Szkolimy kandydatów na kierowców na kursach na prawo jazdy kat. B, oferujemy ponad to jazdy dokształcające i przedegzaminacyjne a także szkolenia dodatkowe. Zapraszamy do naszego biura, gdzie poznasz pełną ofertę kursów na prawo jazdy. Nauka Jazdy ELDRIVE Tarnowskie Góry zaprasza.

szczegóły wpisu »

Nauka jazdy Bemowo

Nauka jazdy Bemowo »

Nauka jazdy Bemowo serdecznie zaprasza na kursy prawa jazdy w pierwszorzędnym Ośrodku Szkolenia Kierowców OSK „OLKA". Urządzamy kursy na prawo jazdy kategorii A, B jak również B1. Nasza wyspecjalizowana i doświadczona kadra szkoleniowców prawa jazdy zapewni Państwu błogą, życzliwą atmosferę w trakcie kursu, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Zapewniamy Państwu liczne promocje i zniżki. W OSK „OLKA" ćwiczenia odbywają się na pionierskich samochodach marki SKODA FABIA. Jesteśmy pewni, że nauka jazdy Bemowo OSK „OLKA" w 100% sprosta Państwa oczekiwaniom. Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do zaznajomienia się z naszą propozycją w pełni na stronie internetowej OSK „OLKA" www.osk-olka.pl, znajdziecie tam wszelkie informacje dotyczące Ośrodka, promocji, szkoleń. Nauka jazdy Bemowo to Wasz najlepszy wybór!!! ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

szczegóły wpisu »

Kurs rysunku Katowice Bytom Sosnowiec - Młodzi zdolni architektura

Kurs rysunku Katowice Bytom Sosnowiec - Młodzi zdolni architektura »

kurs rysunku Katowice Bytom Sosnowiec - Młodzi zdolni na architekturę na Śląsku, pierwsze darmowe zajęcia, przystępna cena, duże doświadczenie, najwyższa jakość, zapraszamy do miast Bytom, Katowice, Sosnowiec, Zapraszamy osoby uczące się od zera, kontynuujące kursy, przygotowujemy do egzaminów wstepnych na architekturę oraz uczymy hobbystów, www.mlodzi-zdolni.com.pl

zapraszamy
architekci M-Z,

szczegóły wpisu »

Szkolenia suwnice

Szkolenia suwnice »

Już dziś zachęcamy do zaznajomienia się się z interesującą propozycją szkoleniową, zarazem dla pracowników korporacji, a także pojedynczych osób. proponujemy szkolenia uprawnienia ładowarki teleskopowe jak również szkolenia uprawnienia podesty ruchome. Wyłącznie z naszym ośrodkiem szkoleniowym można uzyskać konieczne uprawnienia. Dzięki naszej profesjonalnej kadrze szkoleniowej, każdy bardzo dobrze przyswoi wiedzę i bez trudności uzyska uprawnienia. przyjdź do nas i uzyskaj więcej informacji. Gorąco zachęcamy wszystkich przyszłych kursantów.

szczegóły wpisu »

Kurs rysunku Katowice - Archikurs

Kurs rysunku Katowice - Archikurs »

Witamy,
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kurs rysunku,
będący kompleksowym przygotowaniem do egzaminów wstępnych na Wydziały Architektury.
Głównym założeniem kursu jest przede wszystkim szeroki rozwój umiejętności architektonicznych, doskonalenie technik rysunkowych oraz przyswajanie wszechstronnej wiedzy architektonicznej w zakresie niezbędnym do przygotowania na egzaminy wstępne.
Warto również dodać, że absolwenci naszego kursu, wysoko oceniają swoje przygotowanie zarówno do egzaminu wstępnego jak i do samych studiów na Wydziale Architektury.

Serdecznie zapraszamy!

szczegóły wpisu »

Trening pamięci przez internet

Trening pamięci przez internet »

Ćwiczenia pamięci w profesjonalnej Szkole Pamięci Wojakowskich. Trening umysłu i kurs szybkiego czytania w połączeniu z wypoczynkiem i relaksem. SPW - organizator kursów szybkiego czytania i kursów pamięci. Poprawa pamięci, stosowanie najlepszych mnemotechnik. Kursy dla najmłodszych i dorosłych z zakresu rozwoju pamięci i szybkiego czytania. Rozwój pamięci, a także szybkiego zapamiętywania i koncentracji.

szczegóły wpisu »

Szkolenia - elektronika - programowanie - can

Szkolenia - elektronika - programowanie - can »

Szkolenia i kursy z dziedziny elektroniki. Prowadzimy cykl szkoleń grupowych składający się z dwóch modułów : ABC CAN i Alfabet programowania. Pierwsze z nich jest poświęcone tematyce magistrali can, transmisji danych czy nadawania i odbierania ramek. Drugie z nich poświęcone jest zasadą obsługi programatorów typu Orange5, Motorola, UPA-USB, VP czy Tango. Podczas szkolenia istnieje możliwość nauczenia się jak programować i odczytywać pamięci. Kolejnym cyklem, który znajduje się w naszym portfolio są szkolenia indywidualne, szkolenie jest spersonalizowane według potrzeb kursanta, jednakże główny trzon składa się z takich modułów : technika lutowania, programowania i odczyt zabezpieczonych procesorów motorola czy organizacja warsztatu do naprawy elektroniki samochodowej.

szczegóły wpisu »

Plus Umiejętności szkolenia Łódź

Plus Umiejętności szkolenia Łódź »

Czy pomimo dużej wiedzy masz problemy z utrzymaniem wysokich zysków? Jest to problem nie jednego z pracowników dlatego przedstawię kilka słów jak taką sytuację zmienić. Po pierwsze warto wspomnieć o szkoleniach tzw: miękkich. Jak notuje się według statystyk to właśnie pracownicy którzy mają bardzo dobrze rozbudowane kontakty interpersonalne potrafią dobrze zareklamować i sprzedać swoje usługi. W tym wypadku pragnę wspomnieć dokształceniu w tej kwestii bowiem nie jest to kwestia samych informacji a raczej konkretnego ich zastosowania. Choć nie zawsze będziesz mistrzem sprzedaży to zawsze można zwiększyć obroty. Jako doświadczony trener pragnę polecić szkolenia z asertywności w komunikacji.

szczegóły wpisu »

Szkolenia finanse

Szkolenia finanse »

Programy szkoleń tworzone są w oparciu o najnowsze trendy i zmiany m.in. prawne. Materiały szkoleniowe stanowią kompendium niezbędnych informacji zawodowych i doświadczeń uznanych specjalistów. Zaletą Naszych szkoleń jest dostosowanie programu zajęć do specyfiki i indywidualnych potrzeb naszych klientów Przykładowe kategorie szkoleń: dotacje z unii europejskiej, rachunkowość, windykacja, inwestycje, postępowanie egzekucyjne, regulacje UE, inwestycje, konsulting, audyt, budżetowanie, finanse i inwestycje. Seminaria z finansów i księgowości na pewno pomogą Państwu podnieść kwalifikacje w tym zakresie.

szczegóły wpisu »

Język angielski Białystok

Język angielski Białystok »

To, że warto znać języki obce chyba europejczycy świetnie wiedzą. Fundamentem komunikacji jest przede wszystkim język więc warto znać przynajmniej dwa języki. O profesjonalną i przede wszystkim skuteczną naukę języków obcych zadba założona jakiś czas temu uczelnia. Staramy się zatrudniać nauczycieli z doświadczeniem, którzy szybko oraz przede wszystkim profesjonalnie nauczą każdego podstaw języka obcego. A od tego etapu już prosta droga do dobrej dykcji i wymowy, którą wytrenujecie bardzo szybko pracując w grupie osób o podobnych umiejętnościach.

szczegóły wpisu »

Szkoła jazdy Bydgoszcz

Szkoła jazdy Bydgoszcz »

Mistrzowie Kierownicy to szkoła nauki jazdy szkoląca swoich uczniów do bezstresowego zdania egzaminu z prawa jazdy. Auto szkoła uczy na obszarze Bydgoszcz, mają ogromne doświadczenie w zakresie kompleksowego przeprowadzania szkoleń zarówno szkolących jak i doszkalających metody jazdy. Mogą pochwalić się bardzo wysokim poziomem zdawalności. Z pełną ofertą szkoły prawa jazdy Mistrzowie kierownicy z miasta Bydgoszcz mogą Państwo zapoznać się na witrynie internetowej firmy. Bardzo serdecznie zapraszam do odwiedzin.

szczegóły wpisu »

Aff

Aff »

Witryna internetowa klubu spadochronowego, w skład którego wchodzą doświadczeni skoczkowie z uprawnieniami instruktorów lotu ze spadochronem. Na stronie można przeczytać o prowadzonych przez szkołę szkoleniach AFF, które umożliwiają odbycie samodzielnego lotu ze spadochronem z wysokości 4000 metrów. Witryna stanowi tylko podstawowe źródło informacji o spadochroniarstwie i prowadzonych przez nas kursach, dlatego też jeśli pojawią się dodatkowe pytania to zapraszamy do działu kontakt, w którym znajduje się numer telefonu.

szczegóły wpisu »

Szkoła nauki jazdy Łódź

Szkoła nauki jazdy Łódź »

Doskonała szkoła nauki jazdy w rejonie Widzewa w Łodzi poleca na kursy nauki prawa jazdy. proponujemy niskie ceny i bardzo dobrą jakość nauki, dzięki najlepszym nauczycielom prawa jazdy szkolonym w WORD. mieścimy się się w Łodzi na Widzewie w dogodnej lokalizacji. Posiadamy możliwość dostępu do kilku placyków do nauki jazdy. Posiadamy klawiaturę egzaminacyjną identyczną jak na egzaminie teoretycznym, istnieje możliwość testowania się bez dopłaty. gdy nie wiesz jak zdać egzamin to przyjdź do nas nauczymy Cie jeździć szybko i bezpiecznie. Zapewniamy profesjonalną wiedzę która starcza do tego by zdać egzamin. Proponujemy program reaktywacja, który polega na douczaniu kierowców, którzy boją się jeździć, lub jeździli mało. Materiały książkowe i płytę cd z testami dostaniesz za darmo. Kursy już od 1200zł, mamy kilka ofert szkoleniowych z inną liczbą zajęć jazdy.

szczegóły wpisu »

Centrum doradztwa i szkoleń BHP Adamus

Centrum doradztwa i szkoleń BHP Adamus »

Centrum Doradztwa i Szkoleń BHP ADAMUS :: usługi, szkolenia, doradztwo i obsługa BHP ::
Jesteśmy firmą zajmującą się obsługą i doradztwem w zakresie BHP, a także szkoleniami z PPoż, Pierwszej pomocy, SEP, suwnic. W zależności od rodzaju szkolenia, działamy na terenie całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów i szkoleń specjalistycznych.

szczegóły wpisu »

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token: