Podkategoria: Edukacja Nauka


« poprzednia strona · 3

Kursy języka norweskiego on-line

Kursy języka norweskiego on-line »

E-norsk to nowoczesna szkoła językowa nastawiona na współpracę z osobami chcącymi wreszcie porządnie nauczyć się języka norweskiego, a do tego dowiedzieć się czegoś o literaturze i kulturze Skandynawii. W szkole uczą praktycy, osoby które nie tylko mają świetne przygotowanie merytoryczne, ale także na co dzień obcują z kulturą skandynawską. Takie połączenie jest najlepsze i przynosi najlepsze rezultaty.

szczegóły wpisu »

Wortal dla kandydatów na kierowców w Krakowie

Wortal dla kandydatów na kierowców w Krakowie »

Istnieje tutaj całość wiedzy jakie musisz posiadać nim zaczniesz test na prawo jazdy w MORDzie.

Jeżeli myślisz o tym ażeby zapisać się gdzieś na lekcje nauki jazdy to nasza strona internetowa na prawdopodobnie ogromnie przyda Ci się.

Jeżeli chcesz posiadać wiedzę gdzie są zawikłane miejsca w Krakowie na egzaminie zapraszamy na naszą stronę nauka jazdy w Krakowie.

Dajemy Ci do dyspozycji wykaz szkół jazdy w Krakowie które oferują kurs nauki jazdy.

szczegóły wpisu »

Szkoły językowe Wrocław

Szkoły językowe Wrocław »

Zajęcia z lektorem angielskiego Wrocław od teraz są jeszcze bardziej dostępne. Nasi lektorzy działają na terenie największych polskich miast i cieszą się niezwykłą popularnością. Na naszym serwisie dowiesz się szczegółów naszej oferty. Na portalu znajdują się specjalne zakładki, które informują o metodach nauczania, materiałach dydaktycznych oraz cennik angielskiego dla firm Wrocław. Nauka angielskiego Wrocław posiada rozbudowaną ofertę, z której mogą skorzystać firmy oraz osoby prywatne. Strona Mobile English daje mnóstwo praktycznych informacji, które pozwalają wybrać kurs językowy dostosowany do naszych potrzeb.

szczegóły wpisu »

Edukacja Nauka - nowa strona:

Adres:


Logowanie:


Zapomniałem hasła

Rejestracja:


Token: